Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280588 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280588

Odpowiedzi 930

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Możliwości nad nową gildia są jakieś chyba😁np w pełni gildia złodzieji albo myśliwych. Ale wciąż czekam na rune pirokineza dla guru dawała klimat
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Możliwości nad nową gildia są jakieś chyba😁np w pełni gildia złodzieji albo myśliwych. Ale wciąż czekam na rune pirokineza dla guru dawała klimat

Też czekam właśnie.. ale chyba coś o niej pisało w jakiejś aktualizacji dałbym głowę, ale czy ona istnieje bez kodów to nie wiem.
Możliwości nad nową gildia są jakieś chyba😁np w pełni gildia złodzieji albo myśliwych. Ale wciąż czekam na rune pirokineza dla guru dawała klimat

Też czekam właśnie.. ale chyba coś o niej pisało w jakiejś aktualizacji dałbym głowę, ale czy ona istnieje bez kodów to nie wiem. Guru bez priokinezy to nie guru.. telekineza też była by spoko, i nie które przedmioty były by do zdobycia tylko przy pomocy telekinezy.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Telekineza już jest w grze nazywa się ognik oni już dawno ten problem akurat rozwiązali
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Telekineza już jest w grze nazywa się ognik oni już dawno ten problem akurat rozwiązali

Ognik jako tako nie dostanie się we wszystkie miejsca(chyba szczególnie bardzo wysokie i niedostępne), telekineza miałaby tylko znaczenie głównie klimatyczne, dzięki niej moglibyśmy np zdobyć przedmiot który teoretycznie nie jest dostępny dla innych klas :) Ale fakt, priokineza najważniejsza, odziwo zajmują się w mordzie pierdołami a zapominają o sprawach istnie kluczowych, jest tyle rzeczy wy poprawić a oni tworzą nową gildię podczas gdy inne wymagają poprawek XD
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Jaki przykładowo przedmiot jest teoretycznie niedostępny dla innych klas bez telekinezy?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ognik nawet wysoko ulokowane przedmioty zgarnie o ile zostanie przyzwany z wyższego pulapu wiec sry ognik dostanie sie wszędzie nie ma obecnie w grze przedmiotu którego ognik nie może podnieść, bo jest za wysoko

Przykładem niech będzie pustynia, gdzie na jednym z filarów mamy mieszek z zlotem nie da się go podnieść w żaden sposób  i nie da się wejść na filar ale da się wejść na sąsiedni niższy i gdy z tego pułapu przyzwiemy ognika podniesie on ów mieszek
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Tizgar Zaskoczę cię z tym mieszkiem na pustyni, kiedyś go zgarnąłem z akrobatyką, chyba że wysokość tych kolumn zmienili, w co wątpię.
 Taka ciekawostka.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Jest pewna tablica na mapie ze złotym smokiem, znajduje się na szczycie bardzo małego fillara i nie da się jej dostać bez teleportacji albo ognika właśnie.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@garry18 Ją się ściąga ognikiem.

A co napisałem?

Też się właśnie z tym męczyłem jak diabli.. musisz jakoś skoczyć by ognik się odbił w miarę i to zgarnął. Nie znam w 100% umiejętności ognika, ale są przedmioty które po prostu pomijał po pomimo że chodziłem k*rwa wszędzie pomimo tego co pisał Tizgar i tak tablica nie została zebrana, ale to jeden być może z niewielu wyjątków w grze. Ogólnie dawać mi tu k*rwa priokineze  :pokerface:. Napiszcie podanie czy coś.. z groż... prośbą o dodanie  :trollface:
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ale to tez nie jest potrzebne, tu priorytetowe fundamentalne rzeczy leza i kwiczą na chuj pirokineza jak podstawy są do poprawy a ci się w trucizny bawią, które jak się okazuje bo testowałem chwile są jedna wielka pułapkę i pod żadnym pozorem nie uczyć się tego to tylko z początku daje kopa, potem niestety nasz dmg leci w dół.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Serio dmg z trutki leci w dół?
Kajma robił letspleya z truciznami i bossowie w koszmarze kruka składali się bardzo szybko jak tickowało mu po 2k-5k...

Tak pytam z ciekawości tylko, i tak nigdy tego nie użyje.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To się z niczym nie skaluje, gdy ulepszysz to na maxa dmg jaki zobaczysz nigdy nie skoczy, ( został znerfiony na drugim poziomie gdy sprawdzałem trutke na dmg,  tez na drugim poziomie zadawała od 89-119 dmg co ledwo pokrywało moja stratę w dmg po redukcji ) a redukcja dmg którą za kare otrzymujesz to redukcja przeliczników z 1.00 na 0.65, im dalej w las czyli w grę i im więcej pakujesz w main stata, bo nie ma w co innego, tym wolniej dmg skacze, bo nie dostajesz 1:1 a mniej więcej 1:2 bo gotuk nie trawi ułamków itp

Jakby Kajma znal podstawy gry w którą gra to by wiedział jakie przeliczniki działają na poszczególne bronie, co ja opisałem  w innym temacie dla 2h i duali,  biorąc pod uwagę ze tyle rzeczy wpływa na dmg a my go sobie upierdalamy o 35% co osłabia  wszystkie przelicznik o 35%  powoduje taki a nie inny efekt, to jest dobre na 1 czy 2 rozdział, potem gdy mamy po 500+ main stata to jesteś  finalnie  na minus.

To nie jest tak jak to powiedział na filmiku to nie jest od takie -35% to jest coś ala aura która  upierdala nam 35% bazowego dmg broni, wiec ostrzenie  jak przelicznik to będzie  ulepszone juz 15% z tych pozostałych 65%, gra zmienia wspomniane skalowanie z 1.00 na 0,65 czyli upierdala nam nasze 35% siły bądź zreki przez zmianę skalowania każdy nowy pkt nie liczy się jako jeden a 0,65,  jeśli  bron korzysta np z przelicznika staminy to tez  wartości są przeliczane od 0,65 czyli dodatkowy efekt  jest słabszy.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
No to pięknie...

Bez sensowa mechanika, która nie ma zastosowania, chyba tylko po to by utrudnić sobie gre jak komuś za łatwo, bo zawsze można nauczyć się trutek i ich nie używać, i biegamy z hitami zmniejszonymi do tych 0.65 ale bez trutek :D jak komuś się nudzi to może taki chalange sobie zrobić, i będzie trudniej.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Z reguły to każdą klasą idzie ograć grę na EZ. Wiadomo że granie pod zręke jest zbyt OP względem siły ale w sumie gracze grający pod siłę mogą narzekać tylko na kuszę i parę aspektów, ale w ogólnym rozrachunku Returning jest i tak za łątwy, więc bycie META mija się z celem.. to nie jest multiplayer by takie problemy rozpatrywać aż tak.

Co do priokinezy, ja widzę sens bo jest to najlepszy czar guru w Gothic 1, wręcz fundamentalny i uważam że jak robić taką gildie w Gothic 2 to do porządku, a oni zapomnieli bądź im się nie chciało dodawać tego spella. Ale na upartego idzie takie coś przeboleć, chodź ja nawet widziałbym w grze stary Grom z Gothic 1 dla maga wody, jak szaleć to szaleć :) Wtedy naprawdę ocena moja tego moda znacznie wy wzrosła, a tak to jest dla mnie po prostu średni. Do reszty się nie czepiam, bo po prostu albo mi to nie przeszkadzało, lub tego nie zauważyłem :)

Mam nadzieję że za rok,dwa może trzy. Zagram Returning ponownie i będzie on lepszy na tle obecnego na tyle by mnie skusić skończyć grę. Szukanie wszystkich bonusów oraz maksowanie statów nigdy mnie nie jarało, wiem że są mistrzowie tej praktyki którzy z kijem w dupie oszczędzają każdy PN oraz nie marnują ich wykręcając fajne liczby, chodź ja grając ostatnio pod duale uważam że "prawie nic" nie zmarnowałem prócz parę pn w 1h by grało mi się przyjemniej. Z ognikiem i wiedzą gothicową maksowanie stało się dziecinnie proste i nie widzę teraz powodu dla którego każdy mógłby wykręcić takie liczby. Kiedyś trzeba było oglądać poradniki gdzie jaka roślina jest, a ognik to ogromny + dla moda.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.


Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Problemem siły nigdy nie była kusza a chore zapotrzebowanie na stamine,  na które znowu wydawanie pn to głupota, bo  teraz nabijamy ponad wymagana ilości za free, jednak wciąż w 1 rozdziale jej ilość nie jest wystarczająca do komfortowej gry względem zręczności. która można mieć non stop 0 staminy i wciąż ma pełną efektywność.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Problemem siły nigdy nie była kusza a chore zapotrzebowanie na stamine,  na które znowu wydawanie pn to głupota, bo  teraz nabijamy ponad wymagana ilości za free, jednak wciąż w 1 rozdziale jej ilość nie jest wystarczająca do komfortowej gry względem zręczności. która można mieć non stop 0 staminy i wciąż ma pełną efektywność.

Wydaję mi się że te zmiany to byłby pikuś, o ile ktoś tam zdaję sobie sprawę z tych problemów. Cały ten system staminy po jakimś czasie traci znaczenie bo wytrzymałości mamy bardzo dużo. Grając pod siłę jest to swego rodzaju utrudnienie i fani hardplay'u będą zadowoleni cała reszta może na grać na poziomie Gothic i zawsze jakieś PN zostaną na stamine :) Kusza względem łuku jest chyba wolniejsza i zadaje mniejszy dmg to też do poprawy.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry