Gothic II NK Edycja Rozszerzona 73034 211

O temacie

Autor Ryszard

Zaczęty 16.02.2017 roku

Wyświetleń 73034

Odpowiedzi 211

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Ja pierdolę kurwa, ale mnie triggeruje porównywanie każdego moda do jebanego Returninga. Returning to sklejka wielu modów kurwa mać, a nie wszystkim musi się jeszcze podobać przerobienie mechaniki Gothica przez niego na jakiś pierdolony hack'n'slash, w którym jeszcze wprowadzono takie cudowne innowacje jak npc widzący przez ściany i dopierdalanie Ci grzywny za przeczytanie książki na czyimś regale.

Zawału tylko nie dostań od tego trigger'owania się

Mechaniki Hack'n'slash? Przepraszam, że co?
Mógłbyś wyjaśnić?

Nadal znajdują się w nim materiały posklejane z innych modów, nie mówiąc o podjebanych pancerzach z serwera MMORPG ;P

Tak czy siak - czy coś podjebali, czy nie, bynajmniej mi to kompletnie wisi i powiewa. Mod mimo ogromu content'u jest świetnie poskładany, gra się w niego wyśmienicie. Przy żadnych rozszerzeniach do Gothiczków się tak świetnie nie bawiłem. Przy 1.1 było fajnie, przy Rebalancach było fajnie i przy 2.0 jest fajnie.

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty396
Propsy150
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ta tekstura reputacji wygląda brzydko. Czemu zamazałeś coś w 4 screenie?
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Mam nadzieję że pójdziecie logicznym tokiem myślenia i tej Zbroi z płytek królowej pełzaczy nie zrobicie mocniejszej od podstawowej wersji. Jakby ktoś się spierał, to moim argumentem jest to, że pancerz ten najczęściej robi się z płytek wziętych od Pełzaczy Wojowników, którzy są o wiele bardziej opancerzeni od samej królowej, w sumie taka zbroja powinna z minimum 5 królowych powstać, bo wątpię by jedna miała akurat wystarczająco dużo płytek.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Mam nadzieję że pójdziecie logicznym tokiem myślenia i tej Zbroi z płytek królowej pełzaczy nie zrobicie mocniejszej od podstawowej wersji.
Zacznijmy od tego, że królowa pełzaczy nawet nie ma żadnych płytek  :pokerface:

 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Mam nadzieję że pójdziecie logicznym tokiem myślenia i tej Zbroi z płytek królowej pełzaczy nie zrobicie mocniejszej od podstawowej wersji.
Zacznijmy od tego, że królowa pełzaczy nawet nie ma żadnych płytek  :pokerface:

True, taka by z niej była zbroja ze ojajebe.jpg Kawał śmierdzącej skóry, elegancka obrona.

Nadal znajdują się w nim materiały posklejane z innych modów, nie mówiąc o podjebanych pancerzach z serwera MMORPG ;P

Czyli dokładnie tak jak w twoich produkcjach.

-kołczan i szabla ile mają poly? Nie za dużo jak na gothica?
-powodzenia w pływaniu na zatopionej w połowie łódce. Wiem że to gra i ograniczenia silnika no ale prośba, niech to ma trochę realizmu
-tło reputacji nie robi szału
 
Gothic najlepszy

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Mam nadzieję że pójdziecie logicznym tokiem myślenia i tej Zbroi z płytek królowej pełzaczy nie zrobicie mocniejszej od podstawowej wersji.
Zacznijmy od tego, że królowa pełzaczy nawet nie ma żadnych płytek  :pokerface:

Jej nowy model ma płytki zmontowane - to ulepszona wersja poprzedniej, z tym żeby to nie było to samo trochę ją zmodyfikujemy.
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Zacznijmy od tego, że królowa pełzaczy nawet nie ma żadnych płytek  :pokerface:
Prawda, nawet jakby miała to na pewno nie byłyby zbyt wytrzymałe, bo wątpię aby była przystosowana do walki
 

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Ta tekstura reputacji wygląda brzydko. Czemu zamazałeś coś w 4 screenie?

Nie chciałem pokazywać brzydkiego paska Hp :/ otóż mieliśmy 6 wersji paska hp, jak możecie to wyraźcie opinię o nowym.

Post połączony: 2017-02-17, 16:55
Zacznijmy od tego, że królowa pełzaczy nawet nie ma żadnych płytek  :pokerface:
Prawda, nawet jakby miała to na pewno nie byłyby zbyt wytrzymałe, bo wątpię aby była przystosowana do walki


Czyli mówicie że ochronne pytki na pancerzu królowej to zły pomysł? Tak samo jak ze zbroją?
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Jej nowy model ma płytki zmontowane - to ulepszona wersja poprzedniej, z tym żeby to nie było to samo trochę ją zmodyfikujemy.

Dodawanie jej płyt pancerza jest pozbawione logiki i sensu. Królowa ma znosić jaja i siedzieć bezpiecznie w czeluściach kopalni. Ochraniają ją zwykłe pełzacze więc nie potrzebuje pancerza. To trochę jak z pszczołami, z tym ze one są fajne bo dają miód a pełzacze tylko pożerają ludzi.
 
Gothic najlepszy

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Co innego jak gdyby chodziło o królową z Dark Sagi, wtedy trochę sensu z tą zbroją by było.
 

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Jej nowy model ma płytki zmontowane - to ulepszona wersja poprzedniej, z tym żeby to nie było to samo trochę ją zmodyfikujemy.

Dodawanie jej płyt pancerza jest pozbawione logiki i sensu. Królowa ma znosić jaja i siedzieć bezpiecznie w czeluściach kopalni. Ochraniają ją zwykłe pełzacze więc nie potrzebuje pancerza. To trochę jak z pszczołami, z tym ze one są fajne bo dają miód a pełzacze tylko pożerają ludzi.


W porządku w takim razie zrezygnujemy z tego konceptu chyba, dziękuję za opinie  :ok:
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Cytuj
Czyli mówicie że ochronne pytki na pancerzu królowej to zły pomysł? Tak samo jak ze zbroją?
Po prostu daj, ulepszona zbroje z pancerzy pelzacza. Ta dam

Prosto, bez żadnych ceregieli
 

Senpai

Senpai

Użytkownicy
Pisarz, otaku, człowiek - combo
posty3
Propsy4
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Pisarz, otaku, człowiek - combo
Muszę przyznać, mod zapowiada się bardzo ciekawie. Czekam na rozwój projektu :)
 

Misiex

Misiex

Użytkownicy
posty137
Propsy44
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wystarczy tylko zmodyfikować delikatnie sam pomysł w gothicu 1 mamy pełzacza wojownika i pełzacza świątynnego (w światyni śniącego) nie różnią się niczym dlaczego nie skorzystać z tego i nie przerobić świątynnych na silniejsze, inaczej wyglądające. Płytki wtedy można pozyskać z nich.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Jak dla mnie Returning zamyka kwestie addonów do g2nk w którym niebotycznie rozbudowano całą grę więc nie wiem czy zaoferujecie coś czego Returning nie ma ( a ma wiele).
Ja pierdolę kurwa, ale mnie triggeruje porównywanie każdego moda do jebanego Returninga. Returning to sklejka wielu modów kurwa mać, a nie wszystkim musi się jeszcze podobać przerobienie mechaniki Gothica przez niego na jakiś pierdolony hack'n'slash, w którym jeszcze wprowadzono takie cudowne innowacje jak npc widzący przez ściany i dopierdalanie Ci grzywny za przeczytanie książki na czyimś regale.

Grałeś? Nie, więc się nie wypowiadaj, bo Returning nie jest jedynie sklejką modów, a 2.0 to w ogóle już to kosmos a ziemia.

Nadal znajdują się w nim materiały posklejane z innych modów, nie mówiąc o podjebanych pancerzach z serwera MMORPG ;P

Masz na myśli te materiały, które sam zapewne "podjebałeś"? No fajnie  :antyprops:

Poza tym informacje o wykorzystanych zasobach znajdują się w creditsach końcowych. U Ciebie taka informacja nigdy, nigdzie by się nie znalazła.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To wcale nie jest taki głupie pomysł by królowa miała jakieś specjalne płytki na grzbiecie. W końcu królowe u owadów społecznych zanim założą swoje gniazdo muszą znaleźć odpowiednie miejsce a potem wychować pierwsze pokolenie robotnic. Tak że zanim królowa pełzaczy stanie się wielka i gruba. Hasa sobie i wykonuje to co zwykłe pełzacze, tyle że jest większa i może mieć mocniejsze płytki (królowe mrówek mają w tym stadium skrzydła). Niezłym dodatkiem byłaby animacja królowej która oddziela sobie odwłok i walczy jak wielki pełzacz wojownik. Taka animacja była chyba w starym demie.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Ja też uważam, że królowa ma płytki, wydaje mi się to dość sensowne, bo królowa zanim urośnie, by być królową jest szeregowcem.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Poza tym informacje o wykorzystanych zasobach znajdują się w creditsach końcowych. U Ciebie taka informacja nigdy, nigdzie by się nie znalazła.
To sprawia tylko (albo i aż), że twórców nie można posądzić o kradzież. Materiały nie stają się ich własnością.
Zawału tylko nie dostań od tego trigger'owania się
Heheheh jakiś ty kurwa zabawny topkek xD
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Ale czy ja mówię, że stają się? Nie, z kolei twierdzę, że lepiej chyba wykorzystać te materiały, które btw. znajdują się na WOGu, więc autorom raczej chodzi o to, żeby z nich korzystać, niż jakby miały one siedzieć niewykorzystane. Może tak samo nie powinieneś w QP korzystać z LeGo i Ikarusa, tylko stworzyć własny pakiet skryptowy, bo wszakże te pakiety również do Ciebie nie należą? Tak się czepiacie wykorzystania zasobów z innych modów, a sami to robicie, tym lub innym sposobem.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
To wcale nie jest taki głupie pomysł by królowa miała jakieś specjalne płytki na grzbiecie. W końcu królowe u owadów społecznych zanim założą swoje gniazdo muszą znaleźć odpowiednie miejsce a potem wychować pierwsze pokolenie robotnic. Tak że zanim królowa pełzaczy stanie się wielka i gruba. Hasa sobie i wykonuje to co zwykłe pełzacze, tyle że jest większa i może mieć mocniejsze płytki (królowe mrówek mają w tym stadium skrzydła). Niezłym dodatkiem byłaby animacja królowej która oddziela sobie odwłok i walczy jak wielki pełzacz wojownik. Taka animacja była chyba w starym demie.

Widzę że są podzielone opinie na ten temat, w takim razie zrobiłem ankiety, zapraszamy do głosowania!

1. Czy królowa pełzaczy powinna mieć płytki ochronne na pancerzu? http://www.strawpoll.me/12358208

2. Czy zbroja z trofea/ów królowej pełzaczy np: jej płytek ma sens?
http://www.strawpoll.me/12358321
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry