[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970021 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970021

Odpowiedzi 5178

Ciastek97

Ciastek97

Użytkownicy
posty116
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
ty cheaterze :D

Post połączony: 2019-11-02, 18:15
miał ktoś kiedy taki problem? Nic nie zrobiłem a saggita jet na mnie zła ze zabiłem jej cieniostwora(tego z zadania od ignaza). Tyle ze ja nic takiego nie zrobiłem, to jest dziwne, bo ten mob się sklonował - jeden jest martwy w jej jaskini a drugi w moim obozie żywy i saggitę też mam w obozie, ale może mi się jeszcze przydać do miksturek, wtf>?
 
With great power comes great bullshit

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Nie mam żadnych dialogów z Hosh Torem o kuciu orkowej broni mimo iż potrafie się nią posługiwać. Czy kucie orkowej broni zostało wycofane czy jak ?
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Żeby pojawiły się dialogi z Hush-Torem musisz najpierw dowiedzieć się o nim w ogóle od Ur-Kahna.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Żeby pojawiły się dialogi z Hush-Torem musisz najpierw dowiedzieć się o nim w ogóle od Ur-Kahna.

Sprawdzę ale raczej wszystkie dialogi u Ur-Kahna już mam skończone bo cały wątek włącznie z kopalnią mam ukończony. Spamuje dialogi u każdego aż zostanie sam napis KONIEC .
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

Ciastek97

Ciastek97

Użytkownicy
posty116
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
tego maga bossa z doliny cieni to da się zabic czy jak? gosc jest bardziej op niz tez z wiezy z pustyni adanosa lul
 
With great power comes great bullshit

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Da się czarami paladyna na pewno bo zmiotłem go w moment.
 

Ciastek97

Ciastek97

Użytkownicy
posty116
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
to poggers bo ja dualami gram ale frajer taki dmg zadaje ze glowa mała a lukiem to wgl bez sensu go bic, jeszcze typ zbugowany jest bo po całej mapie bije tymi spellami
 
With great power comes great bullshit

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
On  jest nie do zabicia dla Melle
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Maciejs

Maciejs

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
hej
mam problem w returningu ab, czcionka zmienia sie w rozne dziwne znaki np w miejscu gdzie powinno byc napisane mana jest cos tego typu*&^%$.
mial ktos ten problem umiecie naprawic?
 

Ciastek97

Ciastek97

Użytkownicy
posty116
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
taki quest "tajemnica starej księgi" czy jakoś tak, wymaga(w poradniku wyczytałem) zabica tego mrocznego golema zaklęciem święty płomień. Może to śmieszne, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego zwoju, niby ingmar go ma, lecz pewnie go już mu kiedyś ukradłem i użyłem albo co. Obleciałem wszelkich możliwych handlarzy, nic nie znalazłem. Nwm jak się tu kody włącza, ale być może da się ten zwój komendą jakąś przywołać... I też pytanie odnośnie gildii kupców, bo chyba ją zepsułem sobie, znaczy zakończenie, canthara wysłałem do kicia, myślałem, że on wyjdzie z niego jak w podstawce, ale nie i potem jeszcze questa od zabójców dostałem, żeby go ubić, to go ubiłem w więzieniu, jakbym go przywołał komendą, to wątek kupców dałoby się pushnąć do końca? Albo jakoś w skryptach pogrzebać, że niby sara siedzi w więzieniu a canthar wolny nwm czy da się taką magię zrobić...
 
With great power comes great bullshit

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Kiedy pojawia sie ten Quahodron na pustynixd zrobilem misje wszystkie i spie w spiworze do wieczora i nic;/
<mam zalozona korone chociaz wiem nie robi to roznicy>
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Pulaski Upewnij się, że śpisz do 12 w nocy - nie do 23, nie do 1. On się nie pojawi od razu - polecam teleportować się do dużej piramidy, obok teleportu przespać do 12, wtedy pobiec do właściwego miejsca. No i dla wyczerpania sprawy muszę spytać: na pewno szukasz we właściwym miejscu? xD
@Ciastek97 Kod na zwój to itsc_pallight. A gildię kupców zepsułeś - Sara musi wylądować w więzieniu, inaczej po prostu nie dostaniesz ostatniego questa od Lutero. Nie tracisz jakoś nie wiadomo ile, no ale już nie próbuj tego zmieniać. To debilne rozwiązanie i powinni je byli zlikwidować już w wersji 2.0, ale zarówno Trazege, jak i twórcy AB są na tyle zajęci nowymi pierdołami, że zapominają, co w ogóle było w oryginale.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Ciastek97

Ciastek97

Użytkownicy
posty116
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@Jao arigato

A wiesz może co z saggitą zrobić? Mam 5R i odjebao jej, że niby zabiłem jej cieniostwora jak on jest żyw w obozie moim. Chciałbym móc z nią handlować jeszcze..
 
With great power comes great bullshit

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie mam zielonego pojęcia, też chciałem.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

SzymcioZabijaka

SzymcioZabijaka

Użytkownicy
posty35
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
krótkie pytanko mordeczki, lista składników niezbędnych do stworzenia pancerza ze skór wilka, bo ten z notatnika nie działa niestety
 

Deiv

Deiv

Użytkownicy
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
witam czy jak pierwszej nocy po rozmowie z gerbrantem nie spotkalem asmala to gildia zabojcow jest juz spalona? a jak nie to w jakich godzinach on sie pojawia w gornym miescie?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
witam czy jak pierwszej nocy po rozmowie z gerbrantem nie spotkalem asmala to gildia zabojcow jest juz spalona? a jak nie to w jakich godzinach on sie pojawia w gornym miescie?
Nie spaliłeś gildii zabójców, za to spaliłeś zadanie gallahada, także jesteś sporo w plecy z fajnymi przedmiotami  i czarami
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
witam czy jak pierwszej nocy po rozmowie z gerbrantem nie spotkalem asmala to gildia zabojcow jest juz spalona? a jak nie to w jakich godzinach on sie pojawia w gornym miescie?
Nie spaliłeś gildii zabójców, za to spaliłeś zadanie gallahada, także jesteś sporo w plecy z fajnymi przedmiotami  i czarami

Zależy jaką gra postacią. Dla wojownika najkorzystniej było na starym Rebalance. Od Returna 2.0 nauka czarów grając wojem jest mało opłacalna (zwłaszcza grając Paladynem bo mamy magię Innosa) bo kręgi magii są bardzo kosztowne a czar Zniszczenie Ożywieńca strasznie znerfiono. Jedyna korzyść to sprzedaż książek za które dostaniemy HP grając wojem
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

Deiv

Deiv

Użytkownicy
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
witam czy jak pierwszej nocy po rozmowie z gerbrantem nie spotkalem asmala to gildia zabojcow jest juz spalona? a jak nie to w jakich godzinach on sie pojawia w gornym miescie?
Nie spaliłeś gildii zabójców, za to spaliłeś zadanie gallahada, także jesteś sporo w plecy z fajnymi przedmiotami  i czarami
Nie spaliłem Gallahada bo mam list od Gerbranta, no ale czekałem 22-24 jak w podstawce returninga na walke Asmala z Wambo i nie pojawiają się, coś zrobiłem nie tak?


Drugie pytanko - jak czytać kamienne tablice? Mam wyuczone do języka kapłanów a nie moge dalej uzyć tych tabliczek
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
witam czy jak pierwszej nocy po rozmowie z gerbrantem nie spotkalem asmala to gildia zabojcow jest juz spalona? a jak nie to w jakich godzinach on sie pojawia w gornym miescie?
Nie spaliłeś gildii zabójców, za to spaliłeś zadanie gallahada, także jesteś sporo w plecy z fajnymi przedmiotami  i czarami
Nie spaliłem Gallahada bo mam list od Gerbranta, no ale czekałem 22-24 jak w podstawce returninga na walke Asmala z Wambo i nie pojawiają się, coś zrobiłem nie tak?


Drugie pytanko - jak czytać kamienne tablice? Mam wyuczone do języka kapłanów a nie moge dalej uzyć tych tabliczek

W domu Vatrasa jest specjalny stół
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry