Gothic Edycja Rozszerzona - dyskusja ogólna 1402510 7072

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 1402510

Odpowiedzi 7072

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej mam pytanko takie ciekawostkowe bardziej. Czy jak jestem bandytą i mam 1 rozdzial, to da się wejść do zamku bez placenia 1k brylek rudy? bo thorus powiedzial, ze mnie nie wpusci przez to, ze zadaje sie z Quentinem i mam w dzienniku zadanie "wejscie do zamku" wiem, ze do gomeza da sie wbic, szantazem na Scattym, ale wlasnie mi chodzi o to czy trzeba musowo zaplacic, czy jest jakis sposob na free wejscie? co prawda misje juz zrobilem, ale tak pytam bo mnie to jakos zaciekawilo hehe i ogolnie to bylo przy misji magnackie pierscienie" 

Mad Nowuś

Uriel

Uriel

Użytkownicy
Człowiek w wiadrzanej masce
posty48
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Człowiek w wiadrzanej masce
Z tego co wiem, nie ma innego sposobu poza wyłożeniem rudy. Ja przynajmniej innego nie znalazłem.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3774
Propsy755
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Za free wejścia nie ma, ale po rozmowie z Thorusem można iść do Diega, żeby dostać zniżkę.

O DISCORDIA

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dzięki Panowie za odpowiedź!

Post połączony: 2020-01-10, 17:16
Panowie jeszcze jedno pytanko mam. Bo wykonałem Quest Kopalnia Złota wszyscy są już w środku, misje mam zaliczoną w dzienniku z wpisem, że czeka mnie pewnie jakieś specjalne zadanie. Mam rozdział drugi i najnowszą wersje gry, a gdy zagaduje Willa to nie mam żadnego dialogu, który by rozwinął bardziej kolejne misje. Bug, czy po prostu zostało coś zmienione i mam podbić później?

Mad Nowuś

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty54
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Prace nad moim Quest Packiem do ER zostały wznowione. Mam nadzieje , że uda się zrealizować możliwe jak najwięcej.

outlander

outlander

Użytkownicy
Osobnik
posty207
Propsy125
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Osobnik
Super! W takim razie czekamy na wieści z produkcji :D

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty54
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No mam nadzieje , że tym razem się uda. Jak odzyskam resztę scenariuszy z dawnego Bractwa Gothic to będę miał ich....... 164. Nazbierało się tego przez lata. Ale muszę załatwić to z Nefario jak tu zawita bo ponoć ma kopię strony dawnego Bractwa.

Damianpere

Damianpere

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wiedziałem, że tak będzie - zacząłem grać w moda to od razu jakieś info o dodawaniu czegoś nowego :D

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty54
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tylko zanim to wydam (oby) to minie masa czasu..... :)

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty61
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
będą jakieś nowe animacje

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty54
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skupiam się na nowych zadaniach , chociaż może będą też jakieś inne nowinki ale na ten moment za wcześnie by o tym mówić.

blackero

blackero

Użytkownicy
posty203
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty61
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ten twój mod jest powiązany z edycja rozszerzona czy to inny mod czy połączenie jednego i drugiego

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty54
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To sub-mod czyli wzbogacenie ER. To będzie zasadniczo Quest Pack czyli pakiet nowych questów.

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty61
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
rozumiem ale będzie można dać jedno i drugie

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Chciałem zapytać o pewna poradę. Mianowicie gdy już mam np płacić za 5 siły w zamian za 15/20 punktów nauki to lepiej robić stałe poty na siłę, czy pakować do 100 siły i dopiero pakować potami/kryształami itd. Bo strasznie dużo 15 punktów nauki, albo 20 za 5 siły. Jakieś porady, bądź jak wy roblicie/robiliście?

Mad Nowuś

Uriel

Uriel

Użytkownicy
Człowiek w wiadrzanej masce
posty48
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Człowiek w wiadrzanej masce
Ja, grając postacią walczącą wręcz, bardziej koncentruję się na umiejętności walki daną bronią (1H/2H) niż na samej sile. "Pakuję" w nią tyle, żeby wystarczyło mi do używania najlepszego egzemplarza danego typu broni. Koniec końców i tak w "end game" używa się Uriziela. :D Także, ja bym ci radził koksić się już potami. Nawet najlepsza broń 2H w grze wymaga (chyba) 120 siły, a potów zrobisz coś koło 10-12(?). Oczywiście, jak zwykle, zapraszam do niezgadzania się z moim zdaniem. :D

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty61
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty637
Propsy216
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nigdy nie grałem w ER. Polecacie tego moda?

while (!success) try{...}

outlander

outlander

Użytkownicy
Osobnik
posty207
Propsy125
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Osobnik
MT ciekawsze, mimo że zaburza lore itp itd. ER jest mocno zachowawcza. Content się nie wyróżnia pod względem klimatu jak w MT. Te zadania i fabuła w nich jest jednak trywialna w większości aspektów.

0 użytkowników
Do góry