[G2NK] Lobos Mod 74728 183

O temacie

Autor Lobos

Zaczęty 4.04.2017 roku

Wyświetleń 74728

Odpowiedzi 183

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cieszę się, że przerwałeś ciszę o swoim modzie. Fajnie się zapowiada.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Cieszy mnie wyjście z eteru i choć bardzo jestem zadowolony z postępów prac, ogarnij sobie jakiegoś filmowca :P Mam nadzieję, że Twoja praca nie pójdzie na marne i to będzie jeden z lepszych modów :D
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



PanPink

PanPink

Użytkownicy
posty37
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Co to za straszna muzyka? Brrr....
 
Może i ten sweter jest wieśniacki, ale taki właśnie ma być.

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki. Mod może nie będzie tak dobry jak Dzieje khorinis czy mody w których użyto skomplikowanych skryptów, nie jest to dla mnie wykonalne, ja jestem sam a tam pracuje sztab doświadczonych osób, ale staram się by miał inne mocne strony jak np. logika i alternatywne rozwiązania różnych zadań które nieraz zaskoczą gracza.
Np. jest takie zadanie gdzie trzeba zabić silną bestię. Będzie na tyle trudna do pokonania że ktoś z lenistwa mógłby wpaść na pomysł by podprowadzić ją do NPCtów żeby oni ją zabili, bądź tylko pomogli zabić. W zależności od tego kto będzie pomagał bohaterowi i w jakie miejsce ją podprowadzi czy też w ogóle sam ją zabije - uruchomi się inny dialog i innaczej potoczy się dalsza historia.
Sporo czasu schodzi na takie rozwiązania bo to wymaga tworzenia alternatywnych dróg czyli pisania masy dodatkowych skryptów ale myślę że część graczy to doceni.
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
I to są konsekwencje wyborów, które zawsze nam obiecywano, a których nigdy nie dostawaliśmy :P
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Zapowiada się ciekawie. Cieszy mnie, że mierzysz siły na zamiary i robisz coś co da się zrobić w pojedynkę. Bardziej niż nowości skryptowe oraz animacyjne cenię sobie atmosferę danej modyfikacji i muszę przyznać, że jestem zaintrygowany powyższym zwiastunem. Trzymam kciuki i życzę Ci powodzenia.
 
some things are meant to be

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Potrzebuję pomysłów na kilka questów do kopalni (więzienia) więc jeśli ktoś z was ma jakiś pomysł to byłbym wdzięczny. Mogą być dowolne - najlepiej takie w których bohater wykazuję się moralnością, jakimiś zasadami na tle innych skazańców którzy są psychopatami pozbawionymi uczuć wyższych. Potrzebuję nieco zapełnić tamtą lokację zadaniami pobocznymi.

Nie ma tu dużej filozofi, kopalnia jest więzieniem do której sprowadzono najokrutniejszych przestępców z królestwa, między skazanymi występują różne konflikty.
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam po niedługiej przerwie.
Planuje zrobić otwarte beta testy do 1 rodziału i wypuścić demo moda. Potrzebował bym kilkunastu chętnych którzy mogli by zagrać i wnikliwie zanotować każdy błąd. Szacuję że demo będzie na około kilka ładnych godzin gry.
Co o tym myślicie ?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
To otwarte beta testy czy jednak testy zamknięte dla paru osób? XD
Jak Ci nie zależy na czasie, to się piszę.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Lobos mogę pomóc. Proponuję zrobić zamknięte (lepsza jakość w poprawie niż przy braniu randomów). Demo ma mały sens tak czy inaczej, ale jak chcesz wydać to w takiej formie to ok.

minecraftkoxik2008

minecraftkoxik2008

Użytkownicy
tak było
posty28
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • tak było
ja też piszę się do testowania moda jak coś
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pierwsza część moda czyli 1 rozdział jest w zasadzie skończony co klasyfikowało by go bardziej jako demo - czyli mała ale już gotowa część całości. Ale chcę żeby ktoś w to zagrał bo na pewno jakieś błędy się uchowały. Samemu mogłem coś przeoczyć.
Jeszcze się zastanawiam czy zrobić otwarte testy czy zamknięte. @Fabio pisze że lepiej zamknięte. Czemu tak było by lepiej twoim zdaniem?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Lobos dlatego że wpływa to na jakość testów. Duża ilość osób nie przekłada się na ich dobrą jakość, takie osoby są potencjalnie skuszone jedynie zagraniem, bez względu na to czy jest to wersja finalna bądź próbna. Chyba, że po prostu nie zależy autorowi (czyli np. Tobie) tyle co na wykazaniu błędów, a ewentualnej opinii o tym kawałku i tyle, wtedy może zrobić to równie dobrze każdy. To moja subiektywna opinia ofc.

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra. Przekonałeś mnie Fabio. Będzie zamknięta. Potrzebuje jeszcze paru osób.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chciałbym wziąć udział.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Tylko proszę Cię Lobos, żebyś nie brał pierwszych lepszych osób do testów, tylko  sprawdzone.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Slaugveng Moriar

Slaugveng Moriar

Użytkownicy
posty5
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Chciałbym wziąć udział
 
My śmiertelnicy jesteśmy jedynie cieniami i pyłem.

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Simen. Spokojna twoja głowa. Ja jeszcze po testerach będę 3 razy sprawdzał 😅

Post połączony: 2019-04-29, 19:25
Na tą chwilę chętnie przyjmuje ofertę wszystkich, co wyrazili tutaj chęć pomocy. Może jeszcze jedna lub dwie osoby i wystarczy.
Jak już dopnę to demo to założę nowy temat z linkiem do oliku na hasło i was poinformuję
 

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Też chętnie Ci pomogę!
 
some things are meant to be

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No i super. Tyle osób wystarczy.
@Fabio
@firefly
@Simen
@minecraftkoxik2008
@Slaugveng Moriar
@Yetem12
@Sculler

Panowie, spodziewajcie się bety za około tydzień, jak już będzie po majówce.
Do tych co jeszcze nie brali udziału w testach żadnej modyfikacji: Potrzebuję żebyście próbowali przechodzić zadania na różne sposoby, sprawdzali wszystkie możliwe alternatywy, a nawet celowo próbowali coś zbugować, bo czasem przez przypadek coś może wyjść. Beta testy to nie tylko przejście gry i koniec. Trzeba zaczynać te same wątki na nowo przechodzić to sama w kółko i sprawdzać jak gra się zachowa.

 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry