Koniec gry - prezentacja bohaterów 21944 77

O temacie

Autor tldr

Zaczęty 5.08.2016 roku

Wyświetleń 21944

Odpowiedzi 77

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
Ukończyłem Returninga na normalnym poziomie trudności grając postacią pod zręczności. Staty końcowe: https://imgur.com/a/SZjzE
Myślę że jak na razie granie pod zręczność jest najłatwiejszą strategią przechodzenia returniga, jedyną naprawdę ciężką rzeczą jaką spotkałem to wygranie pierwszej walki na arenie orków, i to wszystko. Zadanie których nie zrobiłem/popsułem:
-własny obóz
-Dark order - bug nie miałem opcji zakończenia zadania
-zdobyłem szpon w  piątym akcie co sprawiało ze był on bezużyteczny
-gildia kupców nie otrzymałem zadania z Sarą
 

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy61
ProfesjaSkrypter
 • Riquer Team
 • Początkujący Modder
W tym momencie zakończyłem Returninga, niestety na poziomie łatwym grając łucznikiem. Końcowe statystyki: http://imgur.com/a/6gCTT
Tak jak Morty na górze napisał przechodzenie gry pod zręczność jest bardzo łatwe i bardzo polecam :)
Wszystkie zadania zostały wykonane. Niestety w dzienniku widnieje dalej zadanie pt: "Running can not stay" nwm czy to bug czy po prostu czegoś nie zrobiłem.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty716
Propsy110
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Gratulujemy i cóż, witaj wśród weteranów :) Może czas na trudniejsze poziomy?
 

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy61
ProfesjaSkrypter
 • Riquer Team
 • Początkujący Modder
@tldr Zagram na trudniejszym dopiero jak wyjdzie Goetja :) Granie czegoś samego drugi raz mi nie pasi :P Ewentualnie po jakieś długiej przerwie :)
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
Witam!
Udało mi się ponownie ukończyć Retuninga tym razem magiem ognia na trudnym.
Staty końcowe: https://imgur.com/a/RGkGT
Ukończenie gry zajęło mi ponad 145 godzin, tym razem udało mi się przejść całą gre bez aktywowania konsoli.

Nikomu nie polecam grania magiem ognia, postać jest droga na początku, ma wysokie koszty nauki w PN (180 PN w piątym akcie na naukę 5 i 6 kręgu nie licząc zaklęć [jedno zaklęcie 5 kręgu kosztuje 40 PN, jedno zaklęcie 6 kręgu kosztuje 60 PN]), cholernie trudne walki z bossami, nie ma bossów łatwych, dopiero w 7 akcie pomyślałem że moja postać jest silna, niestety nadal padałem na 2 strzały z 'fire blasta' przy robieniu zadania z żywiołami. 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty643
Propsy138
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
Ukończyłem właśnie drugi raz returninga 2.0 tym razem jako nekromanta na normalnym (wersja 66.2). 146h. Poniżej końcowe staty:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/b39e0d461072858d
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/da5819d1ba7f42bf
Grając nekromantą nie miałem zbytnio dużych problemów. Były momenty gdy trochę się uklnąłem ale tylko ze względu na ilość przeciwników, których trzeba było ubić a nie było miejsca na walkę dla maga.
Same walki z bosami nie są trudne, no może oprócz demona na bagnie, w kopalni orków i Azgalot - do tego podchodziłem dwukrotnie. Skurczybyk był twardy.
Po dostaniu runy "blast wave" gra nabrała rumieńców bo można było tłuc i odrzucać od siebie przeciwników i przy okazji ich zabijać. Oczywiście jak ma się odpowiedni poziom inteligencji. Fajna sprawa z tą runą. Mi się bardzo przydała.
Jakby ktoś chciał spróbować jak wygląda nekromanta to zamieściłem w dziale savy paczkę zapisów gry z różnych rozdziałów. Można zobaczyć jak się gra nekromantą. Grałem wojownikiem i magiem i najlepiej przechodzić grę magiem bo jest łatwiej, szybciej i mniej czasu zajmuje.
 

Mralbo

Mralbo

Użytkownicy
posty24
Propsy3
ProfesjaNierób
 • Użytkownicy
Witam!
Więc właśnie ukończyłem returning 2.0 po raz pierwszy na poziomie trudnym, jako strażnik świątynny pod zręczność (2h włócznie, potem już używałem tylko duali no i łuk oczywiście) Cała gra zajęła mi 148h
Wersja 0066.1
Screeny:
https://imgur.com/bYOd109
https://imgur.com/kPDDa4G
https://imgur.com/kJ38Ril
https://imgur.com/Z9pU3NO

Granie pod zręczność jest EZ choć i tak bywały trudne momenty, jak pierwsza walka na orkowej arenie,przepaść w zadaniu z Nieograniczoną mocą, oraz oczywiście Azgalor, z nim to przynam miałem najwięcej problemów od 3 rozdziału aż do 5 z nim się bawiłem, nawet smok ożywieniec tyle problemów mi nie przysporzył co Azgalor.No byli też strażnicy sfer oczywiście, ale tu hotfix pomógł.Kilkanaście razy podchodziłem do tego moda na normalu, ale po 3 rozdziale zawsze już się nim przejadałem i dawałem sobie spokój.Ale jedyne na co denerwuje w hardzie, to ten limit snu+questy typu poczekaj jeden lub kilka dni, co dawało sobie znać przede wszystkim w lesie asasynów i trochę w 7 rozdziale.A ten wątek z Zaginionym bratem jest po prostu cudowny, bardzo trudny, ale też opłacalny oraz też bardzo podobała mi się mechanika niektórych bossów.Bardzo dobry test umiejętnośći.
 

barbor92r

barbor92r

Użytkownicy
posty113
Propsy23
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Dzień dobry.
Wreszcie udało mi się ukończyć Returning 2.0 (wersja 66.1) na poziomie normalnym, grając ŁS. Całą grę szedłem pod siłę, broń dwuręczną oraz delikatnie pod kuszę.

Trochę screenów + lekkie opisanie w wypadku gdyby obrazki wygasły po latach:

Nauczyłem się wszystkich umiejętności poza tworzeniem run, zwojów, regeneracją many, kuciem orkowych broni, wyrobem łuków. Ze specjalnych umiejętności miałem tylko "Łapacza Dusz". Biżuteria wbita oczywiście na max, amulety oraz ringi w początkowej fazie rozgrywki diamentowe, później przerzuciłem się na rubinowe.

Przejście modyfikacji zajęło mi 191h, 19min, dlaczego tak długo? Nie spieszyło mi się, zbieranie wszystkiego, eksplorowanie oraz wykonanie wszystkiego co dało się wykonać trochę zajmuje. Co dziwne licznik na steamie pokazuje mi 263h, widocznie ponad 70h spędziłem na samym wczytywaniu gierki  :D
Licznik steama:
https://imgur.com/FeDRyIs
Czas w samej grze:
https://i.imgur.com/LmTryF3.jpg

Co do poziomu bohatera to udało się wbić 90, mordując przy tym 7555 potworów oraz 323 ludzi:
https://i.imgur.com/dyRNPaQ.jpg

Statystki (Siła 845, Zręczność 119, Punkty życia 5547, Wytrzymałość 1000, Mana 210):
https://i.imgur.com/7e9AAY3.jpg

Trochę osiągnięć,
https://i.imgur.com/zsJee7A.jpg

Jeśli chodzi o zadania to wykonałem wszystko co dało się wykonać, nie pomijałem nic, nawet takich questów jak (Eskorta Cavalorna, Wojna Klanów, Mroczny Rozkaz, Nieograniczona Moc czy Ekspedycja Magów Ognia).
Zadania, które zostały mi pod koniec gry:
https://i.imgur.com/rJ3tV4v.jpg

Ten quest "Szpon Beliara" był chyba zbugowany, po pomodleniu się u Beliara, połączenia duszy Senyaka ze Szponem, quest dalej widniał w dzienniku.

Co do trudności modyfikacji to powiem szczerze, że niby to był normal, ale gra była wymagająca do tego 6 rozdziału. Jak sobie przypomnę szkielety i demony na Bagnie oraz w Kopalni Żelaza Orków to płakać mi się chcę. Nie powiem, że nie było wątpliwości w pewnym momencie. No i ten kochany 3 rozdział, spędziłem w nim jakieś 80-90h. Tak naprawdę w nim wykonałem większość rzeczy (Świątynię Śniącego, Miasto Orków, Dolinę Cieni, Bagna, Las Asasynów oraz zadania w gildii Kupców(ofc nie licząc tych, które są dostępne tylko w rodziale 4) oraz Zabójców itd.)

Sama modyfikacji genialna, naprawdę czuć ducha. Możliwe, że powrócę w momencie, gdy wyjdzie jakiś Returning 3.0, albo inna "większa" zawartość/ Goetja. Następnym razem pomęczę się na trudnym poziomie, może magiem wody/nekromantą.


 

Lojras

Lojras

Użytkownicy
posty152
Propsy3
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Dobry, dziś udało mi się ukończyć rozgrywkę na normalnym jako strażnik świątynny na starszej wersji gdyż robiłem sobie często przerwy ponieważ od ciągłej gry traciłem spokój ducha i nie mogłem nawet orka zabić. Niżej screeny.
https://imgur.com/a/2S9w8
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty716
Propsy110
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Cóż, witamy wśród weteranów :)
 

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty180
Propsy25
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Po 3 miesiącach grania wreszcie ukończyłem Returna, zajęło mi to 153 godziny, poziom normalny
Gildia: najemnik/łowca smoków, postać pod siłę i zdrowie.
https://imgur.com/EDy1w9G
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty716
Propsy110
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Witaj wśród weteranów :d
 

totti112

totti112

Użytkownicy
posty82
Propsy6
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Witam. Własnie skonczyłem returning 2.0 66.2 gra zajeła mi 159 godzin . Gra dość trudna na poczatku na poziomie trudnym ale po wypiciu w piatym rozdziale wszystkich eliksirów siły, życia,tabliczek,placków,itp staje sie za łatwa . Spróbuje jeszcze raz przejść returna kiedy wyjdzie dodatek Geotia ale wtedy zagram na Legendarnym :) . Oto staty postaci pod koniec:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/9e3039c853912c1b

https://www.fotosik.pl/zdjecie/f84534edf78ad05e
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty716
Propsy110
Profesjabrak
 • Użytkownicy
[/url]

Chwała i cześć, Innosowi!

R2.0 Alternatywny Balans ukończony!

Mag kręgu Ognia przeszedł do Returningowej historii. Przeżywszy szczęśliwe 155 dni w grze, dane mi było wysłać do wymiaru Beliara 400 ludzi i 8200 stworzeń, zaliczając 450 questów łącznie osiągając przy tym uwaga
  o_0 101 LVL i pobijając rekord Simena który wynosi 100 lvl ! o_0

Jest to moje drugie ukończenie Returninga, wcześniej ukończyłem grę Nekro w wakacje w 2016 roku.A resztę zdjęć macie tutaj: https://imgur.com/a/92SuAOg


 

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty6066
Propsy2742
ProfesjaTester
 • Moderator
 • Nilfgaard
God damm it, trzeba było ten 5. rozdział dokładniej wyczyścić :C
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFuJao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3475
Propsy691
ProfesjaNierób
 • Użytkownicy
 • Jedyny w swoim rodzaju
Wiesz @Simen, przy tym ile dodano w porównaniu do 0056, to NA ŁATWYM (zaznaczam to) spokojnie 106 można nabić, może nawet 110, jako, że to AB i 150% expa za potwory 101 to... dobrze xD
No, ale gratuluję @tldr za ukończenie magiem ognia :D Ja nigdy nie potrafiłem dobrze grać magiem w ogóle, nawet nekro był dla mnie wnerwiający.
 
Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się, Ringo. Naprawdę staram się być pasterzem.

templartitan

templartitan

Użytkownicy
posty882
Propsy95
ProfesjaTłumacz
 • Użytkownicy
potwierdzam,grajac paladynem wbilem 108 poziom ,co prawda na latwym i innych ulatwieniach ale mysle ze spokojnie mozna wincyj
 
Procek - i5-4460 3.9 GHZ
Karta Graficzna -GTX 970 MSI
Pamięć Ram - 16GB
https://steamcommunity.com/id/templartitan/

tldr

tldr

Użytkownicy
posty716
Propsy110
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Zrobiłem i wybiłem wszystko co się dało. Więc przy tym konfigu zdziwie się jak ktoś wincyj wbije na tych ustawieniach :)
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4009
Propsy1016
ProfesjaTester
 • Użytkownicy
 • Marian "Menda" Pazdzioch
Z tego co wiem oficjalny rekord bez ab wynosi 103 lvl chyba albo 104  :P Podkreślam bez ab bo na nim można więcej :)
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

W dupie mam goticzka nie odpowiadam na żadne pytania elo

miraz5

miraz5

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
 • Użytkownicy
@tldr A że tak zapytam. Jak wrażenia z AB? Jakieś pozytywne i negatywne odczucia? Aktualizowałeś cały czas rozgrywkę o nowe aktualizacje?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry