Koniec gry - prezentacja bohaterów 45099 78

O temacie

Autor tldr

Zaczęty 5.08.2016 roku

Wyświetleń 45099

Odpowiedzi 78

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy

tldr

Koniec gry - prezentacja bohaterów
2016-08-05, 12:05(Ostatnia zmiana: 2016-08-05, 21:59)


END GAME RETURNING 2.0
Długi czas oczekiwania dobiegł końca, chciałoby się rzec za klasykiem.

Moja postać:


Nekromanta - lvl 83
Poziom: średni
HP: 5,5 K
MP: prawie 1k
Prawie 400 INT
Zostałem opiekunem wody
Czas gry: 170 h
Szef Zabojcow, Kupcow
Wyuczone: wszystkie umiejki oprocz tworzena strzal, walki jedno,kusza,lukiem,tarcza czy orkowymi (zjebalem quest)


Pierwszy raz ukończyłem tego moda, a podchodziłem do niego kilka razy (najwięcej podchodziłem do Jedynki bo ubzdurałem sobie że dam sobie radę na legendarnym bez doświadczenia).

Jest to tak długa modyfikacja, że i tak wszystkich questów jeszcze nie zrobiłem. Zostały mi te misje z nieograniczoną mocą i ekspedycją magów ognia do zrobienia, ale nie sądze by było z tego tyle expa żeby lvl podskoczył. Co tu dużo mówić, zapraszam do oglądania mojej postaci i komentowania jak i prezentacji własnych.

Co mógłbym powiedzieć o grze nekro? Wyjątkowo przyjemna, i wyjątkowo kosztowna na początku gry. Podstawowa sprawa to dobrze rozegrany 1 rozdział i wyuczona Sankta Omen. Wiem że mogłem przebić 1k many i 400 inta amuletem z rudy ale nie miałem PN na naukę u Matea a później potoczyło się jak potoczyło...

Szefowanie gildii myśliwych czy złodziei olałem sobie bo nie miałem na tyle zręki żeby dostawać od cassii questy, a na początku źle PN rozdałem bo poszedłem w siłę (nie miałem pomysłu jaką gildią grać). Później trochę żałowałem tych PN bo mogłem właśnie u Matea wyuczyć się mistrza w jublierstwie (polecam się tego uczyć). Albo w ogóle pójść tylko i wyłącznie w zrękę na początku gry.

Największe przejebanie tej modyfikacji to Pustynia Adanosa i jak już wspominałem szukanie chuj wie czego. Z drugiej strony to ogromne expowisko za które kupe lvli się dostaje więc warto wyczyścić cała Pustynie jak tylko na nia pojdziecie.

Bardzo dlugo podstawa mojej gry bylo summowanie zombiakow (ok 20 za jednym rzutem) i napierdalanka w przeciwnika. Bylo smiesznie jak moje hp tankuje zombiakow (summoni zabieraja mane i hp w przypadku nauki sankta omen, inaczej zgina)

Mod jest swietny i chcialbym zeby dalej byl rozwijany. Planuje teraz zagrac Magiem Ognia, ale nie wiem jak to bedzie bez sankty omen. Koniec pieprzenia, enjoy.

Cytuj


























 

Jamanta

Jamanta

Użytkownicy
posty63
Propsy14
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Ja osobiście teraz gram na poziomie trudnym magiem ognia. Jestem na początku trzeciego rozdziału. Mimo, ze mam prawie 500 many zapewniam, nie jest łatwo ;)

Powiedz mi, proszę, bo masz jakiś dziwny interfejs... Ja mam standardowy z G2... wyszła jakaś nowa łatka ostatnimi czasy???

Pozdro.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Taki interfejs jest już od wersji 0060.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Jamanta

Jamanta

Użytkownicy
posty63
Propsy14
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Coś innego trzeba wybrać w opcjach instalacyjnych?
 

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy97
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
 
= D

Jamanta

Jamanta

Użytkownicy
posty63
Propsy14
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Już sobie znalazłem... Grałem w 0050. Ogarniam 0061 i zaczynam od nowa.
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Dobra ukończyłem returninga na hardzie.
Screeny macie tutaj Czas gry to 136 godzin
Zepsułem parę questów np wojna klanów cz questy w mieście orków,(pomoc dla Cavalorna nie chciało już mi się robić  :P )
Mocny zacząłem się czuć dopiero w 7 rozdziale jak brałem po 10-15 orków na raz.
Właśnie takiego poziomu trudności oczekiwałem.Jest trudno ale za to dostajemy bardzo dużą satysfakcję z gry.
Postać byłaby mocniejsza, ale nie wydałem wszystkich PN u opiekunów :facepalm:
Jeżeli kończyłeś pierwszego returninga w 2/3 rozdziale bo było za łatwo, to zagraj w 2.0 na hardzie. Ja na pewno zagram drugi raz ze spolszczeniem. Oczywiście na hardzie
Spoiler
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ładny łowca, ale gdzie crafting biżuterii? Czyżbyś za późno się zorientował? Muszę przyznać że spadłem z krzesła widząc ile Pkt nauki miałeś nie wydanych i to jeszcze na hardzie. O kurwa!
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Zorientowałem się ze robienie biżuterii jest fajne jak sprzedałem większość klejnotów dla Hanny  :facepalm:
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
3.5kk expa w gothicy ? o kurwa
konkretna modyfikacja no i gratulacje za dobry wynik !
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Witam! Również i mi skończyło się ukończyć Returninga. Poziom łatwy, wersja 0056. Niby poziomem nie ma co się chwalić, ale staty ładnie się prezentują. Fajne jest również to, że do momentu zostania półbogiem ciągle miałem spory problem walcząc z hersztami orków, czy jak by ich tu nazwać. Choć nie wiem, czemu watażka jest łatwiejszy niż herszt, ale to swoją drogą. Szczerze powiedziawszy, nawet po zostaniu półbogiem gdybym się nie zachował w porę ostrożnie, to przywódca hordy z Khorinis by mnie pociachał, także moim zdaniem rozgrywka jest zbalansowana. Wiadomo, jest łatwo, ale nie jest też za łatwo, więc co dopiero by tu mówić o poziomach trudnych i legendarnych. Tutaj macie statystyki:
Spoiler
Te 99% z tarczą to jest jakiś bug, bo nie mogłem nauczyć się więcej, a gra chyba uznawała, że mam 100.
Pierwszy raz też widzę, że ktoś zdobył 100 level i nie chodzi o to, że się chwalę, ale naprawdę w żadnym modzie nigdy się z czymś takim nie spotkałem.
Statystyki obronne zawdzięczam przede wszystkim zbroi Wybrańca:
Spoiler
Koronie Demonów:
Spoiler
I pasowi od Lee, który otrzymałem w VII. rozdziale i zdecydowałem się tym samym porzucić Grah Shah, który dostałem w II. rozdziale:
Spoiler
A no i warto też wspomnieć o talizmanie, jaki znalalazłem od Hush-Gora i trzymałem w eq od III. rozdziału:
Spoiler
Jubilerstwa z kolei naprawdę opłaca się uczyć, pomimo olbrzymich kosztów PN, wszystko się Wam wynagrodzi. Naprawdę żałuję, że nie poczekałem na stworzenie pierścieni z rubinem do momentu, aż bym posiadł wiedzę o tworzeniu pierścieni z rudy, bo potem miałem tylko jeden rubin i już to waliłem:
Spoiler
Ten pierścień zrobiłem dwa razy jak coś ;d
Jako finalną broń rzecz jasna służył mi "Gniew Twórców", który każdy wojownik zdobywa:
Spoiler
Zaś jako broń dystansową wybrałem kuszę łowcy smoków:
Spoiler
Tutaj macie jeszcze możliwość zobaczyć moje heroiczne osiągnięcia:
Spoiler
Parę razy zdarzyło mi się korzystać z kodów ze względu na bugi i martwego Serpentesa, ale nic raczej poważnego. Obstawiam, że  w nowszych wersjach takich problemów już nie będzie.
Nie udało mi się zacząć wątku z gildią zabójców, jednak niestety to już była moja wina, bo inaczej pamiętałem to zadanie z ReBalance.
Rozgrywka zajęła mi 150,5 godziny.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No kolego gratki :D... chyba odpalę returna na easy i spróbuję pokonać twój 100 lvl :D
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ja pierdole jakie levele :D Grając po 2h dziennie myśle że do 2017 bym sie wyrobił z modyfikacja
 

smox

smox

Użytkownicy
posty162
Propsy149
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Gratuluję @Simen. Błędy o których wspominasz pewnie zostały poprawione, bo pliki z ver. 0.61 znacznie różnią się od ver. 0.60 nie mówiąc już o 0.56.
 

EkskrementyBeliara

EkskrementyBeliara

Użytkownicy
posty45
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
ja pierdole jakie levele :D Grając po 2h dziennie myśle że do 2017 bym sie wyrobił z modyfikacja

No jak się widzi takie statsy to aż się ciśnie na usta- mają rozmach skur... Przyjmując za średni czas rozgrywki 1X0 godzin spokojnie wyrobiłbyś się do Gwiazdki. :P No i zawsze to dobre pole do podjęcia rywalizacji- kto szybciej ukończy, kto wbije wyższy lvl, komu pozostanie więcej pn pod koniec itd. Wyzwanie podjęte.  ^^
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Uprzejmie donoszę, że podejmuję rękawicę i rozpoczynam budowanie Paladyna na poziomie Normal, który rozpierdoli tutaj zamieszczonych bohaterów, w tym mojego nekro :D
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ukończyli wszyscy ukończyłem i ja.
Zagrałem Łucznikiem ze względu ze nigdy takim nie gralem nawet w zwykłego NK.
poziom hard.
v 0061
Zbierałem co się dało robiłem co się dało a oto screeny
Statystki:
Spoiler




No i ekwipunek:
Spoiler






Walki z bossami były męczarnią ale za to zwykłych przeciwników składa się zazwyczaj zanim zdążą w ogóle do nas dobiec .

 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Oooo skurwesyn! 91 poziom na hard! GRATULACJE. Kto teraz podejmuje rekawice i probuje 91 poziom pokonac na hard?
 

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
Ukończyli wszyscy ukończyłem i ja.
Zagrałem Łucznikiem ze względu ze nigdy takim nie gralem nawet w zwykłego NK.
poziom hard.
v 0061
Zbierałem co się dało robiłem co się dało a oto screeny
Statystki:
Spoiler




No i ekwipunek:
Spoiler






Walki z bossami były męczarnią ale za to zwykłych przeciwników składa się zazwyczaj zanim zdążą w ogóle do nas dobiec .

Czy większy % w posługiwaniu się łukiem / kuszą ma wpływ na celność? Jak dokładnie wygląda sprawa z tym celowaniem?
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

Sensoy

Sensoy

Użytkownicy
posty144
Propsy29
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja również ukończyłem Returninga 2.0 na poziomie normal. Wersja 0062
Przejście gry zajęło mi 151 godzin. Jeszcze nigdy nie grałem w tak długą modyfikację, a na pewno zagram jeszcze raz nekromantą na poziomie Hard. Nie zrobiłem wszystkich questów bo np. ominąłem  moment w którym mogłem go zrobić lub go zepsułem jakoś, a no i nie zrobiłem pomocy dla Cavalorna bo mi się nie chciało, a Thorus mi gdzieś zniknął ale co tam. Według mnie najgorsza rzecz tej wersji to walki między np. orkami i ludźmi. Podczas bitwy o farmę Onara musiałem sam zakosić wszystkich orków bo inaczej wszyscy ginęli. Tutaj macie statystyki i ekwipunek.
https://imgur.com/a/KX819
 
Ukończone Modyfikacje:
Gothic 1
Zagadka Bagiennego Ziela                               
Świat Skazańców
Edycja Rozszerzona 1.4.5 i 1.4.8
Ciemności Gordotha
Czas Zapłaty 1.5
Gothic 2
TheReturning 2.0 (0062) i (0066.1)
L'hiver Edition 0.9.3 i 1.1 PL
Złote Wrota
Bandyci


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry