[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969724 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969724

Odpowiedzi 5178


Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@Tizgar 3.Ogólnie chciałem sprawdzić tylko ile dmg wzrośnie mi po wymianie broni, a do tego ta stronka nadaje się idealnie.

P.S Na razie na luzie sobie klepie Jarkendar i co śmieszne, idzie mi znacznie lepiej niż na normie xD Oczywiście wyzbierałem prawie wszystkie bonusy i 150zręczności i 55% 1h już jest na 23lvl, co wystarczyło by takie brzytwaki, ogary i pantery wysłać na tamten świat na luzie, tylko orków zostawiłem. 5Pn jest wystarczająco, a nawet za dużo odziwo i gra się lepiej niż na normie. Czy zdecydowałbym się grać na K+ bez trybu zapisywania w dowolnym momencie? myślę że tak, ale wymagało by to zmienia taktyki, bo tak, to mogę sobie zapisać przed czymś i próbować go zlać po jakiś kilkunastu próbach. Natomiast brak zapisu w dowolnym momencie sprawia, że gry giniemy to musimy tak naprawdę pewien etap jak i drogę do niego pokonać jeszcze raz, albo zmienić cel. To już by chyba było za dużo nerwów, chociaż nie próbowałem. Oczywiście ciągle mowa o grze w zwarciu, bo na dystans to tylko K+ :) nie ma innej opcji.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

criminaltango44

criminaltango44

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak zabić tego ogromnego chrząszcza, Epaka?

40k hp - nawet mi na to strzał nie wystarczy.
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
A gdzie on jest 😃pierwsze słyszę a tez zadam pytanie czy oprócz szalonego rycerza dodali cos nowego ? 3 rozdział mam
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Epak, jest na drodze do braci troll,  przy moich ustawieniach miał 78k zycia  sam w sobie nic kompletnie nie robi, bo to chrzęszcz jest z tym ze za każdym razem gdy go uderzymy zadaje nam 200 dmg także zapas potów i można to zbić nawet w 1 rozdziale
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

criminaltango44

criminaltango44

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nie zadaje obrażeń sam z siebie - napierdala jakimś spellem. można tego uniknąć strzelając z łuku.

i tak za długo trzeba go lać więc po prostu to olałem.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Jest jeszcze jakiś żuk czy jakieś inne ciulstwo w przejściu pod zamkiem z GD. Napierdala spellem co chwile i nie opcji by go nie zbugować.

Ktoś może wie jak wyłączyć tą nową walkę mieczem? Npc napierdala dwuręcznym toporem tak szybko jak by to był cep a nie broń. To samo z 1h, dość spora prędkość ataku, pomijam już fakt że przez większą część gry jesteśmy na hita, a kwintesencją walki w zwarciu jest jebane unikanie ataków i zadawanie jednego ciosu - następnie odskok i tak do skutku. Drake;a zabiłęm przy użyciu zaklęć, tylko masochista by walczył z czymś takim, na szczęście magia przeciwko nieumarłym dużo dmg robiła. U niego szpada 150dmg to coś dla mnie akurat było.

Większość bossów zabijam z łuku, broń sieczna i tak jest nieskuteczna na większe stada np takich dzików, do póki nie ogarniemy jakiejś broni 200-250-300dmg(nie wiem co za idiota na to wpadł, ale dzik ma lepsze staty od wilka no i jeszcze nie idzie ich wybić pojedynczo, bo zawsze ruszają na ciebie całym stadem"FUCK LOGIK) A bagienny golem super zbugowany i bije z dupy bez animacji "zajebiście"
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

criminaltango44

criminaltango44

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak sobie radzisz z kamiennymi strażnikami? osobiście nie mam jeszcze przebicia łuku i biję im po 20, a padam na 2 hity i jeszcze latam po całej mapie.

a tego młota chyba już nie ma - obiegłem każdy ołtarz w jarkendarze i go nie znalazłem.


nieważne. prawie na pewno jest w obozie bandytów.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Ma ktoś koda na  Kinzharts obok Thorusa? Problem w tym że odpaliłem Jarkendar przed tym gdy z nim porozmawiałem. I on chyba się nie zrepsił tam albo coś. Zapomniałem kompletnie o tym zadaniu, a coś mi się kojarzy że ważne. Tylko właśnie żadnego info nie miałem by porozmawiać z Baalem przez wejściem do Jarkendaru. xD
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie musisz gadać z yunikornem przed jarkendarem jak teraz pogadasz to kinzaharis się pojawi nie ma obaw.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Nie musisz gadać z yunikornem przed jarkendarem jak teraz pogadasz to kinzaharis się pojawi nie ma obaw.

Pojawił się, tylko zbyt wcześnie rano tam byłem i dlatego go nie było, pewnie gdzieś spał.


Ogólnie szkoda że podczas kradzieży kieszonkowej spada nam karma Innosa, chociaż coś kojarzę że później się jej sporo i tak zbiera. Thorusa odziwo można zabić, ale tego nie zrobiłem, tylko tych mniej ważnych bandytów. Nie dość że free exp, to jeszcze karma dodatnia od Inossa i Beliara ;D
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Kod znajdziesz na rpg russia  to chyba oczywiste, nikt za ciebie tego robić nie będzie :)
ale i on nie jest ci potrzebny,  zadanie musi być wzięte przed 4 rozdziałem od hokurna po daniu mu flaszki ginu, dalej  respi się   yunicorn  u świrów gadamy z nim potem  do kinzharta  tak to wygląda,  nawet jakby co to w 4 rozdziale kinzhart bedzie stal przed jaskinia u piratów itp bo on jest jednym z npc którzy przezywają masakrę
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Cytuj
Kod znajdziesz na rpg russia  to chyba oczywiste, nikt za ciebie tego robić nie będzie

Super, tylko ja ruskiego nie znam xD Zanim bym znalazł, to pewnie zdążyłbym zagrać od nowa i dojść do tego zadania.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Kazda wymówka jest dobra żeby tylko zrobił to ktoś inny nie?
A myślisz ze ja znam? nie ale google translate zna także wciąż nie widzę problemu
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy ktoś zna lokalizacje skóry gada? Poszedłem do GD i chciałem się wyuczyć przemiany w jaszczura, a tu niespodzianka - potrzebuję skóry gada.
Kilka na pewno sprzedałem, jako trofea w obozie myśliwych, ale Jark w połowie nieodkryty, tak więc szansa, że znajdę jest duża, ale gdzie?
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Czy ktoś zna lokalizacje skóry gada? Poszedłem do GD i chciałem się wyuczyć przemiany w jaszczura, a tu niespodzianka - potrzebuję skóry gada.
Kilka na pewno sprzedałem, jako trofea w obozie myśliwych, ale Jark w połowie nieodkryty, tak więc szansa, że znajdę jest duża, ale gdzie?

Nie wiem czy zrozumiałem pytanie, ale skór gada to masz bardzo dużo w samej GD. Jaszczurki ogniste np znajdziesz w drodze gdzie był ognisty smok. Sporo tego jest, tylko trzeba poszukać. Z tego co wiem, to nawet zębacze dają skórę gada, tak więc ten tego. Krokodyle nawet ;)
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak wiem, ale potrzebuję tylko jedną skórę. Nie chcę tracić PN na naukę tego, bo mam ich za mało.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ale chcesz tracić pn na przemianę w jaszczura tak?  to jest to o czym pisze wydawanie pn w pierdoły  i się dziwisz ze z goldem krucho jak  trofea masz niewyuczone sprawa się sama rozwiązła jak widać
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem czy trollujesz, czy się dobrze w ten sposób bawisz i mnie to nie interesuje. Pytam się tylko, czy ktoś akurat zna lokalizacje skór gadów, leżących luzem gdziekolwiek.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Z goldem krucho? teraz?

Ja z trofeów tylko się nie nauczyłem płytek, mięsa, oraz rogów cieniostwora i zębacza. Po prostu uznałem że to by było za dużo, golda i tak mam za dużo. Nie grałeś pewnie Tizgar ostantio ale sporo się zmieniło. W samym Khorinis masz z 5k golda w stakach po 500x więc z goldem nigdy nie jest krucho. A jeszcze nie sprzedałem nic, nawet jednego miecza, pręty nadal mam w plecaku, nie kopałem złota ani żelaza.

Aktualnie 181zręczności i 64% 1h, 15k golda przy sobie, wszystkie ważne umiejętności wyuczone. Wiem że książki sporo kosztują i różne rzeczy na potki, ale i tak wiem że mi wystarczy, jeszcze nawet trofeów nie sprzedałem po powrocie z jarkendaru. :)

Aktualnie można nawet kodem sobie przyzwać miksturkę siły albo zręczności, więc marnowanie pn, e tam.. zawsze można się poratować. Nie jestem zwolennikiem kodów, ale gdy by była taka sytuacja w której coś źle zrobiłem, to nie będę przecież grał od nowa, bo zabrakło coś do najlepszej broni.

p,s Nie wiem co jest grane ale za zwykłą bójkę obok Alrika zostałem zabity.. WTF? serio, w porcie możesz bić się ile chcesz mówili, straż nie zareaguje XD
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry