[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969813 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969813

Odpowiedzi 5178

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Kieł muritana będzie potrzebny do misji w mieście orków, o ile uratujesz w 1 rozdziale rannego dowódcę niedaleko miasta.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam gdzie mogę znaleść lepsze duale w 2 rozdziale od tych co dał mi gonzales?
 

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@domix Drake z plaży piratów w Jarku, potem boss pająk w przejściu do zamku w GD.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Witam gdzie mogę znaleść lepsze duale w 2 rozdziale od tych co dał mi gonzales?

Jak? Gonzlaes daje duale w 2 rozdziale? a się nauczyłeś? nie wiem czy to błędne ale w solucji
Spoiler
Gonzales w ciągu dnia przebywa w karczmie Kardiffa w porcie, prosi on nam o przyniesienie mu broni ale unikatowej nie takiej jak mają miejscowi. Miecz dla Gonzalesa dostaniemy od Persivala w GD w 3 rozdziale za zadanie przewaga taktyczna.

1.Zabicie nocnej besti jest możliwe przed wejściem do jarkendaru? serio to trudne a gdy bym jakoś to ubił dostałbym lepszy miecz, myślałem by zrobić to z łuku ale to wtedy 25pn by musiało pójść na to i mnóstwo strzał moją bronią główną jest szpada ale z dmg 120 nic nie wykombinuje
2.Dary beliara co lepsze zręczność +10 czy może wytrzymalość? skąd dylemat? ponieważ niektóre pancerze wymagają wytrzymałości
3.Kto w końcu sprzedaje w drugim rozdziale potki na hp z jagód? ewentualnie kompot muszę podbić hp :?
4.Jak zabić tego czarnego trolla w 1-2 rozdziale? kiedyś zrobiłem używając zwoju no ale teraz nie mogę go znaleźć w tym miejscu co był
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Sheder

Sheder

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest skrzynia rączki? Powiedział tylko że w Górniczej Dolinie.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Sorfarius 0. Od którejś wersji AB można nauczyć się duali (jako początkujący, później trzeba się douczyć w Masjafie) już u Gonzalesa na początku gry, żeby nie przestawiać się na nie dopiero w połowie.
1. Raczej nie, niestety. Znaczy, to cieniostwór - z jego AI możliwe jest spokojnie zabicie go bez zadraśnięcia w walce wręcz przy odpowiednio mierzonych w czasie ciosach, ale raz, że sam się zmęczysz, dwa, że przez utratę wytrzymałości może ci zejść życie. Spróbować nie zaszkodzi, ale raczej tego nocnego łowcę zabija się na spokojnie dopiero pod koniec 2 rozdziału.
2. Myślę, że lepiej w zręczność. Mikstura dodająca wytrzymałość na stałe nie wymaga szczawiu królewskiego, więc można jej trochę uwarzyć, jak się nazbiera trollestów.
3. Potek takich nie ma, musisz dojść do GD i tam nauczyć się kompotów od kucharza w zamku. HP na razie możesz zwiększać przede wszystkim szarlotkami, ewentualnie miksturami.
4. Zwój zmniejszenia potwora da ci Ignaz za wykonanie questa z przemienionym asystentem.
@Sheder Kojarzysz, gdzie w G1 był dom Rączki? Skrzynia jest mniej więcej w tym miejscu.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@Sorfarius 0. Od którejś wersji AB można nauczyć się duali (jako początkujący, później trzeba się douczyć w Masjafie) już u Gonzalesa na początku gry, żeby nie przestawiać się na nie dopiero w połowie.

No ciekawe od której wersji AB bo mam najnowszą, chyba a zadanie gonzalesa można wykonać według solucji w 3rozdziale, sprawdzę jak to u mnie jest z tym, przestawiać się na duale? myślałem że to tylko kwestia wbicia 1h/2h(i tak trzeba dla krytów) więc tak czy siak czy w połowie czy na początku obieramy odpowiednią drogę dualów chyba że chodzi ci o sam fakt nauki walki tym rodzajem oręża ale to chyba nie jest trudne

U Gonzalesa mam chwilowo tylko opcje koniec nie mam pojęcia czy mam tą możliwość z chęcią skorzystałbym z początkowych duali jeśli się da jakoś tylko jakie wymogi trzeba spełnić
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Sorfarius Nestor Hannibal, szef bandytów z tych terenów gdzie biłeś się z Muritanem, ma taką notkę. Nie wiem czy go pokonałeś czy nie, jeśli tak to najwidoczniej nie przeczytałeś notki, którą miał przy sobie. Jeśli go nie pokonałeś to wiesz co robić.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@Sorfarius Nestor Hannibal, szef bandytów z tych terenów gdzie biłeś się z Muritanem, ma taką notkę. Nie wiem czy go pokonałeś czy nie, jeśli tak to najwidoczniej nie przeczytałeś notki, którą miał przy sobie. Jeśli go nie pokonałeś to wiesz co robić.

Miałeś racje chodź te duale wymagają aż 200 wytrzymałości jeśli kolejne bronie bedą wymagały tego więcej załóżmy 200-300-400 to trochę słabo a ja już brałem dwa dary na zręke a nie wytrzymałość chociaż startowo miałem 100 myślałem by szukać kamiennych tablic posłańców ale w khorinis dotychczas znalazłem może 2-3 większość zapewne jest w jarkendarze tam się za nimi rozejrzę
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tablice ogólnie są w Jarku, w Khorinis teraz jest ich faktycznie mało. Co do wytrzymałości to obowiązkowo naucz się stałej mikstury wytrzymałości jeśli jej nie masz, chyba Saggita uczy.
 

Duriel

Duriel

Użytkownicy
posty34
  • Użytkownicy
Czy w AB zmieniona została retoryka z Returninga 2.0? Pamiętam, że przez to było ciężej ukończyć grę
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Sorfarius
Nie pamiętam dokładnych liczb ale wydaje mi się że ucząc się wytrzymałości do 36 wystarczy żeby dobić do końca gry samymi bonusami do 100 (potki na wytrzymałość nie wymagają szczawiu królewskiego)
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Czy w AB zmieniona została retoryka z Returninga 2.0? Pamiętam, że przez to było ciężej ukończyć grę

Nic nie zostało zmienione jest podobnie ale dużo ułatwień co do tego nie mam wątpliwości czasem nie trzeba myśleć jaką opcję dialogową wcisnąć(jest tylko jedna właściwa) retoryka to nie problem o ile wiesz jak ją zdobywać np z Joe przy tawernie na początku z jessiem bandytą z jaskini na początku itd... sam mam prawie 50 a nie byłem jeszcze w jarkendarze i nie czytałem wszystkich książek po prostu trzeba mieć wiedzę gdzie co i jak i wszystko jest proste

Cytuj
Nie pamiętam dokładnych liczb ale wydaje mi się że ucząc się wytrzymałości do 36 wystarczy żeby dobić do końca gry samymi bonusami do 100 (potki na wytrzymałość nie wymagają szczawiu królewskiego)

Być może dam pare pn na wytrzymałośc co mi szkodzi skoro mam 10pn co poziom hehe na koszmarze 5! więc i tak nie mam co zepsuć pn mam i tak za dużo może tylko na początku są dużo warte ale potem wszystko z bonusów masowo, grac na 5pn co lvl to się obawiałem że zabraknie mi do najlepszej zbrojki pod zrękę albo broni więc nie ryzykowałem po prostu ułatwiłem start (bandyta po 2k hp) po co się męczyć aż tak :) mam nadzieje że gierka mnie nie przynudzi w 4rozdziale bo być może 10pn co poziom to za dużo chodź dużo czytałem o tym jakie te bossy straszne i mocne więc jestem ciekaw co będzie dalej a planuję się pobawić łukiem też

 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
problem z zadaniem dla opiekuna fariona
ni chuja nie moge znalezc tej jaskini z sergio, na YT jest filmik i akurat gosciu pomija samo dojscie do jaskini :(
przeoralem 2 jaskinie obok slonecznego kregu, jedna z widmem i upadlym paladynem za kamieniem , druga z widmem i jaszczuroczlekami. jeszcze jaskinia za obozem bractwa, na dole od czarnego trolla.
serio, gdzie to jest?  jakis q tam jest w NK na rune nowicjusza.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
problem z zadaniem dla opiekuna fariona
ni chuja nie moge znalezc tej jaskini z sergio, na YT jest filmik i akurat gosciu pomija samo dojscie do jaskini :(
przeoralem 2 jaskinie obok slonecznego kregu, jedna z widmem i upadlym paladynem za kamieniem , druga z widmem i jaszczuroczlekami. jeszcze jaskinia za obozem bractwa, na dole od czarnego trolla.
serio, gdzie to jest?  jakis q tam jest w NK na rune nowicjusza.

Chodzi ci o jaskinie gdzie w nc na rune nowicjusze walczyli? to ona jest przykryta liścmi dlatego jej nie widzisz musisz poszukać tam gdzie masz kapliczke innosa i był tam 1 z opiekunów

 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 co mi strzeliło do głowy zeby łucznikiem pod szpady grać. szkielety bije za jakieś ochłapy, jedyna broń biała na nieumarłych to obsrana szpada od jacka 105 obrażeń, jednego szkieleta tłuczesz pół godziny,a z dwoma walczysz dwa razy dłużej i masz małą szanse na wygraną. 3 rozdział to już powinien być koks szkielet powinien być na strzał, ale nie. co z tego że broń 400 dmg jak jednego szkieleta tłuke pół godziny bo ten blokuje, fantastiko klasa. szkoda że nikt nie napisał w poradniku żeby łucznikiem nie grać.
jak grałem nekromantą to na tym etapie demon sam wszystko zamiatał...
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@ sorfarius
tak, czyli mowisz o tej blisko piramid, zaraz za mostem w lewo? ok , sprawdzam
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
@Damian11131 To nie wiem jak ty grasz ale ja na tym etapie grając pod zreke to szkielety zabiłjałem zanim zrobiły cokolwiek, źle grasz nie masz kluczowych skilli albo marnujesz pn na rzeczy całkowicie zbędne
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@Damian11131 To nie wiem jak ty grasz ale ja na tym etapie grając pod zreke to szkielety zabiłjałem zanim zrobiły cokolwiek, źle grasz nie masz kluczowych skilli albo marnujesz pn na rzeczy całkowicie zbędne

To zależy AB się mógł trochę zmienić jeśli postać grająca pod zręke nie ma żadnego dobrego miecza na trupy a nie sądzę żeby tak było(siłę można dobić zawsze) to wtedy inna sprawa a miecz 105 na trupy serio szału nie zrobi chyba że jak byś miał 300+ siły :P obrażenia się takiego miecza na trupy chyba skalują z siłą

1.Czy grając pod duale inwestycja w wytrzymałość ma sens? (wymogi pancerzy itd)
2.cicha śmierć jest następną bronią u ramireza po mistrzowskim ostrzu? Serio latam z tym pici czymś mistrzowkie gówno po jarkendarze mam ostrze wymagające 240 zręki ale do tego trochę mi brakuje :p



 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Na koniec r1 powinieneś mieć ponad 250 zreki jeśli grasz poprawnie  przy 10 pn serio nie marnujemy pn na zbędne rzeczy.
660 stamy ma się za free grając pod duale potrzebujesz jej 800 coś trzeba będzie się nauczyć ale nie za dużo defakto 
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry