Gothic 2 NK Returning 2.0 66.2 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 220391 471

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.05.2018 roku

Wyświetleń 220391

Odpowiedzi 471

Thompson

Thompson

The Modders
posty692
Propsy158
  • The Modders
Grać umiem, nie chce mi się latać w te we w te. Wracając do tematu @Tizgar da się?

Przecież masz dwieście miejsc teleportacyjnych w grze.

A ja z jakichkolwiek poprawek na chwilę obecną odpadam.
 

Chris Moltisanti

Chris Moltisanti

Użytkownicy
posty88
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co tam dodaliście od siebie? Znowu wywalone przedmioty, zmienione questy, balans rozgrywki? Tak wyglądała ostatnia próba "spolszczenia" czegokolwiek.
 

Thompson

Thompson

The Modders
posty692
Propsy158
  • The Modders
Nie umiesz pierwszego posta przeczytać?
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@Tizgar

Jakbyście mieli coś przenieść to z pewnością tak jak mówiłeś takie rzeczy czysto naprawiające, bez żadnych dodatkowych questów i innego typu szajsu. Biorąc pod uwage że AB tworzy kilka osób w raz z feedbackiem rosyjskich testerów, to wygląda to teraz dosyć słabo, bo każdy coś powie bla bla bla i potem dodają i zmieniają troche rzeczy tworząc zupełnie głupie rzeczy. Jak chcecie cokolwiek dodawać to lepiej dajcie spokój i zostawcie jak jest, większości i tak nie przeszkadza jak to obecnie wygląda :)
 

deverct

deverct

Użytkownicy
Obecnie Guru
posty148
Propsy29
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Obecnie Guru
Spolszczenie można odpalić na starych save z R66.2, ale trzeba się liczyć z tym, że w dzienniku misje będą dalej w tłumaczeniu jakie się miało wcześniej. Nie da się nic z tym zrobić chyba że ktoś chce w Hex edytować i tłumaczyć sobie ręcznie ( dla ciekawych jest to w plikach save). Więcej problemów nie zauważyłem grając, ale zaznaczam, że pograłem jakąś godzinę tylko.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Obecna wersja spolszczenia która jest dostępna dla każdego jedyna co ma wiecej od ruskiego to fakt ze  są fixed strażnicy sfer jest więcej roślinek u handlarzy chodzi o rośliny pierwszego i drugiego poziomu na manę i życie ( nie chodzi o stałe bonusy ) oraz ma przywrócony do gry miecz 1h krzyż przeznaczenia który w 0066 r2 u ruskich został omyłkowo osunięty no i ofc macie ten wybór czy chcecie mieć to dodatkowe 1 quest parę zbroi i parę bossów na niższych poziomach.

Byc może, bo nie wiem czy Thompson zdążył fixa dać do Venta, jest poprawiona gildia kupców jeszcze
W sensie  poprawiano ze lutero i tak  da nam questa na sare w r4 nawet jeśli skończyliśmy wątek kupców w r3 

@Loop nic by nie było dodawane no może po za jedna bronią 2h na pierwszy rozdział bo tu jest mocny deficyt i aż za bardzo kosy najmenika odstaja od reszty wiec dla wyrównania, reszta to bug fixy  czy zmiany z AB ktore maja logiczny sens i są ok, ale jak zostało napisane Thomson narazie ma coś co się nazywa życie wiec pewnie i tasie odwlecze. miło by było jakby  ludzie którzy tam na ab się bawili jak i sami gracze napisali co powinno się ewentualnie znaleźć z ab i czy jakieś dziwne bugi by jeszcze nie poprawić


Kwestia poradnika tu sprawę mam z Lukiem, bo Luk tam w większej sprawie uczestniczy i ma tłumaczyć ruska wikie od retuna na PL jeśli bedzie to robił to nie ma sensu abym pisał poradnik jeśli jednak coś mu tam nie wypali to wtedy napisze dla wszystkich poradnik odnośnie questów rzecz jasna itp.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty175
Propsy75
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz
 
Pozdrawiam mame i tate

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Grać umiem, nie chce mi się latać w te we w te. Wracając do tematu @Tizgar da się?

Przecież masz dwieście miejsc teleportacyjnych w grze.

A ja z jakichkolwiek poprawek na chwilę obecną odpadam.

Ale żeby je włączyć najpierw trzeba się nalatać :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
To nie graj, marudzisz jak stara baba. :lol2:
 

Hudof

Hudof

Użytkownicy
Dragonslayer
posty145
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Dragonslayer
@Ventrue

Czyli opcjonalny dubbing, to pełny dubbing rosyjski? Jak mam mieć jedną kwestię dialogową, po polsku, drugą po rosyjsku to podziękuję. Co do hotfixa, do tej wersji moda, jest hotfix, naprawiającego coś z opiekunami i szkieletami, tak uważam.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Nie lepiej byłaby opcja stworzenia czegoś takiego, że są kwestie polskie (te z oryginału) a tych nowych, tzn. ruskich nie ma?

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Z tego co wiem, to jest to kwestia usuniecia jedngo pliku po instalacji, więc to chyba żaden problem :D

@Hudof Twój wywód nie miał dużo związku z tematem. Jakbyś po prostu napisał "Że Cię to nie interesuje w takiej sytuacji" czy coś, to bym to zostawił.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To niekoniecznie takie proste, bo spora część dubbingu jest w pliku "Ret2_Sounds_01.vdf", ale w tym samym pliku są wszystkie dźwięki "inne", tj. efekty czarów, odgłosy bestii, nawet muzyki do bossów. Także najlepiej by było wypakować z tego pliku część "SFX" i na jej podstawie stworzyć odrębny plik zawierający te dźwięki, a niezawierający dubbingu.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Hudof

Hudof

Użytkownicy
Dragonslayer
posty145
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Dragonslayer
Pytam, jest szansa na normalną grę, polski dubbing do  podstawowych kwestii dialogowych, rosyjski w modzie, nie inaczej, i nie kisiel wymieszany w budyniu, czyli raz pl raz ru.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Tak już jest, tyle że kwestie oryginalne i te z moda się ze sobą nieraz krzyżują, także przykro mi. Wszystkim nie dogodzisz. Możesz zainstalować pełen rosyjski dubbing, choć i tak nie zmieni to wiele, bo niejedna postać będzie miała dwa głosy. Ale chociaż w jednym języku.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Hudof

Hudof

Użytkownicy
Dragonslayer
posty145
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Dragonslayer
Tyle chciałem wiedzieć, w takim razie gratuluję ekipie spolszczenia, aczkolwiek sam w to nie zagram, kawy wymieszanej na pół z herbatą też nie piję.
 

Arik

Arik

Użytkownicy
posty306
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam dubing koniecznie też ściągać czy wystarczy modyfykacja i spolszczenie ??
 

deverct

deverct

Użytkownicy
Obecnie Guru
posty148
Propsy29
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Obecnie Guru
Z tego co zauważyłem to jeśli ktoś próbuje grać na własnych starych save'ach to nie ma odblokowanego kontentu jeśli gra na poziomach trudności mniejszych niż Hard. A tak oprócz tego to nic takiego nie zauważyłem, nie crashuje, nie buguje się póki co więc jest to wykonalne
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
@Tizgar z ciekawości muszę zapytać, co to znaczy, że są "fixed" Strażnicy Sfer? Bo z doświadczenia wiem, że fixed rozumiesz inaczej niż reszta społeczeństwa.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry