[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969762 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969762

Odpowiedzi 5178

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Cytuj
ja nie polecam constantina, zarobek za oddawanie roślin, które lepiej przeznaczyć na alchemię. Na start mega słabo z kasą. U Harada można na start łatwo z 2k zarobić. I nie dostaje się u Constantina żadnych bonusów typu +1 many jak u harada siły.


Przecież Constantino daje +10many i chyba coś do inteligencji ale nie dam głowy, a kasą to nie problem w Returning, zawsze idzie coś wygrzebać, kasy jest za dużo w Returning, tylko na początku jej ciągle brakuje,dlatego kupujemy tylko to co potrzebujemy, żadnych zbędnych pierdółek.

Co do twojego pytania, pamiętaj że żeby odblokować runę wyższego poziomu to musisz nauczyć się niższego poziomu, przykładowo miałem sytuacje że nie mogłem nauczyć się gromu, bo musiałem nauczyć się wpierw błyskawicy, wybierz runę zadającą największy dmg i to tyle, dalej nie pomogę bo grałem guru zbyt krótko.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

MaRsXzU

MaRsXzU

Użytkownicy
posty55
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Co do twojego pytania, pamiętaj że żeby odblokować runę wyższego poziomu to musisz nauczyć się niższego poziomu, przykładowo miałem sytuacje że nie mogłem nauczyć się gromu, bo musiałem nauczyć się wpierw błyskawicy, wybierz runę zadającą największy dmg i to tyle, dalej nie pomogę bo grałem guru zbyt krótko.

Wielkie dzięki, nie nauczona runa poprzedniego kręgu mi to blokowała.

Co do constantino to nie wiem w takim razie, może jak mu się dużo jakiś ziół oddaje to coś daje. Ja mu tylko grzyby oddawałem, bo z reszty robie potki. I nic z tego tytułu nie dostałem. Łatwiejsza i lepsza kasa jest u Harada, ale trzeba parę PN włożyć w naukę.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Cytuj
Co do constantino to nie wiem w takim razie, może jak mu się dużo jakiś ziół oddaje to coś daje. Ja mu tylko grzyby oddawałem, bo z reszty robie potki. I nic z tego tytułu nie dostałem. Łatwiejsza i lepsza kasa jest u Harada, ale trzeba parę PN włożyć w naukę.

No akurat 10many dla maga to biedny bonus(ale zawsze), nawet jeśli patrząc z perspektywy koszmaru, bo mag ma many i tak w ch.. w dalszym etapie gry, a z regenką many i potkami i tak jej nam nie braknie. Constantino to nie aż takie małe ilości złota, bo spokojnie możesz mu oddać rośliny leczące(od tego masz spell)

Harad już nie daję nieskończonych zysków, ale i tak jest chyba nadal najlepszy do zarabiania. Ale już nie jest to nieskończone źródło kasy, więc czeladnika teraz wybiera się ze względu na bonus a nie kasę.

Z grzybów to się robi potki na ochornę przed magią XD a nie oddaje Constantino. Rośliny lecznicze też możesz oddawać, bo nie potrzebne one magowi, prócz korzeni leczniczych bo robi się z nich potki na hp chyba + szczaw. Więc małe i duże grzybki bardzo ważne i nie warto ich oddawać!
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ludziska, gra ktoś nową klasą "czarnoksiężnik" i może coś powiedzieć na jej temat?
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Panowie na chłopski rozum..
Mam szpadę o łącznym dmg 5 zadając nią w Fellana 5dmg
Zakładam Fells mający 50dmg zadając 5 dmg XD
Teraz zakładając że nie przebijam zbroi(super bo to strój obywatela a nie zbroja) bijąc minimalny dmg zawsze(super logika) dużo lepszą bronią z dmg 10x większym, wyglądająca jak przerośnięta katana(liczą się liczby nie wygląd, wróć z dobrą włócznią noobku)

Ale do rzeczy, bronie 2h wpierdalają dość sporo staminy, więc tu pytanie czy warto w nie iść na K+? Szpady są supcio wiadomo, ale włócznie właśnie mają lepszy zasięg i dmg na pewno, tylko czy da radę to? :) Nie chciał bym się obudzić z ręką w nocniku w Jarku i nie dać rady ukończyć dodatku :P W dalszy etapie gry rzecz jasna duale ze skalowaniem na 2h(włócznie) to tylko przejściowe.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie, zaleta szpady to  brak kar odnośnie staminy i spokojnie ich dmg  jest lepszy niż  wloczni można na nich siedziec cala gre lub  potem przejść na duale dla  większych cyferek  ale to już twój wybór czy chcesz przejść czy nie.

Szpada jest jednoręczna, co oznacza ze można nosić pochodnie z nią co drastycznie zwiększy dmg na wczesny etapie gry.
Sam sobie obecnie rzucasz kłody pod nogi.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Nie, zaleta szpady to  brak kar odnośnie staminy i spokojnie ich dmg  jest lepszy niż  wloczni można na nich siedziec cala gre lub  potem przejść na duale dla  większych cyferek  ale to już twój wybór czy chcesz przejść czy nie.

Szpada jest jednoręczna, co oznacza ze można nosić pochodnie z nią co drastycznie zwiększy dmg na wczesny etapie gry.
Sam sobie obecnie rzucasz kłody pod nogi.

Super balans, no nic i tak wybiorę szpady, chodź by ze względu na startowe +2% do 1h od Wolfgarda oraz z pulpitu, pod 2h nie ma takich bonusów, a w jarku jeszcze ring do +% jednoręcznej i go chyba nie oddam myślę.

Na K+(tryb gothic by móc zapisywać gdzie chcę) gra mi się zadziwiająco dobrze, jest trudno ale nie aż tak jak myślałem. Głownie chodzi o to że chce mi się eksplorować(szukać wszystkiego co popadnie, potek itd wszystko się liczy) i dopakowywać staty jak tylko mogę. Na zwykłym +10 gothic po prostu po jakimś czasie traciłem chęć eksplorowania (około 4R) oraz dalej gry. Jestem pewny że będę musiał wykorzystać wszystko co się da i to mi się podoba, gra będzie efektywna aż do końca. Zobaczymy jak to dalej będzie ale jestem dobrej myśli. Wszystko mam nadzieję podbiję końcową satysfakcję i w końcu postawię znaczek na trybie K+ jak wyjdzie dubbing zagram guru.

Znalazłem w mieście 1500golda w 3stakach po 500, ale trzeba być uważny bo jest to jedna moneta jako tekstura. Extra Potki na razie prócz do staminy żadnej nie znalazłem, a tablice to mi chyba wszystkie prawie dało w losowe miejsca jprdl. XD
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Bonus od wulfgara nie jest bonusem zdefiniowanym, dostajemy to czego mamy więcej w chwili otrzymania bonusu. można sprawić aby dal do 2h

Rod daje tez rigna na 2h oczywiście to nic nie zmienia bo nie da się przebić faktu ze szpady nie podlegają żadnej kaze jasne nie maja tez bonusów od staminy ale  maja chore przebicie armora
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Szkoda tych włóczni, chciałem trochę pod nie pograć, ale sam fakt że szpady mają  takie zajebiste zalety na sam początek i nawet dalej kompletnie dyskwalifikuje włócznie. Na normie bardzo długo je używałem(szpady) zanim przeszedłem na duale. Nawet gdy bym grał włóczniami  to i tak celem są duale, więc po co się dodatkowo męczyć. Może gdy bym grał na normie to bym poszedł we włócznie, ale to się mija z celem. Może kiedyś coś zrobią z włóczniami, ale znowu piszę o nie potrzebnym bo tu znowu trzeba 2h pod siłę fixować i wiele innych aspektów.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Panowie podbijam pytanie - ktoś grał już czarnoksiężnikiem i jest w stanie powiedzieć czy klasa warta zachodu czy zwykły "szajs" ?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Szajs na pewno nie, bo ma mocne runy.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Necro ma demona i to tak naprawdę  rozwiązuje cały spor xd
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Tizgar Niby jo, ale ludzie mówią że grając necro można iść zrobić obiad potem pranie, wrócić i boss będzie spać, wolał bym ciut ciekawszą postać i widziałem na yt od kajmy że to fajna postać i chciałem się spytać czy ktoś grał żeby potwierdził.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Kajma to jest jeden wielki bug, idź na rpgrussia i tam się zapytaj, dostaniesz tam nawet więcej niż rzetelna odpowiedz cały wykaz w sumie od razu dostaniesz, tutaj raczej nikt nie grał bo aktualna wersja spolszczenia nie ma opcja grania tym, podkreślam to nie jest nowa klasa to jest upośledzona wersja necro po prostu.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Elderian

Elderian

Użytkownicy
posty22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W jaskini z Krukiem na Pustyni Adanosa trzeba wejść w interakcje ze strugą światła by przejść nad przepaścią. Trzeba założyć koronę i berło adanosa no i tu jest problem. Nie mogę założyć berła adanosa, klikam na niego w ekwipunku i nic. Gdy klękam przed tą strugą światła bezi mówi "Nie jestem jeszcze na to gotowy". Nie wiem teraz co dalej, pomoże ktoś?

@down
Próbowałem wcześniej ubrać go jako amulet, opcji z pierścieniem nie wziąłem pod uwagę ;d. Bardzo dziękuję za pomoc.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Berło jest pierścionkiem
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
1. Ktoś poda listę miejsc w khorinis z ukrytymi potkami i przełącznikami nowymi? ewentualnie jak skakać po tych vobach :)

Sprint za 5pn od Laresa kto to wymyśił? Bo tak się zastanawiam nad tym, to w sumie jak w jarku będę to tam są szybkie śledzie :p Nie wiem kto to wymyślił żeby nie potrafić biegać by utrudnić głupie dojście do miasta, a potem dawać w to pn, ale nie zależy mi aż na tym(chociaż będę potrzebował

Sam fakt pojawienia się mieszków oraz staków złota na K+ sporo pomogło i to oceniam na ogromny + i ułatwienie, nie brakuje mi złota nawet na początku, a jak wiadomo.. największy wydatki są właśnie wtedy. No może ewentualnie wkurzają bandyci mający ponad 3k hp, ale do nich pewnie wrócę xD Strasznie wkurza walka wręcz, pomimo bloków i unikania ataków to dość mozolnie to idzie, najgorzej walczy się przeciwko 2h. Imo wolniejsza podobno.. gówno prawda, jest tak samo szybka i ma większy zasięg. Najlepsza taktyka jaką mam na ten syf gothicowy to dojście do nwm jakiejś przeszkody i blokowanie się na przycisku S. Chociaż i tak zdarzają się takie przypadki jak spadniecie pod teksturę albo że bot jakimś cudem cie z dupy trafi.

Blokowanie się ręczne jest zbyt męczące, gram na trybie starym czyli Gothic. Ten nowy z Gothic 2 nigdy mi nie podszedł albo go nie wyczułem  i nie wyobrażam sobie grać z jakimś bossem albo orkiem na tym sterowaniu walki. Sam łuk oraz magia jest znacznie przyjemniejsza i efektywniejsza(szczególnie na początku) a broń sieczna dopiero daję radę na end game ale na początku strasznie wkurza i jest challenge spory.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Jak gram na poziomie gothic to co zmienia się jak dodam opcje n+ ? Exp jest taki sam jak na gothic itp?
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Jak gram na poziomie gothic to co zmienia się jak dodam opcje n+ ? Exp jest taki sam jak na gothic itp?

Exp zależy jak ustawisz, ale na N+(ignoruje opcje Gothic co ustawisz) i jest to max trudność. Jak idziesz z Laresem to nie dostajesz expa(sam też nam nie pomoże np zdobyć ornament), więc szykuj się od razu na mega trudny początek, oraz w dalszym etapie gry szukania wszystkiego dosłownie. Na gothic jak ustawisz załóżmy 15-20pn to możesz dosłownie olać(szczegółowe) zbieranie wszystkich bonusów(tablic potek, ciastka itd) Jedyne czego nie będziesz miał na poziomie Gothic to utrudnień z koszmaru, w sensie dodatkowych mobów na mapach i utrudnień wszelkiego typu.

Najważniejsze są dwie opcje w grze prawdę mówiąc.
Punkty nauki za lvl
Regen z potków (natychmiastow albo czasowy)

Sam gram na 5pn co lvl oraz N+ Gothic. Ale to naprawdę wyższa szkoła jazdy(czuć że jestem ścierwem), fajne są szczególnie te utrudnienia i sens eksploracji(tego co potem nie znajdę to wspomogę się kodami, ale staram się znaleźć sam wszystko. Dołączyłem już do najemników a teraz powoli idę robić zadania magów wody i odnieść ornament dopiero, za mną już 20h gry XD Na normie to bym chyba już był w połowie Jarka. Poziomem trudności bym tego nie nazwał, tylko podbite cyferki oraz wydłużony sztuczni czas gry, ale ostateczny osąd wydam temu poziomowi trudności jak skończę go po raz 1x(dzięki możliwości zapisywania na Gothic N+)

P.S Walka z Bulkiem trwała około 45min prób z powodu słabo zrobionej jeszcze postaci. Na raty go w końcu zrobiłem. Uciekłem i wczytałem grę, bot nie wypił potki, to go dobiłem za 2x.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry