Różne 147020 670

O temacie

Autor

Zaczęty 21.01.2008 roku

Wyświetleń 147020

Odpowiedzi 670

Molka

Molka

Użytkownicy
posty19
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Molka

Różne
#40 2008-01-29, 18:08(Ostatnia zmiana: 2008-01-29, 19:07)
No to jedziemy, okładka dla Dreameriona. ;)
http://i69.photobucket.com/albums/i77/molk...withoutname.jpg
Czcionka prawdopodobnie do zmiany, byłabym wdzięczna za sugestie. Na dole miały być jeszcze maki, ale stwierdziłam, że co za dużo to niezdrowo. Mam nadzieję, że okładka pasuje do klimatu. :D
EDIT:
Jeszcze miałam inna koncepcję, zrobiłam nawet wstępny projekt, ale wyszło mi tak jakoś...nie bardzo. ;)  Btw, juz widzę kilka niedociągnięć w tej pracy... ;p  Trzeba poprawić.
 

Siekacz

Siekacz

Użytkownicy
posty139
Propsy273
  • Użytkownicy

Siekacz

Różne
#41 2008-01-29, 21:06(Ostatnia zmiana: 2008-01-29, 21:09)
Cytuj
No to jedziemy, okładka dla Dreameriona.
http://i69.photobucket.com/albums/i77/molk...withoutname.jpg
Czcionka prawdopodobnie do zmiany, byłabym wdzięczna za sugestie. Na dole miały być jeszcze maki, ale stwierdziłam, że co za dużo to niezdrowo. Mam nadzieję, że okładka pasuje do klimatu.


1. Chyba za mocny cień pod napisami, może nie powinien być czarny, nie jestem zresztą pewien.
2. Czcionka nadawała by sie może na czarne tło. Tutaj napis jest troche marnie widoczny.

Jednak podoba mi kontrast i koncepcja. Fajny klasyczny styl.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
typografia standardowo mi się nie podoba czyli całkowicie do wymiany. Nad tym powinnaś popracować najbardziej.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444

Retsked

Różne
#43 2008-01-29, 21:30(Ostatnia zmiana: 2008-01-29, 21:31)
Żeby nie było, że coś zaczynam i nie kończę, to wrzucę tę puszkę:

http://zapodaj.net/images/50785646.jpg

Ta wersja jeszcze gorsza jest od poprzedniej, ale trochę niewygodnie malować myszką...

thoro - szczerze mówiąc, to tobie rzadko się coś podoba... :P
 

krycha

krycha

Użytkownicy
posty81
  • Użytkownicy

krycha

Różne
#44 2008-01-29, 21:38(Ostatnia zmiana: 2008-01-29, 21:40)
Do Molki
Mam wrażenie, że potraktowałaś typografię jako zło konieczne, a ona jest równie ważna jak grafika. To, że czcionka jest ozdobna, nie znaczy, że ciekawsza, ale napisałaś, czcionka do wymiany - ok. No i układ jest nie do przyjęcia, to też jest ważne gdzie chcesz napis umieścić, u Ciebie jest to zupełny przypadek. Dlaczego podzieliłaś tekst na poszczególne wyrazy?
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
ale trochę niewygodnie malować myszką...

Powiem Ci że to kwestia upodobania. Co prawda myszka to nie tablet ale gdy dajesz linie pomocnicze, wielka rozdzielczość + kilka szkicy noi mozolne malowanie to może coś z tego wyjść aczkolwiek zajmuję to bardzo dużo czasu. Kiedyś myszką zrobiłem takie coś (błogosławione archiwum gg :***): http://img522.imageshack.us/img522/1307/tower2na7.jpg. Momentami trochę na odwal ale ogólnie wygląda nawet znośnie. Nie pytaj ile robiłem.
 

Radgot

Radgot

Użytkownicy
posty22
  • Użytkownicy
Dekster17.

Ta twoja praca jest w stylu Czesia! Nawet fajne...
 



Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Thoro - nie wiedziałem że można takie coś myszką zrobić :P
Szacunek
 

Molka

Molka

Użytkownicy
posty19
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Molka

Różne
#48 2008-01-30, 14:15(Ostatnia zmiana: 2008-01-30, 14:16)
krycha - zgadzam się, typografia nie jest moją mocna stroną. A tekst tak podzieliłam bo po prostu do głowy wpadł mi akurat taki pomysł i wcieliłam go w życie. Nie twierdzę, że napis jest o wiele mniej ważny niż grafika, brak mi po porstu pomysłu i nie wiem co by tutaj pasowało. Dlatego dałam okładkę w takim stanie, miałam nadzieję, że ktoś mi coś zasugeruje. W końcu nie jestem jakimś profesjonalnym grafikiem, a cudze pomysły czasem bywają lepsze niż te własne. :P
P.S Dziękuję Siekaczowi za sugestie :D
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytat: Buła link=topic=19157.msg2151#msg2151 date=Jan 30 2008, 13:58\'
Thoro - nie wiedziałem że można takie coś myszką zrobić :P
Szacunek

Można i wiele innych rzeczy. Ja już nie mam cierpliwości  ;) .
 

Kazzmir
  • Gość

Kazzmir
Gość

Różne
#50 2008-01-30, 16:07(Ostatnia zmiana: 2008-01-30, 16:12)
fragment pewnej calosci ktory zrobilem niedawno
[attachment=12:top.jpg]
 

krycha

krycha

Użytkownicy
posty81
  • Użytkownicy

krycha

Różne
#51 2008-01-30, 16:50(Ostatnia zmiana: 2008-01-30, 17:04)
Cytat: Molka link=topic=19157.msg2155#msg2155 date=Jan 30 2008, 14:15\'
krycha - zgadzam się, typografia nie jest moją mocna stroną. A tekst tak podzieliłam bo po prostu do głowy wpadł mi akurat taki pomysł i wcieliłam go w życie. Nie twierdzę, że napis jest o wiele mniej ważny niż grafika, brak mi po porstu pomysłu i nie wiem co by tutaj pasowało. Dlatego dałam okładkę w takim stanie, miałam nadzieję, że ktoś mi coś zasugeruje. W końcu nie jestem jakimś profesjonalnym grafikiem, a cudze pomysły czasem bywają lepsze niż te własne. :P
P.S Dziękuję Siekaczowi za sugestie ;)
Sorry Molka, chciałam zwrócić uwagę na parę istotnych rzeczy odnośnie typografii, nie pisałabym tego, gdyby nie było warto, uważam, że wiesz co robisz i dlatego właśnie Tobie chciałam pomóc. Zajmuję się zawodowo projektowaniem grafiki użytkowej, również okładek do  płyt. Może moje uwagi były trochę szorstkie, ale sama prosiłaś. Jeżeli sobie nie życzysz nie będę się więcej odzywać .  :D
 

Molka

Molka

Użytkownicy
posty19
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Molka

Różne
#52 2008-01-30, 17:05(Ostatnia zmiana: 2008-01-30, 19:46)
Hej, a gdzie ja tu napisałam, że nie chcę, żeby ktoś mi zwracał na coś uwagę? Wręcz przeciwnie, przecież właśnie o to mi chodzi i dlatego dałam tutaj ten projekt! ;)  Zwracaj uwagę na wszystko, a skoro zawodowo zajmujesz się grafiką użytkową to tym lepiej dla mnie, hehe. :D  Jeśli mogłabyś mi zasugerować np rodzaj czcionki, jej wielkość, kolor, układ...byłoby super. :P
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytat: kazzmir link=topic=19157.msg2171#msg2171 date=Jan 30 2008, 16:07\'
fragment pewnej calosci ktory zrobilem niedawno
[attachment=12:top.jpg]

co to? moglbys pokazac cale?
 

MWL

MWL

Użytkownicy
posty205
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli chodzi o okładkę molki to bardzo mi się ona podoba,co do puszki jest beznadziejna nie ma sensu (może za ostro ale mam to w dupie :P ). Co do tego obrazu zamku to ciekawy,ale jakoś czegoś mi brak.
 
Tworzymy  aplikacje internetowe i strony internetowe. Jesteś grafikiem? Napisz do nas - szukamy najlepeszych ;)

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Różne
#55 2008-01-30, 20:56(Ostatnia zmiana: 2008-01-30, 20:56)
Cytuj
Co do tego obrazu zamku to ciekawy,ale jakoś czegoś mi brak.

Nie dawałem tego do oceny tylko jako przykład tego że przy lekko ponad minimalnym wysiłku oraz kilku operacjach (bo nie jest to wyłącznie mozolne machanie kursorem) można coś namalować nawet myszką bez praktyki i doświadczenia w tej kwestii. Praca jest stara.
 

Manver

Manver

Użytkownicy
posty20
Propsy1
  • Użytkownicy
Kazz, ile w tym Twojej pracy? Bo wygląda bardzo klimatycznie, wiem że jesteś najlepszy i właśnie bluźnię, ale wydaje mi się że to tylko stock. Zmień intensywność padania światła w dolnych okolicach, tak by góra była jasniejsza, tak mniej więcej wyglądają smugi lasu.

Kazzmir
  • Gość
Cytat: Manver link=topic=19157.msg2256#msg2256 date=Jan 30 2008, 21:07\'
Kazz, ile w tym Twojej pracy? Bo wygląda bardzo klimatycznie, wiem że jesteś najlepszy i właśnie bluźnię, ale wydaje mi się że to tylko stock. Zmień intensywność padania światła w dolnych okolicach, tak by góra była jasniejsza, tak mniej więcej wyglądają smugi lasu.

oczywiscie ze jestem najlepszy  :) . pracy tyle co inwencji i szukania odpowiednich materialow potem laczenia ich w calosc. ma byc mroczno i bylo o wiele mroczniej ale efekt byl w zasadzie beznadziejny, juz i tak jest bardzo rozjasnione.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
kazz weź jak możesz zapodaj całość bo na prawdę trudno ocenić i wyłapać z tego co kolwiek.
 

Siekacz

Siekacz

Użytkownicy
posty139
Propsy273
  • Użytkownicy

Siekacz

Różne
#59 2008-01-30, 22:09(Ostatnia zmiana: 2008-01-30, 22:21)
Cytuj
kazz weź jak możesz zapodaj całość bo na prawdę trudno ocenić i wyłapać z tego co kolwiek.

Po co masz oceniać czas i sposób wykonywania? Ocenia sie efekt

A co do obrazka to mi sie wydaje że to dwa lub trzy połączone obrazy, jednak dobrze wyszukane i dające sympatyczny ciekawy motyw.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry