Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2623639 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2623639

Odpowiedzi 7398

Hassle

Hassle

Użytkownicy
posty2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z zadaniem ranny wojownik. Nie zgodziłem się na propozycję Jima tj. przysługa za przysługę i Damarok nie zrobi tego lekarstwa, ale szukałem mikstury, którą zgubił Claw z obozu myśliwych, gdyż powiedział, że jeśli znajdę tą miksturę i jeszcze jeden składnik zrobi on lekarstwo. Mikstura miała leżeć w okolicy starej kopalni, tylko że nigdzie nie mogę jej znaleźć. Szukałem nawet z konsolą i F8 wchodząc na miejsca normalnie niedostępne, bo trochę się zdenerwowałem po przeszukaniu okolicy od obozu bandytów do nowego obozu. Nie mam pojęcia czy jednak gdzieś przeoczyłem tą miksturę, czy to jednak bug.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Mikstury nie ma w świecie i trzeba ją przyzwać kodem, który... gdzieś się w tym temacie przewinął. Itpo_strangepotion czy coś takiego.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Hassle

Hassle

Użytkownicy
posty2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mikstury nie ma w świecie i trzeba ją przyzwać kodem, który... gdzieś się w tym temacie przewinął. Itpo_strangepotion czy coś takiego.
Wielkie dzięki, kod to strangepotion bez itpo jakby ktoś szukał.
 

Gaharzysko

Gaharzysko

Użytkownicy
posty14
  • Użytkownicy
Jak uwarzyć potka na siłę? Mam olej, kolbe, przepis, mistrza alchemii, zwykłe bagienne ziele, roztarte, zwykły ogniocierń, roztarty i w cholere kocianek a ten dalej mi krzyczy, że brak składników.
 

Belket

Belket

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanie z opisu moda wynika że w koloni spotkamy potwory, silniejsze od reszty które po pokonaniu dadzą więcej ekspa i 1 punkt statystyk zależne od klasy, i teraz meritum ktoś może mi ich rozrysować ? Bo choćby oszalała harpia w starej fortecy która była zdecydowanie silniejsza od reszty dostałem od niej jedynie 500 ekspa i nic poza tym.
 

TeRRo

TeRRo

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś czy grając guru można dojść do 6 kręgu magii?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Cóż, po to zasadniczo jest opcja zostania Guru. Można dzięki temu nauczyć się 5. kręgu (normalnie Bractwo dawało tylko naukę do 4-go), potem szóstego uczy tradycyjnie Xardas.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

TeRRo

TeRRo

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś porady do grania magiem?
I jak używać kosturów?
 

grimmy

grimmy

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przy wejściu do świątyni śniacego wyskakuje mi "program przestał działać"
Przeinstalowanie gry i moda nic nie dało
Wyrzucenie części ekwipunku też nie

jakieś pomysły?
 

Drogba11

Drogba11

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gram w Gothic 1 Edycja Rozszerzona, jestem w drugim rozdziale i mam misje „Kopalnia złota”.
Musze załatwić w niej 3 ludzi, dwóch już mam. Magnus ochroniarz i robotnik z karczmy, niestety reszta która powinna mi pomóc nie ma żadnych dialogów związanych z misją ;/ jest jakaś możliwość zaliczenia misji albo cokolwiek?
Bardzo proszę o pomoc.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie mam pojęcia skąd autor solucji wziął tę długą listę. W każdym razie trzecią osobą jest Ghorim z Sekty.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Drogba11

Drogba11

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie mam pojęcia skąd autor solucji wziął tę długą listę. W każdym razie trzecią osobą jest Ghorim z Sekty.

Wielkie dzięki dla Ciebie! ;) z ciekawości powiedz skąd bierzesz tyle informacji? No chyba że wszystko pamiętasz :P
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Nie mam pojęcia skąd autor solucji wziął tę długą listę. W każdym razie trzecią osobą jest Ghorim z Sekty.
W różnych wersjach osoby potrzebne do zadania były zmieniane więc może to było przyczyną. Jeśli ER 2.0 się pojawi to tego zadania już nie będzie  :P
 

Nekux

Nekux

Użytkownicy
All eyez on me
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • All eyez on me
Panowie, może ktoś z Was mi pomoże rozwiązać mój problem. Podczas gry często zdarza się, że gra mi się wywala/nie ładuje poziomu albo podczas zapisu robi się czarny obraz, słychać dźwięki z menu ale sam obraz pozostaje czarny. Nie wiem czy to przez samą modyfikację czy przez system packi czy inne ulepszenia ale jest to dość irytujący problem.
 

Gmafioza

Gmafioza

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Podeslał by mi ktoś kod na devora bo mu się umarło i zniknął
 

Nekux

Nekux

Użytkownicy
All eyez on me
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • All eyez on me
Powiem tak - u mnie Gothic z tym modem bardzo często się po prostu wywala - nie tyle co do pulpitu ale robi mi czarny ekran i tyle, głos z gry jest ale nic nie idzie zrobić i trzeba resetować grę. Mam wszystkie patche, etc. z tego tematu, GMDK, DEP też zrobione i dupa.
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Używasz DX11 mod? Możesz też spróbować wgrać starszą wersję System Packa, np 1.5.
 

Nekux

Nekux

Użytkownicy
All eyez on me
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • All eyez on me
Tak, mam DX11. Nie wiem jak bez niego gra się zachowuje w takich krytycznych sytuacjach ale z tym modem gra u mnie działa bardzo wolno i zastanawiam się czy to wina DX11 czy czegoś innego bo komputer no nie jest sprzed wieków.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
DX11 wielokrotnie zwiększa niestabilność Gothica, zwłaszcza pierwszej części, i wywołuje regularne crashe, niezależnie od jakości sprzętu.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Nekux

Nekux

Użytkownicy
All eyez on me
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • All eyez on me
No cóż czyli trzeba się przemęczyć na tym DX11 aż do końca i na G2 mam nadzieję powinno być lepiej.
 


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry