NIEZNANE GOTHICOWE CIEKAWOSTKI + Fabularne FAQ Dziejów Khorinis 102735 253

O temacie

Autor Kuba

Zaczęty 24.12.2016 roku

Wyświetleń 102735

Odpowiedzi 253

Xardas47

Xardas47

Użytkownicy
Mhroczny charakterek
posty249
Propsy150
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Mhroczny charakterek
Właściwie zawsze gram magiem i nie potrzebuję jakiś innowacji żeby dobrze się bawić. Prioretem jest zapewnienie stabilności rozgrywki i spójności fabularnej.
 

Dark2

Dark2

Użytkownicy
posty7
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@blightborne rozumiem Twoje obawy, ale na pewno chłopy wymyślą rozwiązanie :D
https://lh3.googleusercontent.com/-t-qwS5dUxc4/V5aGamVOamI/AAAAAAAAJ-k/rSWFJCMBLj8YObKht_EeeggoFtOXzoGoQCCo/s656/Lars%2Band%2Bcompany.png
Ciezko nie skojarzyc mi tej postaci z prawej z aparycji do Pana Krzysztofa Zakrzewskiego :)
Jak dowiecie się ktor podkłoży głos panu z prawej to zrobicie fikołka przez plecy - zaświadczam :D

Rozumiem podjęcie przez was takiej, a nie innej decyzji, aczkolwiek gra łucznikiem (łowcą) w podstawowym Gothic'u mija się z celem, więc tu pojawia się moje pytanie czy była by możliwość dodania celowania (chociażby takiego jaki oferuje Siemekk w Gothic 2 L'hiver UnBalance MOD) i tego przysłowiowego kołczanu na plecach ?
Spokojnie - @gryfel jest psychofanem grania łucznikiem i wymyślił już wstępnie świetne rozwiązanie, aby gra tą drogą miała swoje duże zalety ;)
 

bezi50

bezi50

Użytkownicy
posty53
Propsy5
  • Użytkownicy
Jako, iż akcja DK ma miejsce 10 lat przed wydarzeniami z G1 to czy poczyniliście już jakieś kroki by postacie takie jak Diego, Gorn itd wyglądali na młodszych względem oryginalnej gry?

Czy zadbaliście też o takie detale jak na przykład Lester z włosami i bez tatuaży lub Angar bez uszkodzonego oka?

Czy w DK spotkamy takie Postacie jak na przykład Bloodwyn, Kyle, Wilk, Wrzód itp?

W pierwszych zapowiedziach DK, które ukazały się kilka lat temu wspomnieliście, że  pojawi się możliwość używania tarcz i jestem ciekaw czy ostatecznie pojawi się to w grze czy jednak z tego zrezygnowaliście?

Czy w DK pojawią się zupełnie nowe modele uzbrojenia, opancerzenia, przeciwników itp?

I czy wybraliście już Aktora, który użyczy głosu głównemu bohaterowi?
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Jako, iż akcja DK ma miejsce 10 lat przed wydarzeniami z G1 to czy poczyniliście już jakieś kroki by postacie takie jak Diego, Gorn itd wyglądali na młodszych względem oryginalnej gry?

Czy zadbaliście też o takie detale jak na przykład Lester z włosami i bez tatuaży lub Angar bez uszkodzonego oka?

Czy w DK spotkamy takie Postacie jak na przykład Bloodwyn, Kyle, Wilk, Wrzód itp?

W pierwszych zapowiedziach DK, które ukazały się kilka lat temu wspomnieliście, że  pojawi się możliwość używania tarcz i jestem ciekaw czy ostatecznie pojawi się to w grze czy jednak z tego zrezygnowaliście?

Czy w DK pojawią się zupełnie nowe modele uzbrojenia, opancerzenia, przeciwników itp?

I czy wybraliście już Aktora, który użyczy głosu głównemu bohaterowi?
Tyle że wrzód w akcji DK jest chyba dzieciakiem a dzieci do kolonii nie zrzucano
 

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cytuj
Tyle że wrzód w akcji DK jest chyba dzieciakiem a dzieci do kolonii nie zrzucano
A w Tajwanie do więzień 9-latki już tak...

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Cytuj
Tyle że wrzód w akcji DK jest chyba dzieciakiem a dzieci do kolonii nie zrzucano
A w Tajwanie do więzień 9-latki już tak...
A widziałeś jakieś dzieci w G1?
Chociaż dzieci w ogóle nie ma w Gothicach xd
 

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
XD Tylko nawiązuje do twojej odpowiedzi (pół-żartem, pół serio :D)

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Raczej najlepiej jest Wrzóda nie pokazywać jako więźnia. Serio ktoś uważa, że przeżyłby 10 lat za Barierą? Na moje trafił tam na rok, góra dwa. Biorąc pod uwagę, że w trakcie pierwszej lepszej rozróby Snaf i koledzy go zabili to co byłoby w trakcie Buntu i pierwszych miesięcy ustanawiania porządku w Kolonii :P

Powiedziane jest, że Angar stracił oko w Kolonii a nie przed?
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Cytuj
Tyle że wrzód w akcji DK jest chyba dzieciakiem a dzieci do kolonii nie zrzucano
A w Tajwanie do więzień 9-latki już tak...
A widziałeś jakieś dzieci w G1?
Chociaż dzieci w ogóle nie ma w Gothicach xd
A Till Sekoba? Po prostu sa tam nastolatki a nie dzieciaki  (Tak, wiem mowa o g1 aczkolwiek w g2 byly :P )
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Może tak, w Gothicu są dzieci tylko PB byli za leniwi by ich odróżnić od normalnego człowieka :P
Ten bratanek/siostrzeniec/wujek/córka/wnuczek czy bóg wie kto tego nieszczęsnego Thorbena też był jakimś gówniarzem.
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Może tak, w Gothicu są dzieci tylko PB byli za leniwi by ich odróżnić od normalnego człowieka :P
Ten bratanek/siostrzeniec/wujek/córka/wnuczek czy bóg wie kto tego nieszczęsnego Thorbena też był jakimś gówniarzem.
Był dorosły ale faktem jest że był cipką
 

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
Czy Elvrich był cipką ja nie wiem, co ty byś zrobił gdyby w lesie rzuciłoby się na ciebie 6 bandytów uzbrojonych każdy w broń? ^^ Za to Till jest tym nastolatkiem, sugeruję to sam głos jak i słowa bezimiennego, który nikomu nigdy nie powiedział "chłopcze". Raczej to my byliśmy ci młodsi od innych ^^
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Czy Elvrich był cipką ja nie wiem, co ty byś zrobił gdyby w lesie rzuciłoby się na ciebie 6 bandytów uzbrojonych każdy w broń? ^^
Za monitorem, to każdy potrafi być kozakiem Necro, np taki Gejzer który chyba zapomniał że ludzie nie mają opcji wczytaj
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Może tak, w Gothicu są dzieci tylko PB byli za leniwi by ich odróżnić od normalnego człowieka :P
Ten bratanek/siostrzeniec/wujek/córka/wnuczek czy bóg wie kto tego nieszczęsnego Thorbena też był jakimś gówniarzem.
Był dorosły ale faktem jest że był cipką



Nie, wiem, ja go tam nie rozbierałem.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
A tak w ogóle skoro przelecz oryginalnie miala byc na gorze GD to gdyby Khorinis byloby takie samo jak w g2, to gdzie ta przelecz by wychodzilaby?

@inż. Avallach
 

Rumby

Rumby

Użytkownicy
posty96
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na materiale, który wrzucili o ciekawostkach jest mapa - jak zatrzymasz w 22:52 to widać, gdzie ta przełęcz będzie wychodzić :P
 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
A tak w ogóle skoro przelecz oryginalnie miala byc na gorze GD to gdyby Khorinis byloby takie samo jak w g2, to gdzie ta przelecz by wychodzilaby?
Będzie wychodzić w miejscu, gdzie w Gothic 2 jest przełęcz, dokładnie tam gdzie wiedzie główna ścieżka, z kilkoma grupami orków po drodze.
 

Frizbick
  • Gość
Cytuj
A tak w ogóle skoro przelecz oryginalnie miala byc na gorze GD to gdyby Khorinis byloby takie samo jak w g2, to gdzie ta przelecz by wychodzilaby?
Będzie wychodzić w miejscu, gdzie w Gothic 2 jest przełęcz, dokładnie tam gdzie wiedzie "główna" ścieżka, z kilkoma grupami orków po drodze.
Tam, gdzie oryginalnie jest wejście przy placu wymian?
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Cytuj
A tak w ogóle skoro przelecz oryginalnie miala byc na gorze GD to gdyby Khorinis byloby takie samo jak w g2, to gdzie ta przelecz by wychodzilaby?
Będzie wychodzić w miejscu, gdzie w Gothic 2 jest przełęcz, dokładnie tam gdzie wiedzie "główna" ścieżka, z kilkoma grupami orków po drodze.
To jest bez sensu, przeciez to jest zupelnie inne miejsce, przy placu wymian i na polnocy gd przy starej kopalni, wiec jakim cudem wychodzilaby w khorinis z tego samego miejsca. Chyba nie zrozumiales o co mi chodzilo
 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
To jest bez sensu, przeciez to jest zupelnie inne miejsce, przy placu wymian i na polnocy gd przy starej kopalni, wiec jakim cudem wychodzilaby w khorinis z tego samego miejsca. Chyba nie zrozumiales o co mi chodzilo
Spójrz sobię na mapę http://bankfotek.pl/image/2046656, wyraźnie widać że z przełęczy wychodzą dwie ścieżki, przechodząc do Górniczej Doliny, teren nie zmienia się płynnie, a postać przenoszona jest w inne miejsce, więc myślę że można założyć że po drodze droga mogła się rozgałęziać, to że trafialiśmy w pobliże placu wymian to fakt tego że raczej ciężko byłoby przedostać się przez przełęcz zastawioną skałami, więc siłą rzeczy trzeba wybrać inną drogę. Zakładam że ścieżka na mapie, ta od Placu Wymian to nie jest ta "alternatywna" z G2, którą można przejść omijając orków, bo ta wiodła przez kopalnie i byłaby zbyt wąska i ciężka dla transportu rudy i dóbr do GD.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry