Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848458 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848458

Odpowiedzi 3362

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Ja właśnie teraz gram myśliwym pod taki build i jest fajnie.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

luk852m

luk852m

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chciałem zapytać co to za kula ognia? Mam wrażenie że to ślad po użyciu kodu(go to pos jest w tym miejscu)
ponieważ coś sprawdzałem i zapisałem na jednym z save'ow na ostatnim slocie.
Tylko dlaczego do cholery to się pojawia tez jak przejdę się do portu na normalnych save'ach bez używania kodu?
Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł jak się tego pozbyć Jeżeli to jest to co myślę to byłbym wdzięczny.
https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=502239418664

EDIT: Usunąłem całość gothica i przekopiowałem czystke, zainstalowałem na nowo przeznaczenie i przekopiowałem save jeszcze z doliny przodków(żadnych kodów) po wyjściu do khorinis z doliny nic sie nie pojawia ale jak zapisze w khorinis i wczytam to jest ta kula? Czy ona ma jakiś związek w modem czy jak bo już się gubie? :D
 

luk852m

luk852m

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powyzszy post już nie ważny,
1.Pytanie dotyczące kowalstwa, czy opłaca się uczyć wykuwania aż do el bastrado dla zysku? Zżera to sporo PN a zysk to 225 szt złota na sztuke (Odjąłem 100 za stal)?
2.Jakie bedą późniejsze wydatki pieniężne? Wykupuje wszelkie jedzenie/rośliny dające bonusy przy wielu sztukach, koniec 1 rozdziału się zbliża..
3. Czy jak dołączę do gildii to bonusy z kapliczki innosa będą się różnic? (Te za ofiare 500zł)
4. Czy modlenie się do Innosa można rozłożyć na rózne rozdziały np? Tzn chciałbym dobić sobie teraz zręczność i próbować to wyciągnąć z modlenia ale zostawić reszte modlitw na poźniej, czy po jakimś czasie bonusów juz nie dostane.
5. Max bonusy do wyciągnięcia za modlitwy 500 szt zł do innosa to 10 siły, 10 zręczności oraz 10 many? Bonusy za modlenie są na rozdział czy ta pula jest na całą grę?
 

N1kX

N1kX

Użytkownicy
posty93
Propsy15
ProfesjaTłumacz
  • Zbanowany
1.Szczerze mówiąc, nie powiem wam, nigdy nie byłem jego uczniem.
2. W zadaniu musisz podać dobrą kwotę ...
Spoiler
(10000)
3. Nie
4. Ta
5. Bonusy nie liczą się według rozdziałów. Wszystkie bonusy do oryginalnej gry, wartość modlitwy została zwiększona po prostu.
 

kedek1329

kedek1329

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie dołączyłem do gildii złodziei i nie nauczyłem się tam kradzieży kieszonkowej, Lucy nie żyje. Mogę się jeszcze gdzieś nauczyć tej umiejętności? Nie mogę przez to wykonać zadania z kradzieżą posążka od sędziego.?????
 

N1kX

N1kX

Użytkownicy
posty93
Propsy15
ProfesjaTłumacz
  • Zbanowany
Możesz się uczyć u Klina (Górnicza Dolina) lub u Billa (Jarkendar)
 

Mosue

Mosue

Użytkownicy
posty9
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czołem dobrzy ludzie. Mam kilka pytań o zadania. Nie mogę sobie poradzić z:

1. Miecz Świstaka (nie potrafię go znaleźć)
2. Zwiastun Burzy. Jestem po rozmowie z Johann'em i co dalej? Arto nie ma żadnej opcji dialogowej. Gdzie o niego pytać, bądź gdzie szukać. Z góry dziękuję.
 

VVrongVVay

VVrongVVay

Użytkownicy
posty17
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czołem dobrzy ludzie. Mam kilka pytań o zadania. Nie mogę sobie poradzić z:

1. Miecz Świstaka (nie potrafię go znaleźć)
2. Zwiastun Burzy. Jestem po rozmowie z Johann'em i co dalej? Arto nie ma żadnej opcji dialogowej. Gdzie o niego pytać, bądź gdzie szukać. Z góry dziękuję.

Spoiler
1. Miecz świstaka znajduję się w/obok jego spalonej chaty tam gdzie mieszkał w g1, jak patrzysz na bramę zamku to po prawej.
2. To bodajże jest do ruszenia w 5 rozdziale, pewnie się domyślasz ale musisz spełnić "marzenie" Arto związane z Zamkiem.
 

Mosue

Mosue

Użytkownicy
posty9
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czołem dobrzy ludzie. Mam kilka pytań o zadania. Nie mogę sobie poradzić z:

1. Miecz Świstaka (nie potrafię go znaleźć)
2. Zwiastun Burzy. Jestem po rozmowie z Johann'em i co dalej? Arto nie ma żadnej opcji dialogowej. Gdzie o niego pytać, bądź gdzie szukać. Z góry dziękuję.

Spoiler
1. Miecz świstaka znajduję się w/obok jego spalonej chaty tam gdzie mieszkał w g1, jak patrzysz na bramę zamku to po prawej.
2. To bodajże jest do ruszenia w 5 rozdziale, pewnie się domyślasz ale musisz spełnić "marzenie" Arto związane z Zamkiem.
Dziękuję za odpowiedź. Miecz znalazłem bez problemu (jestem ślepy, bo tam łaziłem i go nie widziałem), ale musiałem zassać ze Steam G1, bo stwierdziłem, że i tak mi się przyda jak skończę przeznaczenie i Chernobylite :) 
Co do Ad2, to poczekam wobec tego.
Dopytam jeszcze o:

1. Gdzie znajdę Parlafa pogryzionego przez Wargi ? Hasałem po lasach, ale nie mogę go namierzyć.
2. Gdzie Kerloth posiał swoją sakiewkę.

Jeszcze raz dzięki, za pomoc z mieczem Świstaka.
 

VVrongVVay

VVrongVVay

Użytkownicy
posty17
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie ma problemu, lepiej zapytać niż spierd**ić sobie zadania.
Btw na na forum grupy tworzącej tego moda masz odpowiedź na praktycznie każde pytanie bo ktoś już je kiedyś zadał, wystarczy się zalogować i za pomocą opcji szukaj wpisać słowa kluczowe..


Spoiler
1.Parlaf leży w jaskini blisko wejścia do zjednoczonego obozu (masz tylko dwie obok - takie wyzwanie xd)
2. Kuźnia na zamku.
 

Mosue

Mosue

Użytkownicy
posty9
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie ma problemu, lepiej zapytać niż spierd**ić sobie zadania.
Btw na na forum grupy tworzącej tego moda masz odpowiedź na praktycznie każde pytanie bo ktoś już je kiedyś zadał, wystarczy się zalogować i za pomocą opcji szukaj wpisać słowa kluczowe..


Spoiler
1.Parlaf leży w jaskini blisko wejścia do zjednoczonego obozu (masz tylko dwie obok - takie wyzwanie xd)
2. Kuźnia na zamku.

Dzięki śliczne. Ogarnąłem sakiewkę i Parlafa. Na forum, też się zarejestrowałem, co nie znaczy, że od Was ucieknę :)
 

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty159
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, właśnie rozpoczynam swoja przygodę z przeznaczeniem i zastanawiam się nad postacią hybrydową (zręczność i mroczny mag) i chciałbym się dowiedzieć, czy zręczność jest tutaj jakoś zbalansowana, tzn sa jakieś bronię/zbroje w późniejszym etapie gry które nie będą odbiegać za bardzo statystykami od broni pod się?
 

VVrongVVay

VVrongVVay

Użytkownicy
posty17
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, właśnie rozpoczynam swoja przygodę z przeznaczeniem i zastanawiam się nad postacią hybrydową (zręczność i mroczny mag) i chciałbym się dowiedzieć, czy zręczność jest tutaj jakoś zbalansowana, tzn sa jakieś bronię/zbroje w późniejszym etapie gry które nie będą odbiegać za bardzo statystykami od broni pod się?

Spoiler
Z broniami jak najbardziej da radę pod zrękę.
Zbroje pod siłę są ale z bonusów jak będziesz uważnie grał to siłki spokojnie wyciągniesz na zbroje
 

Mosue

Mosue

Użytkownicy
posty9
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Znów przybywam z zapytaniem.
1. Gdzie jest Taran? Mam od niego zadanie, chciałem mu zanieść przedmioty, ale nie pamiętam gdzie on jest. Szukałem (chyba wszędzie), ale go nie ma. U leśnych ludków i zjednoczonym obozie na bank go nie ma.
2. Xardas kazał mi pójść do DP , aby się spotkać przy wejściu do Wież. Polazłem do niego, ale nie ma dialogu. Czyżbym musiał zaczekać na następny rozdział ?

EDIT
Jestem w rozdziale rozstanie, wszystkie smoki zamordowane, ten pomiot Beliara nadal nie ma dialogu. Musi się odetkać, bo mam z nim kilka zaległych zadań i wszystko mi stoi.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Taran jest albo w obozie Netbeka albo w obozie alberta, zależy od pory dnia.
2. Xardas kazał Ci wezwać wojownik na pomoc, masz mapę cmentarzy, musisz też zrobić cztery miecze jak na Falera, dopiero po tym będzie dialog.
 

Delix

Delix

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę tego kto wziął topór Baromira od Ursuli?
 

Mosue

Mosue

Użytkownicy
posty9
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę tego kto wziął topór Baromira od Ursuli?

Spoiler
Ma go Arend. Stoi z Busterem przy chatce koło jeziorka.


1. Taran jest albo w obozie Netbeka albo w obozie alberta, zależy od pory dnia.
2. Xardas kazał Ci wezwać wojownik na pomoc, masz mapę cmentarzy, musisz też zrobić cztery miecze jak na Falera, dopiero po tym będzie dialog.

Ad 1. Tarana nie ma w obozie Netbeka o żadnej godzinie dnia. Cały dzień tam biegałem między obozem Palladynów, a obozem Netbeka. Mógł gdzieś spaść podczas spacerów i się zabić ? Jeśli tak, to czy mogę go kodem przywołać,żeby nic nie spaprać ?
Ad 2.
Spoiler
Mam 4 monety z obozu piratów, co dalej? Sporo zadań za mną i trochę się już gubię. Z kowalem z zamku GD nie ma dialogu , tak jak miało to miejsce w przypadku miecza Falera.

Mam kolejne pytanie.
3. W zadaniu Farma zakochanych prowadzę Artura, wraz z tą jego panią na farmę (oczywiście załoga wcześniej opłacona i skompletowana - czeka na nowych właścicieli). W które miejsce tej farmy mam z nimi pójść, bo obszedłem chyba wszystkie miejsca i łażą za mną jak menel pod sklepem z piwem, ale odłączyć się nie chcą.
 

Delix

Delix

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie może ktoś gdzie jest ten pierdzielnięty obraz co mamy go w ratuszu znaleść i przynieść Jesperowi
 

Mosue

Mosue

Użytkownicy
posty9
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wie może ktoś gdzie jest ten pierdzielnięty obraz co mamy go w ratuszu znaleść i przynieść Jesperowi
Spoiler
Rozmawiałeś już z ogrodnikiem?
 

Delix

Delix

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie może ktoś gdzie jest ten pierdzielnięty obraz co mamy go w ratuszu znaleść i przynieść Jesperowi
Spoiler
Rozmawiałeś już z ogrodnikiem?
Nie mam z nim żadnej opcji dialogowej oprucz handlu tymi roślinkami
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry