[AB] Dyskusja na temat modyfikacji 366318 1735

O temacie

Autor Maciuś

Zaczęty 28.01.2018 roku

Wyświetleń 366318

Odpowiedzi 1735

adaskodg

adaskodg

Użytkownicy
posty21
  • Użytkownicy
Witam. Panowie pytanie mam do Was...jak wskrzesić martwego npc? Mam zwój wskrzeszenia umarłych i po naciśnięciu shift+numpad9 ciągle powtarza, że to nie pomoże. Ktoś wie w czym tkwi problem?
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
1. To nie temat na tego typu pytania, nazywa się DYSKUSJA o modyfikacji, nie rozwiązywanie problemów z grą...
2. Masz za mało many? Ten bazowej ilości.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie no muszę to gdzieś z siebie wyrzucić bo zaraz pęknę ze śmiechu... :lol2:

Wziąłem Biffa na ognistego smoka. Jak się zbliżyłem do leża to ten powiedział, że będzie w pobliżu i poszedł do Starej Cytadeli.

Zauważyłem, że mod jest trochę niechlujnie wykonany, ale to strzał niczym kulą w płot :)
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ciekawostka związana z kolejnym projektem pod nazwą Alternatywna Historia:
https://www.youtube.com/watch?v=FANxrOv3WKs
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Podoba mi się ta alchemia przynajmniej wszystko jest jasne :)
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiadomo coś kiedy to wyjdzie ?
 

Arturion

Arturion

Użytkownicy
posty21
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Boże jedyny ! Właśnie przeszedłem w 99% tego skundlonego moda i jeszcze widzę jakaś kolejną wersja tego crapa.

Każdy kto się zastanawia nad zagraniem w tego moda niech walnie się w czoło 50 razy i zastanowi jeszcze kilka razy za nim zdecyduje się na ukończenie tego śmietnika. Ten mod ani to RPG ani to Gothic, dialogi pisał jakiś 16 letni "teĘmpak". Ciężko się przyjmuje do wiadomości, że głowny bohater to największy debil pod słóncem, aż zmieniłem zdanie o nadaniu imienia Beziemu w Złotych Wrotach. Idiota Bezi to zdecydowanie gorszy pomysł.

Jak to nie jest mod pod fabuła to niech mnie kogut pogodni bo to jest mod bardzo kretyńską fabułę. 7 rozdział to już porażka po całej linii. Rzecz jasna nie udało mi się popłynąć na ten zafajdany kontynent bo się okazało, że Greg musi być kapitanem.... wróć paladynem. Padłem ze śmiechu, Ani trochę nie żałuję, że ukończyłem moda chociaż... była opcja zakończenia moda po walce ze smokiem czyli w pewnym sensie...ta ale w tyłku  to mam bo mam jest słaby.

Jedyne co fajnie działa to możliwość wyłaczenia namierzania sojuszników toteż dobrze się bawiłem odbijajac miasto z kolegami Bezimiennego i wielkość świata - wreście Bezimienny zalicza jakieś dalekobieżne przygody tak jak w np Baldurs Gate 2, którego bardzo lubię (pewnie jak większość).

Wiele goryczy się odczuwa grając w tego chłama. Żadna gra ani mod nie wywołuje takiej nie chęci do siebie.

Nie polecam, lepiej już odpalić takiego moda w którym idziemy do jaskini sprawdzić co się stało, później wrócić i koniec moda. Był taki 5 minutowy mod.

I nie mam wątpliwości, że to jest najgorszy mod jaki powstał.I to jest w sumie dobra wiadomość bo wątpie żeby ktokolwiek powtórzył coś takiego, więc w większy syf raczej nie zagramy. Chyba, że ktoś będzie zasiadał na własne życzenie do crapów.




 

Mystoo

Mystoo

Użytkownicy
posty244
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Arturion jest to mod typowo pod maxowanie postaci i chyba z 80 osob o tym pisalo ze tutaj nie znajdziesz fabuly a grind i bugowanie bossow wiec poczytaj opinie zanim zaczniesz grac skoro az tak cie rozczarowalo bo jest to napisane wszedzie ze tu nie ma fabuly xd
 

Arturion

Arturion

Użytkownicy
posty21
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Mystoo, nie wiem co to za dziwaczny pomysł żeby mówić, że nie ma fabuły, kiedy ta fabuła jest i nawet 7 rozdział został dodany.

Mówienie, że to jest mod pod expienie to jak zamiatanie pod dywan wad tej modyfikacji lub zachowywanie się jak struś w momencie zagrożenia. To ja mam zaraz zrobić moda z płaskim światem, gdzie bieganie będzie na 200 godzin i mówić, że to jest mod pod "bieganie"  lub udawać, że nie widzę tego 7 rozdziału z jakże piękną fabuła (ha ha ha ha).

Inaczej rzecz ujmując albo w lewo albo w prawo.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ale to prawda to nie jest  i nigdy nie miał być modem fabularny to jest mod kierowany do specyficznej grupy ludzi lobujących się w aspekcie cyferkowym.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Jakim guzikiem można włączyć menu ulepszania ognika szukającego?
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

gekon7

gekon7

Użytkownicy
posty22
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy już wyszła ostateczna wersja AB czy ciągle są jakieś aktualizacje i patche co tydzień ? Ostatnim razem w ret2.0 grałem rok temu, wówczas granie w AB mijało się z celem - co tydzień coś nowego, a chęć aktualizacji mijała się z celem, gdyż dezaktywowała save z poprzedniej wersji.

Jak to wygląda obecnie ?

Jest jakiś spis broni (może być na zagranicznej stronie ofc) ?
@Tizgar
Ostatni czasem grałem postacią pod zręczność + duale. Czy to ciągle najmocniejszy sposób rozwoju w returningu ?

Czy zaszły jakieś zmiany co do mechaniki walki, a mianowicie do kombinacji zależnych od mistrzowstwa w broni ? Pamiętam, że w returningu poziom mistrza broni dwuręcznej wykonywał takie śmieszne kręciołki, dalej tak to wygląda?
 

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy najemnicy tez posługują sie magia jak paladyni w pózniejszych rozdziałach
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
@furlon nie, nie mają swojej magii, ale nic nie szkodzi, abyś przed dołączeniem do najemników wykonał zadania Gallahada i uczył sie do trzeciego kręgu magii ;)
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

sajmaj

sajmaj

Użytkownicy
posty19
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Siemka gram w AB na nightmare. Jak wykonać questy z klanem wysokiej skały jeśli został on usunięty ? Np. z listem Ur- kassa albo z duchem wody dla opiekunów ? Nigdzie nie mogę znaleźć o tym wzmianki
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Klan nie został do końca usunięty, tylko przeniesiony - kojarzysz obóz orków nad lodowym smokiem? Tam jest ork, któremu możesz dać list od Ur-Karrasa (choć oczywiście najlepiej oddać ten list Garondowi). Z kolei zadanie z Duchem Wody jest zupełnie zmienione.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ktoś grał na najnowszych wersjach AB? Widzę że ciągle nad tym pracują i robią update. Spolszczenie jest z 08 a najnowsza wersja AB z 11 więc pewnie nie będzie dobrze współgrać?
Dużo się zmieniło od momentu jak dodali nowe Khorinis?
 

Urszak

Urszak

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, wie ktoś może czy opłaca sie grać w AB na trybie SnC? w takim sensie czy wszystko działa poprawnie i nie ma żadnych bugów z góry dzięki za odpowiedź :)
 

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ktos podpowie jakie skladniki do miecza runa sihl bo te ktore sa w notatniku mam wszystkie i nie moge wykuc tego miecza
 

darkpraiser

darkpraiser

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witajcie, wie ktoś może czemu po zainstalowaniu AB nie mogę dostać się do miasta Khorinis? Strażnik mówi mi, że mogę wejść, misja zostaje zaliczona, lecz brama się nie podnosi.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry