[G2NK] Bandyci 4948 16

O temacie

Autor Nefario

Zaczęty 6.07.2017 roku

Wyświetleń 4948

Odpowiedzi 16

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty411
Propsy423
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a

Nefario

[G2NK] Bandyci
2017-07-06, 12:27(Ostatnia zmiana: 2020-01-09, 17:39)

Wydarzenia modyfikacji rozgrywają się tuż po zdarzeniach znanych z pierwszej części Gothica, skupiają się one wokół tytułowych bandytów, którzy po ucieczce z kolonii karnej postanowili poszukać miejsca na zbudowanie nowego obozu. W czasie swej podróży dotarli do Jarkendaru, wśród mokradeł odnaleźli miejsce pod podwaliny obozu. Jako nowy bandyta w obozie będziemy świadkami wielkich przemian, o których mogliśmy tylko usłyszeć w drugiej części gry. Wcielamy się w postać Vinca, młodego chłopaka, który został skazany na pobyt w kolonii karnej.

Oddział eskortujący więźnia postanawia się zatrzymać, aby przeczekać wzmagającą się burzę. Wtedy do ich oczu dociera przerażający widok; żaden ze strażników nie przypuszczał, iż będzie świadkiem upadku magicznej bariery. Vinc wykorzystuje fakt zdezorientowania strażników, i zabija ich odzyskując tym samym wolność. Na drugi dzień spotyka byłego magnata Kruka. Ten składa mu propozycję nie do odrzucenia; albo idzie z nimi albo traci życie. Bohater nie mając wyboru, zgadza się przystać na warunki byłego magnata. Wreszcie przypływa do Jarkendaru, gdzie zaczyna się jego przygoda...

Cechy:
 * krótka modyfikacja stricte fabularna
* nawiązania do zdarzeń z Gothic 1
* ok. 4 godzin gry
* ok. 20 zadań

Screeny:
Spoiler

Twórcy:

Fabuła: Duch
Skrypty: Nefario
Świat: Nefario
Screeny: Jastrząb
Testerzy: Fabiosek, Dusaro, Jastrząb, Duch, Varan, Dinozaur7, Wolfer, Nefario

Pobierz:
 Klik!

Alternatywny link: https://chomikuj.pl/gothicwarrior/Gothic+-+Modyfikacje/Gothic+II+NK/Bandyci

UWAGA!
 Mod wymaga wszystkich wspomagaczy które znajdują się w tym temacie.

Pomoc techniczna jest udzielana jedynie na naszym forum.

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty411
Propsy423
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Zaczęliśmy prace nad Patchem 1.1 oraz dubbingiem do tego moda. Pokazówka dubbingu zostanie wstawiona niedługo. :)

Duch

Duch

Złote Wrota
posty58
Propsy74
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Prezentacja dubbingu
https://www.youtube.com/watch?v=PcJRNT6sZfw

Wojownik nie umiera lekko. Śmierć, by go dopaść, musi stoczyć z nim walkę. A wojownik łatwo śmierci nie ulega.

Sensoy

Sensoy

Użytkownicy
posty144
Propsy29
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Prezentacja dubbingu
https://www.youtube.com/watch?v=PcJRNT6sZfw

Moim zdaniem Pan który podkłada głos Crimsonowi bardziej pasowałby do Kruka. Sam grałem już w moda i jest naprawdę bardzo fajny.

Ukończone Modyfikacje:
Gothic 1
Zagadka Bagiennego Ziela                               
Świat Skazańców
Edycja Rozszerzona 1.4.5 i 1.4.8
Ciemności Gordotha
Czas Zapłaty 1.5
Gothic 2
TheReturning 2.0 (0062) i (0066.1)
L'hiver Edition 0.9.3 i 1.1 PL
Złote Wrota
Bandyci

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3774
Propsy755
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Po Zewie Kruka nie ma już mowy o tym, żeby grał go kto inny niż Benson. :P

O DISCORDIA

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty473
Propsy190
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co trzeba zrobić po tym jak Flether ginie i zdajemy o tym raport torusowi ?

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3774
Propsy755
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Rozejrzyj się po obozie. Nie jestem pewien, czy to już ten moment, ale może idź do knajpy.

O DISCORDIA

Duch

Duch

Złote Wrota
posty58
Propsy74
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Co trzeba zrobić po tym jak Flether ginie i zdajemy o tym raport torusowi ?

Rozwiązałeś już ten problemik czy napisać jak dalej pójść?

Wojownik nie umiera lekko. Śmierć, by go dopaść, musi stoczyć z nim walkę. A wojownik łatwo śmierci nie ulega.

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty650
Propsy203
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co trzeba zrobić gdy Blodwynn każe nam iść po lepszy pancerz do Fletchera ? Nasz dowódca myśliwych mówi, że za mało zrobiłem (misja z listą i konwojem niewolników zrobiona). Sprawdziłem resztę obozu żadnych nowych zadań.

Duch

Duch

Złote Wrota
posty58
Propsy74
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Co trzeba zrobić gdy Blodwynn każe nam iść po lepszy pancerz do Fletchera ? Nasz dowódca myśliwych mówi, że za mało zrobiłem (misja z listą i konwojem niewolników zrobiona). Sprawdziłem resztę obozu żadnych nowych zadań.

Pogadaj z Tomem. Dzień po wykonaniu zadania z listą towarów zleci ci zadanko. Po jego wykonaniu zadanie z lepszym pancerzem ruszy ci dalej.

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty650
Propsy203
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przeszedłem modyfikację. Grało się przyjemnie. Ciekawy pomysł na fabułę, szkoda że mod jest zbyt krótki by w pełni rozwinąć wątek początku obozu. Gdybyśmy zaczynali zaraz po przypłynięciu z Krukiem i kończyli po zabiciu magnata modyfikacja stała by się pełnoprawnym "rozszerzeniem". Parę razy nie pasowały mi słowa występujące w dialogach za to miło było posłuchać opowieści Lou. Przeszkadzała też pewna kaskadowość zdarzeń, na które musimy sami natrafić (roznoszenie paczek, rozmowa z Paulem, kolejna rozmowa z Tomem po rozmowie ze Snafem). Ogólnie szkoda, że zbyt krótka historia. Czy dubbing dalej jest w planach ?

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty411
Propsy423
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Jest nadal tworzony. @Duch wyżej pokazał prezentację dubbingu.

Duch

Duch

Złote Wrota
posty58
Propsy74
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
@Jakub91 dzięki za ocenę moda. Dubbing jest nadal w toku. Mam już niemal wszystkie role, brakuje mi tylko 3 postaci oraz bohatera. Myślę, że przed końcem września spokojnie wyjdzie patch 1.1 oraz dubbing.

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty650
Propsy203
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jakub91 dzięki za ocenę moda. Dubbing jest nadal w toku. Mam już niemal wszystkie role, brakuje mi tylko 3 postaci oraz bohatera. Myślę, że przed końcem września spokojnie wyjdzie patch 1.1 oraz dubbing.

Czy z patchem 1.1 zajdą jakieś zmiany zadaniowo-dialogowe ? Czy tylko dubbing ? Mod można by ciekawie rozwijać. Minusem jest tylko znany świat i bohaterowie. 

Duch

Duch

Złote Wrota
posty58
Propsy74
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota

Czy z patchem 1.1 zajdą jakieś zmiany zadaniowo-dialogowe ? Czy tylko dubbing ? Mod można by ciekawie rozwijać. Minusem jest tylko znany świat i bohaterowie.

Tylko dubbing + parę poprawek

bonq

bonq

Użytkownicy
posty26
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś może upload??

Dharxen

Dharxen

Użytkownicy
posty18
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja mam, tylko nie jestem do końca pewien, czy jest to ta najnowsza wersja z dubbingiem, czy bez.
https://mega.nz/#!SXoXhZAD!znSenkfV7_AqQrZPBGn-DDnrYIuu8a3gu0p3dEuR0is

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry