Dubbing 54045 139

O temacie

Autor Tune Seeker

Zaczęty 29.12.2016 roku

Wyświetleń 54045

Odpowiedzi 139

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy

Henioo

Dubbing
#40 2017-01-29, 12:43(Ostatnia zmiana: 2017-01-29, 12:49)
Fajnie byłoby zagrać w tego moda z dubbingiem, imersja byłaby kompletna.

Ja mam okropny głos, strasznie seplenię, ale jeśli autor desperacko potrzebuje głosów, z przyjemnością pomogę. Mogę nagrać jakąś postać kopacza/zbieracza/innego głupola, co żeby seplenienie pasowało. ;)

Pisałem, że mam okropny głos, więc starałem się nigdy własnego nigdzie nie używać, ale 6 lat temu nagrałem kilka filmików, np. ten:
https://www.youtube.com/watch?v=QmyoCVZA8cg
(przewinąć do 4:00 najlepiej, wcześniej głupoty i słabizna) albo tu:
https://www.youtube.com/watch?v=cLOVTTvB7qk
(np. 2:23-2:29).

Nagrywałem to najtańszym mikrofonem i o 2 w nocy, jak jeszcze mieszkałem z rodzicami, więc musiałem szeptać. ;P Mój głos się trochę teraz zmienił, bo dorosłem. ;)
 

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty32
Propsy89
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
To, że seplenisz nie znaczy od razu, że się nie nadajesz. :) Życie, gra ma w końcu w jakimś stopniu je odzwierciedlać, jednak zależało by mi na tym aby nagranie było jakościowe. Nagraj kilka próbek, pokaż czym dysponujesz obecnie, wtedy zweryfikujemy :)
 

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przy okazji Tune Seeker jeśli to Ty robiłeś razem z MC Sobieski Gothic Rap Atnhem to świetna robota! Bardzo fajnie mi się słucha i wraca sentyment do jedynki ;)
 

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty32
Propsy89
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
@Dnc Tak, to ja. :) Po za tym, że chcę spróbować swoich sił w dubbingu na co dzień zajmuję się produkcją, realizacją muzyki a inżynierkę robię z grafiki 3D :P heh. Mam w planie skomponować kilka fanowskich soundtracków do Gothica, być może przydadzą się w przyszłości do jakiegoś moda.
 

Nosalduhr

Nosalduhr

Użytkownicy
posty6
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sam bardzo chętnie bym wziął w tym udział. Mój głos nie należy może do najbardziej męskich (niskich), ale posiadam wystarczająco dobre umiejętności aktorskie by oddać charakter danej postaci. Tylko jak mówiłem nie wiem czy mój głos będzie pasował.
 
I never asked for this.

gothic1210
  • Gość
@Tune Seeker
Podoba mi się to co robisz, ale jest jeden problem.
Część nagranych kwestii (np. te Quentina) są usunięte z gry! Chodzi mi o to jak Bezimienny wybiera sobie imię. Musisz sobie pobrać ten program: http://www.dobreprogramy.pl/Notepad,Program,Windows,12986.html i nim otwierać skrypty. Wtedy zauważysz pewną różnicę:

Powodzenia w pracach nad dubbem!
 

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty32
Propsy89
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy

Tune Seeker

Dubbing
#46 2017-02-07, 15:48(Ostatnia zmiana: 2017-02-14, 18:30)
Dzięki za info. Fakt, tak będzie najlepiej. :)

@edit Mam nowe info, Gabryz wyraził chęć wzięcia udziału w nagraniach, tak więc rdzenny bezi pozostanie bezim :) Ponadto udało mi się obronić, mam teraz więcej czasu, postaramy się wyrobić jak najprędzej.
 

gothic1210
  • Gość

gothic1210
Gość

Dubbing
#47 2017-02-16, 21:50(Ostatnia zmiana: 2017-02-16, 21:59)
@edit Mam nowe info, Gabryz wyraził chęć wzięcia udziału w nagraniach, tak więc rdzenny bezi pozostanie bezim :) Ponadto udało mi się obronić, mam teraz więcej czasu, postaramy się wyrobić jak najprędzej.
Super! To bardzo dobre informacje.  :D Przy okazji gratulacje obrony :)
Mam jeszcze pytanie. Czy nagrałeś którąś z tych postaci?
cronos
sharky
klin
tom
alex
cor angar
Bo w patchu 1.4.9 zaszły drobne zmiany u tych postaci i doszły niektórym z nich nowe kwestie dialogowe.
W tych skryptach czeka na ciebie trochę pułapek, bo wiele rzeczy zostało z moda wycięte ale są w skryptach. Poza tym co ci pokazałem "na zielono" u góry to uważaj też na dialogi przy których w warunku pojawia się "(kapitel == 10)", bo to też oznacza, że są wyłączone. Jak je nagrasz to wiadomo, nic się nie stanie, ale po co się przepracowywać? :D Jeśli nie jesteś pewien czy coś jest w modzie to pisz do mnie na priv, postaram się pomóc, wyjaśnić, ewentualnie przesłać "oczyszczony" plik w razie potrzeby.
Albo chwila, pisanie do mnie to zły pomysł, bo nie za często jestem na forum. Pisz do mojej prawej ręki @WinterKing
 

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty32
Propsy89
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Spoko, dzięki. Jeszcze nie nagrywałem kwestii tych postaci. :)
 

Buber

Buber

Użytkownicy
posty25
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Trzymam kciuki, faktycznie człowiek się do dubbingu przyzwyczaja. :) W zasadzie czemu ER nie może być z lektorem skoro TS ma chęci? :)
 

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty32
Propsy89
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Eksperymentowałem trochę ostatnio z odwzorowaniem głosu ala Jacek i udało mi się coś rozkminić.
Aby uzyskać tę charakterystyczną "szorstką" barwę musiałem nieco pobawić się z obniżeniem tonacji wraz ze stretchem i efektem distortion. Oto próbka:
http://www57.zippyshare.com/v/ZjiegSYc/file.html

Dajcie znać co o tym myślicie :)
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Dubbing
GabyZ w końcu będzie bezim czy nie  ? Napisałeś wcześniej edit że tak, a teraz się mętlik zrobił :/.

Dobrze wyszło tylko przy takich dialogach mów bardziej dobitnie, wtedy będzie perfekcyjnie.
 
 

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty32
Propsy89
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Dialogów jest całkiem sporo, to też na miarę możliwości szukam jakiegoś optymalnego rozwiązania aby go wspomóc i przyspieszyć nieco proces powstawania dubbingu. Dlatego też chciałbym abyście wyrazili swoją opinię, czy taka forma głosu bezia była by do zaakceptowania.
Dodatkowo, wiadomo iż w przyszłości zawsze będzie można wdrożyć pewne poprawki, więcej aktorów etc. na razie pracujemy nad wersją bazową 1.0 :)
 

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Głos jest dobry i taki byłby ok, choć bardziej pasuje do głosu Łukasza Nowickiego, a nie Mikołajczaka :D
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mało "nonszalancji" w głosie. I za nisko. Ale i tak jest świetnie ;)
 

Buber

Buber

Użytkownicy
posty25
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ok, pan Mikołajczak może i ma dobitny, pasujący do Gothica głos do którego wszyscy się przyzwyczailiśmy, ale umówmy się... jak powiedział w wywiadzie - nie widzieli co tłumaczą. Wiec wiele kwestii brzmi dziwnie , np. zbyt radośnie do sytuacji. Jak dla mnie @Tune Seeker może go całkowicie zastąpić :)
 

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty32
Propsy89
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Udało mi się pozyskać nowego rekruta, wg. mnie gość idealnie pasuje do dubbingu dla Diego. :)
Próbka:
http://www58.zippyshare.com/v/5flVfcO8/file.html
 

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty276
Propsy288
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Masz rację, będzie idealnie pasował do dubbingowania Diego :)
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Udało mi się pozyskać nowego rekruta, wg. mnie gość idealnie pasuje do dubbingu dla Diego. :)
Próbka:
http://www58.zippyshare.com/v/5flVfcO8/file.html

Głos dobry, ale musi popracować nad dykcją.

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Dubbing
Według mnie jest to 80% jak nie 90% głosu Diega. Tylko więcej takich aktorów.
 
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry