Gry na pegazusa 27733 82

O temacie

Autor sebinho

Zaczęty 3.02.2008 roku

Wyświetleń 27733

Odpowiedzi 82

Keretsel

Keretsel

Użytkownicy
posty312
Propsy10
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Ah... stare dobre czasy... żebym przynajmniej połowę tytułów pamiętał ale z ulubionych to oczywiście mario, ExciteBike, pinball jakiś za chiny tytułu nie pamiętam, taka jedna gierka co się chodziło po levelach miało się broń i waliło do jakiś dinozaurów na pierwszym levelu czy coś, praktycznie nie pamiętam... później było jeszcze coś so się taką kaczką chodziło i wrogów zabijao.
Ninja Galden? a więc tak się to nazywało :D  też lubiałem, formułe jeden też miałem,albo takie coś co się zabawkami batmana i flesha chyba chodziło po mieszkaniach i innych super levelach. Koszykówka z nawet ładną grafą, alladyn, takie walki fajne co jedyne że pamiętam to to że ostatnim przeciwnikiem był MU :P
Układanki fajne różne na przykłąd ta ze statuą wolności i ładną muzyczką w tle. Albo kowboje co się pistoletem stzrelało :D  pamiętam że chowałem się za fotelem i strzelałem :D  takie autka co był widok z góry albo taki motor co pierwszy etap widać z góry a drugi z perspektywy 3 osoby.
Bardzo lubiłem grać w Power rengersów :D  i raz kuzyn pożyczył mi taką gierke co się żołnierzem chozdiło.
Trza iść na Bazzar i kupić a później powspominać. Tylko gdzie ja dałem te 40 kardridży ??
 

Lavius

Lavius

Użytkownicy
posty96
  • Użytkownicy
Stary dobry pegazus - łezka się w oku zakręca :D  Oczywiście nie można się obejść bez takich tytułów jak Mario, Contra, Superbike i Adventure Island. Po za tym wspominam jeszcze jedną grę tylko nie kojarzę już tytułu. Doctor Mario? Jakoś tak - taki tetris fajny. A - i o Animkach bym zapomniał, ale tu nazwy kompletnie już nie kojarzę.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Cytat: Lavius\'
Doctor Mario? Jakoś tak - taki tetris fajny.
Fajnie gierka. Wirusy się niszczyło.
Co do gier na pegazusa wymienię jeszcze: Takara (w tej grze gości mógł się zamienić chyba w wilkołaka), Robocop, Tiny Tony Adventures 2 i jeszcze Kevin.
A na pegazusie siedziałem od rana do wieczora :D

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
A Micro Machines to na pegazusa było?
 

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Propsy44
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytat: dekster17 link=topic=518.msg3027#msg3027 date=Feb 4 2008, 16:43\'
A Micro Machines to na pegazusa było?

Tak :D  Na #msgote author=dekster17 link=topic=518.msg3027#msg3027 date=Feb 4 2008, 16:43\']A Micro Machines to na pegazusa było?[/quote]

Tak :D  Na Złotej 5#msgote author=dekster17 link=topic=518.msg3027#msg3027 date=Feb 4 2008, 16:43\']A Micro Machines to na pegazusa było?[/quote]

Tak :D  Na  bodajże :D  Kiedyś calutki dzień w to grałem.
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Kurde, przypomniało mi się granie w Chip n' Dale, pamiętam, że była taka ukryta minigierka w ściekach, takie coś ze się w koszykówkę grało na dwóch :D  Najgorszy boss to był chyba ten królik z kartami, cholernie trudny był.
Cytuj
albo takie coś co się zabawkami batmana i flesha chyba chodziło po mieszkaniach i innych super levelach.
Kojarzę, jedna z fajniejszych gierek, najlepsza na dwóch była. Byłem w ostatnim lvl gdzie walczyło się ze wszystkimi bossami z całej gry po kolei. Nie mogłem tego nigdy przejść i nie przeszedłem.
Cytuj
o Animkach bym zapomniał, ale tu nazwy kompletnie już nie kojarzę.
Mówisz o czymś takim, co się chodziło gostkiem i zmieniało w kaczkę, diabła tasmańskiego albo kota co się wdrapywał po ścianach? Jeśli tak, to ja to miałem pod nazwą Super Mario 6 :D
Cytuj
i jeszcze Kevin.
Nie wiem dlaczego, ale zawsze nienawidziłem tej gry. Sterowanie sie chrzaniło, nie mogłem zejść po schodach. Nie przeszedłem nawet 1 lvla :D
Cytuj
ExciteBike
Najlepszy był chyba edytor tras, pamiętam jak nawzajem z bratem robiliśmy sobie niemożliwe do przejścia :D

Pamięta ktoś Space Invaders albo Galaga? Pamiętam że było jeszcze coś na wzór tego w kosmosie, latało się między statkami i przylatywały takie młotki, chipsy i inne statki które nazywaliśmy dziwnie z barciakiem.
Pegazus to najlepsze lata mojego życia, najlepsza konsola w dziejach świata.
 

jagieł

jagieł

Użytkownicy
posty35
  • Użytkownicy
Ja wolałem amigę, co dzien grałem w "Another World", normalnie gra mnie wciagła tak że maskara, az wkońcu przeszedlem i sie skończyło. Później grałem jeszcze w Lotus Turpentine, Fire&Ice, Apprentice, Mortal Combat II, theme Park, Galactic Warrior Rats, Reunion, The Shadow of Beast III, Cabal, Double Dragon, P.P. Hammer, dogs of War, Deep Core, Moonstone i była jeszcze jedna gierka na równi z another world - Escape from Colditz Castle, uciekało sie z wiezienia, ale nie udało mi sie jej ukończyć. A teraz juz mnie do nich nie ciagnie chociaz amiga sprawna, wole se w np. morrowind szpilnąć.
 

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Propsy44
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytat: Vierzba link=topic=518.msg3034#msg3034 date=Feb 4 2008, 17:13\'
Pamięta ktoś Space Invaders albo Galaga?
Pegazus to najlepsze lata mojego życia, najlepsza konsola w dziejach świata.

Pamiętam... Jaką mieliście pierwszą #msgote author=Vierzba link=topic=518.msg3034#msg3034 date=Feb 4 2008, 17:13\']Pamięta ktoś Space Invaders albo Galaga?
Pegazus to najlepsze lata mojego życia, najlepsza konsola w dziejach świata.[/quote]

Pamiętam... Jaką mieliście pierwszą dyskietkę#msgote author=Vierzba link=topic=518.msg3034#msg3034 date=Feb 4 2008, 17:13\']Pamięta ktoś Space Invaders albo Galaga?
Pegazus to najlepsze lata mojego życia, najlepsza konsola w dziejach świata.[/quote]

Pamiętam... Jaką mieliście pierwszą ? Moja to 168 in 1 :D  Później chyba Ninja Gaiden, ale przez przypadek, bo chciałem, żeby tata kupił mi Żółwie Ninja, a kupił Ninja Gaiden. I cieszę się, że się pomylił :D
 

Lavius

Lavius

Użytkownicy
posty96
  • Użytkownicy
Vierzba dokładnie o to mi chodziło - tyle że ja to miałem pod opakowaniem jakiejś contry xD I faktyczniee o Chippie i Daylu zapomniałem - też się pykało :D
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
Cytat: Gother link=topic=518.msg2986#msg2986 date=Feb 4 2008, 11:50\'
Ktoś pokonał tego dzwońca ze szklaną kulą zamiast głowy?
O ile pamiętam na początku waliłem w jakiś słup a on dostawał :D  Później skończyła się zabawa i patent stał się bez użyteczny bo gości się gdzieś teleportował i nie wiedziałem co trzeba było zrobić...
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: Lavius link=topic=518.msg3023#msg3023 date=Feb 4 2008, 16:20\'
A - i o Animkach bym zapomniał, ale tu nazwy kompletnie już nie kojarzę.
Animki to właśnie wspomniane Tiny Toon Adventures. Pegasus był fajny - nie ściągało się gier z neta, nie przegrywało kardridży (czy jak to się pisze :D ), tylko się szło do sklepu/na bazar i kupowało oryginały. Pamiętam jak mi ojciec kupił Tiny Toon - 15 zł! :D  Później go kumplowi oddałem, bo to był maniak - miał kompa, a wolał popylać na Pegazusie, szczególnie w to.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Lavius

Lavius

Użytkownicy
posty96
  • Użytkownicy
Ale się temat rozgrzał - mamy tu chyba wielu fanów starego dobrego pegazusa :D
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba

Vierzba

Gry na pegazusa
#32 2008-02-04, 17:38(Ostatnia zmiana: 2008-02-04, 17:38)
Cytuj
Ktoś pokonał tego dzwońca ze szklaną kulą zamiast głowy?
Ja tego łysola pokonałem, ale trochę z nim problemów było. Ni pamiętam jak go ubiłem, ale nie był dla mnie szczególnie mocny.
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Gry na pegazusa
#33 2008-02-04, 17:38(Ostatnia zmiana: 2008-02-04, 17:39)
Haa! Pegazus to klasyka :D
Mi się najbardziej podobała Contra.

Właśnie patrze na moją starą (sprawną!) konsole i zastanawiam się czy wyrzucać...
 

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Propsy44
Profesjabrak
  • Użytkownicy

sebinho

Gry na pegazusa
#34 2008-02-04, 17:47(Ostatnia zmiana: 2008-02-04, 17:48)
Ja zastanawiam się poważnie nad kupnem pegazusa :D  Muszę też kupić gry, bo mi się pogubiły... Ale warto :D

@Buła: czemu chcesz wyrzucać?
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Cytat: Smok link=topic=518.msg2963#msg2963 date=Feb 4 2008, 07:30\'
Pamięta ktoś jak sie nazywał emulator NES-a z funkcja multiplayer#msgote author=Smok link=topic=518.msg2963#msg2963 date=Feb 4 2008, 07:30\']Pamięta ktoś jak sie nazywał emulator NES-a z funkcja multiplayera?
Tu jest cały tutek.
Całkiem niezła, rzecz, można by pograć w Contre na dwóch na dodatek z funkcja czatu mlehehe
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob

Tomek

Gry na pegazusa
#36 2008-02-04, 22:12(Ostatnia zmiana: 2008-02-04, 22:13)
Ile teraz gry kosztują? Muszę się kiedyś wybrać na rynek do przyjaciół ze wschodu, jeśli wiecie co mam na myśli.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
w tym drugim linku jest moja pierwsza dyskietka xD
168 in 1, ta niebieska :lol:
 

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Propsy44
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytat: Tak Fuck link=topic=518.msg3131#msg3131 date=Feb 4 2008, 22:20\'
w tym drugim linku jest moja pierwsza dyskietka xD
168 in 1, ta niebieska ;)

Moja tak samo :lol:  Skombinowałem pegazusa od kumpla, i jutro zamierzam trochę pograć ;)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry