Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Nowuś

Strony: [1] 2
1
A czy te skrypty, które są do pobrania są obowiązkowe przy tym modzie? bo mam moda zainstalowanego i nie wiem czy te skrypty wrzucać, czy nie? Co one dają?

2
Mroczne Tajemnice / [G1] Submod do Mrocznych Tajemnic
« dnia: 2020-02-26, 23:42 »
No i w sumie latam w niej, bo jest póki co najlepsza jak na mój etap giereczki kurcze także spoko, więc jest oki wszystko jednak. Coś mi się uwaliło, że byłem ciekawski, oraz chciałem chyba dwie zbrojki mieć, tego i tego obozu zbrojke ciężka strażnika, już nie ważne proszę zapomnieć xd

Post połączony: 2020-02-27, 09:45
Apropo widzę, że @Vanaadis pisał o zadaniu "Przywódca Bandytów" nie wykonał go, bo nie mógł. Też mam ten problem. Quentin jak i cały obóz wybity w 1 rozdziale. Mam 3, dostałem Questa od Thorusa, ale dialogu nie ma. Pomyślałem, ze może chodzi o Raina z zadania otrzymanego z Obozu Przed Kopalnia o nazwie "Atak na bandytów" co prawda w Solucji do Submoda jest napisane, że Quetin, ale je też wykonałem jak i powybijałem. Możliwe że po prostu typowy Glitch. Ajajaj szkoda kurdele.

Jeszcze w celach testowych poszedłem do kryjówki Melkora, zamknąłem drzwi i przyzwałem cały obóz bandytów Quentina czyli 11 NPC, wraz z dodatkowym Volarem czyli 12. Powybijałem ich, dodatkowo zabiłem jeszcze Krolla tego obok tej laski Kiry - Też nic, więc albo Glitch, albo jednak błąd w Solucji i wybić kogoś innego trzeba. Dam znać jak się by coś zmieniło, by przy okazji inni wiedzieli co wtedy zrobić.

3
Mroczne Tajemnice / [G1] Submod do Mrocznych Tajemnic
« dnia: 2020-02-26, 16:02 »
Gram Magiem Haha, ale został przemieniony w Przywódce Kopalni. Tak, czy owak po prostu nie, że jakoś potrzebuje tego pancerza, tylko tak o z ciekawości zapytałem, bo słyszałem taką ciekawostkę. Fajnie, że wytłumaczyłeś to i owo. Dzięki po raz kolejny!

4
Mroczne Tajemnice / [G1] Submod do Mrocznych Tajemnic
« dnia: 2020-02-26, 01:34 »
Rozumiem. Ja chciałem tylko te konwoje zrobić ze względu na ciężka zbroje strażnika w Starym Obozie, a słyszałem, że tylko tak się ja da zdobyć poprzez wykonanie jakiejś tam ilości konwojów, no chyba że jest inny sposób, by ja zdobyć bądź to zależy od rozdziału?

5
Mroczne Tajemnice / [G1] Submod do Mrocznych Tajemnic
« dnia: 2020-02-26, 00:11 »
Witam. Chciałem zapytać, czy ktoś z was może miał taki problem polegający na tym, że podczas snu gdy idę spać np do 8 rano, to zamiast 1 dnia, mija mi po 2 dni na raz? Problem występuje tylko w tym submodzie. W zwykłych Mrocznych Tajemnicach tego nie ma. Jest to upierdliwe, bo nie mogę przez to wykonać konwojów zleconych przez Thorusa, bo się spożniam.

6
A, no chyba że tak. To w sumie spoko rozwiązanie. Dzięki za odpowiedź, ponieważ nie spodziewałem się, że otrzymam ją tak szybko :D

A i próbowałem go też wywabić, ale nie da rady bo wszyscy mnie bija, nawet jak mnie zabiją to też jak się odrodzę f8 to dalej i tak w kółko. Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba u Pradawnych kontynuować magie, pomimo tego, że bedę straznikiem.

7
Witam chciałem zapytać, czy da się w jakiś sposób wykonać zadanie "Przemyt Rudy" ale będąc Magiem Ognia. Wiem, że będąc Strażnikiem dostajemy to zadanie od Kruka i wtedy jest ono połączone z zadaniem "Zaginieni Kopacze. Ja wybrałem ścieżke magii, a mimo to otrzymałem to zadanie - myślę, że to typowy bug/bądż niedopracowane zadanie. Mam w tym zadaniu zabić Melkora, ponieważ on jest odpowiedzialny za Przemyt. Tylko, że nie mam żadnego dialogu, ani nic co mógłbym popchnąc w celu zabicia go. Próbowałem na kodach zabić go poprzez konsole używając "kill" bądż przyzywalem go poza obozem i też zabijałem. Wtedy mówimy o tym Krukowi, a potem Thangorowi i misja jest zaliczona, tylko że wtedy Obóz Przed Kopalnia się na mnie rzuca i wszyscy chcą mnie zabić, gdy tylko mnie zobaczą. Na moje to nie powinienem dostawać tego zadania będąć Magiem, tylko Strażnikiem. Czy ktoś też miał podobny problem, czy po prostu trzeba olać tego Questa? Tutaj daje w razie czego wpis z Dziennika.

Jak coś to Mroczne Tajemnice, tylko czcionka wgrana z Gothic 2NK.

Tu jeszcze cytat z Solucji. "Zadanie dostępne tylko dla Strażników i tylko wtedy, jak załatwi się przemyt rudy dla Przemytników.
Jedno z dwóch, które zleca Kruk. Jest ściśle powiązane z zadaniami „Zaginieni Kopacze” i „Obóz
Strażników”.

Dodam, że gram z Submodem od Graveira.

A i jeszcze zapomniałem wspomnieć, że mam odpalone zadanie w dzienniku zadań "Przyjęcie do Obozu koło Kopalni" Więc może to też jakiś wpływ ma na to, że odpalilo mi się zadanie, które teoretycznie nie powinienem mieć.

8
Ta notatka dotyczy innego zadania, które możesz dostać u Gor na Shana w świątyni, gdy nie jesteś członkiem Bractwa.
Spoiler
A ta jaskinia to cmentarzysko orków.

A no tak! Ja już tą misje, która opisałeś także wykonałem, a nawet się nie skapłem, że to o to chodziło. Dzięki!

9
Chciałem zapytać o pewną rzecz. Wykonałem zadanie z Czarnymi Tabliczkami dla Steha. W czasie wykonywania zadania odnalazłem również notatki alchemika" i zainteresował mnie wątek zawarty w tej notatce.  
Mianowicie gdzie jest ta jaskina o której mowa w tekście, bądź inaczej. Czy w ogóle jest to jakoś rozbudowane, czy właśnie oddajemy misje dla Steha i na tym się kończy?

10
Dzięki za poradę Urielek. Tak zrobie! :D

11
Chciałem zapytać o pewna poradę. Mianowicie gdy już mam np płacić za 5 siły w zamian za 15/20 punktów nauki to lepiej robić stałe poty na siłę, czy pakować do 100 siły i dopiero pakować potami/kryształami itd. Bo strasznie dużo 15 punktów nauki, albo 20 za 5 siły. Jakieś porady, bądź jak wy roblicie/robiliście?

12
Edycja rozszerzona / Błędy wersji 1.4.91
« dnia: 2020-01-10, 19:12 »
Nazwa zadania: Kopalnia Złota
Gildia: Bandyta
Rozdział: II
Opis błędu: Brak dialogu rozwijającego dalsze zadanie/zadania. Po dotarciu do kopalni wraz z Willem, Shutferem, Shartem oraz Magnusem i odbytej rozmowie z Willem misja kończy się powodzeniem, oznaczając ją w dzienniku zadan jako zakończona. Następnie nie ma żadnego dialogu, jest tylko "Koniec".

Edit: Więc nie ważne, ponieważ Info z dołu wyjaśnia.

13
Dzięki Panowie za odpowiedź!

Post połączony: 2020-01-10, 17:16
Panowie jeszcze jedno pytanko mam. Bo wykonałem Quest Kopalnia Złota wszyscy są już w środku, misje mam zaliczoną w dzienniku z wpisem, że czeka mnie pewnie jakieś specjalne zadanie. Mam rozdział drugi i najnowszą wersje gry, a gdy zagaduje Willa to nie mam żadnego dialogu, który by rozwinął bardziej kolejne misje. Bug, czy po prostu zostało coś zmienione i mam podbić później?

14
Hej mam pytanko takie ciekawostkowe bardziej. Czy jak jestem bandytą i mam 1 rozdzial, to da się wejść do zamku bez placenia 1k brylek rudy? bo thorus powiedzial, ze mnie nie wpusci przez to, ze zadaje sie z Quentinem i mam w dzienniku zadanie "wejscie do zamku" wiem, ze do gomeza da sie wbic, szantazem na Scattym, ale wlasnie mi chodzi o to czy trzeba musowo zaplacic, czy jest jakis sposob na free wejscie? co prawda misje juz zrobilem, ale tak pytam bo mnie to jakos zaciekawilo hehe i ogolnie to bylo przy misji magnackie pierscienie" 

15
Edycja rozszerzona / Problemy z zadaniami
« dnia: 2017-07-10, 16:42 »
@Hadar Dzięki za wskazówkę, lecz serio jakiś bug ponieważ włączyłem sobie teraz gierkę właśnie i nagle dialog jest heh :D Już wykonana ta błahostka :D

16
Edycja rozszerzona / Problemy z zadaniami
« dnia: 2017-07-10, 13:06 »
Coś mi się zbugowało chyba zadanie "Jedzenie dla obozu Maroka" Ponieważ mam wyuczone wszystkie praktycznie umiejętności łowieckie, w tym także umiejętności potrzebne do zadania, mam w EQ 10 Mięs Topielca oraz 5 Wątrób Kretoszczura i nic, nie mam dialogu coś. Głupia błahostka tylko nie wiem, czemu tak jest. Próbowałem też usmażone mu dać, ale też nic. Ktoś wie o, co kaman?

17
Edycja rozszerzona / Problemy z zadaniami
« dnia: 2017-07-04, 14:13 »
@Nowuś

Shawn z poradnika w grze nazywa się Gor Na Shan i stoi w świątyni obok Y'beriona. A legalnie w pierwszym akcie nie możesz wejść do Światynii.

No właśnie coś mogę, wchodzę i nic nie mówią. Jedynie jak zobaczy mnie Y'berion to woła straże i mnie atakuje tak to jest, git. W każdym bądź razie dziękuje za odpowiedź.

18
Edycja rozszerzona / Problemy z zadaniami
« dnia: 2017-07-04, 13:42 »
Mam pytanko na wersji 1.4.9 - Jestem w Rozdziale 1, wykonałem już caly stary oboz, procz Testu Zaufania itd, bo chcę dołączyć do Bandytów, w nowym obozie też już nic mi nie zostało, w bractwie mogę jednym kliknieciem dialogowym do nich dolączyć, to samo praktycznie do Nowego oraz Starego (Wystarczy zrobić Test Zaufania) Jednak w poradniku widzę, że jest taki ktoś jak NPC Shawn, jednak nie mogę go nigdzie znaleźć w bractwie a inaczej w obozie na bagnach go nie ma coś, w świątyni yberiona to samo a podobnież chłopaczek ma questy i chcę zobaczyć czy jakiś Dialog mam czy coś. Gdzie on jest w wersji 1.4.9? Czy może w rozdziale 1 go nie ma? 

PS: Ciągle mam gildie Skazaniec.

19
Edycja rozszerzona / Problemy z zadaniami
« dnia: 2017-07-02, 20:09 »
Dobra już daj spokój temu poradnikowi. Nie ma mikstury w świecie, to bug. Kod na nią to strangepotion. Dodam ją w patchu.

A chciałem jeszcze zapytać, skoro misja jest wykonywana w inny sposób w wersji aktualnej, to jestem ciekaw jak teraz wyskoczy mi Dialog z misją "Bunt Zbieraczy" ?  Chodzi o Zniknięcie Josepha, czyli Zaginięcie Josepha na czasy obecne, dowiadywaliśmy się tego od Josepha, że Horacy to planuje. A teraz już go uwolniłem więc, teraz nie wiadomo jak to jest.

20
Edycja rozszerzona / Problemy z zadaniami
« dnia: 2017-07-02, 17:37 »
Potrzebujesz magicznej wody, tak? Powinna leżeć przy wodospadzie w Nowym Obozie.

Tak jak pisałem wyżej, wiem o tym - Leży przy wodospadzie mam go w EQ, też wiem jak wykonać tego Questa, lecz odkryłem właśnie wykonanie tego zadania w inny sposób, lecz nie ma go opisanego w Poradniku . Chodzi mi o fakt, że w Poradniku jest opisany tylko jeden sposób z tą misją. Drogą z Jimem, wodą święconą oraz Magiem Damorkiem. A jak widać, można odmówić Jimowi przysługi za późniejsza przysługę, on zaś wtedy nie powie nam kto może nam pomóc ze zrobieniem tego lekarstwa. Wtedy idziemy do Obozu Myśliwych tam Claw zrobi dla nas miksturę, ale potrzeba nam składnik (miksturę) jest gdzieś niby w okolicach starej kopalni, lecz niestety nie wiadomo gdzie i szkoda, że nie opisaliście tego w poradniku. Jak by się znalazło to było by fajne, to samo w Poradnikach jak mówiłem powinny być opisane opcje przejścia misji na taki i taki sposób. Tu daje raz jeszcze screena z dziennika gdy odmówimy oraz jak pójdziemy do Clawa w obozie myśliwych : http://imgur.com/Tz3zoyC

Jao
"Aż z ciekawości sam tego spróbowałem - ale cóż, bez rezultatu. Przeczesałem całą okolicę Starej Kopalni z telekinezą w ręku, pogadałem ze wszystkimi przy niej, no i nic. Ale gdyby ci się udało, podziel się wiedzą o tym - na pewno nikt nie będzie ci miał tego za złe ;)"

No powiem ci, że może być z tym ciężko bo przetrzepałem to porządnie, ty też i nic. Mam nadzieję, że na ten sposób to zadanie da się wykonać i nie jest sobie dodane tak, o.

Dodam jeszcze. Co prawda mogę wykonać tego Questa niby właśnie tak jak w Poradniku jednak tak ciekawość nie daje mi spokoju, lubię wiedzieć po prostu dużo, a jeżeli misje się da wykonać też inaczej to na razie się wstrzymałem - Może jednak ktoś wykonał te zadanie na 2 sposób. Lecz może być z tym ciężko, ponieważ każdy zapewne robił to jak w Poradniku i miał to w 4 literach, że tak powiem :D

Przydałoby się ogólnie Zaktualizować Poradnik ponieważ gram sobie dalej dziś kulturalnie i np misja "Joseph Zniknął" zmieniło nazwę na "Zaginięcie Josepha" Nie, nie to nie jest tylko nazwa, zadanie zostało rozbudowane jak to tutaj piszę: http://i.imgur.com/TBhO3bc.jpg Zostało rozbudowane (Gram na Wersji 1.4.9 Aktualnej) Nie mamy Dialogu żadnego z Buntem Zbieraczy, po prostu misja została rozbudowana. Tutaj Spis z dziennika jakby ktoś tak samo potrzebował w Poradniku nie macie tego jak to zrobić: http://i.imgur.com/oEp1cTw.jpg oraz http://i.imgur.com/Ox7w7bQ.jpg Już wam mówię, co dalej. Dalej musicie odnaleźć cenna osobę Lewusa, jest to jego Bratanek. Siedzi na ławce tutaj: http://i.imgur.com/5ORCrwI.jpg Nazywa się Zick, u niego mamy Dialog by przejść misję "Zaginięcie Josepha".

Serio przydałby się Poradnik aktualizujący dla wersji 1.4.9 Ponieważ ludzie mogą sobie dalej nie poradzić, ja sam gram dopiero od 2/3 dni a już tutaj odkrywam różne takie myki.

Tu końcowy wpis z całego wykonanego zadania, którego nie ma opisanego w Poradniku. http://i.imgur.com/qREQ7F2.jpg http://i.imgur.com/eNW3qfI.jpg http://i.imgur.com/0HKCnwz.jpg

Strony: [1] 2
Do góry