Gothic Edycja Rozszerzona - dyskusja ogólna 1310387 6795

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 1310387

Odpowiedzi 6795

Buber

Buber

Użytkownicy
posty18
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Pykko

Pykko

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Misja "Ukradzione artefakty", spotkałem na placu nowicjusza, który dał tylko info, że złodziej nie uciekł z obozu. Gdzie szukać/pytać dalej? Świtało mi coś, że złodziej może siedzieć w chacie Shrata, ale nikogo tam nie ma. Może padł od węży? Kod na przywołanie?

Post połączony: 2019-07-04, 19:43
Znalazłem swoją zgubę, faktycznie chodziło o opisaną przeze mnie postać - "Uciekinier". Kod na jej przywołanie: nov_1380_artfiactsthief, dla potomnych.

FireFly1944

FireFly1944

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po 2 latach przerwy wróciłem do ER, tym razem na najnowszym patchu. Niestety, mam kilka zagwozdek:
1) Nie jestem w stanie wykonać zadania "Przekręty". W obozowisku nikt, w tym NPC bez imienia, nie mają odpowiedniej kwestii dialogowej. Jakieś pomysły?
2) Nie jestem pewien, czy to bug, ale bonus od bossa wszedł mi dopiero przy szamanie orków na Cmentarzysku. O ile pamiętam w wersji 1.4.8 takowy bonus był już przy Nyrasie i Królowej Pełzaczy.
3) Podobnie jak powyżej, nie jestem pewien czy to bug czy nie - podczas szukania kamieni ogniskujących nie dostaję PD za trolla z Kanionu Trolli. Save/load nie pomagało.

Byłbym wdzięczny za rozwianie wątpliwości :)

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3529
Propsy701
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Co do 2 i 3 to tak ma być. Co do 1 - nie mam pojęcia, już parę osób o tym pisało.

O DISCORDIA

FireFly1944

FireFly1944

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za odpowiedź. I kolejna zagwozdka: jestem w trakcie zbierania ludzi do kopalni złota. Przekonałem już jednego z Kretów w tawernie oraz Magnusa z obozu myśliwych i - zgodnie z tym co sugerował Kosa oraz internety - drugim kopaczem powinien być Shrat. Niestety, nie mam żadnej opcji dialogowej dotyczącej zadania. Kolejny bug?

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3529
Propsy701
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
W dawnych wersjach był to Shrat, teraz musisz uderzyć do Ghorima.

O DISCORDIA

18seba03

18seba03

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam mam pewien problem. Niedawno postanowiłem sobie przejść poraz kolejny Gothic 1 Edycję Rozszerzoną i mam problem z otwarciem konsoli co kiedyś działało bez zarzutu. W tym rzecz że muszę przywołać Diega ponieważ wpadł mi pod mapę a b Marvin b nie działa. Pomysły co robić?
Sprawa już nie ważna rozwiązałem problem.

outlander

outlander

Użytkownicy
Osobnik
posty69
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Osobnik
Jesteś na sto procent pewien że dobrze wpisujesz ani nie masz nic doinstalowane? Mod nie ingeruje w konsolę.

Cezarr

Cezarr

Użytkownicy
posty29
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak wygląda sprawa skórowania gadów? Potrzeba jakiegoś narzędzia? Z każdego wilka otrzymuję skórę, natomiast z zabitych pięciu jaszczuczów nie otrzymałem ani jednej, a mam wszystkie umiejętności łowieckie wyuczone.

Daray

Daray

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panie, Panowie, przepraszam za elementarny brak wiedzy, ale pierwszy raz zamierzam zagrać w ER i w związku z tym mam pytanie, czy linki z pierwszego posta są najnowszymi, czy też pojawiły się jakieś patche po drodze. Albo chociaż powiedzcie, co pobrać, żeby godnie pograć w ER. :)

EDIT:

Z tego co się doczytałem, to autor zakopał ER i robi mod o nazwie Banda Quentina, który jest nowszą wersja ER. Tak to wygląda?

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3529
Propsy701
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zrób tak: wejdź w link na pierwszej stronie -> po prawej, nieco niżej, pod "Related Mods" kliknij w "Banda Quentina" -> wybierz link opatrzony najpóźniejszą datą (i jako jedyny podpisany "Banda Quentina", nie "Edycja Rozszerzona") -> pobierz -> enjoy.

O DISCORDIA

Daray

Daray

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

outlander

outlander

Użytkownicy
Osobnik
posty69
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Osobnik
Jak wygląda sprawa skórowania gadów? Potrzeba jakiegoś narzędzia? Z każdego wilka otrzymuję skórę, natomiast z zabitych pięciu jaszczuczów nie otrzymałem ani jednej, a mam wszystkie umiejętności łowieckie wyuczone.
Nie było zmian w tym zakresie. Zobacz czy u nauczycieli masz opcję nauki, może u któregoś jest zbugowana albo coś.

Cezarr

Cezarr

Użytkownicy
posty29
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Od samego początku regenerowała mi się mana i nagle przestała - jest jakiś powód albo trzeba coś spełnić (jak w Returningu - trzeba się napić wody)?

outlander

outlander

Użytkownicy
Osobnik
posty69
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Osobnik
Nie trzeba nic robić. Powiem szczerze, że niepokoją mnie bugi o których piszesz XD

Adamgrozny

Adamgrozny

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema, pykam w Edycje Rozszerzona i bawie sie swietnie jak 8 lat temu, dolaczylem do obozu bandytow i mam zadanie "Atak na plac wymian" zebralem 3 dokumenty z cial straznikow zanioslem je do Quentina ale ten powiedzial ze nie mam wszystkich papierkow, okazalo sie to prawda bo byl 4 papier w skrzynce, teraz jak do niego wracam w ogole nie ma opcji dialogowej do tego zadania aby je skonczyc, jakies pomysly? Albo jakas komenda na F4 zeby skonczyc zadanie kodami? Licze na pomoc

outlander

outlander

Użytkownicy
Osobnik
posty69
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Osobnik
Podesłałem ci poprawiony save na PW.

rhyrios

rhyrios

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, wie ktos dlaczego po rozmowie z Xardasem w drodze do opuszczonej kopalnii nie pojawia mi sie Corristo?

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3529
Propsy701
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Bo on się nie pojawia po rozmowie z Xardasem. Rób zadania dla Laresa i Lee (lub dla Quentina, jeśli jesteś bandytą).

O DISCORDIA

rhyrios

rhyrios

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra, sprawa sie rozwiazala, musialem wykonac misje odnalezc przyjaciol. Nie wykonalem tej misji bo myslalem ze Drax trafil jako niewolnik do starego obozu.

0 użytkowników
Do góry