Gothic II NK Edycja Rozszerzona 73061 211

O temacie

Autor Ryszard

Zaczęty 16.02.2017 roku

Wyświetleń 73061

Odpowiedzi 211

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
I nie tylko tarcze miały byc xD const int ITEM_DAG = 1 << 13;
const int ITEM_SHIELD = 1 << 18;
także...

Jak się zna Ikarusa to można za pomocą tych FLAG zrobić naprawdę wiele... Duale, tarcze, sztylety, wystarczy dobra znajomość ;p
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Proponowaliśmy już to Ekipie tworzącej Gothic II NK Rozszerzenie (koledzy naszego mappera), oni zaś niestety odmówili i powiedzieli że może jak skończą swojego.

Jeśli masz na myśli tego moda : http://themodders.org/index.php?topic=27756 to nie jest on przypadkiem zawieszony czy coś w tym stylu no i nie robiła go przypadkiem jedna osoba a nie team ? (No chyba, że chodzi Ci o coś kompletnie innego)
 
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
I nie tylko tarcze miały byc xD const int ITEM_DAG = 1 << 13;
const int ITEM_SHIELD = 1 << 18;
także...

Jak się zna Ikarusa to można za pomocą tych FLAG zrobić naprawdę wiele... Duale, tarcze, sztylety, wystarczy dobra znajomość ;p

Albo wystarczy wgrać system packa ... i też można robić duale, tarcze, sztylety, kije, karabiny, taborety, granaty, noże i chuj wie co tak ktoś chce :P
 

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Nowe Screenshoty:

Reputacja:
Spoiler
Jest możliwość spytania także Andre o naszą reputację, żeby kwestie się nie powtarzały do danej rangi w mieście, jest kilka kwestii) Reputacja świadczy o tym czy ktoś będzie chciał z nami rozmawiać czy nie, gdzie nas wpuszczą (ze zbyt niską reputacją strażnik nas nie wpuści np: do sędziego), reputacje się traci m.in za: dokonanie karalnego czynu (bójka, kradzież, atak (w tym prowokacja), kradzież kieszonkowa) oczywiście to zależy od dzielnicy. Można ją odpracowywać u Andre, jednak gdy mamy zbyt niską reputacje nie wpuszczą nas do miasta dopóki nie przekupimy strażnika bramy (ostatni poziom reputacji ujemnej) - po próbie podejścia do palladyna on atakuje nas i zabija. Reputacja również wpływa na sposób wyrażania się do nas od npców.

Kolejne Zbroje:
Zbroja z płytek królowej pełzaczy:
Spoiler

Średnia zniszczona zbroja Palladyna + zniszczony hełm palladyna: (Występowanie; Górnicza dolina)
Spoiler

Skórzane ubranie obywatela 2:
Spoiler

Średnia zbroja łowców orków:
Spoiler

Dodanie nowych kupców w górnej części miasta:
Spoiler

Chwila chłodzenia:
Spoiler

Mała szabla piracka:
Spoiler

Model kołczanu:
Spoiler

Łódka (+kilka ulepszeń*WOG*):
Spoiler

Co jakiś czas będę wstawiał nowe screeny.

 

Frizbick
  • Gość
Nieźle, w końcu coś konkretnego. Oby tak dalej, szczególnie mnie osobiście interesują takie nowinki skryptowe. Wydaje mi się, że nawet zagram chociaż takich rozszerzeń szczerze nie lubię.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Mam nadzieję, że będzie jakiś rozszerzony wątek z sędziom, żeby ta reputacja miała jakiś sens :p Dostałeś tylko nowych pancerzy to prezentujesz tylko pokolorowane, prezentacja ładna, ale jak widzę ciągle te same modele to mnie słabi, nowego orężu też dostałeś :P To prezentujesz jakiś bułat, który wygląda tragicznie wymodelowane przez dużą ilość zmarnowanych trójkątów :P Ale ogóle spoko, props.
 

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Mam nadzieję, że będzie jakiś rozszerzony wątek z sędziom, żeby ta reputacja miała jakiś sens :p Dostałeś tylko nowych pancerzy to prezentujesz tylko pokolorowane, prezentacja ładna, ale jak widzę ciągle te same modele to mnie słabi, nowego orężu też dostałeś :P To prezentujesz jakiś bułat, który wygląda tragicznie wymodelowane przez dużą ilość zmarnowanych trójkątów :P Ale ogóle spoko, props.

No jasne że będzie rozszerzony wątek z sędziom  :D , a dodam nowy oręż, co do nowych pancerzy z zupełnie nowymi modelami to pewnie nie szybko, zbroi w 3ds maxie / gmaxie nie umiem robić ani nikt ode mnie. Coś się postaram, może się nauczę bo też będą zbroje z żeńskie. Coś z dostawy pozmieniam i upgarduje bo ta zbroja twoja Xardasa wygląda epicko, tylko zedytuje ją, staram się polepszać jakość zbroi.

Nieźle, w końcu coś konkretnego. Oby tak dalej, szczególnie mnie osobiście interesują takie nowinki skryptowe. Wydaje mi się, że nawet zagram chociaż takich rozszerzeń szczerze nie lubię.

Częściej musi być coś konkretnego, jak się doczekam mapy niedługo nowej wyspy to będę miał co robić, jeśli chodzi o skrypty to nadal się uczę i założyłem nawet zeszycik z nimi. Pewnie cudów w najbliższym czasie nie będzie, jak znajdę chwilę więcej czasu i spokoju to wezmę się za nowe eq (chcę teoretycznie połączyć ten z g1 i g2) czyli to będzie takie eq jak w dwójce, z tym że będzie się dało przełączać kategorie lewo/prawo (Magia, Przedmioty, Bronie dystansowe, Bronie białe, Amulety itp..) + obracające się przedmioty w eq. Jak nie dam rady to poproszę kogoś o pomoc. To tylko póki co plan, ale fajnie jakby się udało z tym eq :D
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Weź zobacz sobie wszystkie pancerze i jak możesz to podeślij na wiadomości prywatnej screeny z gry, chce to obczaić jak to wygląda :p
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
No, te SS które wrzuciles juz nieźle wyglądają. Wrzuć  średnia zbroje lowcy orków od przodu bo od boku slabo widac jak prezentuje sie
 

RoMek

RoMek

RaveN Studio
Niewolnik systemu
posty643
Propsy317
ProfesjaAnimator
  • RaveN Studio
  • Niewolnik systemu
Zapowiada się ciekawie pływanie tego jeszcze nie było. Ogólnie to mało jest rozszerzeń do Nocy Kruka.

[Pytanie do twórców]
Czy myśleliście o dodaniu nowych umiejętności jak np. łowienie ryb albo walkę dwoma toporami?
 

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Zapowiada się ciekawie pływanie tego jeszcze nie było. Ogólnie to mało jest rozszerzeń do Nocy Kruka.

[Pytanie do twórców]
Czy myśleliście o dodaniu nowych umiejętności jak np. łowienie ryb albo walkę dwoma toporami?

W sumie było wiele pomysłów i ten chyba też się pojawił z łowieniem, jednak zrealizujemy bo jest coś w tym  :D  Co do toporów to akurat mieliśmy w planach, więc będą. Dlatego
też coś od siebie proponujcie. Cp do duali wgl to według mnie mają z całą pewnością sens, co do tarcz to nie wiadomo co z nimi.

No, te SS które wrzuciles juz nieźle wyglądają. Wrzuć  średnia zbroje lowcy orków od przodu bo od boku slabo widac jak prezentuje sie

Ok, zmienię. Mam nowe pancerze od Draksa do łowców orków, więc pokażę. Jak będę w domu to wyślę
 

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Jak dla mnie Returning zamyka kwestie addonów do g2nk w którym niebotycznie rozbudowano całą grę więc nie wiem czy zaoferujecie coś czego Returning nie ma ( a ma wiele).
Ja pierdolę kurwa, ale mnie triggeruje porównywanie każdego moda do jebanego Returninga. Returning to sklejka wielu modów kurwa mać, a nie wszystkim musi się jeszcze podobać przerobienie mechaniki Gothica przez niego na jakiś pierdolony hack'n'slash, w którym jeszcze wprowadzono takie cudowne innowacje jak npc widzący przez ściany i dopierdalanie Ci grzywny za przeczytanie książki na czyimś regale.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Miler

Miler

Użytkownicy
Człowiek z nikąd
posty130
Propsy17
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • Człowiek z nikąd
Chciałbym ogłosić, że podłączam się do projektu :D
 
I’m always getting high cuz my confidence low.

bgb

bgb

Użytkownicy
posty848
Propsy592
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zbroja z płytek królowej pełzaczy:
Spoiler

Średnia zniszczona zbroja Palladyna + zniszczony hełm palladyna: (Występowanie; Górnicza dolina)
Spoiler
Czemu te tekstury są takie rozpikselowane?

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Zbroja z płytek królowej pełzaczy:
Spoiler

Średnia zniszczona zbroja Palladyna + zniszczony hełm palladyna: (Występowanie; Górnicza dolina)
Spoiler
Czemu te tekstury są takie rozpikselowane?

Czeka ich poprawa jakości :D
 

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Jak dla mnie Returning zamyka kwestie addonów do g2nk w którym niebotycznie rozbudowano całą grę więc nie wiem czy zaoferujecie coś czego Returning nie ma ( a ma wiele).
Ja pierdolę kurwa, ale mnie triggeruje porównywanie każdego moda do jebanego Returninga. Returning to sklejka wielu modów kurwa mać, a nie wszystkim musi się jeszcze podobać przerobienie mechaniki Gothica przez niego na jakiś pierdolony hack'n'slash, w którym jeszcze wprowadzono takie cudowne innowacje jak npc widzący przez ściany i dopierdalanie Ci grzywny za przeczytanie książki na czyimś regale.

Do tego grzywny w wysokości nawet kilku tysięcy monet.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jak dla mnie Returning zamyka kwestie addonów do g2nk w którym niebotycznie rozbudowano całą grę więc nie wiem czy zaoferujecie coś czego Returning nie ma ( a ma wiele).
Ja pierdolę kurwa, ale mnie triggeruje porównywanie każdego moda do jebanego Returninga. Returning to sklejka wielu modów kurwa mać, a nie wszystkim musi się jeszcze podobać przerobienie mechaniki Gothica przez niego na jakiś pierdolony hack'n'slash, w którym jeszcze wprowadzono takie cudowne innowacje jak npc widzący przez ściany i dopierdalanie Ci grzywny za przeczytanie książki na czyimś regale.

Grałeś? Nie, więc się nie wypowiadaj, bo Returning nie jest jedynie sklejką modów, a 2.0 to w ogóle już to kosmos a ziemia.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak dla mnie Returning zamyka kwestie addonów do g2nk w którym niebotycznie rozbudowano całą grę więc nie wiem czy zaoferujecie coś czego Returning nie ma ( a ma wiele).
Ja pierdolę kurwa, ale mnie triggeruje porównywanie każdego moda do jebanego Returninga. Returning to sklejka wielu modów kurwa mać, a nie wszystkim musi się jeszcze podobać przerobienie mechaniki Gothica przez niego na jakiś pierdolony hack'n'slash, w którym jeszcze wprowadzono takie cudowne innowacje jak npc widzący przez ściany i dopierdalanie Ci grzywny za przeczytanie książki na czyimś regale.

No i co tam dalej? :D Zakręć kurek bo ci cieknie.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Jak dla mnie Returning zamyka kwestie addonów do g2nk w którym niebotycznie rozbudowano całą grę więc nie wiem czy zaoferujecie coś czego Returning nie ma ( a ma wiele).
Ja pierdolę kurwa, ale mnie triggeruje porównywanie każdego moda do jebanego Returninga. Returning to sklejka wielu modów kurwa mać, a nie wszystkim musi się jeszcze podobać przerobienie mechaniki Gothica przez niego na jakiś pierdolony hack'n'slash, w którym jeszcze wprowadzono takie cudowne innowacje jak npc widzący przez ściany i dopierdalanie Ci grzywny za przeczytanie książki na czyimś regale.

Grałeś? Nie, więc się nie wypowiadaj, bo Returning nie jest jedynie sklejką modów, a 2.0 to w ogóle już to kosmos a ziemia.

Nadal znajdują się w nim materiały posklejane z innych modów, nie mówiąc o podjebanych pancerzach z serwera MMORPG ;P
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Proponuję wystosować pismo do sądu ws. podjebanych pancerzy.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry