[G2NK] Lobos Mod 74674 183

O temacie

Autor Lobos

Zaczęty 4.04.2017 roku

Wyświetleń 74674

Odpowiedzi 183

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Zapowiada się znakomicie, dałbym Ci propsa tylko nie wiem jak to się robi. XD Życzę powodzenia Lobos! ^^

Musisz mieć z 5 postów napisanych może trochę więcej, aby je dawać.

Modyfikacja prezentuje się na dzień dzisiejszy znakomicie i aż trudno uwierzyć, że zrobiłeś to wszystko sam. Życzę powodzenia w tworzeniu jej jak i wytrwałości. Czekam na więcej materiałów.
 
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@MacDun Te dwie zielone znalazłem na WoGu, kilka innych które potem przerobiłem też
@Zireael Dzięki :) Niebyło tak ciężko jak mogło by się wydawać
@R4zor  Dokładnie ^^
@Slejduxx Dzięki :) Jak modować to tylko coś całkowicie nowego
@ShadowAssassin czekałem kto pierwszy to zauważy :D
@Blantano A dziękuje :) Naszczeście mam dobry gust ;D
@Duke Nukem Cóż, zrobiłem o wiele wiecej niż zdołałem zaprezentować ale dla mnie to czysta przyjemność, robie to z pasją. Był czas w tamtym roku że zrezygnowałem ze znajomych, dziewczyn, imprez i treningów, niewychodziłem z domu i modowałem po 30 - 35h, z przerwami na jedzenie
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Czyli sporo już zrobiłeś albo projekt jest tak duży że w ogólnym rozrachunku to mało  :hmmm:
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zrobiłem już całkiem sporo jednak projekt jest na tyle duży że biorąc pod uwagę dotychczasową pracę i ilość czasu który jeszce przy niej spędze wliczając w to przerwy od modowania nawet na kilka miesięcy - przewiduję że uda mi się wszystko skończyć w 2019 roku. Korzystając z pomocy innych osób powinno pójść ciut szybciej
 

Sryncu

Sryncu

Użytkownicy
posty90
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Cóż, zrobiłem o wiele wiecej niż zdołałem zaprezentować ale dla mnie to czysta przyjemność, robie to z pasją. Był czas w tamtym roku że zrezygnowałem ze znajomych, dziewczyn, imprez i treningów, niewychodziłem z domu i modowałem po 30 - 35h, z przerwami na jedzenie
Z dziewczyn :ok:, ze znajomych :ok:, z imprez :ok:, niewychodzenia z domu :ok:, ale z treningu nie mozna rezygnowac :)
Bardzo mi się podoba wszystko, świat i ten pomysł z jedzeniem na ziemi. W realu to normalka, ale w Gothiczku bym na to nigdy nie wpadł. :D Fajny pomysł.
Życzę Ci powodzenia i wytrwałości. Sam chętnie bym pomógł, ale z modowania Goticzka lubię tylko tworzyć grafikę 3D, spacer i dialogi to dla mnie udręka. Też robiłem moda, ale teraz mam przerwę i już chyba do końca. Szkoda mi tej pracy, więc może kiedyś się zmobilizuję i zrobię wersje demo. W sumie jak byś potrzebował pomocy w 3D to może znajdę troszkę wolnego czasu, zwłaszcza że zaraz matury :D, a potem wolne. Ale to zależy co. Mój zapał i chęć modowania się już wypaliła, oby tobie wypaliła się dopiero po premierze:D.
 

Hosni

Hosni

Użytkownicy
posty149
Propsy51
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Był czas w tamtym roku że zrezygnowałem ze znajomych, dziewczyn, imprez i treningów, niewychodziłem z domu i modowałem po 30 - 35h, z przerwami na jedzenie
Grunt to mieć priorytety  :ok:
 
Użyczyłem głosu w modyfikacjach:
- Wyspa [G1]
- Laer Gjoll [G2]
- Mag [G2]

Dawipir

Dawipir

Użytkownicy
Dyktator
posty157
Propsy34
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Dyktator
Mod prezentuje się doskonale, ciekawa fabuła, screeny ładne, najbardziej podobają mi się nowe tekstury twarzy :)
Planujesz może bitwę w modzie? Oprócz Returna to chyba żaden mod nie oferuje fajnej jatki..
Powodzenia w pracach!
 

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Każdy, kto to kiedyś robił wie, że walka powyżej 4 uczestników wygląda w Gothicu niewiele lepiej niż ustawka kiboli.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Dawipir

Dawipir

Użytkownicy
Dyktator
posty157
Propsy34
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Dyktator
A return to co?
Epicko było :)
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Faktycznie bitwa w Returnie dobrze wyglądało, poza 1FPS XD
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
A return to co?
Epicko było :)

W Złotych Wrotach też była. Bitwy w Gothicu są chujowe zauważ, że jak goni Cię jeden potworek i biegniesz np do miasta to 15 osób biega i macha mieczem zanim zada ostateczny cios potworowi, komicznie to wygląda. A bitwa to już w ogóle.

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A return to co?
Epicko było :)

W Złotych Wrotach też była. Bitwy w Gothicu są chujowe zauważ, że jak goni Cię jeden potworek i biegniesz np do miasta to 15 osób biega i macha mieczem zanim zada ostateczny cios potworowi, komicznie to wygląda. A bitwa to już w ogóle.

Taki już urok Gothica. :D

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aktualizacja 15 kwiecień 2017


Jako efekt mojej ostatniej pracy – poprawkom uległ między innymi system obrażeń broni i ochrony pancerzy. Broń do walki wręcz została podzielona na 3 kategorie :
Broń kłująca (sztylety, noże, rapiery, ostre przedmioty) – Zabiją odrazu
Broń sieczna (miecze 1H i 2H)
Broń obuchowa (pałki, młoty, maczugi, topory)
Ochrona pancerzy prezentuje się tak jak na screenie. Obrażenia broni kłutej są traktowane jako obrażenia od broni siecznej.
Większy nacisk położyłem na to by wizualny wygląd broni i pancerzy odwzorowywał ich predyspozycję.
Dodałem też umiejętność patroszenia jako talent którego trzeba się nauczyć oraz możliwość pieczenia mięsa w ognisku dzięki animacji Mark'a którą znalazłem na WoGu.





 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Całkiem ładnie
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Dlaczego nie ma opcji "Usmaż wszystko".

"Lepiej pierw to usmażyć w porządnym ogniu..." Poważnie? Jesteśmy w średniowieczu czy co? Rozumiem jeszcze w dialogach, choć nie akceptuje, ale to już czysty zwrot do gracza odnośnie przedmiotu. Poza tym nie "w" tylko "nad".
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Jeżeli chcesz usmażyć całe mięsko to w monologu dodaj ten kod ;)
Spoiler
var int cale_mieso; cale_mieso = Npc_HasItems(hero,ItfoMuttonRaw);
Npc_RemoveInvItems(hero,ItfoMuttonRaw,cale_mieso);
Npc_CreateInvItems(hero,ItfoMutton,cale_mieso);
var string msg;
msg = ConcatStrings("Usmażyłeś ", IntToString(cale_mieso));
msg = ConcatStrings(msg," szt. mięsa");
Print(msg);
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Simen Dzięki za krytykę, skorzystam z niej
@Siemekk dzięki, przydało się. Monolog już poprawiony.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
No i żeby nie było, reszta mi się podoba :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
I nie używaj słów staropolskich, w dodatku "pierw" brzmi wieśniacko.

Bogdan Zwei

Bogdan Zwei

Użytkownicy
Wulgarny skurwiel pierdolony.
posty1864
Propsy541
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wulgarny skurwiel pierdolony.
Moim zdaniem lepiej by było, jakbyś nie uciskał tych opisów. Troszkę mało to przejrzyste, zwłaszcza na ostatnim screenie z postu 32. Lepiej by było, jakby obrażenia nie mówiły, jaki typ obrażeń zadaje broń, a informacja o tym, czy broń jest jednoręczna, dwuręczna czy dystansowa. Chodzi mi o coś takiego: "Broń jednoręczna, kłująca" albo coś w tym stylu. Do dwuręcznych buław bym dał "Dwuręczny obuch" albo "Obuch dwuręczny".
 
:ok: zachęca do dalszej pomocy. Nie zapominaj o tym!

Prywatne wiadomości typu "Ej, pomocy" kasuję od razu. Od tego jest forum, a nie PW.

To me, defeat in anything is merely temporary, and its punishment is but an urge for me to greater effort to achieve my goal. Defeat simply tells me that something is wrong in my doing; it is a path leading to success and truth.

In order to realize our true self we must be willing to live without being dependent upon the opinion of others.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry