[G1] Submod do Mrocznych Tajemnic 98990 224

O temacie

Autor Graveir

Zaczęty 5.02.2014 roku

Wyświetleń 98990

Odpowiedzi 224

Boykaundisputed

Boykaundisputed

Użytkownicy
Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
posty403
Propsy80
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
Czy ktoś jeszcze miał tu problem z kowalstwem? Wyuczyłem się kowalstwa u Sanda i nie mogę niczego wykuć mimo iż posiadam potrzebne składniki. Nieistotnie nieaktualne  :D
 
Uri Boyka is the most complete fighter in the world...


Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy ten submod blokuje możliwość wskoczenia do zbrojowni strażników przy kopalni przez okno? Kiedyś udawało mi się wskoczyć tam, ale bez submoda. Nie wiem czy dalej próbować, czy nie ma sensu.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Submod nic tam nie zmienia, wskoczenie przez to okno zawsze było diabelsko trudne.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę bandytów do zadania "Przywódca bandytów"? Znalazłem jedynie dwóch na drodze prowadzącej ze Starego obozu do obozu przy kopalni.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Idzie o Quentina, tego chyba nie muszę tłumaczyć, gdzie jest.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Quentina już dawno temu zabiłem w 1 rozdziale, teraz mam 3, możliwe, że to jakoś ze sobą koliduje?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Jak Quentin nie żył już wcześniej, to Thorus powinien z miejsca uznać zadanie za wykonane, może zagadaj albo połaź wokół niego.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Nie, w tym zadaniu  nie chodzi o Quentina tylko o bandytów ukrywających się w jaskini przy ścieżce między SO a SK.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Żadnych bandytów oprócz tych dwóch na drodze do SK(gdzie w G2 jest posąg Beliara) nie znalazłem, a Thorus nie ma żadnej opcji dialogowej. Oczywiście przeszukałem cały obszar wokół tej drogi do kopalni. Może kodami ich przyzwać i zabić?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Byłeś na pewno w jaskini? Ona nie jest na pierwszy rzut oka widoczna, ale wydaje mi się, że to o te miejsce Ci chodzi.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaskinia gdzie był duży zębacz i ta gdzie jest przywódca bandytów w powołaniu na bandytów z Wyzyskiem i strażnikami sprawdzona. Niby to zadanie to szczegół, ale jednak lubię mieć wyczyszczony dziennik.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Simen No, według poradnika (5. strona tematu) chodzi o Quentina. I jestem na 100% pewien, że kiedy ja grałem, to Thorus zaliczał mi to zadanie od razu, choć zadania z Wyzyskiem nie robiłem.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

koooonek

koooonek

Użytkownicy
posty28
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam. Chciałem zapytać, czy ktoś z was może miał taki problem polegający na tym, że podczas snu gdy idę spać np do 8 rano, to zamiast 1 dnia, mija mi po 2 dni na raz? Problem występuje tylko w tym submodzie. W zwykłych Mrocznych Tajemnicach tego nie ma. Jest to upierdliwe, bo nie mogę przez to wykonać konwojów zleconych przez Thorusa, bo się spożniam.
 
Mad Nowuś

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ano niestety tak jest. Jedyny sposób, żeby czas przesuwał się normalnie, to Kryształ Czasu od Pradawnych.
I w sumie to odpuść sobie te konwoje, bo rudy praktycznie nic z nich nie ma, a exp też w znikomych ilościach.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Rozumiem. Ja chciałem tylko te konwoje zrobić ze względu na ciężka zbroje strażnika w Starym Obozie, a słyszałem, że tylko tak się ja da zdobyć poprzez wykonanie jakiejś tam ilości konwojów, no chyba że jest inny sposób, by ja zdobyć bądź to zależy od rozdziału?
 
Mad Nowuś

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ale ty nie grałeś magiem ognia? xD
W każdym razie to jest nieprawda, ciężkiej zbroi strażnika nie da się w ten sposób zdobyć (w skryptach jest nawet dialog, w którym Thorus wyśmiewa Bezimiennego, że w to uwierzył, w grze się on nie pojawia). Co najwyżej można go kupić po przyniesieniu Saturasowi wszystkich kamieni ogniskujących, jeżeli nie zaczniemy przy tym od razu 4 rozdziału. Submod dodaje też opcję otrzymania tej zbroi za quest z zabiciem Quentina, ale ten jest zbugowany i nie da się go ukończyć.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gram Magiem Haha, ale został przemieniony w Przywódce Kopalni. Tak, czy owak po prostu nie, że jakoś potrzebuje tego pancerza, tylko tak o z ciekawości zapytałem, bo słyszałem taką ciekawostkę. Fajnie, że wytłumaczyłeś to i owo. Dzięki po raz kolejny!
 
Mad Nowuś

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ahaaaa. Ale od strażników kopalni dostajesz osobne zbroje u Sanda. Żeby kupić ciężką, musisz zrobić wszystkie questy dla Kazzmira.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Nowuś

Nowuś

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No i w sumie latam w niej, bo jest póki co najlepsza jak na mój etap giereczki kurcze także spoko, więc jest oki wszystko jednak. Coś mi się uwaliło, że byłem ciekawski, oraz chciałem chyba dwie zbrojki mieć, tego i tego obozu zbrojke ciężka strażnika, już nie ważne proszę zapomnieć xd

Post połączony: 2020-02-27, 09:45
Apropo widzę, że @Vanaadis pisał o zadaniu "Przywódca Bandytów" nie wykonał go, bo nie mógł. Też mam ten problem. Quentin jak i cały obóz wybity w 1 rozdziale. Mam 3, dostałem Questa od Thorusa, ale dialogu nie ma. Pomyślałem, ze może chodzi o Raina z zadania otrzymanego z Obozu Przed Kopalnia o nazwie "Atak na bandytów" co prawda w Solucji do Submoda jest napisane, że Quetin, ale je też wykonałem jak i powybijałem. Możliwe że po prostu typowy Glitch. Ajajaj szkoda kurdele.

Jeszcze w celach testowych poszedłem do kryjówki Melkora, zamknąłem drzwi i przyzwałem cały obóz bandytów Quentina czyli 11 NPC, wraz z dodatkowym Volarem czyli 12. Powybijałem ich, dodatkowo zabiłem jeszcze Krolla tego obok tej laski Kiry - Też nic, więc albo Glitch, albo jednak błąd w Solucji i wybić kogoś innego trzeba. Dam znać jak się by coś zmieniło, by przy okazji inni wiedzieli co wtedy zrobić.
 
Mad Nowuś


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry