Reloaded Mod 12523 24

Ankieta

Oceń modyfikację w skali od 1-6.

1
1 (2.4%)
2
0 (0%)
3
1 (2.4%)
4
2 (4.8%)
5
17 (40.5%)
6
21 (50%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: 2015-12-13, 22:57

O temacie

Autor

Zaczęty 10.12.2015 roku

Wyświetleń 12523

Odpowiedzi 24

gothic1210
  • Gość
Cytuj
Gothic Reloaded Mod jest modyfikacją graficzną opierającą się na pierwszej części. Cechą szczególna tego projektu jest niezwykła dbałość o szczegóły i zachowanie klimatu Kolonii Karnej jak w pierwowzorze.
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Jedna  z naprawdę nielicznych modyfikacji na które czekam.
Świetna robota z zachowaniem klimatu.
Proszę aby @Mark56 napisał post w tym temacie aby każdy mógł go spropsować za pomoc w projekcie.

Daję 6
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

radex115544

radex115544

The Modders
posty420
Propsy154
ProfesjaTester
  • The Modders
Wygląda to jeszcze lepiej niż myślałem :)Pełen podziwu daję 6
 

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Szału nie ma.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Podaj argumenty
 

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Podaj argumenty
Kiepski kilof
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Cytuj
Podaj argumenty
Nie ma z nim co wdawać się dyskusję :) Większość jego komentarzy dotyczą hejtowania Marka i projektów, w których bierze udział. A spróbuj tylko krytykować jego pracę, to zacznie Ci nadawać xD Tutaj jest jeszcze dobrze, ale jego profil na gry-online to jest jakaś porażka.

Co do samej modyfikacji: Daję 6. Dlaczego? Moim zdaniem zaprezentowała się ona najlepiej z pokazanych tutaj modyfikacji, jakość skrinów jest zdumiewająca i widać, że chłopaki się postarały. Jeszcze kuje mnie w oczy ten trójkątny stos drewna, ale chłopaki pewnie i z tym coś robią. Pozdrawiam. 
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Sawik

Sawik

Moderator działu
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Rebel
Nie wszystkie zostały jeszcze przedstawione, organizacja dała dupy :D
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Cytat: Wowoz w Dzisiaj o 00:45Podaj argumentyKiepski kilof
Serio za ,,kiepski kilof" mówisz ,,szału nie ma"? Otóż jest szał. Modyfikacja wyglada zajebiscie. Poza tym to jest z Carnage Graphic Patch o ile sie nie myle, wiec jest zajebisty kilof.


Co do samej modyfikacji daje 5. Bardzo mocne 5. Czekam na moda, klimat fajnie zachowany jak wspomnial rybcia. powodzenia!


Niech zgadne, to ,,1" w ankiecie to pewnie Halk dał? :lol2: Jeżeli tak to wiadomo, że zrobił to z zawiści i uznawane to byc nie powinno. I mowie to ja, ten który sam dawał wszystkim poza ,,Wyspa Khorinis" ocene 1 w jednym z Dniów Screena :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Dam 6, według mnie najlepiej wykonane screeny w tegorocznym DS :D Bardzo dobrze podkreślają klimat GD, ale też nadają jej trochę powiewu świeżości. Bardzo mnie cieszy że screeny wykonane w odpowiednim miejscu i nie przedstawiają kilku krzaków i kamieni na krzyż. Wygląda naprawdę zajebiście, tak trzymać :)
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Podaj argumenty
Kiepski kilof

Focha się za tego warna. To normalne.

Jeśli chodzi o modyfikację: Też mi się podoba, słyszałem o niej dość dawno i zdecydowanie bardziej podoba mi się ona niż to całe DX11 (wiem że można to połączyć) jednak to nie do końca to samo.

W sumie nie widziałem czegoś do czego miałbym się przyczepić, więc daję 6/6.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Podaj argumenty
Wybacz mu, jeszcze ma problemy z krytyką  :F


Nie ma co ukrywać, SS prezentują się po prostu obłędnie. Tekstury i modele są najwyżej jakości, nie wiem w sumie do czego można byłoby się przyczepić. Duży + za to że tekstury są w klimacie surowego gothica 1 :ok:

6/6
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
@Halk_Hogan_PL ty może człowieku odpuść już bo serio przesadzasz, ni to nie jesteś zabawny, ni merytoryczny. 

Same screeny, świetne, świetne, jeszcze raz świetne. Macie u mnie zacną szóstkę! 
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Daje 5. Wykonanie modeli i tekstur jest dobre ale czegoś jest mi tu wciąż brak.

Ps. jestem za banem dla tego wąsatego trolla *hulka_hogana
 

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Cytuj
Cytat: Wowoz w Dzisiaj o 00:45Podaj argumentyKiepski kilof
Serio za ,,kiepski kilof" mówisz ,,szału nie ma"? Otóż jest szał. Modyfikacja wyglada zajebiscie. Poza tym to jest z Carnage Graphic Patch o ile sie nie myle, wiec jest zajebisty kilof.
Niech zgadne, to ,,1" w ankiecie to pewnie Halk dał? :lol2: Jeżeli tak to wiadomo, że zrobił to z zawiści i uznawane to byc nie powinno. I mowie to ja, ten który sam dawał wszystkim poza ,,Wyspa Khorinis" ocene 1 w jednym z Dniów Screena :D
Nie żeby coś ale to nie ja dałem tą 1...
A mówię że szału nie ma bo w tyle lat i w tyle osób można by spokojnie wyklepać coś lepszego (choć obecnie jest ok). A Carnage Graphic Patch stylem średnio pasuje do gothica (zbyt sztuczne tekstury - jak ktoś jest ślepy i tego nie widzi to nie moja sprawa).
Pozdro

EDIT:
Daje 5. Wykonanie modeli i tekstur jest dobre ale czegoś jest mi tu wciąż brak.

Ps. jestem za banem dla tego wąsatego trolla *hulka_hogana
No tak, stawiam że brakuje Ci tutaj zabarwionych kwadratowych beczek na zielono - zgadłem?

Ps. ok ale najpierw ban dla Ciebie - największego cwaniaka i zarazem pajaca tm
 

gothic1210
  • Gość
Poproszę o perm bana. Rzygam już wami śmierdzące gimbusy. 
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Cytuj
 A Carnage Graphic Patch stylem średnio pasuje do gothica (zbyt sztuczne tekstury - jak ktoś jest ślepy i tego nie widzi to nie moja sprawa).
Nadal Carnage  Graphic Patch> Ten twój texturepack. Przynajmniej w tamtym czasie co obserwowałem oba projekty.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster

Halk_Hogan_PL

Reloaded Mod
#17 2015-12-11, 21:22(Ostatnia zmiana: 2015-12-11, 21:30)
Cytuj
 A Carnage Graphic Patch stylem średnio pasuje do gothica (zbyt sztuczne tekstury - jak ktoś jest ślepy i tego nie widzi to nie moja sprawa).
Nadal Carnage  Graphic Patch> Ten twój texturepack. Przynajmniej w tamtym czasie co obserwowałem oba projekty.
Akurat tutaj się z tym się zgadzam, kiedyś to co robiłem było dość lipne.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
O co Wam chodzi? to że Halkowi nie podoba się praca? Według mnie niech uważa to co chce, w końcu to jego zdanie. Screeny są ok, ale jeśli miałbym wybierać to wolałbym grać na normalnych texturach z DX11. Strasznie nie podobają mi się orkowie na tych zdjęciach wszystko nowe, a orkowie starzy, nie pasuje to do siebie.
 

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
O co Wam chodzi? to że Halkowi nie podoba się praca? Według mnie niech uważa to co chce, w końcu to jego zdanie. Screeny są ok, ale jeśli miałbym wybierać to wolałbym grać na normalnych texturach z DX11. Strasznie nie podobają mi się orkowie na tych zdjęciach wszystko nowe, a orkowie starzy, nie pasuje to do siebie.
Wiesz, tutaj jest tak że jak ja wystawiam coś to oczywiście hejty itp. lecą (oczywiście bez argumentów ani nic) a jak ja coś skomentuje to od razu ból dupy.
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Co do tematu to oczywiście ze orkowie nie pasują do moda jak wszystkie inne stworzenia, bo na ich remake nie był jeszcze czas. Prawie cały team jest już na studiach, co oznacza ze prace ida bardzo powoli :( . Ale jednak zawsze do przodu. :) Prawda jest tez ze mój CGP jest znacznie "kolorowy" jak na Gothic. Wiem o tym, mysle ze jak będzie widoczna różnica to BlackBat ( Glowny grafik 2D) zmieni te textury.

Hejty lecą każda strona na tym forum. Taki już klimat. 
 


Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
Całkiem fajnie to wygląda. Z tym że chyba o kilka ładnych lat za późno taki projekt :) Teraz gra nie wygląda jak sprzed 15 lat, ale jak sprzed 8.
Bardzo fajnie jest zrobiona trawa. Z kolei jeśli chodzi o tekstury otoczenia, myślę, że póki nie używacie normalek i specularów w pełnym zakresie to trzeba by na diffuse dać więcej informacji na temat światła (highligts).

MajkeI

MajkeI

Użytkownicy
Front End Developer
posty698
Propsy169
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Front End Developer
Teraz gra nie wygląda jak sprzed 15 lat, ale jak sprzed 8.
Zgadzam się w 100%. Jednak to zawsze lepiej :)
6/6 i liczę na dalsze prace, postępy i screeny  :ok:
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Dołączam się do głosów pochwał. Pewnie kiedyś najdzie mnie ochota żeby odświeżyć sobie pierwszego Gothica i myślę że sięgnę wtedy po tego moda. Zdecydowanie dobrze odrestaurowane otoczenie, propsy!

kaczka

kaczka

Moderator działu
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • Moderator działu
  • Definitely not kaczka!
Reloaded mod
6pkt - [21] x6=    126
5pkt - [17] x5=    85
4pkt - [2] x4=    8
3pkt - [1] x3=    3
2pkt - (0) x2=    0
1pkt - [1] x1=    1

WYNIK (42 głosy łącznie)
223/6 x100% = 37,16%
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry