Pytania i problemy techniczne 863647 3676

O temacie

Autor matekacp

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 863647

Odpowiedzi 3676

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
Witam, przy odpalaniu returninga 2.0 w wersji 0065 wywala mi okienko AST.dll not loaded, a przy 3/4 paska ładowania dostaje acces violation, ktoś coś?

Sprawdz czy masz zainstalowane wszystkie visuale ktore masz w paku instalacyjnym

Post połączony: 2017-01-08, 11:00
Moje pytanie, chodzi mi o inteligencje, czytalem solucje i robilem jak podali, i nic.. ksiazki jak na razie nie pomagaja, uczenie sie mikstur tez nie, i inne metody gdzxie moge wbic inteligencje przed dolaczeniem do gildi, gram na wersji 065
 

ExtremeD100

ExtremeD100

Użytkownicy
posty41
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dlaczego przy odpalaniu Retuninga 2.0 dostaje acces violation podczas ładowania?
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
Sprawdz czy masz wszystko dobrze zainstalowane zwlaszcza visuale, i wazne czy masz servis pack 1 jesli grasz na windows 7
 

Wilczurex

Wilczurex

Użytkownicy
posty20
  • Użytkownicy
Cześć i czołem, mam delikatnie wielki problem. Po pierwszym wejściu do Jarkendaru wygląda on jak bym go już explorował i  zebrał wszystko. Przeinstalowywałem grę i nic, odpalałem z zapisu przed wejściem w drugi akt i też to samo. Miał ktoś coś podobnego, jakieś rady? Wrzucam save przed samym odpaleniem portalu https://drive.google.com/file/d/0B3pJsXxOBj_yRC1RcE5hOTkzTHM/view?usp=sharing jak by ktoś miał chęć odpalić i zobaczyć czy u niego zadziała i dał znać był bym mega wdzięczny. Wersja returninga 00065. Ewentualnie prosił bym o jakiegokolwiek sava z wersji 00065 właśnie w czasie exploracji jarkendaru, niezależnie jaką klasą (najemnik preferowany) byleby na poziomie normalnym/trudnym. Pozdro :)
 

UberHype

UberHype

Użytkownicy
posty60
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dlaczego instalator Returninga nie zrobił mi ikonki na pulpicie? Z czego ja mam to teraz niby włączyć?
Wejdź do folderu z grą i odpal przez Gothic2.exe
 

ExtremeD100

ExtremeD100

Użytkownicy
posty41
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiecie co z tym zrobić? Naprawdę potrzebuje pomocy z tym błędem. Nie mogę przez niego wejść do Jharkendaru.Gram na wersjii 0060, jeśli to ma jakieś znaczenie.
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
@ExtremeD100

Nie możesz wejść po raz pierwszy (zabicie Kruka i tak dalej) czy po raz drugi/trzeci (orkowie w dolinie/zemsta starożytnych) ? Jeśli po raz pierwszy to, albo reinstall (bez usuwania save'ów, save wczytasz nawet po reinstalu), albo tylko nowa gra. Jeśli jednak nie możesz tam wejść podczas zadania o orkach albo zadania o nieumarłych - zostaje nowa gra.

Miałem podobny błąd, tyle że nie mogłem wczytywać zapisów zrobionych w Jarkendarze.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

ExtremeD100

ExtremeD100

Użytkownicy
posty41
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zdarza się to przy pierwszym wejściu i nie wiem z jakiego powodu. Jestem już po reistallowaniu i nowej grze, więc kompletnie nie wiem w czym leży problem.
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pewnie w zbugowanej wersji returna... Ja ten bład pamietam z jakiejś starszej wersji returna ale to było ze 2 lata temu wiec nie wiem jak moge pomóc.Moze poszukaj w tematach z returningiem 1.0,nie wiem
 

ExtremeD100

ExtremeD100

Użytkownicy
posty41
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hmm, mógłby ktoś nadesłać swój folder Data z Retuningiem, gdzie raczej nie ma podobnych błędów do moich i normalnie jest w stanie się dostać do Jarkendaru i Górniczej Doliny? Bym był wdzięczny.
 

venuen

venuen

Użytkownicy
posty94
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pobrałem wersję 065 wgrałem AST pod tę wersję i wywala mi błąd dostępu podczas klikania nowa gra. Przy włączaniu gry jest napisane: AST not loaded.

Ok problem już naprawiłem.

Ludzie piszą mi na priv skąd pobrałem AST, więc wklejam : http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1484794-RETURNING-v2-0-Stand-Fragen-Antworten-3?highlight=AST
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@venuen
Themodders->szukaj->ast.dll/AST/błąd nowa gra


Gdybyś poszukał chwile to byś znalazł różne odpowiedzi w parę sekund, nikt nic nowego ci nie powie.
 

ExtremeD100

ExtremeD100

Użytkownicy
posty41
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiecie jak włączyć marvin mode w Returningu 2.0? Potrzebny mi jest na kilka sekund, a nie mam pojęcia jak go włączyć.
 

Cooba

Cooba

Użytkownicy
posty140
Propsy18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@ExtremeD100
Proszę zajrzyj na 64-tą stronę tematu "dyskusja na temat modyfikacji"
 

QariX

QariX

Użytkownicy
posty21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem czy to było ale, chce zostać Strażnikiem Świątynnym wykonałem  zadanie z paczką dla Oruna i młotem i nie wiem co dalej zrobić by mnie przyjęli dostałem zioło dla Parveza lecz on nie ma dialogu by mu dać tak samo jak uspie ucznia Namiba to też nic nie mówi a Cadar nie daje mi misji z zielem czy to jakiś bug ? mam fix 5 z 0065
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Czy jakiś wytrawny gracz, ewentualnie ktoś za takiego się uważający mógłby polecić szybki (jak najszybszy) sposób na wyczyszczenie Khorinis ? W grę wchodzą taktyki i dla wojownika i dla łucznika i dla maga każdego rodzaju. Uprzedzam - tak, dam sobie radę, tylko nieco problematycznym jest dla mnie zaglądanie do każdego budynku w którym to zagnieździły się te orkowe karaluchy.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

sussano

sussano

Użytkownicy
posty23
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka =D. Mam dwa pytania: Kto może uczyć alchemii na wyspie khorinis i jej okolicach? I drugie pytanie: Chciałem ulepszyć pancerz to wyskakuje ze mało skilu np.20 czy 15 . O co w tym chodzi? Będę wdzięczny za pomoc :)
 

Cieja

Cieja

Użytkownicy
posty67
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka =D. Mam dwa pytania: Kto może uczyć alchemii na wyspie khorinis i jej okolicach? I drugie pytanie: Chciałem ulepszyć pancerz to wyskakuje ze mało skilu np.20 czy 15 . O co w tym chodzi? Będę wdzięczny za pomoc :)
Alchemii uczy Consatntino i ten gość od zaklęcia niepamięci. A żeby przekuć pancerz musisz mieć ileśtam skilla Forging, którego nabijasz wykuwając bronie.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Czy jakiś wytrawny gracz, ewentualnie ktoś za takiego się uważający mógłby polecić szybki (jak najszybszy) sposób na wyczyszczenie Khorinis ? W grę wchodzą taktyki i dla wojownika i dla łucznika i dla maga każdego rodzaju. Uprzedzam - tak, dam sobie radę, tylko nieco problematycznym jest dla mnie zaglądanie do każdego budynku w którym to zagnieździły się te orkowe karaluchy.
Wytrawnym graczem może nie jestem, ale wiem, że
Spoiler
zabicie wodza w ratuszu
zakończy misję.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

ExtremeD100

ExtremeD100

Użytkownicy
posty41
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dostanę gdzieś dobrą broń pod zręczność w 1-2 rozdziale?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry