Pytania i problemy techniczne 863708 3676

O temacie

Autor matekacp

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 863708

Odpowiedzi 3676

potezny2

potezny2

Użytkownicy
posty145
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie dziwię się, że Simen stracił już cierpliwość do tego moda. Grywalnie jest nawet niezaczęty i to jest po prostu kpina ze strony twórców. Macie dużo cierpliwości, żeby grać w zrywach z 60 fpsów do 15 na różnych zakątkach mapy, do tego na najgorszej jakości graficznej.
Mod według mnie nie jest zły,ale to prawda z tymi fpsami. Mi na wieży Xardasa płynnie chodzi,40-30 fps,ide do miasta7-15 fps. To jakaś kpina,mi zawsze Gothic płynnie chodził. Silnik Gothica najwyrażniej nie wytrzymuje takich bajerów :D

Post połączony: 2017-01-06, 08:01
Cześć
mam problem z fpsami tuz po wyjściu z wierzy xardasa spadają one do 9
mam zainstalowanego dx11
dane komputera
i76700hq
ram 20GB
gtx 960M
laptop

gra wykrywa tylko intel hd
po wyłączeniu sterowników do intel hd gothic widzi tylko stery od microsoftu co jest gorsze niż intel hd
próby odpalenia gothica za pomocą gtx spełzły na niczym
Radzę sobie wyłączyć trawe,to przez nią tak laguje gre. http://rpgrussia.com/index.php?topic=8941.40 Pobierz te nograss.vdf.
 

Outofmemory

Outofmemory

Użytkownicy
posty2
Propsy9
ProfesjaNierób
  • Zbanowany
Witam serdecznie wszystkich :)

Mam pytanie. Dlaczego po 20 minutach gry w Returning 2.0  wyskakuje mi błąd out of memory? Gram na najnowszym patchu fix5 w wersji 0065 z takimi bajerami jak NOGRASS
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
@Outofmemory

Standard. Nic się z  tym nie da zrobić - pozostaje często zapisywać i to jeszcze najlepiej nie na pierwszym i ostatnim slocie. Jest jeszcze opcja, że albo grasz z dx11, albo masz za dużo powłączanych opcji AST (takich jak nowe włosy, alternatywna kradzież itp.), albo - co najbardziej prawdopodobne - nie wszedł ci 4gb patch. Jak poznać, że "zbliża się crash"? W niektórych miejscach mogą zacząć mrygać albo całkowicie zniknąć tekstury, tzn. obiekt jest cały biały albo cały czarny, znikają tekstury twarzy npc, znikają tekstury przedmiotów w ekwipunku, npc "zacinają rozmowy" czyli np. wchodzisz do miasta i widzisz, że nikt nie wykonuje żadnej "rutyny rozmowy" tylko npc stoją na przeciwko siebie jak słupy. Ogólnie, jak wyżej - często zapisuj, najlepiej z taką częstotliwością, jakbyś miał oczekiwać crasha średnio co pół godziny. Zapisywać przed każdą rozmową, większą walką czy przejściem na nowy teren. Motto Returna 2.0 - zapisywać, zapisywać i jeszcze raz - często zapisywać. Już zwłaszcza po odwiedzinach gęstego, leśnego terenu czy miasta.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Outofmemory

Outofmemory

Użytkownicy
posty2
Propsy9
ProfesjaNierób
  • Zbanowany
Strasznie ten zwiastun Crasha brzmi i wygląda...
 

Kalfas23

Kalfas23

Użytkownicy
posty82
Propsy14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem z grą. Przy instalacji wybiera się czy chce się zainstalować DX11 i mam tę opcję zaznaczoną że tak. Ale ja jej nie chcę i nie mogę tego nawet odznaczyć bo z tym nie daję rady , gra nie chce mi nawet dobrze się włączyć. Co zrobić?
 

Roxell

Roxell

Użytkownicy
posty67
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Potrzebowałem użyć konsolo chickena zeby przywołać zbugowanych orków z kopalni, moja postać siada i nie chce wstać. jakies pomysły?
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Roxell
Jak zbugowanych? Jeśli chodzi o kopalnie orków to oni umierają podczas ostatniej bitwy i to normalne.

A co do konsoli - wpisujesz to co chcesz i wyłączasz ją poprzez: klawisz "pause break"  i potem wpisujesz "42" i escape. I wtedy działa normalnie.
 

tempest

tempest

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie dziwię się, że Simen stracił już cierpliwość do tego moda. Grywalnie jest nawet niezaczęty i to jest po prostu kpina ze strony twórców. Macie dużo cierpliwości, żeby grać w zrywach z 60 fpsów do 15 na różnych zakątkach mapy, do tego na najgorszej jakości graficznej.
Mod według mnie nie jest zły,ale to prawda z tymi fpsami. Mi na wieży Xardasa płynnie chodzi,40-30 fps,ide do miasta7-15 fps. To jakaś kpina,mi zawsze Gothic płynnie chodził. Silnik Gothica najwyrażniej nie wytrzymuje takich bajerów :D

Post połączony: 2017-01-06, 08:01
Cześć
mam problem z fpsami tuz po wyjściu z wierzy xardasa spadają one do 9
mam zainstalowanego dx11
dane komputera
i76700hq
ram 20GB
gtx 960M
laptop

gra wykrywa tylko intel hd
po wyłączeniu sterowników do intel hd gothic widzi tylko stery od microsoftu co jest gorsze niż intel hd
próby odpalenia gothica za pomocą gtx spełzły na niczym
Radzę sobie wyłączyć trawe,to przez nią tak laguje gre. http://rpgrussia.com/index.php?topic=8941.40 Pobierz te nograss.vdf.
po wyłączeniu trawy rzeczywiście da się jakoś  grać 18-20 fps
jak opuści się ten magiczny obszar to fpsy wracają do  60
dziękuje za odpowiedź
 

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty246
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z walką. A w zasadzie, ze stylami walki.

Nagle ni stąd ni zowąd Bezi, który jest wymasterowany we wszystkim i ma w każdej broni minimum 70% posługuje się nimi jakby miał początkowe 10%.

Stało się tak... Po wczytaniu gry. Zapisałem -> umarłem -> wczytałem, no i już nie działa mi system walki.
Na innych zapisach, jeszcze starszych (sprzed 2 tygodni) też mi się to popsuło..
Jak to naprawić?
 

Roxell

Roxell

Użytkownicy
posty67
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
spróbuj się przespać, mi kiedyś pomogło
 

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty246
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No właśnie nic nie chce pomóc.

Wczytanie, restart gothica, przespanie, nauczenie się czegokolwiek
Ale jak poszedłem wyuczyć się broni dwuręcznej do 90% to nagle załączył się styl walki dla 90%+.

Ale na topory i bronie orków/jaszczuroludzi animacja się w ogóle nie zmieniła...
 

senho

senho

Użytkownicy
posty36
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, przy odpalaniu returninga 2.0 w wersji 0065 wywala mi okienko AST.dll not loaded, a przy 3/4 paska ładowania dostaje acces violation, ktoś coś?
 

potezny2

potezny2

Użytkownicy
posty145
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,odinstalowałem moda Returning 2.0,ale w innych modach dalej zostaj jego loadscreen i ten potwor w menu,tez jest tak przy zapisywaniu,jak to naprawić?
 

UberHype

UberHype

Użytkownicy
posty60
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To lepsze :

http://worldofplayers.ru/threads/39879/

MAIN Folder - Required.
RET2_Textures_Replacer_Main - The main pack, mandatory.

Folder the OPTIONAL - On request.
RET2_Textures_Replacer_Plants - increase some plants "Collective". They nizkopoligonnye, but the appearance of their beautiful.
RET2_Textures_Replacer_G2NR_VanillaInv - Vanilla inventory of G2NV.
RET2_Textures_Replacer_RET2_Armor - For those who do not like armor. Returns a "controversial" options to their seats.

Below, the VDF in conflict with each other - to put that one thing.
RET2_Textures_Replacer_G2NR_VanillaStart - Original startskrin of G2NV.
RET2_Textures_Replacer_RET2_VanillaLoad - For those who are not satisfied with the loading screens / startskrin. Returns from the original B2.

Z optionalów proponuję wrzucić tylko ret2 textures replacet ret 2 armor i ret2 textures replacer ret2 vanilla load. Do tego dorzucamy :

https://yadi.sk/d/nLmrMY0yzkUjP

Tylko nie wrzucamy wersji ALL, tylko wersję zwykłą (nograss BEZ ALL). To powinno dać 15/20+ fps'ów minimum.
Z 15fps w Mieście zrobiło Mi się +/- 30
Wielkie dzięki  :)
 

Frizbick
  • Gość
Witam,odinstalowałem moda Returning 2.0,ale w innych modach dalej zostaj jego loadscreen i ten potwor w menu,tez jest tak przy zapisywaniu,jak to naprawić?
Zawsze zarówno przed jak i po instalowaniu dużych modów rób reinstall Gothica.
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@senho
Temat poruszany sto razy, dosłownie na każdej stronie ostatnio.
 

joniq91

joniq91

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak komuś sie uda poradzić z problemem ast.dll to bardzo proszę niech poda rozwiązanie. Możecie nawet wysłać PW.
 

B0SSAN0VA

B0SSAN0VA

Użytkownicy
posty26
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest gdzieś jakaś instrukcja(poza głównym postem z download'em, który niewiele mi wyjaśnia. Trochę głupi jestem.) instalacji tego wszystkiego? Muszę grać w to po rosyjsku? No po prostu nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat. No i nawet nie wiem, jak ściągnąć jakąś poprzednią wersję(najnowsza podobno zabugowana w chuj.)
 

ExtremeD100

ExtremeD100

Użytkownicy
posty41
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Miał ktoś z Was podobny problem? Nie mogę wejść do Jharkendaru.

 

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty246
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dlaczego instalator Returninga nie zrobił mi ikonki na pulpicie? Z czego ja mam to teraz niby włączyć?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry