[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969653 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969653

Odpowiedzi 5178

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ja nie twierdze ze z goldem jest krucho, nie ja mam z nim problemy, same trofea pokrywają wszystkie możliwe wydatki.
Wiesz tu chodzi o wydawanie pn na coś co kompletnie jest bezużyteczne, to tak jakby wojem się uczyć many, ok gra daje taka opcje ale to nie znaczy ze należy to robić skoro jest to pozbawione sensu.

To nawet na magu mimo ze jest z tego int nikt magiem nie gra  tak aby uczyć się każdej możliwej runy bo będzie z tego int, przyrost tego inta  jest niewspółmierny do wydatków w pn-ach na te runy, to już lepiej  dodać do many i użyć zaklęcia  raz więcej
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Parę pn nie wpłyną na grę aż tak by uniemożliwić jej skończenie. W końcu i tak jest ich trochę za dużo(nawet 5) bo są bossy dające 1pn i jest ich multum w grze. Dodaj do tego bonusy itd. Już pomijam fakt kompletnych noobów, ale to są przypadki dramatyczne. Mag jest najefektywniejszą klasą, i nawet zmarnowanie pn na runy go nie zatrzyma. Dopiero duale blisko końca gry mogą się równać z potęgą magi i dystansowego dmg.

Teddy_Bear sobie gra na NoDeath, więc dla niego nie ma czegoś takiego jak zmarnowe PN. Bo on w każdej minucie rozgrywki może umrzeć. xD i stracić wszystko dosłownie.



1.Wie ktoś co z tymi darami Beliarosa i Sronosa? Nie pamiętam już, ale chyba wliczają się do progów, bądź teoretycznie nie, ale i tak wyjebane na to mam. Głównie chodzi mi o to, kiedy możemy dostać się do kapliczki Innosa bez zostania uznanym za bandytę. Bo jakoś nie uśmiecha mi się płacić sporo golda za wybaczenie. Ale jeśli będę zmuszony.. no cóż, trudno. I tak muszę podbić zrękę do 240 zanim pójdę do górniczej, przydało by się.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

melkormorgot

melkormorgot

Użytkownicy
posty24
  • Użytkownicy
Hejka, gdzie mogę znaleźć dokładny opis slash&craft wystepującego w AB? W modzie piszą że opis jest na forum ale nigdzie nie mogę go znależć poza jakims postem po rosyjsku na rosyjskim forum odnosnie jakiejś starej wersji. Interesuje mnie dokładnie jak nabija się odpowiednie staty - najlepiej z w miarę dokładnymi liczbami jak "Dostajesz +1 do łuku za zabicie 100 postaci z łuku". Z góry dziękuję za pomoc :D
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak włączysz sobie SNC to będziesz miał pod bodajże Z tabelkę. Ogólnie to staty nabijasz zadając obrażenia bronią. Za łuk dostajesz do łuku i zreki i hp itd
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Żeby wymaksować ognika w 2R to nie idzie? Pomimo zdobycia 2części ognika z pierwszego dokumentu, to nadal nie chcę mi skurw.. dać drugiej, więc chyba dopiero w 3R daje? tylko coś mi tu nie pasuję, no logic. Nie długo w sumie i tak wejdę w 3 więc się dowiem.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Shleder

Shleder

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy odzyskanie oka innosa na prawde powinno byc takie trudne? jest tam z 4 poszukiwaczy i 2 mistrzow poszukiwaczy ja ledwo daje sobie rade z jednym mistrzem jako straznik miejski 200 sily 3k hp nie mam pojecia co robic pomocy
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Z takimi statmi to ty możesz do jarka isc, co ty robisz z 200 siły w 3 rozdziale?
Jak zawsze problem wynika nie z trudności której niemal nie ma a z fatalnego rozwoju postaci, jaki  jak widać  zastosowałeś.
Doskonale wiesz co robić, czas zając się rozwojem postaci, to na tym ten mod w całości się opiera nie na rushowaniu fabuły co robisz i teraz zostałeś za to ukarany.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Ja podobnie ale na poziomie koszmar+ Gothic. 270zręcznosci ale tylko niestety na razie mam 1200hp, ale to wystarczy. Jak chcesz mieć jakieś szanse, to musisz mieć około 350-400 głównego stata i broń do tego. 200siły to bardzo mało. Będę musiał długo przygotować się do walki, ale o to w tym modzie chodzi. W zwykłym nk mogliśmy z buta walić do kręgu i wskoczyć w 4R XDDD Tutaj trzeba trochę podbudować postać.

P.S Naprawdę nikt nie wie jak poskłądać tego ognika? Podobno można już w Jarkendarze? Albo ewentualnie mam za kasę go wykupić? Nie chcę mi się do jasnej cholery wszystkiego zbierać i szukać.  Wbiłem w 3R i dupa.. a w tym chciałbym go już mieć  na full. 2R zbierania wystarczą mi w zupełności, tym bardziej że kiedyś na ogniku grałem i się przyzwyczaiłem. Jeśli nadal trzeba natyrać się na tego ognika, to już wolę za kasę go ulepszyć XD

 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
A skąd mamy wiedzieć? aktualna wersja jest z 31 sierpnia jeśli grasz na nowszej to kieruj pytania na rpgrussia to jest chyba oczywiste, znaczna większość gra na aktualnej PL wersji nie ściągają nowszej bo ta nie jest PL, także nie są w stanie odpowiedzieć na takowe pytania.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
A skąd mamy wiedzieć? aktualna wersja jest z 31 sierpnia jeśli grasz na nowszej to kieruj pytania na rpgrussia to jest chyba oczywiste, znaczna większość gra na aktualnej PL wersji nie ściągają nowszej bo ta nie jest PL, także nie są w stanie odpowiedzieć na takowe pytania.

W sumie już sprawdziłem. Zrobiłem zadanie Dziwne Ruine i ruszyło. Z tego co widzę, to nadal jest ciężko złożyć ognika i trzeba sporo się naszukać. Nie chcę mi się powiem szczerze. Co mogę to znajdę ale najpewniej wymaksuje ognika za złoto. Pojebało ich żebym dopiero w 70% gry poskładał ognika na full xD Też gram na 31. Nowsza nic nie zmienia w kwestii ognika przecież. Tylko kiedyś czytałem starsze Chancelogi i miało być prościej? zrobić ognika.. no a gówno, jest tak samo. Wynika tak z zapisków debila Riordiana.

Rośliny i tablice szukanie walne za golda, resztę chyba będę zbierał po prostu ręcznie. Myślałem że można go wcześniej zrobić ale cóż.. kolejny IQ bonus od twórców moda.

Tia pytać na rpg rusia(dobry pomysł). Jak im walne z Google Translate zdania to się nawet nie połapią o co chodzi, nie dzięki.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Przepraszam, a co takiego ulepsza się w ogniku w Returnie? xD
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Przepraszam, a co takiego ulepsza się w ogniku w Returnie? xD

Masz składniki do wędrującego ognika, dzięki którym możesz za darmo odblokować jego skill zbierania przedmiotów. Ale żeby dość szybko z niego korzystać, to jak widać trzeba zabulić goldem. Składniki są rozśiane po całym świecie gry. Więc odblokowanie go całego jest bardzo trudne i wręcz nieopłacalne z czekaniem. Tym bardziej że golda w Returing jest sporo, nie żałowałem za 1x dać w niego golda i teraz też nie zamierzam żałować. Będę miał zbieractwo z głowy, wszystko zrobi za mnie ognik. Jedyne czego nie ulepszę to trofeów, po zabiciu przeciwnika mieczem i tak mam dość blisko go pozbierać hehe, ale od kwiatka do kwiatka nie zamierzam chodzić.  :facepalm: Ważne dokumenty, tablice itd To warto dać ognikowi za golda, oczywiście rozwój postaci na 1 miejscu!

 P.S Nie długo wybieram się na Pustynie Adanosa sępić o tablice. Więc ognik się przyda. :) Co zbiorę to zbiorę, ale trzeba się jakoś wzmocnić jeśli GD mi nie wystarczy. A już widzę że 350 zręczności to must have w 3Rozdziale.  By nie dostać wpierdolów od magów, więc albo ich szybko zabijesz, albo oni ciebie.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Oczywiście że nowa wersja zmienia coś w kwestii ognika. Wszystkie przedmioty potrzebne do ulepszania znajdziesz w Jarku.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Dokładnie to jest chyba najlepsza rzecz jaka w nowych wersjach czyt, tych po 31 sierpnia zrobili czyli możliwość posiadania full ognika już w jarku bez wydawania golda, jak wiemy ognik rzecz imo chyba najważniejsza bo on za nas odwala cala robotę zbiera wszystko za nas xd 
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@Sorfarius Szukanie nie boli.
Spoiler


Gdzie to znalazłeś? Myślisz że nie szukałem, wszędzie nieaktualne informacje. To samo z zapiskami Rordiana, mogli je zaktualizować, bo są stare. Kapitana Tich'a oraz Drake chyba zabiłem za szybko, bo nie dali mi fantów pod ognika.

To jest trochę dziwne, bo u mnie i tak są stare lokacje z tym ognikiem. Np pyłek z krwiopijcy znalazłem w forcie Azgan, czyli nie wszystkie fanty do ognika są u mnie w Jarkendarze. Powiedziałbym że żadne. Spolszczenie mam z wersji 31 sierpnia i na takim grałem, nic nie aktualizowałem. Co prawda pobrałem ten mniejszy plik ze skryptami z 2020.09.25.

P.S teraz doczytałem że po 31sierpnia. Czyli najnowsza, a jak niema spolszczenia jeszcze to w sumie nie ma o czym gadać. I tak będę musiał kupić ognika za golda, mniej jednak dzięki za pomoc.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wgrałeś ten "mniejszy plik" po Jarku, to możesz wogóle fantów nie znaleźć. Porada z rpgrussia.
A tu masz link:
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
1. Jak szybko w 3R podbić karmę Innosa? 100 karmy potrzebuję by wybaczył Gomezowi. Tu pojawia się dylemat, albo daję 8k golda co trochę szkoda mi teraz, albo wbijam. Tylko że co śmieszne.. za zabijanie poszukiwaczy, szkieletów cokolwiek nie dostaję karmy Innosa... Karma Beliara to co innego, łatwo ją wbić, chodź by mordowanie paladynów, albo bijatyka.

Jedyną karmę Innosa dostawałem za zabijanie Bandytów na Bagnie.. super że Innos bardziej gustuje w tym modzie w zabijaniu niewinnych ludzi, niż sług Beliara, spoko.

 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
No najszybciej właśnie płacić złotem za karmę, a tak to zwykłe modlenie będąc paladynem dostajesz +2, a tak to niestety złoto...
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Gonzales uczy dualów i tu pytanie. Czy to jest wymagane, by potem przeczytać notatknę z ciała pokonanego mistrza Masjafu? Bo mógłbym teoretycznie już ich używać. Mam 80siły i 405zręki K+. Dmg próbny na złotej igle to około max 750. Na dualach ponad 1k z kryta jak wejdzie, oczywiście z darem +100dmg od bogów. Bo jeśli nie, to poczekam i dopiero w Masjafie się nauczę, szkoda 10pn .. xD
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry