Gothic II NK Edycja Rozszerzona 73032 211

O temacie

Autor Ryszard

Zaczęty 16.02.2017 roku

Wyświetleń 73032

Odpowiedzi 211

Frizbick
  • Gość
Ciężko stwierdzić, czy ma sens jak nie wiadomo, jak miałoby to wyglądać. Królowa z Gothica najbardziej przypomina mi królową termitów więc nijak mi te płytki nie pasują:
http://previews.123rf.com/images/wonderisland/wonderisland1209/wonderisland120900305/15249625-Queen-termite-Stock-Photo.jpg
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Mogła by mieć ewentualnie płytki ale jakieś szczątkowe, które zanikły częściowo w procesie ewolucji z normalnego pełzacza w królową. Taka pozostałość po tym co było kiedyś ale teraz nie jest wykorzystywane i potrzebne.
Oprócz rzeczy technicznych typu jaja, jad wydaje mi się że nie ma sensu pozyskiwać innych rzeczy z królowej, generalnie kojarzy mi się z takim wielkim owadem śmierdzącym stęchlizną.
 
Gothic najlepszy

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Mój pomysł jest taki, poproś twórców Dark Sagi o pozwolenie na wykorzystanie zrobionej przez nich królowej razem z animacjami. Ich wersja wygląda na taką "Młodą Królową" która jest bardziej opancerzona od innych pełzaczy, nawet od wojowników.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poza tym informacje o wykorzystanych zasobach znajdują się w creditsach końcowych. U Ciebie taka informacja nigdy, nigdzie by się nie znalazła.
To sprawia tylko (albo i aż), że twórców nie można posądzić o kradzież. Materiały nie stają się ich własnością.
Zawału tylko nie dostań od tego trigger'owania się
Heheheh jakiś ty kurwa zabawny topkek xD

Idz karakanie do sadu, zaloz im sprawe i bedzie ok.  :ok:
 

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Ciekawe po co, skoro napisałem, że nic nie ukradli, tylko stwierdziłem fakt, że wykorzystują materiały z innych modów; to nie jest tożsame. Chciałeś być błyskotliwy, ale coś nie pykło.
Poza tym, nawet gdyby ukradli, nikt nie musi być karany, choć powinien. Kradzież czyjejś własności jest po prostu obrzydliwa. Jeżeli tego nie rozumiesz, to mi Ciebie szkoda.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Senpai

Senpai

Użytkownicy
Pisarz, otaku, człowiek - combo
posty3
Propsy4
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Pisarz, otaku, człowiek - combo
Pragnę tylko przypomnieć, ze prawo cytatu jest mocno ograniczone i nie zezwala na bezkarne branie sobie treści innych twórców, nawet jeśli w creditsach napiszesz, kto jest ich autorem.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Łał, no dzięki za tą informację, ale przypominam Ci, że mówimy tutaj o moddingu, który w tych kwestiach mocno naciąga prawo. Już nie wspomnę o tym, że nie wydaje mi się, żeby faktycznie dużo tam było rzeczy dodanych bez zgody autorów. Na Unnamed, Dark Saga na pewno mają pozwolenie, a w przypadku map z Piratenleben i Wspólnoty Światy to są one przecież dostępne na WOG-u, a przynajmniej były.

Poza tym kończę tym postem dyskusje, bo to nie jest temat do tego dyskusji na ten temat i autor życzyłby sobie raczej, by gadano o jego modzie (sam się niestety dałem zbaitować). Każdy następny post na ten temat tutaj skończy się warnem i likwidacją kolejnych postów.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Małe [EDIT] filmik rekrutacyjny:
https://www.youtube.com/watch?v=ROQwQMTfdjg

Na tym kanale będą ogólnie filmy prezentujące nowości z moda, tutaj przy okazji wstawiania nowych screenów będę informował o nowych jak owe się pojawią.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
 

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Wykorzystacie jakiś pomysł z tego? http://themodders.org/index.php?topic=26491.msg1246572
:D

Czytaliśmy już to, i jak mówiłem rzeczy niedodane które miały być też zostaną zaimplementowane, pewnie nie wszystko ale myślę że znaczna większość (np: powodzenia z lataniem na smoku ...) W każdym razie dobrze że wspominasz.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
 

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Coś nowego z modem? :D

Póki co pracuje nad tym ekwipunkiem, dalej postaram się o system "heroteam"  (to daje np: focusname niebieskie dla członków bohatera drużyny) , jak skończę to dam znać, inni jak będą mieli postępy z drużyny też damy znać. Nie mamy też jakiegoś szybkiego tempa, prace idą czasami wolniej, czasami szybciej.
 

saint269

saint269

Użytkownicy
posty109
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
 

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Będą jakieś nowe gildie?
Warto wspomnieć więcej o nowych gildiach, dzięki którym zwiedzanie świata nie będzie nudne ani czasem bezpieczne. Edycja Rozszerzona doda wiele nowych rozwiązań, nowe awanse gildii, - zatrute i podpalone strzały, więcej trofeów do zdobycia podczas walki z potworami.

Pierwsza strona, sześć stron postów do przejrzenia to za dużo?

saint269

saint269

Użytkownicy
posty109
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Sorry dopiero teraz zauważyłem
 

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No spoko, tylko na przyszłość najpierw przeczytaj wątek :P
Edit:
@Ryszard polecam rozwinąć trochę wątki dot. Lestera. Zawsze gdy grałem w Gothiczka czułem, że traktowany jest on po macoszemu :/.

saint269

saint269

Użytkownicy
posty109
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Na kiedy jest przewidziana premiera?
 

Hosni

Hosni

Użytkownicy
posty149
Propsy51
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Oby nie za szybko, by wszystko było dopracowane.
 
Użyczyłem głosu w modyfikacjach:
- Wyspa [G1]
- Laer Gjoll [G2]
- Mag [G2]

Matiszp

Matiszp

Użytkownicy
Bisacodyl
posty10
Propsy7
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Bisacodyl
Jak narazie nie mamy ustalonej dokładnej daty premiery, gdyż czeka nas jeszcze wiele pracy... W chwili obecnej trudno to oszacować. Jak tylko będziemy mogli powiedzieć kiedy mniej więcej skończymy, damy oficjalny post na forum. :)
 
Splash zajmuje się multiplayerami do Gothica. Nie przestawajcie zawracać mu tym głowy.

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Oby nie za szybko, by wszystko było dopracowane.

Racja, wolę pracować dłużej, ale żeby było jak najlepiej dopracowane. Oczywiście ruszą beta testy, żeby to wszystko dopracować. . Wiadomo że będą potem patche i aktualizacje po wyjściu moda :D, ale musi być też grywalny w czasie wyjścia.

No spoko, tylko na przyszłość najpierw przeczytaj wątek :P
Edit:
@Ryszard polecam rozwinąć trochę wątki dot. Lestera. Zawsze gdy grałem w Gothiczka czułem, że traktowany jest on po macoszemu :/.

Masz słuszność, mamy już co do niego plany fabularne :D .
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry