Informacje Ogólne - DK 174778 294

O temacie

Autor Dark

Zaczęty 16.05.2013 roku

Wyświetleń 174778

Odpowiedzi 294

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Ładne screeny, aż kusi by pograć. Życzę powodzenia.  :)
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Token

Token

Użytkownicy
posty125
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakim cudem udało wam się pozyskać profesjonalnych aktorów?!
 

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

Jurigag

Informacje Ogólne - DK
#62 2016-04-28, 22:47(Ostatnia zmiana: 2016-04-29, 08:36)
Na gothic upie tamte 3 pierwsze screeny co wrzucili to jakieś starocie musi być ? Bo nie chce mi się wierzyć że po 10 latach byście wrzucali takie SS. Macie jakieś aktualne SS z tego "miasta" i byście mogli się nimi pochwalić ? Bo las nie powiem - wygląda superowo tak samo jaskinia. No i w sumie wygląda na to że przynajmniej ma to wszystko troche więcej poly niż inne mody do gothica. O co mi chodzi z tymi SS:

http://gothic.org.pl/component/content/article/35-slider/1616-dzieje-khorinis
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Dark

Dark

Moderator działu
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Moderator działu

Dark
Moderator działu

Informacje Ogólne - DK
#63 2016-04-29, 01:41(Ostatnia zmiana: 2016-04-29, 09:19)
Są to stare screeny z etapu work in progress, których mało tego użyłem tylko w prywatnej korespondencji więc nie wiem jak się tam znalazły. Już poprosiłem o usunięcie.
Stary, nie po 10 latach tylko 7,5 roku to po pierwsze. Po drugie nad obecną formą moda pracujemy praktycznie od zera (poza fabułą i częścią skryptów oraz DK2) od roku 2013 - czyli niecałe 3 lata. W poście numer 45 w tym temacie masz pokaz tego co działo się przez lata z rozgrywką na vaduz. Stworzyliśmy od zera 4 światy wielkości wyspy khorinis i 5 miast (po premierze kolejnych materiałów będzie na ten temat specjalny materiał video).

Miasto w obecnej formie, wraz z aktorskim dubbingiem zobaczysz na najbliższym materiale jaki opublikujemy, więc proszę o chwile cierpliwości (za miesiąc z hakiem mamy pierwsze nagrania)

edit; Już usunęli

Post połączony: 2016-04-29, 09:16
Jakim cudem udało wam się pozyskać profesjonalnych aktorów?!
Podziękowania dla mojego ojca
http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=118605

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czekam bardziej niż na ELEX i Spacetime razem wzięte. :P
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
Jak będą nastawieni npc podczas rozgrywki dobrze czy źle i czy będą jakieś (artefakty) np. bronie które dodają siłę albo zręczność ?
 

Dark

Dark

Moderator działu
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Moderator działu

Dark
Moderator działu

Informacje Ogólne - DK
#66 2016-05-09, 17:16(Ostatnia zmiana: 2016-05-09, 18:53)
Czekam bardziej niż na ELEX i Spacetime razem wzięte. :P
Sczerze mówiąc @sebogothic to jesteś tym typem gracza dla jakiego tworzymy ten projekt. Doskonale kojarzę cię z arhn czy nieistniejącego już dubscore.pl. Poza wkładem w rozwój strony świetnie czytało się Twoje recenzje - długie i przesiąknięte każdym szczegółem jaki napotkałeś w grze, a dodatkowo stawiającym na piedestale klimat i poziom wykonania (szczególnie ten audiowizualny :P). Biję w każdym razie do tego że to ta grupa graczy będzie najbardziej usatysfakcjonowana DK.

Jak będą nastawieni npc podczas rozgrywki dobrze czy źle i czy będą jakieś (artefakty) np. bronie które dodają siłę albo zręczność ?
Wszystko zależy od statusu społecznego danej osoby - oraz statusu bohatera. Szlachcic czy Rycerz (a przynajmniej część z nich) nie będzie chciała rozmawiać z wieśniakiem. Dokładnie tak samo może być z najemnikami czy różnego rodzaju rzezimieszkami. W każdym razie spotkamy się na tym polu z różnorodnością i postaciami zarówno przyjaznymi, kompletnie neutralnymi jak i negatywnymi.
Planujemy umieszczenie w rozgrywce pobocznej jednego lub dwóch takich 'ekskluzywnych' rzeczy które troszkę pomogą w grze. Generalnie nie będzie tu takiego horroru jaki planujemy ze złotem i uzbieraniem pieniędzy na cokolwiek, ale też 'nie ma lekko' - taki bonus może pomóc w pokonaniu przeciwnika w głównym wątku.

@J4nek101

Revo16pl

Revo16pl

RaveN Studio
posty101
Propsy100
ProfesjaGrafik 3D
  • RaveN Studio
Korzystając z wolnego dnia od pracy chcemy pokazać Wam kilka z ponad kilkudziesięciu nowych ubrań i pancerzy jakie pojawią się w modzie!

UWAGA - film ma tylko charakter nieoficjalnej prezentacji, dlatego proszę nie zwracać uwagi na model zrujnowanej kolonii z G2 w tle.
Ponadto zbroja inspirowana wiedźmińską będzie tylko easter egg'iem niedostępnym dla głównego bohatera, więc nie obawiajcie się o zaburzenie klimatu.

https://www.youtube.com/watch?v=HqsYybdy6Hk
 

kamil1994muzyk

kamil1994muzyk

Użytkownicy
posty3
Propsy1
ProfesjaKompozytor
  • Użytkownicy
Świetna robota! Uzupełniacie to, czego w Gothic II brakowało. Niemożliwością jest spokojne oczekiwanie na "Dzieje Khorinis". Z każdym kolejnym postem człowiek nabiera większej chcicy! Powodzenia w dalszej pracy :)
 

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy ta pierwsza zbroja nie jest przypadkiem wzorowana na tej, którą Geralt miał na sobie na początku gry?
 

Evgarr

Evgarr

Użytkownicy
posty62
Propsy36
Profesjabrak
  • Zbanowany
Czy ta pierwsza zbroja nie jest przypadkiem wzorowana na tej, którą Geralt miał na sobie na początku gry?
Odpowiedź znajdziesz w poście usera Revo16pl :P
 

Xardas47

Xardas47

Użytkownicy
Mhroczny charakterek
posty249
Propsy150
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Mhroczny charakterek
Wspaniałe pancerze, idealnie wpasują się w klimat moda. Część z nich już widziałem a kilka zobaczyłem pierwszy raz. Pozostaje czekać na więcej.
No i oczywiście szacun za 60fps z DX11.
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Świetne te pancerze. Jakość wykonania powala. To jeszcze Gothic II? :P
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
To jeszcze Gothic II? :P

Nie, przecież widać, że to pancerze z G3 :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Gizbor17

Gizbor17

Użytkownicy
janusz grafiki
posty352
Propsy493
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • janusz grafiki
Świetne te pancerze. Jakość wykonania powala. To jeszcze Gothic II? :P

Film nagrałem z DirectX 11, czyli trochę więcej niż Gothic 2 :D

Nie, przecież widać, że to pancerze z G3 :P

Jeśli już to wzorowane na tych z G3
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Cytuj
Ponadto zbroja inspirowana wiedźmińską będzie tylko easter egg'iem niedostępnym dla głównego bohatera, więc nie obawiajcie się o zaburzenie klimatu.
Nie bedzie mozna normalnie zdobyc? Szkoda
 

Darkmodders

Darkmodders

DarkModders Team
Mistrz mrocznych sztuk
posty827
Propsy283
ProfesjaProducent
  • DarkModders Team
  • Mistrz mrocznych sztuk
Może i lepiej. Zawsze gracz może się nacieszyć jej widokiem w inny sposób np. jak zostanie użyta na NPC.
 
Blog grupy DarkModders Team.

http://darkmodders.pl/

Strona na facebook'u:

https://www.facebook.com/DarkModdersTeam/

Evgarr

Evgarr

Użytkownicy
posty62
Propsy36
Profesjabrak
  • Zbanowany

Evgarr

Informacje Ogólne - DK
#77 2016-08-21, 09:56(Ostatnia zmiana: 2016-08-21, 17:12)
Radomir Babiński to założyciel portalu Strefa Polskiego Dubbingu: http://strefapd.pl/spolecznosc.html
Poza tym sam udziela się jako aktor i wkrótce zdawać będzie do szkoły teatralnej. Jego debiut dubbingowy w grach będziecie mogli usłyszeć w Dziejach Khorinis!
https://www.youtube.com/watch?v=AzNqmBAl_UU
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Świetne :) Mam nadzieje, że będzie więcej tzw. smalltalk pomiędzy NPC. Np. Gdy zacznie padać deszcz NPC powie "Co za nędzna pogoda" itd. :)
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

kamil1994muzyk

kamil1994muzyk

Użytkownicy
posty3
Propsy1
ProfesjaKompozytor
  • Użytkownicy
Klimat Gothica jak najbardziej zachowany :) brawo za dialogi
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry