[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970031 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970031

Odpowiedzi 5178

Legal

Legal

Użytkownicy
Zryta czacha
posty118
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zryta czacha
Khash-Nar jest po przejściu do zena miasta orków czy przed? Wskaże mi ktoś, najlepiej na mapie gdzie on się znajduje? Latam po tych podziemiach i nie mogę znaleźć gościa.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Legal, Musisz znaleźć arenę w Orkowym Mieście, a za nią znajdziesz teleport. Wchodzisz, i po przejściu kierujesz się lekko w prawo, a następnie w następnej grocie w prawo. Siedzi sam na dole.
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Mroczny mag będzie nowa powiedzmy specialnosc u xardasa
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ten Dark Mage ma miec dwa rodzaje run jesli dobrze rozumiem, runy do walki i runy do kontroli
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Do usunięcia.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Takie pytanko do osób które ograły Koszmar+ oraz Gothic i mają porównanie. Otóż zauważyłem że na koszmar+ dodanych zostało parę innych mobów które nie występują w trybie Gothic, dodatkowo np nie ma pasa siły obok Cavalorna itd, ma to na celu utrudnienie początku, ale do sedna.

1.Czy poziom Koszmar+ jest aż tak trudny w porównaniu z Gothic?
2.Czy Koszmar+ daje satysfakcję aż do końca gry.
2.Na co wydawać PN na początku pod zręczność by w ogóle móc walczyć z tymi marnymi 10hp, czy robienie potek jak najszybciej i zbieranie wszystkiego z Khoronis to mus aż tak szybko?
3.Czy nowo dodanych ilości potworów występujących na Koszmar+ są w innych lokacjach czy tylko na początku by utrudnić początek?
4.Czy lvl na koszmarze+ będzie większy niż na Gothic ustawionym pod max poziom trudności(chodź wydaję mi się że teoretycznie tak.
5.Te 5pn na poziom to mało, chodź teoretycznie jak pisali użytkownicy jest to wystarczająca liczba, lecz na pewno nie będę mógł pokusić się o rozwój łuku na fajny poziom i będę musiał ograniczyć się do używania broni siecznej, a pamiętam jak wytłukłem spokojnie łukiem orków w świątyni na bagnie, samą bronią sieczną była to by mordęga.. a grałem na 10pn co lvl.

P.S Na koszmarze+ nawet nie możemy biegać sprintem, co jest raczej nie trafionym pomysłem bo sprint to chyba umiejętność którą każdy posiadający obie kończyny dolne i płuca potrafi XD Tym bardziej jak goni nas glodny krwi wilk..

Inaczej czy ktokolwiek przeszedł wojem na K+ ;)
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ludziska, ktoś brał constantina na mistrza i czy się opłaca?
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@meserszmit007 Tak, ja brałem, grając magiem na koszmarze. Przeszedłem i nie miałem problemów z kasą.

Post połączony: 2020-09-28, 11:29
@Sorfarius
1. Nie wiem jakie miałeś ustawienia na Gothic'u, ale jest odrobinę trudniejszy od koszmaru.
2.O tak, daje.
2(!).Na nic. Grając magiem, nie wydałem żadnego PN na manę. Jeśli grasz pod zręczność, to sprawa wygląda inaczej i tutaj można dawać.
Trofea uczymy się tylko tych, co potrzebujemy np. serca, kły uczy nas ork w orkowym mieście za darmo. PN jest mało a kasy w grze dużo.
3.Dodane są też w innych lokacjach, ale to w Khorinis powodują problem z pewnymi taktykami na początku gry, gdy jesteśmy słabi i na hita.
4.Chyba chodzi ci o to czy będzie więcej poziomów do zdobycia?! Może, ale muszę cię zmartwić, powyżej chyba 30 poziomu dostajesz tylko 4PN na poziom, a powyżej 50 poziomu już 3PN.
5.Te 5PN na poziom jest dużo. Tylko nie trzeba wydawać ich na jakieś pierdoły. Przeszedłem grę na wiosnę na K+, tylko pod łuki. Później waliłem PN tylko w zręczność, mało co inwestowałem w życie, ponieważ nastawiłem się tylko na walkę na dystans. Wszystkich pokonasz z łuku i nie trzeba nawet ich bugować stojąc na skale.

Żeby nie było tak różowo, to jedyny problem jaki miałem to ze smokiem w fortecy, szybciej się mi regenerował niż byłem w stanie mu zadawać obrażenie, ale tylko przez te mimi golemy które przywoływał. Ale można się było ustawić na półce skalnej, za której go nawalałem.

Co do sprintu - jest to tylko utrudnienie w dostaniu się do miasta. Nic po za tym. Ja dostałem się do miasta, przez półkę skalną obok farmy Lombarda, wieży z duchami i statku. Potrzebujesz tam mikstury szybkości (ścierwojad), którą zdobywasz zabijając zębacza obok Xardasa.

Poziom K+ jest dla osób, które grały już na zwykłym koszmarze. Jest trudno i czasem nie rozumiem ludzi, którzy zaczynają, a później narzekają.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@tedddy_bear Dzięki za objaśnienie. Głównym problemem jaki widzę w tworzeniu mojej postaci na K+ jest fakt że jak będę chciał rozwijać postać pod 1h to będę na hita przez chyba większą część gry(ale powinno dać radę). niby łuk też mogę wbić, szczególnie w dalszym etapie gry na chociaż te 40-50% być może za darmo, to też da mi możliwość zabicia tego smoka o którym pisałeś z łuku.

Planuje być czeladnikiem u Bospera, zawsze to 10zręczności i 5%łuku więc OP, podejmę wyzwanie, najprawdopodobniej to będzie dla mnie jedna z najbardziej satysfakcjonujących albo ewentualnie rozczarowujących porażek w grze Gothic. xD

Najgorsze utrudnienie na K+ to głównie te 5pn a nie 10pn to tak jak by zabrali ci na 20lvl aż 100pn(ale chociaż nie będzie nudno) Wyższe ceny to tam pikuś, po prostu wydawać na to co najbardziej potrzebuję, jak sam zresztą pisałeś. Wyzbieram co się da z 1mapy a potem jak najszybciej do jarka bo już wiem że bonusy będą stanowić główną rolę w silę mojej postaci i po prostu odczuję brak pn(szczególnie na początku). Czyli przykładowo na +10 sobie grałem i na końcu zbierałem rośliny na luzie pod koniec czyszczenia mapki, na K+ trzeba będzie robić to jak najszybciej, bo nie wyobrażam sobie iść do jarka bez chociaż 100-120 zręczności i przyzwoitego rapiera, a jest to mus by w ogóle przejść ten dodatek i mieć szansę.

Aby wejść do Jarkendaru i już szukać roślinek to wystarczy deszcz ognia w bazie Dextera i dołączenie do gildii, czyli teoretyczny pikuś.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem, czy ci wystarczy jeden deszcz ognia na Dextera, u mnie to było za mało. Zostało mu chyba 30 czy 40% życia. Poza tym ma dwóch mocnych ochraniarzy na K+.
Wydaje mi się, że pójście pod 1H to nie jest dobry pomysł, wolałbym już iść pod włócznie, też są pod zręczność i mają lepszy zasięg.
Bosper to jedyny słuszny wybór, jeśli idziesz pod zręczność.
Co do gry, miałem problem z dostaniem się do złodziei, bez zabijania tego gościa w porcie. Mogłem to zrobić bodajże w 2. rozdziale, ale idąc pod paladyna (ND plus K+), byłem zmuszony zrobić to w 1. rozdziale.
Pogadać z gościem w jaskini obok MH też jest trudno. Można jaszczurki wyciągać na zwykłym koszmarze, polecam jest całkiem łatwo, albo można do niego podejść zmieniając się w chrząszcza.
Rośliny to konieczność. Walić fabułę, najpierw trzeba się wzmocnić roślinkami i tabletami z Khorinis, Jarkendaru, GD i pustyni. A potem można eliminować resztę.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
W porcie strażnik magazynu z tego co kojarzę też miał ochroniarza, i tu jeden myk na niego znalazłem tylko by właśnie ich zagnać na schody i sprawić by spadli i tak do skutku aż mieli mało hp, potem ich dobić xD Nie znam innego sposobu, i jest on bardzo czasochłonny. Jednak we włócznie pójdę masz racje, ostatnio poszedłem w rapiery(którymi grało mi się dobrze)

Z gościem w porcie do złodziei miałem ciężką walkę, ale pamiętam że użyłem wszystkich zaklęć dostępnych bo zablokował się w kratach(oczywiście wydałem Nagura, bo misja z odzyskaniem notatki z ryby jest zbyt trudna na K+)

Na jaszczurki obok statku paladynów jest fajny myk, wchodzisz do wody i wychodzisz tak by jaszczurki były w wodzie a ty nie, potem możesz ich dobić nawet pięściami, nic ci nie zrobią, bugowanie na K+ to czasem konieczność, tym bardziej że twórcy nie mieli litości przy tworzeniu K+ (zabrali nawet umiejętność sprintu co jest dla mnie aż za dużo, nie potrafimy utrzymać w rękach nawet lagi(1 siły oraz 1 zręczności) zbędny bajer.

Co do losowości roślin, tablice teleportów są chyba w tych samych miejscach, szczaw królewski oraz goblińska jagoda była obok wieży ze szkieletami blisko wieży xardasa i farmy Lobarda(czyli tam gdzie powinny być) nie mam pojęcia jak ta losowość działa, ale chyba nie działa na wszystkie roślinki oraz tablice. A że są jakieś unikatowe potiony to nic tylko znaleźć i wypić i podpakować statsy.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Strażnika magazynu zrobiłem później, grałem wtedy jeszcze na ND, więc nie mogłem ryzykować.
Notatka ryby to faktycznie kosmos, jest ich tam za dużo, ale jak grałem na koszmarze, to udało mi się ich wyciągnąć w stronę farmy, a potem powrót, zabranie notatki i teleportowanie się. Oczywiście, trzeba widoki i zanikanie przedmiotów ustawić na maksa.
Zębacza koło Xardiego załatwisz w ten sam sposób.
Teraz mam plan zagrać bez bugowania podczas walki, więc niektóry taktyki trzeba będzie  zmienić.
Z tego co się dowiedziałem o losowości przedmiotów na rosyjskiej stronie, to wygląda to tak. Wybierając tą funkcję, możemy liczyć na trzy przedmioty zanim  dostaniemy się do miasta. Jest to pas siły, pas zręczności i pierścień +5 do many. Są one w różnych miejscach. Na trzy próby nowych gier, udało mi się znaleźć pierścień na dachu szopy Lombarda. Trzeba dokładnie patrzeć. Czasami są na widoku, a czasami nie.
Niektóry miejscówki to: ławka obok cavalorna, skrzynia przed bramą do miasta, na górze stogu siana w szopie u Lombarda, na krawędzi dachu szopy za wywietrznikami.
Samemu losowaniu podlegają rzadkie rośliny jak i tabliczki teleportacyjne, i zwykłe chyba też.
Jedna mi się trafiła na dachu domu Lombarda.
Teraz zanim zagram, zastanawiam się jeszcze, czy wybrać tą opcję. Bonusy są fajne jak na początek gry, ale również jest je trudno znaleźć.
Nie wiem jak jeszcze jest ze stałymi miksturami? Czy też podlegają losowaniu?
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Bez bugowania to magiem pewnie dałbyś radę na luzie, co innego walka na dystans na k+ a w zwarciu. Teraz mam 10hp i takie jajca są że nawet szczur mnie ściągnie na hita. Robię jak na razie misje a potem się zobaczy, już nawet nie pamiętam gdzie 1 włócznia jest xD

Co do trofeum tu jest problem, nie wiem czy nauczyć się zabierania mięsa, niby to tylko 2pn więc chyba się nauczę. Skórowanie zwierząt też się nauczę no bo to i tak mus w dalszej grze. Jedyne czego chyba się nie nauczę to żuwaczki oraz zęby skoro orkowie uczą potem tego za darmo, ale jest to bardzo daleko w grzę, więc sporo ząbków i kasy bym stracił.

Mikstury chyba podlęgają(ale nie wszystkie), ale na pewno sa jakieś extra potki oraz jakieś unikalne, to mnie ciekawi więc wybrałęm tą opcję losowości. Ognik i skakanie po vobach i tak da mi wszelkie info gdzie co jest, więc w sumie gdzie by tego nie ukryli i tak to znajdę, gorzej z dojściem do tych przedmiotów. Mi np tablica druidów obok jaszczurów nad jaskinią z bandytami z początku gry nie znikłą, była w tym samym miejscu co wcześniej, czyli za pniakiem :)


Znalazłem potke dającą 200many na 10min na szczycie młyna na farmie Lobarda, o te unikatowe potki chodziło i mogą być naprawdę przydatne na bossy, np przykładowo potka +200hp na 10min albo do 50% ataku bo tak podejrzewam będzie. Rośliny są losowo, ale nie które jakimś cudem zostały w tym miejscu co były. To samo z tabliczkami, więc nie wszystko się losuje podejrzewam albo jest to po prostu błąd bo to nowa opcja niedawno dodana. Żadnych ze startowych itemków nie udało mi się znaleźć(mowa o pasie pierścieniu) chodź na marvinie latałem wszędzie więc dziwne to, a losowanie na pewno mam włączone bo potka jest zawsze na młynie(nie zmienia położenia nawet po nowej grze) Nawet smoczy korzeń znalazłem zaraz pod mostek do miasta hehe.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szukałem, chodziłem i nic. Żadnej teletabliczki nie znalazłem, ani pasów czy pierścienia. Jedynie mikstura wytrzymałości obok szkieleta nad farmą Lombarda, ale ona tam zawsze jest. Mikstura życia jest obok trolla, ale muszę najpierw odwiedzić miasto.
Jak się dostałeś na młyn, zaklęciem?
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Cytuj
Jak się dostałeś na młyn, zaklęciem?

Tak, takie magiczne zaklęcie a nazywa się Marvin :D Za drugim razem już tej potki na młynie niestety nie było, ale jak bez kodów byś chciał tam wlecieć to byś musiał wejść jakoś na tą górę i przemianą krwiopijcy jakoś wlecieć o ile się da, ale raczej tak.  Tabliczka druidów obok wieży Xardasa jest zawsze w tym samym miejscu, nie które pewnie mogą zmienić położenie. Na K+ gram tylko dlatego że można go odpalić z poziomu Gothic i zapisywać gdzie chcę, tak bym w życiu nie chciał na tym grać.

Rośliny się losują ale nie pocałym świecie, ot mają parę innych miejsc ale to i tak nic nie zmienia bo ognik je pokazuję, najbardziej ciekawe są te potki, o unikalnym działaniu, co do pierścienia i pasa to lipa, bo raz są raz ich niema, strata czasu.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No cóż, ja pas zręczności i pierścień mam. To powinno mi starczyć, gorzej że żadnej tabliczki nie znalazłem.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
No cóż, ja pas zręczności i pierścień mam. To powinno mi starczyć, gorzej że żadnej tabliczki nie znalazłem.

Tabliczka druidów? Jedna jest obok wieży Xardasa gdzie jaszczury, jeśli ci ją przeniesiono to dziwne, bo u mnie jest zawsze tam, na jednym z zapisie mam takie ustawienie roślinek że w jednym miejscu są dosłownie 2szczawie gdzie normalnie jest 1 xD czyli łatwiej. A obok wieży ze szkieletami blisko Xardasa jest szczaw i goblińska jagoda, gdzie normalnie tylko jagoda.. ten random spawn.. xD

Ciekawi mnie gdzie znalazłeś ten pas i pierścień. Na moim zapisie(przed wejsciem do miasta) nie znalazłem ani pasa ani pierścienia, pomimo że sprawdzałem miejsca gdzie napisałeś. Raz znalazłem pas obok Cavalorna, raz na drewnianej mini platrofrmie obok stodoły Lobarda, no i na tym stogu siania w Stodole, ale jeszcze nie zdarzyło mi się znaleźć gdziekolwiek pierścień. Chodź przeszukałem całą drogę do miasta od Xardasa aż do bramy ;) Prawdopodobnie nie dostałem tych przedmiotów, albo zostały ukryte poza moim zasięgem, bo nie możliwe bym ich nie znalazł.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Sorfarius, Pas mi trafił zaraz na wzgórzu obok szopy Lombarda, jak są rośliny. Pierścień musiałem zgarnąć w innym miejscu, ale nie wiem gdzie. Tych miejsc losowych jest naprawdę dużo, ciężko wszystkie ogarnąć. pas siły jeszcze jest nie znaleziony.
PS.
Co ciekawe znalazłem dwie potki na wytrzymałość i siłę. Czytałem na rosyjskim forum, że tego dodali trochę, tylko k... trzeba ładnie szukać. Potka na siłę była w porcie, ale tylko przez przypadek tam zaglądnąłem i ją znalazłem.
Natomiast sakiewek to chyba ze sto już mam. Jest tego jak grzybów obecnie;)
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@Sorfarius, Pas mi trafił zaraz na wzgórzu obok szopy Lombarda, jak są rośliny. Pierścień musiałem zgarnąć w innym miejscu, ale nie wiem gdzie. Tych miejsc losowych jest naprawdę dużo, ciężko wszystkie ogarnąć. pas siły jeszcze jest nie znaleziony.
PS.
Co ciekawe znalazłem dwie potki na wytrzymałość i siłę. Czytałem na rosyjskim forum, że tego dodali trochę, tylko k... trzeba ładnie szukać. Potka na siłę była w porcie, ale tylko przez przypadek tam zaglądnąłem i ją znalazłem.
Natomiast sakiewek to chyba ze sto już mam. Jest tego jak grzybów obecnie;)

Szukałem chyba wszystkie miejsca w drodze do miasta i ani pasa ani pierścienia, więc po prostu zrobię nową grę i będę liczył na fart. Co do mieszków, w returningu o ile pamiętam zawsze sporo ich było poukrywanych w rożne miejsca. Trochę dziwne że marvinem nie udalo mi się znaleźć pasa ani pierścienia więc dziwne, jak by po prostu się nie wczytało, albo zostało to przeniesione do miasta np.

W nowej grze na pagórku obok Lobarda od razu pierścień i pas zręczności, a wyżej na samej górze jeszcze eliksir do wytrzymałości, chociaż będzie czego szukać i eksplorować.

Zastanawiam się jeszcze jakie umiejki myśliwskie to mus bo myślę się nauczyć wszystkich umiejętności myśliwskich prócz właśnie kłów, niby to zawsze strata tych paru pn, ale nie też taka ogromna by zaraz mnie jakoś zatrzymać, mam nadzieję że bonusy wystarczą by w miarę dobrze mi się grało i udało się założyć najlepsze duale, bo nie chciałbym być w sytuacji w której pod koniec gry nie mam statów do najlepszej broni, a kodami nie dodasz sobie pn nie ma opcji.

Wiadomo że będę dużo słabszy od postaci z 10pn co lvl, ale to nie aż tak ogromna różnica, zrekopensują to dodatkowe moby do bicia czy potki oraz właśnie to że gra będzie wymagająca od początku do końca prawie i dłużej będę czerpał radość z rozgrywki(przynajmniej taką mam nadzieję) bo granie magiem czy łucznikiem na K+ rozumiem, ale broń sieczna to już inna sprawa i trzeba mieć skilla w walce a nie tylko liczby, bo to się bardzo liczy. Walka na dystans w gothic zawsze jest OP, bo trzymasz przeciwnika na bezpiecznym dystansie i może cię posmyrać po jajcach jak będziesz uciekał i wracał XD
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

MaRsXzU

MaRsXzU

Użytkownicy
posty55
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Guru, IV rozdział.
Jakim spellem zrobie sobie ten rozdział ? Z 4. kręgu mam do nauczenia u Namiba tylko przyzwanie golema (chyba jakiś bug, powinny być jeszcze 2 spelle) ? Aktualnie bije tylko zniszczeniem ożywieńca i pięścią wichru (2 krąg - mega słaby dmg na 4 rozdział).

Czy to prawda, że można w 4tym rozdziale da się nauczyć 5-tego kręgu mając odpowiednią ilość many (warunek odblokowania nauki tego kręgu).

@meserszmit007
ja nie polecam constantina, zarobek za oddawanie roślin, które lepiej przeznaczyć na alchemię. Na start mega słabo z kasą. U Harada można na start łatwo z 2k zarobić. I nie dostaje się u Constantina żadnych bonusów typu +1 many jak u harada siły.

 


0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry