Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848413 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848413

Odpowiedzi 3362

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli załatwiłeś Donato wejście do miasta to on krąży po całej dolnym mieście, przy darmowym piwie, koło ruperta, coragona i w koszarach o ile dobrze pamiętam.
W zadaniu zbrodnia i kara masz odzyskać od Lucy pierścień dla Kiranona, odda ci go za dwa krwawe kielich, do zdobycia których potrzeba kradzieży, jeśli tego nie potrafisz to cię nauczy.
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
W którym momencie tego zadania jest opcja odzyskania tego pierścienia ... Robiąc to zadanie wcześniej nie miałem takiej opcji
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdy Kiranona zleca ci uwolnić Iglerio, ten żąda od ciebie dowodu, że przysyła cię Kiranona, chce notatki i pierścienia, apierścień Kiranon dał właśnie Lucy, ona odda go za krwawe kielichy. Jeśli pójdziesz do Iglerio sam, bez zadania od Kiranona opcja nauki u Lucy przepada.
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Teraz wszystko jasne ... Żeby dostać to zadanie od Kiranona trzeba spełnić jakieś wymagania ? Jakieś zadanie wcześniej trzeba wykonać ?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli dobrze pamiętam to tylko to z rzepą od Lobarta, chyba wystarczy, że ją kupisz.
I naturalnie nie możesz wcześniej odwiedzać więźniów.

Post połączony: 2019-09-09, 13:01
 

Sirmyxir

Sirmyxir

Użytkownicy
posty16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy walka ze smokami wymaga dodatkowego questa? Bo z okiem nie chca ze mna gadac?
 

pnaro

pnaro

Użytkownicy
posty63
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
W zamku Parcival lub ten drugi kieruje cię w dialogu do konkretnego smoka, bez tego pomimo naładowanego Oka nia da się pogadać ( przynajmniej Ja tak miałem, co  jest idiotyczne).
 

Ahain

Ahain

Użytkownicy
posty4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam, mógłby mi ktoś napisać który Farmer w zadaniu świeża krew ma dołączyć czarnych Jastrzębi? Gerwazy poleca kogoś z farmy onara, co nie boi się bestii. Ale o kogo chodzi? Chyba wszystkich przegadałem, a nikt nie miał opcji dialogowej...
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie pamiętam dokładnie ale on chyba jest na farmie Bengara, choć w cj byłem tylko raz inie wszystko pamiętam.
 

Ahain

Ahain

Użytkownicy
posty4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Raczej nie chodzi o nich, a rozmawiałem z resztą. Gerwazy jest właśnie z farmy Bengara i poleca kogoś z farmy Onara, bo ktoś taki podobno jest...
 

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Ahain

Ahain

Użytkownicy
posty4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Radowit

Faktycznie, miał początkową rozmowę aktywną, której nie przegadałem, a to blokowało wyświetlenie tych związanych z zadaniem. Dziękuję za pomoc!
 

Dawid5221

Dawid5221

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam dwa pytania, o jakiego Starego Kopacza chodzi w zadaniu Sprzymierzeniec (Związanego z Williamem). Patrick nic więcej nie dodał.

Drugą sprawą jest czy po oddaniu Szponu Beliara, Saturas nie powinien poinformować po pewnym czasie, o istnieniu pewnego miecza? Jedyne co mi dał to rune przywołania kamiennego strażnika.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Finn ( żebym imion nie pochrzanił ten który ocenia twoje umiejętności kopania)
2. To dopiero trzeci albo czwarty rozdział.
 

Grzybu564

Grzybu564

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W tym modzie lepiej grać pod bronie jednoreczne czy dwureczne?
 

Ahain

Ahain

Użytkownicy
posty4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Osobiście grałem pod dwuręczne i jest super ^^

Mógłby mi ktoś wskazać położenie 2 i 3 Wojownika Eridium?  Bo poza tym obok latarnii Jacka żadnego nie mogę znaleźć, a już dobrą godzinę latam w okolicach tej latarnii...

//Znalazłem... Wystarczyło się cofnąć parę kroków do tyłu!...
 

Sirmyxir

Sirmyxir

Użytkownicy
posty16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pogadałem z saturasem w Jarkendarze odnośnie pancerza z rudy po czym gra się mega zaczeła sypać, nie moge wrócić do khorinis psuja sie savy Czy to normalnie >?
 

luk852m

luk852m

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej zaczynam Przeznaczenie i mam opcje dojścia do Czarnych Jastrzębi.
1.Czy będę mógł tez zrobić jakieś questy od gildii złodziei?
# Robie postać pod mrocznego wojownika pod siłe i 2h
#Zastanawiam sie po prostu czy aż tak odczuje brak misji gildii złodziei i brak sprzedaży kosztowności Halvorovi

2. Ogólnikowe pytanie na co zwrócić uwagę w grze żeby "nie popsuć" sobie wstepu do jakiejś organizacji misji..
Mówie np o tym że nie można dołączyć do jastrzębi jeśli jest się w gildii złodziei itp
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
1. Spokojnie da się przejść bez tego złota, Jastrzębie dobrze płacą za inne rzeczy ;) a i dla złodziei będziesz być może użyteczny.
2. Sam wstęp chyba bardzo ciężko popsuć, najwyżej później jest gorzej. Grając mrocznym polecam zostawić sobie trochę PN(bo będziesz musiał nauczyć się 3 kręgu magii) i choć po 1 roślince jak goblinie jagody itp.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Grzybu564

Grzybu564

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A czy grając po bronie 2h i kusze to bede pasował do gildii myśliwych czy lepiej do najemników dołączyć?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry