[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969987 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969987

Odpowiedzi 5178

riwus34

riwus34

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ok, dzięki za pomoc. Jeszcze jedno pytanie lepiej zamienić szpon beliara w runę czy kostur?
 

Ciastek97

Ciastek97

Użytkownicy
posty116
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
jak można zdobyc cięzki pancerz straży w 1 rodziale?
 
With great power comes great bullshit

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie zabijaj Dextera przed dołączeniem do straży -> po dołączeniu do straży wykonaj zadania z Peckiem i handlarzem zielem -> weź od Wulfgara questa o bandytach -> przynieś Wulfgarowi list z szefa bandytów z jaskini za orkiem od Bartoka -> pogadaj z Dexterem -> zabij Dextera i przeczytaj nowy list, który ma przy sobie -> wróć do Wulfgara.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Ciastek97

Ciastek97

Użytkownicy
posty116
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@Jao XDD, to kappa dla mnie niestety :(
Da się GVE ożywić Dextera? Albo znasz kod na zbroje? Lepsza jest od pancerza pełzaczy czy wodnego kręgu?

Post połączony: 2019-11-22, 13:40
Dobra, pokilkałem w gve i się udało, nom niezła ta zbrojka
 
With great power comes great bullshit

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
Witam mam pytanko czy tylko Nekro ma osobistego przywolanca ? gdzie mozna bylo jakies dobre bronie na 1,2 rozdzial znalesc ? w co tera oplaca sie bardziej isc w 1h czy 2h ? jak 1h to z tarcza ? pamietam ze, jakies bonusy byly u bogow ale to chyba trzeba bylo miec odpowiednio duzo inteligencji u maga a u wojownika % w poslugiwaniu sie bronia ? pamieta ktos jakie to byly bonusy ? bo mag mial tarcze i chyba zwiekszony dmg ale woja to nie wiem.. Pytam bo dawno nie gralem a bym sobie popykal Bezim xD

Do tego chciałbym pograc magiem ognia dla odmiany, jakies porady ?

Czy szaty maga ognia mozna jakos ulepszyc ?
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@oskar378 Możesz się nauczyć przywoływać również wilka u maga w górnym mieście, i to chyba jest dostępne dla każdej klasy.
Lepsza jest broń 2H.
Bonusy są dostępne u bogów dla każdej klasy i są róże, zależne kim grasz.
Mag ognia jest mocny, grałem nim ostatnio na "koszmarze+", więc spoko sobie nim poradzisz.
Szatę ognia od razu można kupić lepszą, ale idziesz do Jarka i masz dobrą starożytną.
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
@tedddy_bear  dzierkuje :) ale mi chodzilo o takiego sumona co lvluje jak ten prywatny demon Nekro. Ten wilk moze tak samo ? i co trzeba bylo spelnic aby miec te specjalne dary ? jakie mag musial konkretnie spelniac wymagania ? int czy mane ? a moze oba ?
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@oskar378 Grając wojownikiem w mieście orków można dostać/kupić peta cieniostwora - nie wiem jak się nazywa - walczy i leweluje wraz z tobą.
PS
Kiedyś jak grałem w pierwsze wersje Returna, to można było jeździć na nim i dość szybko się przemieszczać, ech to było coś.

Co do darów, to można sprawdzić chyba już ja początku, ale nie jestem pewien. Na pewno musisz mieć pewną ilość karmy czy to u Beliara, czy to u Innosa, żeby móc odebrać dar. Dodatkowo dary dla magów, potrzebują pewnego poziomu inteligencji. Mana nie jest brana pod uwagę.

Poza tym, teraz już można nauczyć się duali w 1. rozdziale, tak więc tą drogę możesz również rozpatrzyć przy wyborze ścieżki, którą zamierzasz obrać w Returnie.
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
w I rozdziale duale ? jak ? w sumie dualami nigdy nie gralem :D a bylem w miescie orkow kiedys ale jakos ten cieniostwor mi sie nie przewina. Ale chyba nawet wiem od kogo go kupic
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@oskar378 Peta w Mieście Orków można kupić u kupca - stoi obok dwóch cieniostworów - ale najpierw musisz zdobyć 100 reputacji u orków.
Co do duali, to można już nauczyć się ich w 1. rozdziale, podzielili je na dwa poziomy nauki. 1. poziom jest wolniejszy o około 20% w stosunku do 2.
 

Dziku

Dziku

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z amuletem w zadaniu "w poszukiwaniu reliktów" ten amulet powinien się znajdować między przeklętą latarnią a wrakiem statku, słyszałem że trzeba zrobić misję z zupą dla farima, wydaje mi się że zrobiłem tę misję, ale farim nie chce mi sprzedać info co do amuletu, przeszukałem beczki i statek a amuletu brak. Dodam że farim jest w moim obozie w wieży dextera. Czy tym samym zepsułem misję czy po prostu nie mogę znaleźć amuletu (nie przypominam sobie żeby farim mówił mi o amulecie)
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
@Dziku gdy oddajesz mu ta zupe, zagadujesz do nie go po raz drugi pytajac "co tam" albo cos takiego a on ze, ma dla Ciebie info ze, statek sie rozbil itp. Wtedy zrespi sie Tobie amulet przy beczkach, nie na statku bez tego ani rusz. Mozliwe ze gdy dales mu zupe i NIE zapytales go a potem zaprosils go do obozu to mogles zepsuc zadanie.
 

SzymcioZabijaka

SzymcioZabijaka

Użytkownicy
posty35
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Czy mogę od samego początku używać stałych bonusów do many?
Czemu nie mogę prosić bogów o dary? Mag Ognia, 150 karmy innosa, beliar nieistotne oczywiście. Od czegoś jeszcze zależy to otrzymywanie darów?
 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
mam problem z demonem chowańcem. Przestał atakować w ogóle, wcześniej sam z siebie wrogów atakował, i jakoś samo z siebie mu się odwidziało, teraz go przywołuję i nie atakuje w ogóle tylko lata za mną, co z tym zrobić? Jakoś się go włącza jakimś klawiszem, żeby atakował? Przypadkiem go może wyłączyłem? ;x

już mam: G

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@SzymcioZabijaka
1. Tak.
2. Dar możesz otrzymać raz na 10 zdobytych poziomów.
 

SzymcioZabijaka

SzymcioZabijaka

Użytkownicy
posty35
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Podpowie ktoś też czemu nie mogę wejść do sanktuarium innosa?
i te miksturki many +3 przerabia się na te lepsze jako mag ognia czy to całkowicie inna receptura, a te +3 mogę od razu używać?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
A po co masz wchodzić do sanktuarium Innosa?  o_0
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@SzymcioZabijaka Żeby wejść do sanktuarium, musisz zrobić zadanie "Nekromanta w Khorinis" w II rozdziale. Wtedy Vatras zleci ci zadanie, w ramach którego tam wejdziesz. Chyba nawet jako mag ognia nie dostaniesz bez tego wstępu do sanktuarium przed III rozdziałem.
@Werewolf Po bonusy na przykład.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

SzymcioZabijaka

SzymcioZabijaka

Użytkownicy
posty35
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Jao a co z tymi miksturami ducha? Mogę je też normalnie pić czy w późniejszym etapie będę z nich robił te mocniejsze?
 

Deiv

Deiv

Użytkownicy
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
elo pewnie bylo ale czemu moje summony nie chca bic
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry