Anime 147517 762

O temacie

Autor Veto

Zaczęty 15.12.2009 roku

Wyświetleń 147517

Odpowiedzi 762

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
będzie jeszcze jeden odcinek. Jak takiś niecierpliwy, to przeczyaj mangę, anime ją w miarę wiernie odzworowuje.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niedawno skończyłem steins;gate :I Anime świetne zarówno pod względem pomysłu na fabułę jak i kreski :D  Żeby się za dużo nie rozpisywać - gość przez przypadek wynalazł coś na wzór wehikuł czasu - potrafi on wysyłać wiadomości w przeszłość co prowadzi do dość ciekawych sytuacji, dla których z pewnością warto to obejrzeć.
Link na shinden: http://www.anime-shinden.info/11536-steinsgate-online.html

Na zachętę nieco humorystyczne wyrywki ze specjalnego odcinka:
https://www.youtube.com/watch?v=mn5tdJdS9N0
 

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Ostatnio oglądam trochę więcej anime i gdzieś w połowie maja miałem krótką przygodę z Death Note, no jedno z najlepszych anime jakie kiedykolwiek oglądałem, ale czy tylko ja się mocno zawiodłem na zakończeniu? Tutaj zacznę pisać w spoilerze, spoiler otwierasz na własne ryzyko, zawarte tam będą informacje o zakończeniu.
Spoiler
Zakończenie jest do bani, przez całe anime Kira był robiony na geniusza pod każdym względem, potrafił manipulować ludźmi, shimigami, oraz wydarzeniami dla własnych celi. I kurwa przegrał przez takie coś? Od pierwszego występu ostatniego następcy Kiry było jasne że gość jest ZBYT bystry, lecz Kira jak totalny idiota nie zauważył że gość myśli prawie tak samo szybko jak on, nie zauważył że przez to mogą wpaść, no do jasnej cholery, nawet taki noob jak ja zaczął go postrzegać jako potencjalne zagrożenie. Zwodził całą japońską policję przez sześć lat, prawie zdobył kontrolę nad całym światem, ludzie nazywali go bogiem... I nagle bum koniec? Został pokonany przez dwóch gości, z czego jeden ciągle się zabawkami bawił. Bez przesady ludzie, o ile całe anime bardzo mi się podobało, zakończenie wybrali chyba najgorsze z możliwych, w ostatnich chwilach główny bohater zachowywał się jak szaleniec, gdzie się podział opanowany, zawsze przygotowany na kilka kroków przed swoich przeciwników Kira?
Był to też chyba jedyny wypadek w którym nie miał planu "B".
Zachowanie Misy też nie jest do końca jasne już w ostatnich sekundach anime. Ona wspominała Kirę czy planowała skoczyć? Z tego co było pokazane w anime, możliwe są obie opcje.
Najprawdopodobniej twórca już się po prostu znudził tą historią, albo chciał dać happy end jak przystało dla anime. Jednak mógł przynajmniej zatroszczyć się o lepsze zakończenie, L zginął należycie, do samego końca Kira nie odkrył jego prawdziwego imienia, Rea wpisał jego imię do swojego notatnika, to jest dobre zakończenie dla takiego geniusza, przegrał z bogiem, innego wyjścia nie było, tym bardziej że atak był przeprowadzony z zaskoczenia.



Czy tylko ja tak się na tym zakończeniu zawiodłem? Czy też są osoby którym zakończenie się podobało?
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso

Zkirtaem
Moderator

Anime
#43 2012-06-09, 02:43(Ostatnia zmiana: 2012-06-09, 03:22)
Zakończenie death note? Znalazłem kiedyś obrazek który opisuje je perfekcyjnie:
http://kyon.pl/img/17705,Bleach,Aizen,Ichigo_Kurosaki,truth,wtf,.html

odpowiedź na twoje bóle i żale w kwestii zakończenia:
Spoiler
-Yagami (btw, przeczytaj od tyłu : D) raczej widział zagrożenie, był po prostu zbyt pyszny żeby powiedzieć sobie "muszę być ostrożny, mogę przegrać";
-Pod koniec "oszalał". Nic dziwnego, zawsze miał plan, widział wyjście z sytuacji, a tutaj wyjścia już nie było;
-Mi nawet nie tyle zakończenie się nie podobało, co anime od momentu śmierci L. Zaczęło być masakrycznie nierealne. Near ogląda w telewizorku przemówienia i stwierdza, że jakiś koleś z tłumu jest na pewno tym, którego wybrał Kira. No i ten motyw z zakończeniem:
HAHA WIEDZIAŁEM ŻE DOSTANIECIE SIĘ DO NOTATNIKA I PODMIENIŁEM STRONY
JA TEŻ
A JA JESZCZE RAZ
I JA TEŻ JESZCZE RAZ
i taka pętla. Przejaskrawiam, ale to oddaje moje odczucia dotyczące zakończenia.
 

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Spoiler
- I'm a gay, no fakt nie zauważyłem tego :lol2:  , może był dumny, ale z całą pewnością nie był głupcem, gdyby przewidział zagrożenie podjąłby jakieś kroki odnośnie planu "B", potrafił zmusić się do całkowitej przemiany tylko i wyłącznie by osiągnąć swój cel. Przykładem może być manipulowanie kobietami, porównaj jak traktował Misę będąc właścicielem dziennika, a jak gdy go nie posiadał.
- Faktycznie jego szaleństwo można tak tłumaczyć, wtedy można by to było nawet podpiąć pod twój pierwszy punkt, możliwe że szok był spotęgowany właśnie tym że to zagrożenie zbagatelizował.
- Tak, "umiejętności analityczne" Near'a są tak dobre że wygląda na to że znał odpowiedź od samego początku. Przykład Kirze odpowiadała współpraca z policją, więc poszedł z nimi na układ, tym razem. "Jestem pewien że Kira to Drugi L." Gdzie powiązanie? Kira od początku manipulował ludźmi, a tutaj gra wymykała się z pod jego kontroli, musiał działać. W zamian za pomoc w pokonaniu Mello, stracił dziennik, to powinien być dowód jego desperacji... Chociaż może też niby świadczyć że miał pewność że go odzyska.
- Twój ostatni punkt o tej pętli, tak było to przekombinowane. Co ważniejsze, skoro Kira jest taki mądry, po co w ogóle kazał pisać w całym notatniku? Uprzednio przygotowany kawałek strony by wystarczył + znacznie zmniejszyłby szanse odkrycia tego planu. No i, koniec końców jakby to udowodnili? Light nie posiadał notatnika, zamiast tego miał go ten cały fanatyk i to on próbował zapisać imiona ludzi w tym hangarze. Gdyby Kira nie spanikował, musieliby go puścić z braku dowodów, bo co na niego mieli? To że powiedział "Wygrałem!"? Był to jedyny dowód jaki na samym końcu mieli, podczas gdy o jego niewinności można by założyć całą kartotekę, chociażby ojciec Lighta potwierdził że widzi ile czasu zostało jego synowi czyli, jak już wszyscy wtedy wiedzieli, był to dowód że Light, Kirą nie jest.

Właśnie, skoro Misa dostała dwa życia Shimigami, to czy nawet po przejściu obu zamian oczu (z Reą i Ryoku)(z czego jednej nie ma co liczyć) jest przez to prawie nieśmiertelna? Czy coś źle zrozumiałem?

 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold
Mieszkałem dwa lata z japonistami i mam skrzywiony obraz anime do końca życia. Nie tknę tego tak samo jak fajek.
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso

Zkirtaem
Moderator

Anime
#46 2012-06-09, 21:24(Ostatnia zmiana: 2012-06-09, 21:25)
Jaki to obraz? Poważnie, ciekawi mnie jaki to rodzaj anime oglądają ci... "japoniści" i jak to wygląda w oczach "normalnego człowieka".
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny

Wowoz

Anime
#47 2012-06-09, 21:40(Ostatnia zmiana: 2012-06-09, 21:45)
Ja ci moge powiedziec jak to wyglada w oczach 'normalnego' czlowieka ( :lol:  ).
Dla mnie to glupie bajeczki z irytującym głosem dubbingerów i wkurwiającą bajkową oprawą. Nawet jeżeli opowiada to jakąś ciekawą i dobrze przemyślaną historię nie brakuje w anime momentów kiedy chcesz powiedziec: "czemu to kurwa musi być tak skomplikowane?!". Czemu sceny zawsze muszą być nadwyraz reżyserowane i sztuczne? Czemu od hentai anime jebie zazwyczaj po prostu tandetą? Nie potrafie tego zrozumieć. I szczerze dziwi mnie to jak dorośli ludzie są w stanie oglądać to dzień w dzień, ściągac kilka gb seriali czy po prostu wyłapując jakieś anime w tv (np. Hyper TV).
Swoja droga nie wiem czy pokemony, dragonball sie zalicza do anime, ale jeśli tak to wydaje mi się, że jest to anime innego kursu, bardziej oldschoolowe i bliższe mojemu sercu, może przez pryzmat dzieciństwa. Aczkolwiek wolał bym oglądnąć pierwsze odcinki pokemonów, digimonów, dragonballów czy innego serialu niż zaczynać oglądanie całkiem nowego, nieznanego mi serialu anime.
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob

Tomek

Anime
#48 2012-06-09, 21:51(Ostatnia zmiana: 2012-06-09, 21:52)
https://www.youtube.com/watch?v=HfBBbR4Z_RU
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny

Wowoz

Anime
#49 2012-06-09, 21:54(Ostatnia zmiana: 2012-06-09, 21:55)
DRAGÓN BUL LA KETE FINALE DE SETE DU TRIS DA NU DEDE CWAL  :lol:
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Wowoz, mam anime dla ciebie. Ja jeszcze nie oglądałem(nie gustuje) ale jak ci się nie spodoba to nie zasługujesz na miano forumowego murzyna. Panie i Panowie(i Małgorzata), oto AFRO SAMURAI

 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
https://www.youtube.com/watch?v=FfFQwCwrX3A

Tak z dupy, ale jeśli już dajemy intra to tego nie może tu zabraknąć. Rita  :lol:
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Cytuj
Aczkolwiek wolał bym oglądnąć pierwsze odcinki pokemonów, digimonów, dragonballów czy innego serialu niż zaczynać oglądanie całkiem nowego, nieznanego mi serialu anime.
Też tak miałem jak byłem gimbusem, tak jak ty. No i w końcu się przełamałem i obejarzałem One Piece. Arcydzieło w chuj. Jak obejrzysz to będziesz chciał wszystko oglądać. Aczkolwiek oglądanie zajmie ci z pół roku. I tak nie masz nic ciekawszego do roboty w swym gimbusowo-ledwo co licealistycznym życiu. Ja nie miałem.

Ale niestety. Jak obejrzysz to
|
|
|
V
Będziesz chciał oglądac wszystko. Tak jak ja. Ale wszystko będzie chujowe. No, może oprócz Bleacha. Ale co to kurwa jest. Kropla rosy ściakająca z liścia na gówno. Czyli marny powiew świeżości. Marny.
 

kazzmir
  • Gość
jestem gdzieś w połowie serialu ergo proxy, rewelacja
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Anonymized

Anime
#54 2012-06-10, 00:11(Ostatnia zmiana: 2012-06-10, 19:09)
Masz kazz, wszystko co jest ocenione na 8-10 ma być obejrzane - to Ci daruję te 200zł :lol2:
http://myanimelist.net/animelist/Aztek92

edit. poprawka, nawet 8-10 :D
 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy

Żelazko

Anime
#55 2012-07-15, 20:51(Ostatnia zmiana: 2012-07-15, 21:21)
Cytuj
Cytuj
To wszystko, co umiem z niemieckiego.
co nie przeszkodziło Ci wrzucić sobie niemieckiego nicku, panie kleju :| No, jak wiemy, niemiecki to język nienawiści, więc lepiej się zaprzyjaźnić z japońskim :D

https://www.youtube.com/watch?v=jgBz88f3Dh8

+ instrumental, jedynie do pobrania [download]

https://www.youtube.com/watch?v=3CxU_2E8rPc


https://www.youtube.com/watch?v=h_3Khv_UEhg


https://www.youtube.com/watch?v=9FlMue9BHp4


https://www.youtube.com/watch?v=bWu25y1pjbQ


https://www.youtube.com/watch?v=7bnv-Q79S94


https://www.youtube.com/watch?v=1VUJfeXeIqc


To na początek : |||

Aztek ale się zanimowałeś :|

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Cedric

Anime
#56 2012-07-15, 21:08(Ostatnia zmiana: 2012-07-15, 21:11)
Nie wiem jak można to oglądać
 

Graveir

Graveir

Użytkownicy
Avatar Twilight Sparkle / Pożeracz serc
posty1275
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Avatar Twilight Sparkle / Pożeracz serc
Dragon Ball wszystkie serie to najlepsze anime :lol:
 
Mój obecny sprzęt PC:
Intel core i5-4590
8 gb ram
Geforce GTX 1050Ti

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja nigdy tego nie oglądałem
 

Zębacz

Zębacz

Użytkownicy
posty101
Propsy54
  • Użytkownicy

Zębacz

Anime
#59 2012-07-16, 12:09(Ostatnia zmiana: 2012-07-16, 12:09)
Afro samuraj  przynajmniej nie jest chujową bajeczką jak Naruto, 6 hardych odcinków po 40min.





Jak nie lubicie zwykłych anime to zawsze możecie oglądać hentai anime ,no chyba że ktoś woli to yaoi.
 
Zębacz pasiasty, zębacz smugowy (Anarhichas lupus) – gatunek słonowodnej ryby okoniokształtnej z rodziny zębaczowatych.

 Osiąga do 150 cm długości, maksymalna odnotowana masa ciała wynosi 23,6 kg.  Ubarwienie zmienne, szarozielone, czarne lub rdzawobrązowe. W poprzek  ciała przebiega 10-15 ciemnych pasów zachodzących na płetwę grzbietową.

  Ryba o bardzo mocnych szczękach i zębach. Nie jest agresywna. Groźnie wyglądające zęby służą zębaczom do rozłupywania jeżowców, skorup twardych ślimaków, krabów i innych podobnych składników ich pożywienia.

  Po wewnętrznym zapłodnieniu samica składa ikrę na dnie. Samiec broni złożonej ikry do wylęgu larw. Poza okresem rozrodu przebywają samotnie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry