[G2NK] Returning 2.0 Texturpatch by Marcello 17390 24

O temacie

Autor Quasch

Zaczęty 30.03.2016 roku

Wyświetleń 17390

Odpowiedzi 24

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia

Quasch
Bractwo Spolszczenia

[G2NK] Returning 2.0 Texturpatch by Marcello
2016-03-31, 00:53(Ostatnia zmiana: 2018-07-22, 23:30)
Marcello z WoGa stworzył właśnie texturpatcha, opierając się na teksturach z Returninga.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany pograć sobie w Gothica i podobały mu się tekstury z Returna, to ten mod jest właśnie dla niego. Świetnie to wygląda :)

Screeny:

Menu:

Spoiler






Khorinis:

Spoiler











Jarkendar:

Spoiler



Górnicza Dolina:

Spoiler






DOWNLOAD: https://yadi.sk/d/M7CZPZhIqc6ax

Źródło: http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1415346-Texturpatch-Texturmod-GUIDE-f%C3%BCr-Gothic-1-2-3/page3?p=24808309&viewfull=1#post24808309

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A to jest za zgodą twórców Returninga, czy ktoś sobie wyciągnął bo tak ? Ja wiem, że licencja i mody są publiczne ale wszyscy hejtowali Returninga właśnie za wyciąganie z innych modów co się dało.
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Zwłaszcza że twórcy returninga wykorzystali Carnege Graphic Patch Marka56 :lol2:
Więc wygląda to tak Carnage>>R2.0>>Ten Mod>>Carnage
Błędne koło :P
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
A normal mapy do dx11 są ? Bo jak nie to nie widzę sensu z tego korzystać xd
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Zwłaszcza że twórcy returninga wykorzystali Carnege Graphic Patch Marka56 :lol2:
Więc wygląda to tak Carnage>>R2.0>>Ten Mod>>Carnage
Błędne koło :P

Jesteś idiotą czy co? Ile niby tych modeli miał Mark w swoim modzie na tle ogólnej liczby nowych modeli w R2.0? I ile z nich wzięli, bo zapewniam Cię, że wątpię, by nawet połowę wykorzystali.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Sapharan

Sapharan

Użytkownicy
of Razielim
posty82
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • of Razielim
Nie chce się kłócić, nie znam tematu dokładnie, ale nawet za wykorzystanie jednego głupiego sprite'a, modelu, tekstury czy kawałka kodu z czystej przyzwoitości powinno się wspomnieć imię twórcy. Nie chce tutaj wrzucać wszystkich Rosjan do jednego worka, ale mają tendencje do podpisywania się pod cudzą pracą. Wiem bo sam to przeżyłem. I dopiero jak zaatakowała grupę moderską cała masa ludzi których kod i sprite'y wykorzystali bez podania nicków twórców (m. in. moich sprite'ów) i reakcji moderatorów forum, to podali je. Mówię teraz o innej grze, ale dotyczy się to tego samego problemu. Ot taka moja opinia.
(już nie wspomnę o tym, że na rosyjskiej stronie poświęconej danej grze znaleźliśmy nasze mody podpisane jako wykonane przez tamtejszych moderów..)
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Ale przecież tworcy Returninga wspominaja tworcow tych modow.


Cytuj
ale wszyscy hejtowali Returninga właśnie za wyciąganie z innych modów co się dało.

Kto hejtowal? 5-10 osob, które wolą jakiegos zjebanego globala? xD Akurat wiekszosc sie cieszyla, że najlepsze mody zostaly polaczone.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Nie chce się kłócić, nie znam tematu dokładnie, ale nawet za wykorzystanie jednego głupiego sprite'a, modelu, tekstury czy kawałka kodu z czystej przyzwoitości powinno się wspomnieć imię twórcy. Nie chce tutaj wrzucać wszystkich Rosjan do jednego worka, ale mają tendencje do podpisywania się pod cudzą pracą. Wiem bo sam to przeżyłem. I dopiero jak zaatakowała grupę moderską cała masa ludzi których kod i sprite'y wykorzystali bez podania nicków twórców (m. in. moich sprite'ów) i reakcji moderatorów forum, to podali je. Mówię teraz o innej grze, ale dotyczy się to tego samego problemu. Ot taka moja opinia.
(już nie wspomnę o tym, że na rosyjskiej stronie poświęconej danej grze znaleźliśmy nasze mody podpisane jako wykonane przez tamtejszych moderów..)

No to jak nie znasz tematu dokładnie, to po co się odzywasz? Rosjanie wszędzie zaznaczyli, że korzystają z innych modów, napisali autorów, więc nie podpisują się pod cudzą pracą.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Nie napisali autorów pancerzy ze skyrima, a podjebali wszystkie, których autorem jest Pablo21293 także wiesz ;)
 

Sapharan

Sapharan

Użytkownicy
of Razielim
posty82
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • of Razielim
Nie chce się kłócić, nie znam tematu dokładnie, ale nawet za wykorzystanie jednego głupiego sprite'a, modelu, tekstury czy kawałka kodu z czystej przyzwoitości powinno się wspomnieć imię twórcy. Nie chce tutaj wrzucać wszystkich Rosjan do jednego worka, ale mają tendencje do podpisywania się pod cudzą pracą. Wiem bo sam to przeżyłem. I dopiero jak zaatakowała grupę moderską cała masa ludzi których kod i sprite'y wykorzystali bez podania nicków twórców (m. in. moich sprite'ów) i reakcji moderatorów forum, to podali je. Mówię teraz o innej grze, ale dotyczy się to tego samego problemu. Ot taka moja opinia.
(już nie wspomnę o tym, że na rosyjskiej stronie poświęconej danej grze znaleźliśmy nasze mody podpisane jako wykonane przez tamtejszych moderów..)

No to jak nie znasz tematu dokładnie, to po co się odzywasz? Rosjanie wszędzie zaznaczyli, że korzystają z innych modów, napisali autorów, więc nie podpisują się pod cudzą pracą.

Ponieważ mogę się odezwać. Zaznaczyłem, że nie znam tematu i że nie chce wsadzać wszystkich Rosjan do jednego worka, dlatego że piszę OGÓLNIE. Nigdy nie powiedziałem, że autorzy returninga wszystkich nie wypisali. Odniosłem się  do tego:
Jesteś idiotą czy co? Ile niby tych modeli miał Mark w swoim modzie na tle ogólnej liczby nowych modeli w R2.0? I ile z nich wzięli, bo zapewniam Cię, że wątpię, by nawet połowę wykorzystali.

Jeżeli dobrze rozumiem, to miałeś na myśli, że jak jest mało albo jedna rzecz to nie trzeba podpisywać pod tym oryginalnego autora.. Jeżeli nie to zwracam honor.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Poza tym, Simen, jesli dobrze widze po gameplayach to wszystkie modele i tekstury ktore wykonal Mark w swoim Carnage Mod są w Returningu.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Nie napisali autorów pancerzy ze skyrima, a podjebali wszystkie, których autorem jest Pablo21293 także wiesz ;)

Odezwał się ten co podpisuje autorów :lol2:

Harwing

Harwing

Użytkownicy
posty229
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wgrałem do czystego gothica i teraz nie mam polskich znaków :P
 

xDominik

xDominik

Użytkownicy
posty222
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Przepraszam mam pytanie czy mod wymaga DirectX 11? Czy tylko na screenie takowy jest zaprezentowany?
 
LET'S ROCK!

Harwing

Harwing

Użytkownicy
posty229
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

xMefistox

xMefistox

Użytkownicy
posty312
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Można prosić o inny link? Tutaj nie chce się aktywować pobieranie.
 

MrLisek

MrLisek

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty44
Propsy50
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Brak polskich znaków podczas wyboru opcji rozmowy. Da się z tym coś zrobić?
 

Nastrun

Nastrun

Użytkownicy
posty36
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jest lepsza wersja tego moda - Texture Pack by Artemiano. Wygląda bardzo podobnie.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
To wyglada jak "Mój pierwszy raz z opcją offset w Photoshopie"
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Jest lepsza wersja tego moda - Texture Pack by Artemiano. Wygląda bardzo podobnie.
o_0

Nie powiedzialbym ;d
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry