Studia 242494 904

O temacie

Autor Klark Cent

Zaczęty 30.12.2010 roku

Wyświetleń 242494

Odpowiedzi 904

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt

Fareus
Labirynt

Studia
#880 2017-09-24, 09:47(Ostatnia zmiana: 2017-09-30, 14:47)
No interesuje, dlatego napisałem tamtego posta xd

EDIT: Czyli chyba jednak nie napiszesz xd
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzień dobry.

Myśle o wyborze studiów, z psychologii która mnie interesuje najpewniej zrezygnuje, mało rentowny zawód.
Chciałem zrezygnować z informatyki, bo przez czteroletnią edukacje w technikum zdążyła mi zbrzydnąć, ale teraz, po niemal roku pracy "robotniczej" na Islandii, stwierdzam że miło byłoby mieć zawód który angażuje mnie umysłowo, pozwala usiąść, no i są z tego pieniądze. "You can put the food on the table" jak to mój szef powiedział.
Ale
Matura z matematyki i informatyki nie wypadła u mnie najlepiej. Brak przygotowania.
Tak klasują się moje wyniki:

J.Pol- 67%
J.Pol ustny- 100%
J.Ang- 100%
J.Ang rozszerzony- 80%
J.Ang ustny- 100%
Matematyka- 46%
Matemaryka rozszerzona- 2%
Informatyka- 2%


Więc, tutaj pytanie, jak myślicie, czy z obecnymi wynikami, jestem w stanie zakwalifikować się na jakąś uczelnie na kierunek informatyka? Rozumiem że matma i informatyka kiepsko wypadają w tym zestawieniu, pytanie czy wysokie wyniki z reszty przedmiotów mogą to nadrobić.
 

Wonski

Wonski

Gry (themodders@telegram)
radio engineer
posty256
Propsy91
ProfesjaProgramista
  • Gry (themodders@telegram)
  • radio engineer

Wonski
Gry (themodders@telegram)

Studia
Ja pamiętam, że miałem więcej od Ciebie z matmy: coś ponad 70% podstawa i chyba 30% rozszerzenie. Infa coś koło 20%. Chyba też się żaliłem gdzieś tutaj na forum :d
Matura pisana dwa lata temu. Sądząc po tym, że ciężko było mi się dostać z tym zestawem na jakąkolwiek informatykę (startowałem do Lublina, Wro, Krk i Wawy, nawet do Rzeszowa się nie dostałem xddd), mogę stwierdzić, że wyniki były kiepskie.
Koniec końców jestem na zaocznej informatyce.

Czy wyniki z innych przedmiotów mogą to nadrobić? Zobacz co jest punktowane na konkretnej uczelni.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Możesz próbować dostać się na jakiś zaściankowy uniwerek i po semestrze się przenieść na uczelnię z prawdziwego zdarzenia. Ze swoją maturą też nie miałbym chyba szans na polibudę (nawet nie pisałem fizyki), tymczasem jestem inżynierem, zaraz magistrem inżynierem informatyki :D
 

Paser

Paser

Użytkownicy
Crazy Diamond
posty281
Propsy119
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Crazy Diamond
Więc, tutaj pytanie, jak myślicie, czy z obecnymi wynikami, jestem w stanie zakwalifikować się na jakąś uczelnie na kierunek informatyka? Rozumiem że matma i informatyka kiepsko wypadają w tym zestawieniu, pytanie czy wysokie wyniki z reszty przedmiotów mogą to nadrobić.

Ledwo ale jednak dostałem się dwa lata temu na polibudę zaocznie z podobnymi wynikami, tylko sporo gorszą matmą (ale akurat infa to była wina OKE, bo zanim moje odwołanie zostało rozpatrzone, to skończyła się rekrutacja, a z powodu tego, że egzaminator nie przeczytał dokładnie nowych zasad to nie zaliczył mi jedynej rzeczy, którą zrobiłem, czyli programowania - bo nie skopiowałem mu plików wejściowych, które są dla wszystkich zdających takie same).

Wiem, że dostać się na zaoczne to żadne wyzwanie, ale szczerze powiedziawszy, lepiej robić zaoczne i pracować w tym samym czasie już w branży, bo nie dość że zarabiasz to jeszcze nabijasz sobie doświadczenie zawodowe. Skoro skończyłeś Technikum, to pracę na pewno dostaniesz. Ja jeszcze nie miałem wyników egzaminu na technika, a już zacząłem pracę jako webdeveloper.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
https://forms.gle/3vBPwoBJNJagM7X86
jesli mozecie wypelnic dla mnie ankiete do mojego licencjatu to bede wdzieczny! :) Dzieki
 

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Poszło

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Dzieki ;)
 

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)

Kelten
Gry (themodders@telegram)

Studia
Też wypełniłem, w sumie krótka jest.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
wincyj wincyj :D
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Done.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Ja to ogólnie dobry człowiek jestem, dlatego też wypełniłem.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

adamhill

adamhill

Użytkownicy
posty0
Profesjabrak
  • Użytkownicy
studiuję na kierunku prawo, ale tylko teraz rozumiem że nie chcę tego w ogóle

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Pierwszy post i musiał od razu powiedzieć, że studiuje prawo. To nie może być przypadek :lol2:
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

adamhill

adamhill

Użytkownicy
posty0
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nice. mogę prosić cały playlist od moderatora?

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Gocha987

Gocha987

Użytkownicy
posty0
Profesjabrak
  • Zbanowany
TiL transport i logistyka taki kierunek studiuje ja. Polecam bardzo serdecznie.  Na tym kierunku potrzebna jest jednak wiedza z matematyki oraz fizyki. Język angielski oczywiście również.  Mi się ten kierunek podoba. Polecam.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
A na jakiej uczelni?

UrizielX

UrizielX

Użytkownicy
Kolekcjoner dusz
posty42
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kolekcjoner dusz
Polska edukacja to żart. Nie bez powodu jesteśmy na szarym końcu w jakichkolwiek rankingach uczelni na świecie. I tylko parę w Polsce ma jakąś renomę i próbuje uczyć.

Sam jestem w tym momencie po rzuceniu w pizdu filologii angielskiej, na którą poszedłem, bo dorośli klasycznie mówili "znajdziesz pracę po studiach". Gówno a nie pracę, a już na pewno nie po takich. Papierek dla papierka, "może się przydać"... Po technikum informatycznym też miała być praca, wszystkie egzaminy zdane, dodatkowe kursy porobione i co? I przykro mi, ale jeśli w moim mieście nie ma pracy dla informatyka, to co mi dają te papiery... To znaczy jest - programista - a niestety moje technikum ani mnie nie nauczyło, ani nawet nie zachęciło do nauki tegoż - ale tutaj potrzebne są studia i najlepiej doświadczenie. Informatyka w moim mieście to też żart, mam dwóch znajomych co je rzucili, a trzeciego który zalicza wszystko na minimum dla papierka i sam nie poleca.
Generalnie jedyne co mi dały te studia to depresja i stany lękowe, sam nie wiem z jakiego powodu. Zbliżając się pewnego dnia do uczelni czułem obrzydzenie i przygnębienie, które się pogłębiało kiedy tam przebywałem. A najgorsze jest to, że wiem że bym wszystko zdał, gdybym się pomęczył... Tylko po co?
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Cytuj
znajdziesz pracę po studiach
Znajdziesz, pod warunkiem, że nie idziesz na chujwiekomu potrzebny kierunek pokroju filologii, czy filozofii. Ludzie którzy idą na taki kierunek nie mają zamiaru się w tym uczyć, tylko chcą sobie przedłużyć liceum czy technikum. Chodzę na studia dzienne inżynierskie. Jest i informatyka i technika z czego w wyższych semestrach będzie rozbieżność. I co oczywiście jest? Trudno - to nie jakieś kierunki gdzie nie ma matematyki tylko tutaj jest hard matma bez której ani rusz.
Jestem dopiero na drugim semestrze i z informatyki wiem wszystko czego uczą (Tutaja sprawdza się fakt o chujowym programie nauczania), ale oprócz tego mam kursy z C# na których poziom jest o niebo lepszy, jednak wymaga wiedzy.

Stąd doskonale wiem, że po studiach nie znajdzie się pracy jest właściwe, ale dla ludzi którzy biorą kierunki które nikomu nie są potrzebne pokroju "Kulturoznawstwo", bo argumentują to tym, że : "A tam nie ma matmy"
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry