[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970018 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970018

Odpowiedzi 5178

eldo

eldo

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jao, miałeś racje, dzięki.
Wie ktoś gdzie nauczę się tworzyć Eliksir siły? Ignaz nie ma, zielarka za Sekobem ma zręczność, a nie jestem czeladnikiem Constantino.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A czy grałeś już w podstawkę? Bo to z niej pytanie.
Uczysz się dowolnej mikstury u kogokolwiek, po czym idziesz się tym pochwalić Constantino. Po zabawnym dialogu da ci misje uwarzenia pierwszej mikstury, jak skończysz tę misję to uczy eliksiru siły, wytrzymałości i życia na maksa.
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

eldo

eldo

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki Loos, działa. :D
Ile bełtów dostaje się w procesie ich craftowania? Jest jakiś sposób na wytwarzanie konkretnej ilości bez wydawania kroci?
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
Hej. Pytanie do magików jeśli tacy są. Pokusił się ktoś o rozwijanie przywołania wilka? 10 +15 +30 PN. Przesadzili chyba. I jak obecnie sprawują się golemy kamienne? Zużyłem wszystkie serca na mikstury i nie wiem czy warto się wybrać na poszukiwania w niebezpieczne okolice.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@eld 50 bełtów dostaniesz za 1 metalowego pręta, reszta składników jest darmowa.

Proces dokładny wygląda tak, że uczysz się ich tworzenia u Niclasa myśliwego, mając rozgrzane pręty kujesz na kowadle groty, później idziesz tam gdzie siedzi Thorben do pniaka drzewa i tniesz drzewo, później obok pniaka do stołu wyrabiasz podstawę (nie wiem jak to nazwać) pod strzały, a na końcu do bospera za ladą do stołu łuczarskiego i tam wyrabiasz gotowe strzały/bełty
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

JDOrka

JDOrka

Użytkownicy
posty42
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak okraść kufer w koszarach z talerzem żony Onara, skoro nawet jeśli się skradam gdy wszyscy śpią, to i tak jakimś sposobem moją kradzież wykrywają strażnicy więzienni, którzy znajdują się POD pomieszczeniem z owym kufrem?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Próbowałeś czarnej mgły?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

JDOrka

JDOrka

Użytkownicy
posty42
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie chciałem zużywać cennego eliksiru na jeden kufer, ale jeśli warto to spróbuję oczywiście
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Czy warto to nie wiem, ale jeśli nie będziesz tych mgieł nadużywał, to nie powinno ich zabraknąć.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Miał ktoś w nowszych wersjach (ja mam z 02.02.19) problem z odczytaniem kamiennych tabliczek? Tymi co dodają staty. Kupiłem kilka u Lutero i ni huhu nie da się ich tknąć, tak, że nie ma nawet animacji czytania ich. Umiejętności od Myxira oczywiście mam
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
tabliczki czytasz w domku u vatrasa
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

JDOrka

JDOrka

Użytkownicy
posty42
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest może jakiś fix/patch na spadki FPS w odnowionym obozie piratów? W każdym innym miejscu gra działa niezwykle płynnie
 

eldo

eldo

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Canthar zabił Sarę, ale będzie mi potrzebna do Gildii Kupców. Gdzie znajdę jej ciało? Chcę je ożywić zwojem.
Dziękuję za poprzednią odpowiedź R.Loss. 
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Jak wsadziłeś Canthara do więzienia zamiast Sary, to nie dostaniesz już misji związanej z nią.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

eldo

eldo

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao Nikogo nie wsadziłem, po prostu pewnego dnia Canhar pojawił się na stoisku.

Swoją drogą potwornie utknąłem w fabule. Czy to normalne, że nie dostałem drugiego rozdziału po rozmowie z Hagenem? Nie pójdę z Laresem do magów wody, bo nie mam pierścienia (więc i zamiennika dla Laresa). Zrobiłem misję z Dexterem, z handlarzem broni. Porozmawiałem o wodnym kręgu.
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
W Returningu po prostu trzeba wsadzić Sare do paki. Nie blokuje się wtedy żadnych zadań. To weź pierścień od Laresa. Przecież on daje swój. Nie rozumiem problemu.
 

eldo

eldo

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Buub Przepraszam za najgłupsze pytanie w tym temacie, na które mi odpowiedziałeś.

Swoją drogą ma ktoś mapkę z tablicami kamiennymi wojowników/uzdrowicieli? Ta z Returninga jest nieaktualna.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W skrócie można powiedzieć ogólnie o tabliczkach, że w Khorinis jest teraz ich bardzo niewiele, za to w Jarekndarze i na Pustyni Adanosa jest ich od ch i jeszcze trochę :D

Teraz kolejny problem natury techniczno-egzystencjalnej, jaki przedmiot trzeba mieć (w najnowszych wersjach AB), żeby móc używać pieca Thekli i piec ciasta? Zawsze trzeba było mieć furnace blade, który stał przy piecu, teraz nie działa. WTF?
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Deviusowaty

Deviusowaty

Użytkownicy
posty55
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy w drugim rozdziale, po Jarkendarze (bez Pustyni Adanosa), będąc w GD mam jakąś szansę na lepszy łuk niż ten, który dostaje od Falka za wykonanie zadania "Najlepszy myśliwy"? Mam kilka trofeów z bossów, ale nie mogę jej wymienić za naukę pancerzy myśliwych u Falka, biegam w zbroi ze skóry wargów, a ona jest dość słaba na GD. Kupiłem zbroję w zamku za 4000 sztuk złota, ale nie mam wystarczająco dużo siły (mam 60 z samych bonusów, a ona wymaga 100+). Jakieś porady?
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powiem ci, że masz złe założenie z unikaniem Pustyni. Nie musisz jej robić całej ale polecam ci zrobić pewien manewr, czyli wpaść do niej na chwilkę i zabić Im Araha (wiem, nie będzie łatwo ale warto) i Czarnego trolla strażnika drzewa.
Im Araha nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego, łuk który długo będzie dobry i amulet kozacki.
Czarnego trolla pod zbroję od Falka, która też długo będzie kozacka. Jedynie co pod nią trzeba zdobyć to 3 skóry czarnego trolla (innych niż wspomniany boss) oraz mieć 600 wytrzymki. Ale warto.
Jeżeli bardzo chcesz unikać pustyni to podobno netbek daje łuk za zabicie trolla w lesie, za niego też będzie zbroja u falka ale słabsza.
Dalej lepsze łuki to za demona z bagien, za las assasynów (R3) albo za senyaka, więc znów polecam iśc na Im Araha

Post połączony: 2019-02-14, 20:16
Ej na poważnie, niech mi ktoś powie co trzeba teraz mieć, żeby móc używać pieca Thekli, bo ja już nie mam pomysłu. To ostrze/ łopatka do pieca co zwykle nie starczy

Post połączony: 2019-02-14, 21:52
Przepraszam za trollowanie, jednak nic się tu nie zmieniło. Coś się musiało zbugować bo na pewno kupowałem od Elenki te ostrze oraz podnosiłem z ziemi obok pieca. No ale cóż, działa :D
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije


0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry