Czarny ekran podczas wczytywania nowego świta 1652 84

O temacie

Autor Ravofficial

Zaczęty 22.01.2019 roku

Wyświetleń 1652

Odpowiedzi 84

Splash

Splash

Moderator
posty3863
Propsy3081
ProfesjaNierób
  • Moderator
Zamiast tego
Npc_SetTarget(self, other);
AI_StartState(self,ZS_Attack,1,"");

użyj tego
B_Attack(self, other, AR_NONE, 1);

Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...

Ravofficial

Ravofficial

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Ravofficial

Ravofficial

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy taki dialog ma prawo bytu ?
///////////////////////////////////////////////////////
//////////////         Dolaczanie ?
instance DIA_RAV_000_Robin_nwm   (C_INFO)
{
    npc    = DIA_RAV_000_Robin;
    nr    = 4;
    condition    =  DIA_RAV_000_Robin_nwm_condition;
    information    =  DIA_RAV_000_Robin_nwm_info;
    permanent    = TRUE;
    description    =  "Czy to co zrobiłem wystarczy by do was dołączyć ?";
};

FUNC int  DIA_RAV_000_Robin_nwm_condition()
{
    IF (Npc_KnowsInfo(hero, DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie))
    {
    return TRUE;
    };

};
FUNC VOID  DIA_RAV_000_Robin_nwm_info()
{
      AI_Output (other,self,"DIA_RAV_000_Robin_nwm_15_00"); //Czy to co zrobiłem wystarczy by do was dołączyć ?

if (Npc_KnowsInfo(hero, DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie)) && (Npc_KnowsInfo(hero, DIA_RAV_3000_MAG_zabilem)) && (Npc_KnowsInfo(hero, DIA_RAV_3001_Guard_kon))
   {
AI_Output (self, other,"DIA_RAV_000_Robin_nwm_1_00"); //Tak chłopcze , witamy w drużynie!
    AI_Output (self, other,"DIA_RAV_000_Robin_nwm_1_01"); //Oto twoja nowa zbroja !

Createinvitems (self, itar_djg_l, 1);
    B_giveinvitems(self, other,  itar_djg_l, 1);

AI_Output (self, other,"DIA_RAV_000_Robin_nwm_1_02"); //Jeśli potrzebujesz lepszej możesz je ode mnie kupić , jednak nie są one tanie.

B_LogEntry (TOPIC_oboz, "Udało mi się ! Teraz muszę zapytać Robina czy ma jakiś plan jak się stąd wyrwać.");
Log_SetTopicStatus (TOPIC_oboz, LOG_SUCCESS);
B_GivePlayerXP (XP_oboz);
   }
   else
   {
    AI_Output (self, other,"DIA_RAV_000_Robin_nwm_1_00"); //Nie chłopcze , zostało jeszcze kilka osób którym nie podoba się twoja obecność tutaj.
    AI_Output (self, other,"DIA_RAV_000_Robin_nwm_1_01"); //Pogadaj jeszcze z kilkoma ludzmi ,może jak coś dla nich zrobisz zmienią zdanie.
   };
};

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty529
Propsy179
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na oko wydaje się być w porządku. A co jest nie tak?

Tylko, że ten dialog będzie można powtórzyć nawet po tym dołączeniu. Ale oprócz tego powinien działać.

Splash zajmuje się multiplayerami do Gothica. Nie przestawajcie zawracać mu tym głowy

Ravofficial

Ravofficial

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Reszta dialogów działa poprawnie a ten się nawet nie pojawia
Trzymaj cały kod może tam coś zrąbałem

//*********************************************************************
// Info EXIT
INSTANCE DIA_RAV_000_Robin   (C_INFO)
{
npc         = RAV_000_Robin;
nr          = 999;
condition   = DIA_RAV_000_Robin_EXIT_Condition;
information = DIA_RAV_000_Robin_EXIT_Info;
permanent   = TRUE;
description = DIALOG_ENDE;
};

FUNC INT DIA_RAV_000_Robin_EXIT_Condition()
{
return TRUE;
};

FUNC VOID DIA_RAV_000_Robin_EXIT_Info()
{
AI_StopProcessInfos (self);
};

// Info Hello
INSTANCE DIA_RAV_000_Robin_Hello   (C_INFO)
{
nr          = 1;
condition   = DIA_RAV_000_Robin_Hello_Condition;
information = DIA_RAV_000_Robin_Hello_Info;
permanent   = FALSE;
description = "Czy to ty tutaj rządzsz ?";
};

FUNC INT DIA_RAV_000_Robin_Hello_Condition()
{
return TRUE;
};

FUNC VOID DIA_RAV_000_Robin_Hello_Info()
{
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_Hello_15_00"); //Czy to ty tutaj rządzisz ?
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_Hello_54_01"); //A kto pyta ?
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_Hello_15_02"); //Jestem Artur. Obudziłem się w obozie , który leży nie opodal.
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_Hello_55_03"); //Powiem Ci , że jesteś w niezłym gównie chłopcze.
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_Hello_56_04"); //Ale dobrze postaram się Ci jakoś pomóc przeżyć w tym zapomnianym miejscu.
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_Hello_57_05"); //Jestem Robin , osoba którą ta grupka ludzi na zewnatrz uważa za przywódce.

};
// Co tu się dzieje
INSTANCE DIA_RAV_000_Robin_co   (C_INFO)
{
nr          = 2;
information = DIA_RAV_000_Robin_co_Info;
permanent   = FALSE;
description = "Co tu się właściwie dzieje ?";
};

FUNC INT DIA_RAV_000_Robin_co_Condition()
{
return TRUE;
};

FUNC VOID DIA_RAV_000_Robin_co_Info()
{
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_co_15_00"); //Co tu się właściwie dzieje ?
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_54_01"); //Jesteśmy jedynymi ludzmi , poza bandytami , którzy zostali w tej dawnej kolonii.
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_55_02"); //Po opuszczeniu przez Paladynów i Magów zamku , główny Mag Zakonu Magów Ognia , Pyrokar ...
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_56_03"); //... postanowił , że zawali jedyną drogę ucieczki z tego miejsca aby orkowie nie przedostali się w głąb wyspy.
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_co_15_04"); //Mówiąc krótko , zostawił was tutaj na pastwę orków ?
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_57_05"); //Pyrokar zawsze był osobą myślącą tylko o własnym bezpieczeństwie ,  myślisz dlaczego sam nie przyszedł zawalić tego chlolernego przejścia tylko wysłał swoich przydupasów ...
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_58_06"); //Ehhhh.... nie ważne, teraz liczy się tylko to aby przeżyć .
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_59_07"); //Dobrze chłopczę , jak na razię trzeba zrobić z Ciebię mężczyzne.
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_co_15_08"); //Mam tego dokonać sam ? Jestem tylko prostym rolnikiem.
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_60_09"); //Spokojnie pomożemy Ci. Po pytaj chłopaków , na pewno za kufel dobrego piwa pokażą Ci co i jak.
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_co_15_10"); //Dobrze , tylko mam jeszcze jedno pytanie ?
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_61_11"); //Tak ?
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_co_15_12"); //Miałbyś może jakąś zbroję , w tych podartych szmatach za dużo nie zwojuję.
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_62_13"); //Do puki do nas nie dołączysz mogę jedynie dać Ci tą skórzaną zbroje.
Createinvitems (self, ItAr_Leather_L, 1);
B_giveinvitems(self, other, ItAr_Leather_L, 1);
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_co_15_14"); //Zawsze to coś, Dzięki !
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_63_15"); //Powodzenia chłopcze !

};
//////////////         Dołączenie
instance DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie   (C_INFO)
{
    nr    = 3;
    condition    =  DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_condition;
    information    =  DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_info;
    permanent    = FALSE;
    description    =  "Mogę do was dołączyć ?";
};

FUNC int  DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_condition()
{
    IF (Npc_KnowsInfo(hero, DIA_RAV_000_Robin_co))
    {
    return TRUE;
    };
};

FUNC VOID  DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_info()
{
   AI_Output (other,self,"DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_15_01"); //Mogę do was dołączyć ?
   AI_Output (self, other,"DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_1_02"); //Przyjął bym Cię chłopcze nawet od razu ,jednak innym może się to nie spodobać.
   AI_Output (other,self,"DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_15_03"); //Pogadaj z ludzmi, po pytaj, może potrzebują pomocy. W ten sposób możesz się wykazać.
   AI_Output (self, other,"DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_1_04"); //Dobrze , zobaczę co da się zrobić.

Log_CreateTopic (TOPIC_oboz, LOG_MISSION);
Log_SetTopicStatus (TOPIC_oboz, LOG_RUNNING);
B_LogEntry (TOPIC_oboz, "Muszę dołączyć do tej grupki ludzi aby przeżyć. Jednak aby to zrobić, muszę przekonać do siebie kilka osób.");

};

{
    npc            = DIA_RAV_000_Robin;
    nr             = 4;
    condition      =  DIA_RAV_000_Robin_nwm_condition;
    permanent      =  TRUE;
};

{
    if (Npc_KnowsInfo(hero, DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie))
    {
    return TRUE;
    };

};
{
      AI_Output (other,self,"DIA_RAV_000_Robin_nwm_15_00"); //Czy to co zrobiłem wystarczy by do was dołączyć ?

if (Npc_KnowsInfo(hero, DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie)) && (Npc_KnowsInfo(hero, DIA_RAV_3000_MAG_zabilem)) && (Npc_KnowsInfo(hero, DIA_RAV_3001_Guard_kon))
   {
AI_Output (self, other,"DIA_RAV_000_Robin_nwm_1_00"); //Tak chłopcze , witamy w drużynie!

AI_Output (self, other,"DIA_RAV_000_Robin_nwm_1_02"); //Jeśli potrzebujesz lepszej możesz je ode mnie kupić , jednak nie są one tanie.

B_LogEntry (TOPIC_oboz, "Udało mi się ! Teraz muszę zapytać Robina czy ma jakiś plan jak się stąd wyrwać.");
   }
   else
   {
    AI_Output (self, other,"DIA_RAV_000_Robin_nwm_1_00"); //Nie chłopcze , zostało jeszcze kilka osób którym nie podoba się twoja obecność tutaj.
    AI_Output (self, other,"DIA_RAV_000_Robin_nwm_1_01"); //Pogadaj jeszcze z kilkoma ludzmi ,może jak coś dla nich zrobisz zmienią zdanie.
   };
};

Post połączony: 2019-02-04, 20:51
A masz pomysł jak to zrobić , żeby działało . W sensie że , do puki nie wykonam zadań to mogę pytać ile chce a po wykonaniu ich , żeby tylko można było raz .

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty529
Propsy179
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po wykonaniu tych zadań możesz przyznać jakąś gildię i wtedy do warunku dialogu dodajesz, że jeśli bohater jest jeszcze bez gildii, to może wybrać ten dialog (od biedy hero.guild == 0).

Splash zajmuje się multiplayerami do Gothica. Nie przestawajcie zawracać mu tym głowy

Ravofficial

Ravofficial

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
no niby mógłbym zrobić gildie , ale gdzieś czytałem na forum że z tworzeniem nowych gildii są duże problemy szczególnie dla laików

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty529
Propsy179
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chyba nie będziesz korzystał z oryginalnych gildii, więc możesz je wykorzystać, a jedynie zmienić ich nazwę.

Ravofficial

Ravofficial

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Okej wygląda ten kod teraz tak , tylko on cały czas się nie pojawia . Nie ma nawet opcji do kliknięcia. A dialogi aktualizowałem już chyba z 3 razy.

// Info EXIT
INSTANCE DIA_RAV_000_Robin   (C_INFO)
{
nr          = 999;
condition   = DIA_RAV_000_Robin_EXIT_Condition;
information = DIA_RAV_000_Robin_EXIT_Info;
permanent   = TRUE;
description = DIALOG_ENDE;
};

FUNC INT DIA_RAV_000_Robin_EXIT_Condition()
{
return TRUE;
};

FUNC VOID DIA_RAV_000_Robin_EXIT_Info()
{
AI_StopProcessInfos (self);
};

// Info Hello
INSTANCE DIA_RAV_000_Robin_Hello   (C_INFO)
{
nr          = 1;
information = DIA_RAV_000_Robin_Hello_Info;
permanent   = FALSE;
description = "Czy to ty tutaj rządzsz ?";
};

FUNC INT DIA_RAV_000_Robin_Hello_Condition()
{
return TRUE;
};

FUNC VOID DIA_RAV_000_Robin_Hello_Info()
{
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_Hello_15_00"); //Czy to ty tutaj rządzisz ?
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_Hello_54_01"); //A kto pyta ?
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_Hello_15_02"); //Jestem Artur. Obudziłem się w obozie , który leży nie opodal.
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_Hello_55_03"); //Powiem Ci , że jesteś w niezłym gównie chłopcze.
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_Hello_56_04"); //Ale dobrze postaram się Ci jakoś pomóc przeżyć w tym zapomnianym miejscu.
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_Hello_57_05"); //Jestem Robin , osoba którą ta grupka ludzi na zewnatrz uważa za przywódce.

};
// Co tu się dzieje
{
nr          = 2;
permanent   = FALSE;
};

{
return TRUE;
};

FUNC VOID DIA_RAV_000_Robin_co_Info()
{
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_co_15_00"); //Co tu się właściwie dzieje ?
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_54_01"); //Jesteśmy jedynymi ludzmi , poza bandytami , którzy zostali w tej dawnej kolonii.
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_55_02"); //Po opuszczeniu przez Paladynów i Magów zamku , główny Mag Zakonu Magów Ognia , Pyrokar ...
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_56_03"); //... postanowił , że zawali jedyną drogę ucieczki z tego miejsca aby orkowie nie przedostali się w głąb wyspy.
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_co_15_04"); //Mówiąc krótko , zostawił was tutaj na pastwę orków ?
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_57_05"); //Pyrokar zawsze był osobą myślącą tylko o własnym bezpieczeństwie ,  myślisz dlaczego sam nie przyszedł zawalić tego chlolernego przejścia tylko wysłał swoich przydupasów ...
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_58_06"); //Ehhhh.... nie ważne, teraz liczy się tylko to aby przeżyć .
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_59_07"); //Dobrze chłopczę , jak na razię trzeba zrobić z Ciebię mężczyzne.
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_co_15_08"); //Mam tego dokonać sam ? Jestem tylko prostym rolnikiem.
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_60_09"); //Spokojnie pomożemy Ci. Po pytaj chłopaków , na pewno za kufel dobrego piwa pokażą Ci co i jak.
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_co_15_10"); //Dobrze , tylko mam jeszcze jedno pytanie ?
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_61_11"); //Tak ?
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_co_15_12"); //Miałbyś może jakąś zbroję , w tych podartych szmatach za dużo nie zwojuję.
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_62_13"); //Do puki do nas nie dołączysz mogę jedynie dać Ci tą skórzaną zbroje.
Createinvitems (self, ItAr_Leather_L, 1);
B_giveinvitems(self, other, ItAr_Leather_L, 1);
AI_Output (other,self ,"DIA_RAV_000_Robin_co_15_14"); //Zawsze to coś, Dzięki !
AI_Output (self ,other,"DIA_RAV_000_Robin_co_63_15"); //Powodzenia chłopcze !

};
//////////////         Dołączenie
instance DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie   (C_INFO)
{
    nr    = 3;
    condition    =  DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_condition;
    information    =  DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_info;
    permanent    = FALSE;
    description    =  "Mogę do was dołączyć ?";
};

FUNC int  DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_condition()
{
    IF (Npc_KnowsInfo(hero, DIA_RAV_000_Robin_co))
    {
    return TRUE;
    };
};

FUNC VOID  DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_info()
{
   AI_Output (other,self,"DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_15_01"); //Mogę do was dołączyć ?
   AI_Output (self, other,"DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_1_02"); //Przyjął bym Cię chłopcze nawet od razu ,jednak innym może się to nie spodobać.
   AI_Output (other,self,"DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_15_03"); //Pogadaj z ludzmi, po pytaj, może potrzebują pomocy. W ten sposób możesz się wykazać.
   AI_Output (self, other,"DIA_RAV_000_Robin_dolaczenie_1_04"); //Dobrze , zobaczę co da się zrobić.

Log_CreateTopic (TOPIC_oboz, LOG_MISSION);
Log_SetTopicStatus (TOPIC_oboz, LOG_RUNNING);
B_LogEntry (TOPIC_oboz, "Muszę dołączyć do tej grupki ludzi aby przeżyć. Jednak aby to zrobić, muszę przekonać do siebie kilka osób.");

};

{
    npc            = DIA_RAV_000_Robin;
    nr             = 4;
    condition      =  DIA_RAV_000_Robin_nwm_condition;
    permanent      =  TRUE;
};

{
    if (hero.guild == 0)
    {
    return TRUE;
    };

};
{

{

AI_UnequipArmor (other);
AI_EquipArmor (other, itar_djg_l);

hero.guild = GIL_SLD;
Npc_SetTrueGuild (other, GIL_SLD);

}
   else
   {
   };
};

Dage23

Dage23

Użytkownicy
posty26
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Popraw to:

Splash

Splash

Moderator
posty3863
Propsy3081
ProfesjaNierób
  • Moderator
no niby mógłbym zrobić gildie , ale gdzieś czytałem na forum że z tworzeniem nowych gildii są duże problemy szczególnie dla laików
Jeśli postępuje się zgodnie z poradnikiem, to nie powinno być problemów. Po prostu nie można zwiększyć limitu gildii, bo jest on hardcodowany w silniku gry.

Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...

Ravofficial

Ravofficial

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zmieniłem to jednak nie pomogło , dialog nadal się nie pojawia
Popraw to:

Fabio

Fabio

White&Red
posty2949
Propsy1732
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
"condition   = DIA_RAV_000_Robin_Hello_Condition;"
"FUNC INT DIA_RAV_000_Robin_co_Condition()
{
   return TRUE;
};"

Ravofficial

Ravofficial

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No już jest poprawione i nadal nie działa
{
nr          = 2;
condition   = DIA_RAV_000_Robin_co_Condition;
permanent   = FALSE;
};

{
return TRUE;
};

Post połączony: 2019-02-06, 22:29
Dobra , naprawiłem. W całym dialogu jeden if był jeszcze popsuty i w 2 miejscach instancja npc miała przedrostek "DIA_"

Ravofficial

Ravofficial

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam jeszcze 2 pytania odnośnie rutyn .
1.Wyczytałem , że trzeba dodać spot aby postać mogła praktykować magie .
i wygląda to u mnie tak - > TA_Practice_Magic(11,00,15,00,"MAG_022"); 
zdjęcie spota ->  https://imgur.com/a/5r6sdqB
jednak postać ta stoi tylko w tym miejscu i słychać od niej taki jakiś szum.
2. Czy zna ktoś rutynę stania i czytania notatki ?

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty529
Propsy179
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Wystarczy do tego sama rutyna ta_practitemagic, czy jakoś tak.

2. Spis wszystkich rutyn znajdziesz w pliku D:\Gothic II pod AST\_Work\Data\Scripts\Content\AI\Human\TA.d

Ravofficial

Ravofficial

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak wystarczy sama rutyna jak muszę podać od kiedy do kiedy ma tą rutynę
 wykonać i gdzie ma ją wykonać

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty529
Propsy179
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak, ale do poprawnego wykonywania rutyny nie potrzebujesz żadnych dodatkowych freepointów.

Ravofficial

Ravofficial

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To było to samo , też taki szum

Post połączony: 2019-02-08, 23:00
Kod postaci wygląda tak:

instance RAV_3000_MAG (Npc_Default) //Türwache Onars Haus
{
// ------ NPC ------
name = "Gajus";
guild = GIL_SLD;
id = 3000;
voice = 7;
flags       = 0; //NPC_FLAG_IMMORTAL oder 0
npctype = NPCTYPE_MAIN;

// ------ Atrybuty ------
B_SetAttributesToChapter (self, 2); //setzt Attribute und LEVEL entsprechend dem angegebenen Kapitel (1-6)

// ------ Taktyka Walki ------
fight_tactic = FAI_HUMAN_NORMAL; // MASTER / STRONG / NORMAL /COWARD

// ------ Nałożona Broń ------ //Munition wird automatisch generiert, darf aber angegeben werden
EquipItem (self, itmw_addon_stab01);
CreateInvItems      (self, ITRU_INSTANTFIREBALL, 1);
CreateInvItems      (self, ITRU_SLEEP, 1);
CreateInvItems      (self, itmi_aquamarine, 1);
CreateInvItems      (self, ITMI_FLASK, 8);

// ------ Inwentarz ------
B_CreateAmbientInv (self);

// ------ Wygląd ------ //Muss NACH Attributen kommen, weil in B_SetNpcVisual die Breite abh. v. STR skaliert wird
B_SetNpcVisual (self, MALE, "Hum_Head_Bald", Face_N_Normal_Cord, BodyTex_P, ITAR_KDF_L);
Mdl_SetModelFatness (self, 1);  // 0-3
Mdl_ApplyOverlayMds (self, "Humans_Mage.mds"); // Tired / Militia / Mage / Arrogance / Relaxed

// ------ Istotne talenty NPCa ------
B_GiveNpcTalents (self);

// ------ Talent walki ------ //Der enthaltene B_AddFightSkill setzt Talent-Ani abhängig von TrefferChance% - alle Kampftalente werden gleichhoch gesetzt
B_SetFightSkills (self, 30); //Grenzen für Talent-Level liegen bei 30 und 60

// ------ TA anmelden ------
daily_routine = Rtn_Start_3000;
};

FUNC VOID Rtn_Start_3000 ()
{
TA_Sit_Bench (08,00,10,00,"MAG_04");
TA_Practice_Magic (10,00,15,00,"MAG_02");
    TA_Stand_ArmsCrossed (15,00,18,00,"MAG_01");
TA_Potion_Alchemy (18,00,21,00,"MAG_08");
TA_Sleep (21,00,08,00,"MAG_07");
};

A gdy wybije odpowiednia godzina to postać stoi w miejscu ->https://imgur.com/a/zsB8D6N

Ravofficial

Ravofficial

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry