[WIP]Returning 2.0 AB 09-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 120431 859

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 120431

Odpowiedzi 859

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty285
Propsy54
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Update 21.10

- Fixed major bugs with new panel for spells and runes
- Fixed bug where mana hotbar now moves
- Now it is possible to display the name of the currently selected spell on the screen, for this put bToggleSpellHint = 1 in gothic.ini. Also this inscription can be set with coordinates: spellHintPosX, spellHintPosY
- Now it is possible to disable the additional panel for spells, for this put bToggleSpellBar = 0 in gothic.ini
- The number of jambs smoked is now recorded in the hero's statistics (at the end)
- Fixed a bug with Achiron, he did damage 2 times under some circumstances and he was constantly healed
- In the key customization menu, text no longer bumps into each other, the indent is increased
- Spiked Two-Handed Club is now 130 in length, up from 60
- Some one-handed bludgeoning range increased by 10
- Slightly increased penetration for some blunt weapons
- Bleeding damage for halberds increased (appears with 25% skill two-handed), the damage of some halberds is also increased

intetheden

intetheden

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema, mam pewien problem z wydostaniem się z lasu assasynów. Zabiłem już Cor Kaloma, zebrałem z niego klucz ale nie wiem co dalej. We wcześniejszych wersjach była na wierzchu skrzynia z runą do Khorinis, a teraz żadnej skrzyni nigdzie nie ma w tej zmienionej lokacji. Utknąłem krótko mówiąc. Byłbym wdzięczny jak ktoś pomoże

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1244
Propsy37
  • Użytkownicy
Poszukaj tej skrzyni, może ona tam jest tylko jest nie widzialna, bo bug?

intetheden

intetheden

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Latałem z zaklęciem otwierania zamków po kątach i nic...

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty116
Propsy45
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jeżeli masz już nowa arenę to ta runa wypada z caloma więc masz ją w ekwipunku

intetheden

intetheden

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Specjalnie wczytałem i zabiłem go jeszcze raz, żeby zobaczyć co z niego dropi i nie było żadnej runy, ekwipunek też sprawdzałem przez jakąś godzinę

Post połączony: 2020-10-23, 12:38
Może idzie przyzwać ją kodem czy coś?

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
posty413
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Specjalnie wczytałem i zabiłem go jeszcze raz, żeby zobaczyć co z niego dropi i nie było żadnej runy, ekwipunek też sprawdzałem przez jakąś godzinę

Post połączony: 2020-10-23, 12:38
Może idzie przyzwać ją kodem czy coś?

Jak to nie ma runy? On ma runę teleportacji do miasta, tylko znajduję się ona w zakładce różne a nie razem ze zaklęciami, bo jest ona jednorazowego użytku żebyś wydostał się z tej lokacji.  :facepalm: Po prostu ją klikasz jak byś otwierał przedmiot i znikasz.

intetheden

intetheden

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szukałem też i tam, poszukam jeszcze może znajdę, ale póki co to nie ma

Post połączony: 2020-10-23, 16:03
https://mail.google.com/mail/u/0?ui=2&ik=a2d8cb89f4&attid=0.1&permmsgid=msg-a:r-730078007928334329&th=17555c085760734d&view=att&disp=safe&realattid=17555c0398153ec417f1

Taki loot mam z Kaloma, żadnej runy..

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
posty413
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten link jakiś dziwny. Nie możesz wrzucić tego na normalną stronę jak np zapodaj.to?Ewentualnie wstaw jako obrazek. Kalome powinien mieć w łupach coś co z wyglądu przypomina runę. I to teleportuję cie do miasta. Niedawno zabiłem Kaloma, ale nie posiadam najnowszej wersji(17.10.20) od kajmy. Jeśli coś zmienili, bądź to bug to zapodaj normalny screen to ci powiem.

intetheden

intetheden

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Już mniejsza z tym scr. W każdym razie 3 razy zabijałem Kaloma i runa z niego nie wypadła xd chyba po prostu wczytam save sprzed lasu i zrobię to potem, może wyjdzie jakaś łatka czy coś

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
posty413
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Już mniejsza z tym scr. W każdym razie 3 razy zabijałem Kaloma i runa z niego nie wypadła xd chyba po prostu wczytam save sprzed lasu i zrobię to potem, może wyjdzie jakaś łatka czy coś

Zapewne masz to w ekwipunku, tylko nie widzisz i nie wiesz co to jest, bo jakoś nie chce specjalnie mi się wierzyć że tego nie masz. Daj screena normalnego. O ile dobrze pamiętam, to ten pierwszy kamyczek u niego to właśnie runa.

intetheden

intetheden

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak się na te forum wrzuca src? bo jak klikam w 'obraz' to wyświetla mi się link do wpisania

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1053
Propsy557
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 21_10_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i wypić kilka głębszych ze Skipem na plaży. Dodatkowo wyłączony jest Quest z zębaczem Xardasa. Aby go przywrócić należy w Gothic.ini dodać lub zmienić bSnapperQuestStart na 1 (bSnapperQuestStart=1).

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty285
Propsy54
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1244
Propsy37
  • Użytkownicy

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty285
Propsy54
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Tak od ostatniego update spolszczenia pojawiło się dużo zmian

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1244
Propsy37
  • Użytkownicy
A z takich ciekawszych to co fajnego?
W sensie czy opłaca się od nowa zagrać.

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty517
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
No chociażby itemy do ognika są w jarkendarze

Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4467
Propsy1084
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Po za ognikiem i co ważne re-kalkulacja ochrony przeciwników to niestety ta reszta zmian to w większość zmiany nie trafione.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

W dupie mam goticzka nie odpowiadam na żadne pytania elo

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1244
Propsy37
  • Użytkownicy
Ta re-kalkulacja obrony wrogów jest jakiego rodzaju? tzn łatwiej/trudniej czy jeszcze inaczej?

1 Użytkownik i 6 gości przegląda ten wątek.
Do góry