Pytania i problemy techniczne 74375 217

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 74375

Odpowiedzi 217

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przeznaczenie powinno wystarczyć.
 

Temorix

Temorix

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To nie działa. Wywala dalej intro.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
to już niestety nie mam pomysłu.
 

Temorix

Temorix

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zrobiłem całkowity format i działa cacy pięknie :D
 

krzyh1323

krzyh1323

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem mianowicie wybiłem wszystkie moby z zawalonej kopalni w g2 i nie mogę teraz zrobić zadania dla gomeza jakieś porady?
 

Benku

Benku

Użytkownicy
posty132
Propsy26
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem który uniemożliwia mi granie.
Chodzi o to że jak idę do bandytów na bagnie to spotykam Aligatora, rozpoczyna tą swoją animacje machania głową i jak już ma wykonać animacje ataku to nagle crash bez komunikatu. Odinstalowałem i zainstalowałem moda i nadal to samo :( proszę o pomoc.
 

Ancykun

Ancykun

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, da się jakoś usunąć trawę?
 

pnaro

pnaro

Użytkownicy
posty63
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 Witam, nie wiem czy napisać w pytaniach  zadań i rozgrywki czy w problemach technicznych, za błąd z góry Przepraszam!
   W razie czego proszę o przeniesienie.

Moja przygoda z modem zakonczyła się na początku 4 Rozdziału, Dlaczego ?
 
- po pokonaniu kultu nie dało się wrócic do Khorinis(wczytałem także save z momentu oddania mieczy
   tym czterem "lewusom równowagi". Już wtedy nie dało się wrócić do Khorinis);
 
- po wyjściu z tych wież, Xardasa już nie było, więc oficjalnie watek kultu wisiał jako zadanie w toku;

- przyzwanie Xardasa marvinem i grzebanie w savie naprawiło powyższe. Niestety zjebała się masa innych rzeczy.

- Dlaczego napisałem "lewusy równowagi", ponieważ po oddaniu im mieczy, więcej ich nie zobaczyłem;

Inne ciekawostki które zauwazyłem w modzie:

- zapisywanie na farmie Onara (w pobliżu Eleny lub Raula) zawsze zjebało save`a;

- w DP przeważnie miałem 40 - 50 fps, po tym jak zapisałem i wczytałem w obozie myśliwych,
  już zawsze i wsziędzie w DP było 20 - 35 fps;
 
- bugujace się tekstury mikstur;

- w newworld.zen TOT, za mała jest ta jaskinia, wiele postaci leży lub stoi na zewnątrz;

- Dragomir pomimo dołączenia do myśliwych, nadal siedział niedaleko karczmy Orlana.
  Co ciekawe Jak Na początku 3 rozdziału leży martwy i wpierdala go smoczy zębacz,
  to w DP tez leżał martwy na środku Obozu Myśliwych;
 
Dodatkowo mam kilka pytań:

1. Za zabicie z łuku Wygnania nie ma xp. Tak ma być ?

2. trade_value_multiplier = 0.015; To jakiś żart!?

3. Ten cały żniwiaż! Po rozmowie z tą jego "Damską formą", jego demoniczna wersja kręci się w kółko nie atakuje.
   Ta cała laska spokoju odbierała mu chyba po jednym hp (tłukłem go z 10 minut). Wystarczyło wziąć jakikolwiek łuk
   lub kuszę - padał na 6 hitów. To był bug, czy mniej więcej tak miało to wyglądać ?
   
4. Ciekawe są też niektóre staty zwierząt. Zabiłem smoka na +/- 15 hitów z łuku, ale po powrocie do khorinis 4 ścierwojady
   Zajebały mnie na 5 lub 6 hitów. 
   
5. Nie dołączyłem do Mrocznych, Imperanor powiedział że odchodzi, a w mieście jakiś gość da mi prezent pożegnalny.
   Najdziwniejsze że ci baronowie zostali. Jak juz byłem Paladynem bodajże w 3 rozdziale, zagadałem do tego co stał obok Miki.
   Była opcja "Dawno nie rozmawialiśmy" więc zagadałem, zlecił mi zadanie o jakimś innym mieczu i kazał iść do Imperanora.
   Imperanora nigdzie nie było, zapisałem następnie sprawdziłem - był w TOT.
   To jest chyba zadanie które prowadzi do historii z Apogeonem, dziwne ponieważ wyczytałem gdzieś na forum że to jest zadanie
   gildyjne. Ten wątek ruszy, czy to kolejny bug ?

6. Najzabawniejsze że nie było problemów ze znikającymi postaciami(wyjatki: "lewusy równowagi" i Xardas w DP);
   
   
  Mod bardzo ciekawy, fantastyczne jest to że każda postać ma swoja historię, więc planuję kolejna przymiarkę.
  Tym bardziej że będę miał duuużo czasu! (kilka miesięcy rehab)
  Nowa czysta instalka itp. itd...!    

 Kluczowe pytanie , szykuje się jakiś patch na który warto czekać (jeśli nie, wypróbuję pewien pomysł bezMarvinowego radzenia sobie z Bugami) ?
 Grałem na wersji Przeznaczenie 1_5_1.
 
   P.S. Sorry! Jeśli się za dużo rozpisałem.
 

Sirmyxir

Sirmyxir

Użytkownicy
posty16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gothic 2 nk l'hiver od przeznaczenie + l'hiver różni sie graficznie, wersja z przeznaczeniem jest dużo bardziej uboższa możliwe że mod graficzny nie dziala sam nie wiem. Czy tak powinno być, czy przdznaczenie zasysa cała grafike z moda ? mam zainstalowany dx11.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
No to jest chyba dość logiczne, skoro L'Hivier w głównej formie wprowadza też zmiany w ZEN-ie, co koliduje z innymi modami. Przeznaczenie korzysta tylko z tekstury i modeli w tej formie.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Sirmyxir

Sirmyxir

Użytkownicy
posty16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No ok bo tak kombinuje od paru dni wgrywam i wgrywam, wrzuciłem też  vurta i nie moge dojść na której zaczać przygode.
 

poncki102

poncki102

Użytkownicy
posty13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
.
 

Grzybu564

Grzybu564

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Można pobrać moda z innego linka niż mediafare?
 

lathelus

lathelus

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hejka, zainstalowałem sobie po raz setny gothica, razem z system packiem w najnowszej wersji (1.8 bodajże) i mam pewien irytujący problem. W trakcie rozmów co jakiś czas buguje się tekstura twarzy, i tak jakby miga na cały ekran, rozszerzając się. Gothic czysty, bez żadnych modów, jedynie z wyżej wymienionym system packiem.
 

luk852m

luk852m

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej mógłbym prosić o kod na szpadę erasta?
Przeinstalowalem całego moda od nowa i przekopiowałem zapisy, szpada po prostu zniknęła z ekwipunku o.O
 

N1kX

N1kX

Użytkownicy
posty93
Propsy15
ProfesjaTłumacz
  • Zbanowany
Hej mógłbym prosić o kod na szpadę erasta?
Przeinstalowalem całego moda od nowa i przekopiowałem zapisy, szpada po prostu zniknęła z ekwipunku o.O
Szpadę Erasta pojawia się w domu po rozmowie z Halvorem. Szpadę jest usuwany w dialogu z Erastusem. Ale jeśli tak, to tutaj.
Spoiler
ItMw_MeisterdegenArast

 

luk852m

luk852m

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki @N1kX
Kolejne pytanie czy i jeśli tak to do kiedy mogę używać kosturu starca(nie oddawać mu go)?
Nie chcę mu go na razie oddawać bardzo przydaje się do zabijania nieumarłych, kiedy będą mi potrzebne "nowe dialogi" ze starcem?
 

N1kX

N1kX

Użytkownicy
posty93
Propsy15
ProfesjaTłumacz
  • Zbanowany
Nie możesz dać mu laski do szóstego rozdziału lub do momentu, kiedy będziesz musiał z nim porozmawiać w innych zadaniach.
 

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Twoje pytanie nie jest problemem technicznym, ale jak dobrze pamiętam, to dopóki nie oddasz mu tego kostura, to nie ukończysz zadania "Klucze i skrzynie" i tym samym nie rozpoczniesz dużego wątku Łowców Nieumarłych. W trakcie wykonywania zadań przyłączeniowych do poszczególnych gildii otrzymasz informację, gdzie jest łuk na nieumarłych i przepis na święcone strzały.
 

weiss14

weiss14

Użytkownicy
posty2
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Mam pytanie Mianowicie WIe ktos moze gdzie jest skradziony klucz hagena? kto go ukradl? męcze sie z tym zadaniem 3dni bylem w calej okolicy i nigdzie nie moge nawet o tym pogadac z nikim

Post połączony: 2019-10-20, 08:48
Jestem myśliwym jesli to ma jakieś znaczenie.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry