[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969626 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969626

Odpowiedzi 5178

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty439
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
witam czy jak pierwszej nocy po rozmowie z gerbrantem nie spotkalem asmala to gildia zabojcow jest juz spalona? a jak nie to w jakich godzinach on sie pojawia w gornym miescie?
Nie spaliłeś gildii zabójców, za to spaliłeś zadanie gallahada, także jesteś sporo w plecy z fajnymi przedmiotami  i czarami
Nie spaliłem Gallahada bo mam list od Gerbranta, no ale czekałem 22-24 jak w podstawce returninga na walke Asmala z Wambo i nie pojawiają się, coś zrobiłem nie tak?


Drugie pytanko - jak czytać kamienne tablice? Mam wyuczone do języka kapłanów a nie moge dalej uzyć tych tabliczek

Musisz stanąć za studnią (lub w jej bezpośredniej okolicy) wtedy uaktywni się skrypt.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
witam czy jak pierwszej nocy po rozmowie z gerbrantem nie spotkalem asmala to gildia zabojcow jest juz spalona? a jak nie to w jakich godzinach on sie pojawia w gornym miescie?
Nie spaliłeś gildii zabójców, za to spaliłeś zadanie gallahada, także jesteś sporo w plecy z fajnymi przedmiotami  i czarami

Zależy jaką gra postacią. Dla wojownika najkorzystniej było na starym Rebalance. Od Returna 2.0 nauka czarów grając wojem jest mało opłacalna (zwłaszcza grając Paladynem bo mamy magię Innosa) bo kręgi magii są bardzo kosztowne a czar Zniszczenie Ożywieńca strasznie znerfiono. Jedyna korzyść to sprzedaż książek za które dostaniemy HP grając wojem

Paladyn ma zajebisty czar na ozywieńców, za jego pomocą rozwalałem większość zjaw i niektórych bossów undeadów też, około 5-6k dmg także paladyn rlz :P
 

Deiv

Deiv

Użytkownicy
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Cytuj
Musisz stanąć za studnią (lub w jej bezpośredniej okolicy) wtedy uaktywni się skrypt.
Też to nie działa, biegałem wokół tej studni, stałem kilka minut i tak oni sie nie pojawiają. No nic, najwyżej strace troche golda i expa.



Post połączony: 2019-11-09, 17:43
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

Cytuj
Musisz stanąć za studnią (lub w jej bezpośredniej okolicy) wtedy uaktywni się skrypt.
Też to nie działa, biegałem wokół tej studni, stałem kilka minut i tak oni sie nie pojawiają. No nic, najwyżej strace troche golda i expa.



Post połączony: 2019-11-09, 17:43

Tak po prostu się nie pojawią. Jeżeli idziesz tam po 22:00 i wciąż ich nie ma do 23:00 to przespałeś jeden lub więcej dni i tyle.

A ja już kończe 3 rozdział. Przeskok ogromny z początkowych 36 poz do 58 poz z 326 siły dobiłem 470 a HP z 1320 do 3250 i przeszedłem większość wątków zaczętych w 2-3 rozdziale. Zostawiam sobie jeszcze ŚŚ i Dolinę na 4 rozdział. Zawiodłem się na Asasynach strasznie łatwo tam poszło łatwiej niż na podstawce a mając na początku 3 rozdziału 326 siły jak najbardziej dało się grać nie jak sugerował jeden kolega po prostu trzeba było wiedzieć czym się zająć. Konieczne było przejście wątku orków by trochę poexpić w Lodowej Krainie i zdobyć runę Krayta. W końcu ta bestia jest przydatna nie jak w podstawce. Ogromnie pomogła mi wybić mocniejsze szkielety przy Sferach i poczyścić Pustynie. Sam Dungeon Kruka hardcorowy myślałem, że wymiękne ale dałem radę. Mam już też Drag Nimrod ale to i tak Szpon wymiata :trollface:
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Problem z zadaniem szybki sposób na zarobek. Otóż jestem już w więzieniu, sędzia mi grozi i teraz powinno odpalić się to, że prowadzą mnie na egzekucje. Ale nie, sedzia stoi w miejscu, boltan i współwięzien też, krata wciąż zamknięta. Nikt nic nie mówi, a gdy sam zagadam do Boltana ma on tylko opcje opowiedzieć o miejscu, a gdy skończe rozmowe to on się oddala, a krata wciaż zamknięta. Co mam robić dalej?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
No, ja w tej sytuacji bym po prostu poczekał. Może trzeba się przespać, choć raczej wątpię, a tak dobrze tego już niestety nie pamiętam. Jeśli to nic nie da, to albo wczytaj wcześniejszego save'a i spróbuj jeszcze raz, albo przebuguj się przez ścianę celi i zobacz, czy na zewnątrz nie ma strażnika, który do ciebie zagada.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Maravel

Maravel

Użytkownicy
posty123
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie dokładnie znajduje sie ta notatka związana z zadaniem "zaginiony paladyn logmir"? Nigdzie jej znaleźć nie mogę.

I gdzie dokładnie znajdują się te "dziwne kości" z zadania horror na cmentarzu? Też ich nigdzie znaleźć nie mogę.
 
"Zatrute strzały trzymają kołczany z nami jest bóg Khorne,
zdobyczne buzdygany, blisko trzymamy jak łuk Thorgal,
a w kaftanach długie noże co głoszą cicho pieśń,
a swą klingą wbitą w pierś, niosą cicho śmierć."

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Jak to jest z tym Urizielem ? Niby przebija 50 % pancerza. Podstawowe obrażenia ma takie jak Szpon a mimo to zadaje nim mniejsze obrażenia niż Szponem i to sporo. O co tu chodzi czy te 50 % to tylko w opisie ? Jakieś niedopatrzenie modderów czy jak ? Myślałem, że w AB Uriziel w końcu będzie pożyteczny ale jednak znowu to samo. Właściwie człowiek się męczy z tą Świątynią tylko na próżno bo nagroda znowu do kosza chyba, że tylko mi się tak zbugowało.
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Źle do tego podchodzisz, to przebija tylko pancerz, a nie dodaje ci dmg, gdybyś miał za mało siły aby przebić pancerz wroga, ale biegał byś z urizielem  to zadawał byś pełne obrażenia wrogowi, przebicie pancerza gdy już zadajesz mu pełne obrażenia bo twoja siła i tak przebija pancerz wroga, nie dodaje ci bonusowego DMG.

Post połączony: 2019-11-13, 00:40
Uriziel powinien zadawać dodatkowe magiczne obrażenia i tyle.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Dodawać dodaje  przebicie pancerza to  jest wartość stała
Tu  problem polega na tym ze poprawa ścieżka   dla  woja pod 2h to pierw  iść po uriziela a potem szpon, wtedy to ma sens gdy mamy szpon to serio urziel już dupy nie urywa, chyba ze walczymy ze smokami to sprawa wygląda trochę inaczej.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Gdzie są bossowie do pancerzy od Falka?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Maravel

Maravel

Użytkownicy
posty123
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakiś dobry sposób na poszukiwaczy w słonecznym kręgu w 3 rozdziale? Gram Paladynem i ni cholery nie mogę ich rozwalić, za dużo ich ;/
 
"Zatrute strzały trzymają kołczany z nami jest bóg Khorne,
zdobyczne buzdygany, blisko trzymamy jak łuk Thorgal,
a w kaftanach długie noże co głoszą cicho pieśń,
a swą klingą wbitą w pierś, niosą cicho śmierć."

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak pokonac bosa reke beliara moze ktos podpowie
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
jak pokonac bosa reke beliara moze ktos podpowie

O ile wiem w tej grze jest tylko jeden boss, zatem Rękę Beliara kopiesz po jajach tak samo jak resztę śmiecia w grze

Jakiś dobry sposób na poszukiwaczy w słonecznym kręgu w 3 rozdziale? Gram Paladynem i ni cholery nie mogę ich rozwalić, za dużo ich ;/

To ich odciągnij albo "wróć, kiedy nabierzesz więcej doświadczenia"
 

Ciastek97

Ciastek97

Użytkownicy
posty116
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@Werewolf
jeśli dobrze pamiętam to tych pancerzy jest 4 w grze
1 - wilk przy słonecznym kręgu
2 - warg w dodanej lokacji za farmą onara, taka kaplica w lesie, niedaleko jaskini druida Fregiala, tam jak się kuferek otworzy to trzy widma się spawnują
3 - troll(wygląda jak czarny, ale odblokowuje pancerz ze skór zwykłych trolli), polana za palisadą orków w GD, tam gdzie w g1 byliśmy z tym nowicjuszem po kamien ogniskujący
4 - czarny troll, na pustyni adanosa(to chyba ten, ewentualnie to może być jaskiniowy troll z leża masjafu asasynów, to wtedy w jaskini, którą się tam wchodzi), pilnuje wielkiego drzewa, drzewo jest na prawo od świątyni prawdy, tej piramidy.

I tak są słabe te pancerze, ja co prawda w nich chodziłem, ale teraz myślę, że spokojnie te z gildi złodziei stykną
 
With great power comes great bullshit

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
W Ab aż tak słabe nie są zwłaszcza ten ze skory czarnego trolla, on akurat jest najlepszym możliwym pancerzem jaki możemy nosic w 3 rozdziale

Ofc nie wiem jak zostal podrasowany pancerz raczki z kufra i jak pozmieniały się nagrody za kruka może coś tu doszło wiec  mogę być w błędzie
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Ciastek97

Ciastek97

Użytkownicy
posty116
Propsy2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ee tam, pancerz mistrza gildii niewiele gorszy jest od tego z czarnego trolla, a jak się gra pod zreke, to raczej nie myślimy o tankowaniu tylko o dmg, szczerze, to na pancerzu er hazira się zawiodłem, w porównaniu do pancerza krwii, er hazir ssie pałe
 
With great power comes great bullshit

riwus34

riwus34

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po przyjęciu sagitty do obozu razem z nią przeteleportował się pomocnik ignaza, jednak w momencie gdy chciałem porozmawiam z sagittą okazało się, że strzeliła na mnie focha gdyż podobno zabiłem pomocnika, i rzeczywiście z jednej strony znajduje się on w moim obozie a z drugiej strony jego zwołoki znajdują się w jaskini sagitty. Jakieś pomysły żeby przywrócić możliwość handlu? Zwój zapomnienia nie działa natomiast gravo z taka sprawą nie pomaga.

P.S Jestem nawet w stanie dopuścić do użycia kodów byle móc z powrotem z nią handlować.
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Trzeba użyć GVE czy jak to się nazywało.

WerewolfIsDead = 0
SagittaPissOff = 0
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry