Wiedźmin 3: Dziki Gorn 542038 1986

O temacie

Autor Drock

Zaczęty 5.02.2013 roku

Wyświetleń 542038

Odpowiedzi 1986

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Wszystko ładnie, pięknie, ale naprawdę zmień w końcu to własne logo, tak strasznie bije się z resztą grafik że aż brał słów.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
@Halk_Hogan_PL, że się tak zapytam: Pytałeś się o pracę u Redów? Bo oni już nieraz zatrudniali modderów, którzy poprawiali ich pracę i fajnie było zobaczyć Twoje prace w Cyberpunku :P
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Halk_Hogan_PL, że się tak zapytam: Pytałeś się o pracę u Redów? Bo oni już nieraz zatrudniali modderów, którzy poprawiali ich pracę i fajnie było zobaczyć Twoje prace w Cyberpunku :P

Po co jak i tak będzie downgrade.  :trollface:

Wygląda to git, na pewno lepiej niż te pierwsze wersje, które jak pamiętam hejtowałem równie mocno co reworked mod do Gothica, gdzie wyglądało to po prostu paskudnie. Tu zmiany wyglądają na sensowniejsze, chociaż jak pamiętam z paru wersji wcześniej, zmieniałeś nawet tekstury grzybków, które są tak małe, ze w takiej grze jak Wiedźmin nie zwraca się aż na to uwagi, co było zbyteczne - zbyt szczegółowe jak na takie coś, co ma średni sens. Zamiast ponad dziesięciu minut w formie obrazków, mógłbyś wyciąć połowę z tego i w to miejsce wrzucić gameplay, niekoniecznie z porównaniem.


Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Myślę, że ileś tam milionów mu pewnie dadzą, ale 60 milionów? W życiu XD On by miał taką kasę jakby wziął procent od udziałów w zyskach, teraz se może.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przeszedłem main story wiedźmina i teraz przed dodatkami zastanawiam się nad puszczeniem w ruch jakichś modów. Sam gameplay wiedźmina umówmy się, nie jest jakoś wybitny.

Myślałem o Enhanced Edition do zmiany walki -
https://www.youtube.com/watch?v=7woWvp9iFwY


Słyszałem też, że wyłączenie minimapy to błogosławieństwo i zen, co okazało się gówno prawdą w praniu. Nadal jednak myślę, że pewnie coś sprawdziłoby się lepiej - np. kompas? Macie jakieś mody, które fajnie rozwiązują problem? Gdzieś widziałem też np. minimapę tylko podczas wiedźmińskich zmysłów, też byłoby spoko.
 

Mr. Exile

Mr. Exile

Użytkownicy
posty69
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sprawdź sobie Friendly Hud. Jest tam mnóstwo opcji z interfejsem i być może tam znajdziesz coś co Ci będzie odpowiadać. Polecam jeszcze sprawdzić E3 hud, tam też jest pare ciekawych opcji.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No już sobie jakiś czas temu wygooglowałem FriendlyHUD, ale po necie krążą raczej stare filmiki i nie przypadł mi do gustu. Jednak już trochę poirytowany zainstalowałem go i tak i byłem zachwycony, bo doczekał się kilku srogich updatów.

Tutaj jedno zadanie z wykorzystaniem FriendlyHUD. Jak nagrywałem nie myślałem o prezentacji moda, więc po prostu pokazuję jak to wygląda w praktyce podczas gry.
https://www.youtube.com/watch?v=3lSh_snPgyc
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cholercia, mimo wszystkich niedogodności i przesadzonych (głównie przez fanów) rzeczy, W3 działa na mnie jak Gothic - jak tylko zobacze jakiś gameplay albo coś to mam ochotę zagrać :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
https://www.youtube.com/watch?v=F7bbeINxfw8
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Zajebiste :D Teraz dupa boli mnie o jakieś 90% mniej, bo jeszcze nie grałem w Wiedźmina 3. Jak tylko kupię RTX 2070 Super, to zainstaluję tego moda.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jak to wygląda w praktyce? Zbliżenia na tekstury ok, ale czy gra nie traci na tym na czytelności? Zbyt dużo szczegołów nie kłuje w oczy?
 

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Zdecydowanie nie, imo idealnie wkomponowane w grę. Podobnie wyglądała by gra gdyby nie downgrade względem pokazów z 2013-14. @Halk_Hogan_PL, czy jest możliwość/czy planujesz edycję roślinności, która do dziś dnia mocno kuleje.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Po obejrzeniu kilku odcinków Wiedźmina na netflixie stwierdzam, że bardzo dobrze zrobiłem, wybierając Triss zamiast Yennefer, suka powinna zdechnąć i za każdym razem będę wybierał Triss xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To teraz przeczytaj książki i uważnie zagraj w wieska drugiego to nigdy w życiu nie wybierzesz takiej suki jak triss, to ona powinna zdychać
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Co do książek podziękuję, za dużo mam na razie w kolejcie innych do przeczytania xD A w dwójke gram uważnie i porównując to:


Triss >>>>>>>> największa suka na świecie >>>>>>>>>> gówno >>>>>>>>>> Yenefer xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Triss >>>>>>>> największa suka na świecie >>>>>>>>>> gówno >>>>>>>>>> Yenefer xD

Co chciałeś wnieść do tematu poprzez taką wypowiedź?
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Triss >>>>>>>> największa suka na świecie >>>>>>>>>> gówno >>>>>>>>>> Yenefer xD
Będąc w Loc Muinne nie idź z Rochem/Iorwethem, tylko idź ratować Triss, a zmienisz zdanie
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nawet nie tyle, już w flotsam jeśli  będzie  przeciwko   pewnym pomysłom triss, ta uraczy nas piękną gadka która zdradza jej pobudki i ukaże jaką kurwą jest naprawdę.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry