Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2257988 7382

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2257988

Odpowiedzi 7382

blackero

blackero

Użytkownicy
posty213
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty79
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
witam kiedy premira edycja rozszerzona 2.0 juz nie moge sie doczekać najlepszej modyfikacji do gothica


Post połączony: 2022-09-18, 15:23
i pytanko czy sa jakies zmiany w stosunku do bandy quentina chodzi o zmiany czy cos zostalo usuniete lub dodane czy zostalo dodane bez usuwania niczego
 

porfirion

porfirion

Użytkownicy
osiełek
posty84
Propsy33
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • osiełek
Mam nadzieję, że nic nie namieszam - piszę tylko na podstawie tego, co sam tu czy ówdzie przeczytałem.

Przede wszystkim Edycja Rozszerzona 2.0 (tj. do której tworzony jest dubbing) jest chyba w rękach Quascha i ma swój temat na forum Bractwa Spolszczenia: https://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=1225&page=13 - natomiast temat ten jest aktualnie zamknięty, bo nie ma o czym pisać, tylko odhaczają kolejne nagrane głosy postaci. Ale żadnych konkretów w jakim tempie to idzie, nie napisał, więc na wersję z dubbingiem na pewno pozostaje jeszcze długo czekać.

Przy okazji: o ile wizja Quascha się nie zmieniła, to Edycja Rozszerzona 2.0 skupia się przede wszystkim na dodaniu dubbingu do aktualnej wersji modyfikacji (Banda Quentina 0.93), z jakimiś ewentualnymi drobiazgami, naprawieniem niektórych bugów itp., ale raczej nie planował dodawania kolejnej nowej zawartości. Więc we w miarę podobną wersję - tyle że bez dubbingu - można grać już od dawna.

Inna sprawa, że patrząc po postach tutaj wyżej, Outlander postanowił teraz jednak wrócić do swojego dzieła i samemu to i tamto pozmieniać - nie wiem, w jak dużym stopniu i jak bardzo odbije się to na zmianach dialogów. Tzn. nie mam pewności, czy zmiany teraz wprowadzone (jak już do nich dojdzie) będą ostatecznie też włączone do wersji ER 2.0 (i jak to się ma z tymi drobnymi, ale jednak jakimiś zmianami/poprawkami, o których wspominał Quasch), na ile to wszystko będzie ze sobą kompatybilne, żeby ER 2.0 była nadal najnowszą wersją modyfikacji.

No i zupełnie osobno powstaje chyba nadal ER Plus z nowymi zadaniami od Vincenta (ma to być submod, ale jednak jako osobny twór, a nie nakładka na wersję Outlandera) . Z tego, co pisali, oparty też na obecnie najnowszej wersji (Banda Quentina 0.93), natomiast w tym przypadku nie sądzę, by do swojej wersji zaaplikowali zmiany, jakie Outlander planuje w (chyba nie za długiej) przyszłości poczynić, bo i tak dodali tam sporo swojego contentu i pewnie jakichś własnych zmian, więc nowe poprawki/zmiany Outlandera raczej kompatybilne nie będą.

Wychodzi na to, że - jeśli wszystko dojdzie do skutku - będą dwie osobne wersje modyfikacji: Edycja Rozszerzona 2.0 i ER Plus. I ufam, że ER 2.0 nie rozbije się na kolejne dwie wersje - jedną z dubbingiem od Quascha, ale nie z najnowszymi zmianami, a drugą z nowszymi zmianami Outlandera, ale bez dubbingu...
 
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


We internecie...


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry