[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969794 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969794

Odpowiedzi 5178

keny111

keny111

Użytkownicy
posty22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam zamiar zagrać sobie lucznikiem pod 1h 15pn/lvl i10hp/lvl i mam kilka pytań.Wersja ab z lutego.
1. Dalej Harad>Bosper? Gram 100% dochodów.
2.najemnik czy paladyn lepszy?
3. Jaka zbroja najlepsza na wyprawę do jarkendaru?
4. Może ktoś podać link do jakiegoś forum pl lub ang gdzie są aktualne wpisy o zmianach i aktualizacjach?
5. Jakieś ogólne porady do lucznika? Co warto zrobić czego się nauczyć itp.
 

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
po 1 ustaw sobie 5pn,bo ja na 10 w 2 rozdziale zabijalem wszystko łacznie z demonami na bagnie i kopalni bez zadnych problemow i ze 150% sily i obrony potworow bo gra stanie sie bardzo szybko nudna i łatwa
1.Harad
2.zalezy czym chcesz,paladyn ma fajne runy leczace potem a najemnikiem pod lucznika nie gralem(moze ktos sie wypowie)
3.zapewne ktoras od gildii zlodzieji(bonusy z pasem pod dexa)
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
3. to najlepiej zrobić wątek zabójców i do R2 zbroja mistrza zabójców starczy, później w Jarku szybko kanion, tam będzie boss wilków/wargów, bierzesz jego trofeum i do falka, robisz zbroję już całkiem spoko. Po jarku na chwilę na pustynie adanosa, zabić czarnego trolla strażnika drzewa i robisz najlepszą zbroję u myśliwych którą będziesz nosić długo, tyle że ona wymaga 3 skór czarnego trolla i dużo wytrzymałości, ale dasz radę warto.
5. Polecam artykuł Tizgara - wpisz w google "być jak Avatar Chaosu"
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

keny111

keny111

Użytkownicy
posty22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dziękuję za odpowiedzi.
Co do 5 pn to może później ,zobaczę jak się będzie grało i tak w ab mam zamiar pograć dlugggo wiec narazie chce poznać tego moda.
 

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
w 3 rozdziale wbilem 72 poziom i tak naprawde PN zespuly mi totalnie gre bo wbilem max 1reke i łuk bardzo szybko majac jeszcze w zapasie sporo PN,takze mowie odrazu ze łucznik jest broken i gra staje sie bardzo szybko nudna na 10 PN'ach
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

Deviusowaty

Deviusowaty

Użytkownicy
posty55
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś może mnie pokierować mniej więcej gdzie znajduje się ten troll na Pustyni Adanosa? Biegam już tam chyba godzinę i znaleźć nie mogę.
 

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś może mnie pokierować mniej więcej gdzie znajduje się ten troll na Pustyni Adanosa? Biegam już tam chyba godzinę i znaleźć nie mogę.
Jak masz DX11 to włącz jak największy zasięg ładowania tekstur i szukaj ogromnego drzewa, powinno być gdzieś po drodze do tej największej piramidy.
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
Mam problem w świątyni łez bo coś tu zostało zmienionie. Przeszedłem komnatę gdzie trzeba bylo przelewitować nad podlogą. W kolejnej powinien być kamienny strażnik, ale są 3 platformy i przyciski z kluczami. Kombinuje już poł h i nic xd. Pomoże ktoś?

/EDIT

Dobra w końcu się udało. Nie lubię czegoś takiego. 6 przycisków w odpowiedniej kolejności beż żadnych wskazówek i podpowiedzi.
 

JDOrka

JDOrka

Użytkownicy
posty42
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zmieniono w AB jakoś lokalizację Krwawych Kielichów, czy to ze mną jest jakiś problem?

Mam w ekwipunku 5 i nie potrafię znaleźć ostatniego, lecz nie pamiętam skąd już je brałem, więc jeśli ktoś zna dokładną lokalizację prosiłbym o podanie.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zasadniczo nie ma zmian. Dom Gerbrandta, dom Valentina, dom sędziego, dom Salandrila, dom obok Salandrila, dom Lehmara.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

mihu90

mihu90

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Hejka
mam problem z zadaniem    > Szantażysta wodnego kręgu < (AB)    rozmawiałem już z  Vatrasem , mam iść wieczorem pod pilar na rynku i nakryć szantażystę i tu rodzi sie problem    o której mam się tam pojawić dokładnie  ? jak długo muszę czekać na wpis w dzienniku ?         
 

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
o 23/24 stajesz kolo kamienia druidow i musisz postac z 20 sekund
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ktoś wie jaki maja bonus do many magowie ognia? ktoś mi wspominał o jakichs potkach ale z czego i od kogo
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
@zeddicus94 Mikstury dodające +6 many. Neoras uczy, ale najpierw trzeba chyba znać eliksir Ducha i być może mieć ileś tam zdolności alchemii. Trzeba na nie z tych ważniejszych: szczaw, jajo pełzacza, serce kamiennego golema, czarną perlę i akwamaryn. Także szukaj już powoli tych rzeczy.
 

Andy

Andy

Użytkownicy
posty47
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Grac z obrażeniami obszarowymi od ataków melee?
Jaka postać(build) waszym zdaniem da najwięcej frajdy z gry na ab?
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
@Andy Graj. Ty wykrwawiasz i Ciebie wykrwawiają. Moim zdaniem Mag to zdecydowanie największa frajda. W AB doszedł celownik dla ataków magicznych i super runka teleportacji z 3 kręgu. Gdybym miał teraz zaczynać od nowa chyba dałbym szanse Magowi Wody, ja męczę narazie powoli nekromantę, ale muszę powiedzieć, że expienie tego Demona Sługi wielką frajdą nie jest. gdybym nie wydał na niego 20 PN już dawno przestałbym go używać. Pokraka straszny choć może i potem przydatny.
 

MrRed09

MrRed09

Użytkownicy
posty91
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skąd mam wziąć zbroję i broń dla Cliffa, żeby zadanie poszło do przodu?
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
@MrRed09 Wykuj zwykły miecz przykładowo i daj mu skórzaną zbroję, albo z płytek pełzaczy. Jest masa opcji.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Zacząłem właśnie nowa gre ( pierwszy raz z A.B ) i mam takie pytanie, czy jest możliwość przywrócenia starej muzyki z gothica 2.0?
 

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy96
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Podpinam się do tego pytania.
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/


0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry