Problemy z zadaniami 398139 1433

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 398139

Odpowiedzi 1433

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dobra już daj spokój temu poradnikowi. Nie ma mikstury w świecie, to bug. Kod na nią to strangepotion. Dodam ją w patchu.

A chciałem jeszcze zapytać, skoro misja jest wykonywana w inny sposób w wersji aktualnej, to jestem ciekaw jak teraz wyskoczy mi Dialog z misją "Bunt Zbieraczy" ?  Chodzi o Zniknięcie Josepha, czyli Zaginięcie Josepha na czasy obecne, dowiadywaliśmy się tego od Josepha, że Horacy to planuje. A teraz już go uwolniłem więc, teraz nie wiadomo jak to jest.
 
Mad Nowuś

gothic1210
  • Gość
Bunt zbieraczy jest teraz na późniejszym etapie gry i odpowiedni NPC w nowym obozie cię zaczepią.
 

Hadar

Hadar

Użytkownicy
posty97
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak się włóczyłem po terenach orków to chyba orkowe psy zabiły Garetta, łowcę orków. Nie wiem czy ta postać jest przydatna w późniejszych aktach, ale na wszelki wypadek poprosiłbym o kod na jego przywrócenie.

I chyba potrzebuje kodu na Shrat, bo bez niego chyba nie da się wykonać zadania Willa...
 

gothic1210
  • Gość
Nov_1356_Shrat
NON_2701_Straznik
 

Hadar

Hadar

Użytkownicy
posty97
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@gothic1210

Quest z kopalnią złota wykonany, jedynym idiotą który spadł był Will (oczywiście wcześniej samemu pozbyłem się zębaczy i ogara)... :v Will wspomniał mi coś o znalezieniu skrytki na złoto ale nie dał mi żadnego questa.

Ogólnie pojedynczy Zębacz czy Brzytwa są niebywałym wyzwaniem (i mam wrażenie że o takim samym stopniu trudności), zaś Ork zwiadowca/wojownik/żołnierz, orkowy pies. ogar, różne golemy, Troll Ziemny to pikuś w porównaniu do Zębacza czy Brzytwy (mówię o pojedynku 1-1)
 

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanko na wersji 1.4.9 - Jestem w Rozdziale 1, wykonałem już caly stary oboz, procz Testu Zaufania itd, bo chcę dołączyć do Bandytów, w nowym obozie też już nic mi nie zostało, w bractwie mogę jednym kliknieciem dialogowym do nich dolączyć, to samo praktycznie do Nowego oraz Starego (Wystarczy zrobić Test Zaufania) Jednak w poradniku widzę, że jest taki ktoś jak NPC Shawn, jednak nie mogę go nigdzie znaleźć w bractwie a inaczej w obozie na bagnach go nie ma coś, w świątyni yberiona to samo a podobnież chłopaczek ma questy i chcę zobaczyć czy jakiś Dialog mam czy coś. Gdzie on jest w wersji 1.4.9? Czy może w rozdziale 1 go nie ma? 

PS: Ciągle mam gildie Skazaniec.
 
Mad Nowuś

Hadar

Hadar

Użytkownicy
posty97
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Nowuś

Shawn z poradnika w grze nazywa się Gor Na Shan i stoi w świątyni obok Y'beriona. A legalnie w pierwszym akcie nie możesz wejść do Światynii.

 

gothic1210
  • Gość
Poradnik jest trochę nieaktualny. W wolnych chwilach sklejam nowy, ale to jeszcze trochę potrwa.
 

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Nowuś

Shawn z poradnika w grze nazywa się Gor Na Shan i stoi w świątyni obok Y'beriona. A legalnie w pierwszym akcie nie możesz wejść do Światynii.

No właśnie coś mogę, wchodzę i nic nie mówią. Jedynie jak zobaczy mnie Y'berion to woła straże i mnie atakuje tak to jest, git. W każdym bądź razie dziękuje za odpowiedź.
 
Mad Nowuś

gothic1210
  • Gość
Część zadań od niego jest tylko dla guru.
 

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Coś mi się zbugowało chyba zadanie "Jedzenie dla obozu Maroka" Ponieważ mam wyuczone wszystkie praktycznie umiejętności łowieckie, w tym także umiejętności potrzebne do zadania, mam w EQ 10 Mięs Topielca oraz 5 Wątrób Kretoszczura i nic, nie mam dialogu coś. Głupia błahostka tylko nie wiem, czemu tak jest. Próbowałem też usmażone mu dać, ale też nic. Ktoś wie o, co kaman?
 
Mad Nowuś

Hadar

Hadar

Użytkownicy
posty97
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Nowuś @gothic1210
Pamiętam, że próbowałem kilka razy zagadać do Moroka i Pattera (wykorzystując wszystkie opcje dialogowe) i za którymś razem załapało.
 

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Hadar Dzięki za wskazówkę, lecz serio jakiś bug ponieważ włączyłem sobie teraz gierkę właśnie i nagle dialog jest heh :D Już wykonana ta błahostka :D
 
Mad Nowuś

marek123pl2

marek123pl2

Użytkownicy
posty9
  • Użytkownicy
Dzień dobry wszystkim,
nigdzie nie znalazłem, żeby ktoś się o to pytał, a przynajmniej nie wyszukało mi tego google, bo przecież nie będę przeglądał 64 stron tego tematu. W każdym razie chodzi mi o zadanie "Dziwne zachowania", gdyż wszystko działa do momentu, gdy Josep dojdzie już do kapliczki w jaskini. Wtedy gdy tylko do niego podejdę i spróbuję porozmawiać to odzywa się on do mnie kwestiami, rozkazującymi mi, abym odszedł, tak jakbym nadal go śledził, ale on już dawno jest na miejscu. Próbowałem czekać, odchodzić na kilka metrów itd. ale nic nie działa. Definitywnie jest to bug, jednak czy wie ktoś jak go naprawić?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. W aktualnej wersji moda to zadanie jest usunięte.
2. Zagaduj do niego kilka razy, niby zadanie przejdzie do popsutych, ale potem zagadasz jeszcze raz i wszystko pójdzie jak należy, zadanie po wszystkim będzie w wykonanych.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

marek123pl2

marek123pl2

Użytkownicy
posty9
  • Użytkownicy
Miałoby to sens, bo moda pobierałem jakiś czas temu i mogła wyjść jego nowsza wersja. Cóż, cofać nie będę, bo już dosyć daleko jestem, a skoro zadanie zostanie wykonane, to problemu nie ma. Dzięki ziomek za pomoc
 

bloodonice

bloodonice

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam! Mam problem z zadaniem "Bunt zbieraczy". Muszę pójść do kotła i znaleźć broń leżącą w skrzyni. Znalazłem tam pewną skrzynie, ale pustą i chyba wziąłem z niej rzeczy jeszcze zanim zacząłem questa i prawdopodobnie gdzieś już sprzedałem. Jak w takiej sytuacji mogę ukończyć zadanie i czy chodziło w nim o tę skrzynie co na screenie?

 

Hadar

Hadar

Użytkownicy
posty97
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@bloodonice

Do tego questa z tego co pamiętam dostajesz klucz do skrzyni, której nie idzie otworzyć bez klucza.
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Coś jest nie tak u mnie z zadaniami.
Musze już oddać tylko Almanach Kalomowi i będzie przywoływanie Śniącego. A Calom jest mi Teoretycznie potrzebny do zadania " Chory Drwal ".
Problem polega na tym, że żadnego zapisu w dzienniku nie mam. Hanson też nic nie mówi.
Shawn podobnie.. żadnych zleceń dla mnie nie ma. A w poradniku trochę ich jest.
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Coś jest nie tak u mnie z zadaniami.
Musze już oddać tylko Almanach Kalomowi i będzie przywoływanie Śniącego. A Calom jest mi Teoretycznie potrzebny do zadania " Chory Drwal ".
Problem polega na tym, że żadnego zapisu w dzienniku nie mam. Hanson też nic nie mówi.
Shawn podobnie.. żadnych zleceń dla mnie nie ma. A w poradniku trochę ich jest.
jak dobrze pamiętam drwal wysyła cię do kaloma, a ten po jakieś zioła może po prostu nie wziąłeś questa
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry