[G2NK] Wojna z Orkami/Orkkrieg PL 81663 243

O temacie

Autor Quasch

Zaczęty 27.11.2016 roku

Wyświetleń 81663

Odpowiedzi 243

Maravel

Maravel

Użytkownicy
posty123
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajde nowicjusza Werneba z zadania "Pogoń winowajców"? Szukam go i szukam po całym mieście i go znaleźć ni cholery nie moge :c
 
"Zatrute strzały trzymają kołczany z nami jest bóg Khorne,
zdobyczne buzdygany, blisko trzymamy jak łuk Thorgal,
a w kaftanach długie noże co głoszą cicho pieśń,
a swą klingą wbitą w pierś, niosą cicho śmierć."

jaga7903

jaga7903

Użytkownicy
posty26
Propsy2
  • Użytkownicy
Werneb nic niema wspólnego z ową misją, podpowiem tylko że Brom jest odpowiedzialny a wyda go czeladnik Erosa :)



I gdzie jest troll oraz Patrick w zdaniu od Orka z Najemników :{
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Czy można się gdzieś nauczyć umiejętności złodziejskich przed dostępem do miasta? Czy granie magiem ogranicza się tylko do maga ognia?

Macona może cię nauczyć otwierania zamków. Granie Czarnym Magiem będzie dostępne w wersji 2.0.

Gdzie znajde nowicjusza Werneba z zadania "Pogoń winowajców"? Szukam go i szukam po całym mieście i go znaleźć ni cholery nie moge :c

Różnie, raz jest w karczmie, raz koło świątyni.

Kuken

Kuken

Użytkownicy
posty391
Propsy97
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A możesz mi zdradzić jakie są te główne gildie, domyślam się, że paladyni i magowie ognia? a te dwie pozostałe? Jakaś główna gildia nastawiona na zręczność jest?
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Strażnik, Mag Ognia i Orkowy Najemnik. Jeśli chcesz iść pod zręczność, to polecam wpierw dołączyć do myśliwych.

Kuken

Kuken

Użytkownicy
posty391
Propsy97
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy nauka walki jest zbugowana? Tzn. nauczyłem się +5 pkt łuków. Dało mi to darmowe 20 +5 ekstra, miałem wtedy 25, potem szkoliłem się i szło normalnie i doszedłem do 46 zapisałem grę i wyszedłem, dzisiaj wchodzę do gry i mam tylko 20 pkt wyszkolenia, a gdy nauczyłem się +5, czyli przekroczenie progu kosztów jaki wcześniej wytestowałem.. nauka kosztuje mnie 10 pkt... I w efekcie mam 25 punktów w strzelaniu i +5 kosztuje mnie 10 PN.
Co lepsze znowu po zrestartowaniu gry mam tylko 20 pkt...
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Faktycznie, coś z tą nauką może być nie tak.

Hosni

Hosni

Użytkownicy
posty149
Propsy51
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Mam nadzieje że tyczy się to tylko umiejętności łuku.
Planuje grać magiem więc licze że mana mi sie nie będzie bugować w ten sposób.
 
Użyczyłem głosu w modyfikacjach:
- Wyspa [G1]
- Laer Gjoll [G2]
- Mag [G2]

Kuken

Kuken

Użytkownicy
posty391
Propsy97
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Faktycznie, coś z tą nauką może być nie tak.
A da się to naprawić??
 

Ashido

Ashido

Użytkownicy
posty20
Propsy7
  • Użytkownicy
Mam nadzieje że tyczy się to tylko umiejętności łuku.
Planuje grać magiem więc licze że mana mi sie nie będzie bugować w ten sposób.

Niestety, walka bronią jednoręczną też ucieka. 20% poszło się..
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer

Siemekk
Złote Wrota

G2NK Wojna z Orkami PL
#50 2016-11-30, 14:11(Ostatnia zmiana: 2016-11-30, 14:47)
Czy nauka walki jest zbugowana? Tzn. nauczyłem się +5 pkt łuków. Dało mi to darmowe 20 +5 ekstra, miałem wtedy 25, potem szkoliłem się i szło normalnie i doszedłem do 46 zapisałem grę i wyszedłem, dzisiaj wchodzę do gry i mam tylko 20 pkt wyszkolenia, a gdy nauczyłem się +5, czyli przekroczenie progu kosztów jaki wcześniej wytestowałem.. nauka kosztuje mnie 10 pkt... I w efekcie mam 25 punktów w strzelaniu i +5 kosztuje mnie 10 PN.
Co lepsze znowu po zrestartowaniu gry mam tylko 20 pkt...
O tym bugu wiedziałem :F, ale w dzień premiery mnie nie było i nie miałem go jak naprawić... Zaraz spojrzę u siebie i powiem czy jest pozytywny efekt :)
/##########################################################/
Gotowe :D
Patch
@Quasch dodaj link na pierwszą stronę (Obowiązkowy - Niweluje błąd z statystykami)
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Seledyn

Seledyn

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Seledyn

G2NK Wojna z Orkami PL
#51 2016-11-30, 14:42(Ostatnia zmiana: 2016-11-30, 15:44)
.... Jak zainstalujesz tylko MDK, to nawet nie pisz o dalszą pomoc:
1. Zainstaluj oryginalną wersję gry Gothic 2: Noc Kruka.
2. Zainstaluj Gothic 2 Mod Development Kit.
3. Zainstaluj patch Gothic 2 Mod 2.6a.
4. Zainstaluj wersję raportową 2.6.0.0-rev2 (fix) oraz GothicStarter 2.6f.
5. Instalacja Gothic 2 NOTR Systempack.


Zrobiłem wszystko po kolei, a mimo to nadal wyskakuje mi ten sam błąd  ,,acess violation,, co koledze wcześniej. Co mam z tym zrobić? Miałem już kiedyś taki błąd przy "Złotych Wrotach" i też sobie nie pograłem.

Robiłem już reinstalację, instalowałem grę na dysk C, D, instalowałem i odpalałem na koncie administratora. I nic :/
 

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy97
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Nie instalujcie GMDK panowie, mi śmiga normalnie.
 
= D

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Rivet

G2NK Wojna z Orkami PL
#53 2016-11-30, 19:45(Ostatnia zmiana: 2016-11-30, 20:44)
@Siemekk  Zainstalowałem patcha, fakt z statystykami jest już dobrze, ale zaczęły się pojawiać liczne ścinki których wcześniej nie było ( mam na myśli całkowite "zamrożenie" ekranu na kila sekund w losowych momentach )


Problem rozwiązany.
 

modyfikator123

modyfikator123

Użytkownicy
posty59
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mod jest zajeb****,swiat jest ogromny i co za tym idzie to napewno bedzie mozna zdobyc max. Lvl. A co do walki to naprawde jest to zbugowane bo tez mi znizylo z 30 na 20% i w walce kusza tez zamienia. Mi akurat zrobilo z 0 na 20%;p Ale wg mnie jedyne rozwiazanie to miec kartke i po kazdym wlaczeniu gry ustawic w ustawieniach ,,edit abilites,, na konsoli kodow wejsc w zakladke ,,hithance,, i tam jest podany nr procentow umiejetnosci np. Walka bronia 1h byla nr 1 ,2 reczna nr2,luki 3 itd. I zamienic sobie tyle ile byscie chcieli. Ja akurat zawsze zamieniam uczciwie np. Teraz z 20% na 43. Ale jak chcecie to mozecie nawet na 100. Wg mnie to jedyna opcja zeby poradzic sobie z tym bugiem. A mnie tez oszukalo raz na na doswiadczenie,zabralo mi 68 expa. Nie wiem czemu te cholerstwa nie dodaja tylko odejmuja
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
No cóż, Siemek już można powiedzieć uporał się z tym błędem, patch jest już gotowy :)

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"

Marid

G2NK Wojna z Orkami PL
#56 2016-11-30, 21:51(Ostatnia zmiana: 2016-11-30, 22:40)
Mam tego gothica, w końcu kurwa mam. Aaaa, ale będę napierdalał aaaaa. Postaram się po pograniu w ramach "podziękowania i napisania czegoś miłego" odpierdolić wam, Quasch i reszto "Bractwa Spolszczenia" solidną litanię na temat modyfikacji. O kurwa, ale będę grał w grę. Chuj, biorę wolne, zamykam się w piwnicy. No i oczywiście - dzięki wielkie za spolszczenie. Dzięki jak jasny kutacz.

Tak, wiem, podnieciłem się xD. Jednak nie tak łatwo odstawić goticzka. Trochę to smutne, że w roku 2016 gram w grę z 2003, ale chuj tam. Jak to powiedział tajgerdwatysionceszesnasty (nie, nie biorę go za autorytet xD) - "jak by było w co grać, to by nie mogli grali w gothica KURWY."

Teraz zauważyłem - i dzięki @Siemekk za patch.

@Simen - Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione.
@wiwi - niby nie muszę, ale chcę.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

wiwi

wiwi

Użytkownicy
posty152
Propsy36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mahridspoland

Czy musisz tak rzucać mięsem ?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Mam tego gothica, w końcu kurwa mam. Aaaa, ale będę napierdalał aaaaa. Postaram się po pograniu w ramach "podziękowania i napisania czegoś miłego" odpierdolić wam, Quasch i reszto "Bractwa Spolszczenia" solidną litanię na temat modyfikacji. O kurwa, ale będę grał w grę. Chuj, biorę wolne, zamykam się w piwnicy. No i oczywiście - dzięki wielkie za spolszczenie. Dzięki jak jasny kutacz.

Tak, wiem, podnieciłem się xD. Jednak nie tak łatwo odstawić goticzka. Trochę to smutne, że w roku 2016 gram w grę z 2003, ale chuj tam. Jak to powiedział tajgerdwatysionceszesnasty (nie, nie biorę go za autorytet xD) - "jak by było w co grać, to by nie mogli grali w gothica KURWY."

Teraz zauważyłem - i dzięki Simen za patch.

Dzięki za podziękowania, ale to nie ja tego patcha zrobiłem tylko @Siemekk
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Gdyby się komuś chciało, to rzucam taką luźną propozycję - dałoby radę wrzucić działające linki do "fixów" z tych punktów ? :

2. Zainstaluj Gothic 2 Mod Development Kit.
3. Zainstaluj patch Gothic 2 Mod 2.6a.
4. Zainstaluj wersję raportową 2.6.0.0-rev2 (fix) oraz GothicStarter 2.6f.
5. Instalacja Gothic 2 NOTR Systempack.

Chyba, że już jest gdzieś spis tych linków, to poprosiłbym o link i przepraszam za kłopot.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry