Studia 100684 891

O temacie

Autor Klark Cent

Zaczęty 30.12.2010 roku

Wyświetleń 100684

Odpowiedzi 891

Fareus

Fareus

Labirynt
posty429
Propsy643
Profesjabrak
  • Labirynt

Fareus
Labirynt

Studia
#880 2017-09-24, 09:47(Ostatnia zmiana: 2017-09-30, 14:47)
No interesuje, dlatego napisałem tamtego posta xd

EDIT: Czyli chyba jednak nie napiszesz xd

Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Cragann

Cragann

Użytkownicy
inżynieria relacyjna
posty760
Propsy588
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • inżynieria relacyjna
Dzień dobry.

Myśle o wyborze studiów, z psychologii która mnie interesuje najpewniej zrezygnuje, mało rentowny zawód.
Chciałem zrezygnować z informatyki, bo przez czteroletnią edukacje w technikum zdążyła mi zbrzydnąć, ale teraz, po niemal roku pracy "robotniczej" na Islandii, stwierdzam że miło byłoby mieć zawód który angażuje mnie umysłowo, pozwala usiąść, no i są z tego pieniądze. "You can put the food on the table" jak to mój szef powiedział.
Ale
Matura z matematyki i informatyki nie wypadła u mnie najlepiej. Brak przygotowania.
Tak klasują się moje wyniki:

J.Pol- 67%
J.Pol ustny- 100%
J.Ang- 100%
J.Ang rozszerzony- 80%
J.Ang ustny- 100%
Matematyka- 46%
Matemaryka rozszerzona- 2%
Informatyka- 2%

Więc, tutaj pytanie, jak myślicie, czy z obecnymi wynikami, jestem w stanie zakwalifikować się na jakąś uczelnie na kierunek informatyka? Rozumiem że matma i informatyka kiepsko wypadają w tym zestawieniu, pytanie czy wysokie wyniki z reszty przedmiotów mogą to nadrobić.

Współcześnie model patriarchalny został nieco zmodyfikowany przez nadanie kobietom praw obywatelskich, prawa do własnego majątku, ochrony prawnej i możliwości rozwodu. Ale ich status jest nadal przedmiotowy, co wyraża się m.in. w konieczności zmiany nazwiska wraz z zamążpojściem, zobowiązaniem do zamieszkania tam, gdzie mieszka mąż, generalnym założeniu, że małżeństwo pociąga za sobą świadczenie usług domowych przez kobietę i wspólnotę seksualną z mężczyzna w zamian za utrzymanie finansowe

Wonski

Wonski

Gry (themodders@telegram)
radio engineer
posty252
Propsy91
ProfesjaProgramista
  • Gry (themodders@telegram)
  • radio engineer

Wonski

Studia
Ja pamiętam, że miałem więcej od Ciebie z matmy: coś ponad 70% podstawa i chyba 30% rozszerzenie. Infa coś koło 20%. Chyba też się żaliłem gdzieś tutaj na forum :d
Matura pisana dwa lata temu. Sądząc po tym, że ciężko było mi się dostać z tym zestawem na jakąkolwiek informatykę (startowałem do Lublina, Wro, Krk i Wawy, nawet do Rzeszowa się nie dostałem xddd), mogę stwierdzić, że wyniki były kiepskie.
Koniec końców jestem na zaocznej informatyce.

Czy wyniki z innych przedmiotów mogą to nadrobić? Zobacz co jest punktowane na konkretnej uczelni.

Aztek

Aztek

Użytkownicy
Lord of Cinder
posty2937
Propsy6094
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lord of Cinder
Możesz próbować dostać się na jakiś zaściankowy uniwerek i po semestrze się przenieść na uczelnię z prawdziwego zdarzenia. Ze swoją maturą też nie miałbym chyba szans na polibudę (nawet nie pisałem fizyki), tymczasem jestem inżynierem, zaraz magistrem inżynierem informatyki :D

Praise the Sun
Cennik
-10% warna: 10 propsów (każde kolejne 10% 5 propsów)                                                        usunięcie niewygodnego posta: 20 propsów
+10% dla wybranego użytkownika: 25 propsów                                                                                              ban dla wybranego użytkownika: 100 propsów
steam | last.fm | Nowy, lepszy lider RBT

Paser

Paser

Użytkownicy
Crazy Diamond
posty282
Propsy119
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Crazy Diamond
Więc, tutaj pytanie, jak myślicie, czy z obecnymi wynikami, jestem w stanie zakwalifikować się na jakąś uczelnie na kierunek informatyka? Rozumiem że matma i informatyka kiepsko wypadają w tym zestawieniu, pytanie czy wysokie wyniki z reszty przedmiotów mogą to nadrobić.

Ledwo ale jednak dostałem się dwa lata temu na polibudę zaocznie z podobnymi wynikami, tylko sporo gorszą matmą (ale akurat infa to była wina OKE, bo zanim moje odwołanie zostało rozpatrzone, to skończyła się rekrutacja, a z powodu tego, że egzaminator nie przeczytał dokładnie nowych zasad to nie zaliczył mi jedynej rzeczy, którą zrobiłem, czyli programowania - bo nie skopiowałem mu plików wejściowych, które są dla wszystkich zdających takie same).

Wiem, że dostać się na zaoczne to żadne wyzwanie, ale szczerze powiedziawszy, lepiej robić zaoczne i pracować w tym samym czasie już w branży, bo nie dość że zarabiasz to jeszcze nabijasz sobie doświadczenie zawodowe. Skoro skończyłeś Technikum, to pracę na pewno dostaniesz. Ja jeszcze nie miałem wyników egzaminu na technika, a już zacząłem pracę jako webdeveloper.

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3658
Propsy4781
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
https://forms.gle/3vBPwoBJNJagM7X86
jesli mozecie wypelnic dla mnie ankiete do mojego licencjatu to bede wdzieczny! :) Dzieki

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty683
Propsy725
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Poszło

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3658
Propsy4781
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Dzieki ;)

Kelten

Kelten

posty626
Propsy498
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)

Kelten

Studia
Też wypełniłem, w sumie krótka jest.

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3658
Propsy4781
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
wincyj wincyj :D

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty6066
Propsy2742
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Done.

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Splash

Splash

Moderator
posty3978
Propsy3183
ProfesjaNierób
  • Moderator
Ja to ogólnie dobry człowiek jestem, dlatego też wypełniłem.

Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry