Problemy z Gothicem 1472 9

O temacie

Autor Siggat

Zaczęty 3.02.2018 roku

Wyświetleń 1472

Odpowiedzi 9

Siggat

Siggat

Użytkownicy
posty62
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam otóż od jakiegoś czasu mam dziwny problem z Gothicem 1 i 2 . Gra po prostu się nie uruchamia, nie wywala żadnego błędu, po prostu się nie odpala. Odrazu mówię że mam zainstalowanego system packa. Tak samo jest jak odpalam gothica 2 z G2MDK.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3259
Propsy2005
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Mam to samo z G2NK od jakiś dwóch dni, dodam że nie instalowałem żadnych aktualizacji systemowych, nie wiem co stanowi problem...

(Reinstall nie wchodzi w grę).

Siggat

Siggat

Użytkownicy
posty62
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Siggat

Problemy z Gothicem
#2 2018-02-03, 16:06(Ostatnia zmiana: 2018-02-03, 16:17)
Nwm może to jakaś zjebana aktualizacja windowsa 10?

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty643
Propsy948
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Muszę was zmartwić ale też miałem coś takiego pare miesięcy temu i jedyne co pomogło to reinstal gry :F

Siggat

Siggat

Użytkownicy
posty62
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Muszę was zmartwić ale też miałem coś takiego pare miesięcy temu i jedyne co pomogło to reinstal gry :F

Właśnie tu jest problem. Reinstall gry  nic nie daje. Dotyczy to zarówno wersji z płyty jak i ze steam.

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty643
Propsy948
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Odpalasz gre jako admin? System pack w najnowszej wersji? Jak rozumiem wcześniej gra na win10 działała ci normalnie? Jeżeli tak to wyczyść wszystkie wpisy rejestru z gothicem związane i zainstaluj od nowa na czysto powinno pójść bez problemów bo ja odpalam bez zarzutów gre.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3259
Propsy2005
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Właśnie tu jest problem. Reinstall gry  nic nie daje. Dotyczy to zarówno wersji z płyty jak i ze steam.

Osobiście nie próbowałem, ale cała reszta typu dodanie gry do wyjątków w zaporze sieciowej, usunięcie z rejestr etc. nic nie daje. Poza tym gra działała dwa dni temu, a nie była nawet ani trochę ruszana, więc trochę to dziwne zjawisko...

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty336
Propsy267
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Próbowałeś po usunięciu Gothica wyczyścić też pozostałe dane z rejestru? Ccleanerem czy czymś takim

some things are meant to be

Siggat

Siggat

Użytkownicy
posty62
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Siggat

Problemy z Gothicem
#8 2018-02-03, 17:05(Ostatnia zmiana: 2018-02-03, 18:07)
Próbowałeś po usunięciu Gothica wyczyścić też pozostałe dane z rejestru? Ccleanerem czy czymś takim

Tak

Post połączony: 2018-02-03, 18:07
Edit:
Problem tak jak by znikną  mimo że nic nie robiłem.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3259
Propsy2005
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Mi naprawiło się to nie po reinstallu, a odpaleniu aktualizacji w W10 (wcześniej miałem je wyłączone).

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry