Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6904253 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6904253

Odpowiedzi 37317

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
W jaskini na prawo po wyjściu z Khorinis.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Shock

Shock

Użytkownicy
posty91
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zabiłem ją już, i tą z cmentarza w mroczny lesie, koło jaskini bandytów.
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej Benneth(kowal najemników) potrzebuje 100 sztabek żelaza prawda(dziwne tlumaczenie)co daje 5000 bryłek rudy żelaza,czy sie myle?

@edit Potrzebuje 100 prętów XD 1 godzina kopania i załatwione
 

N0N4M3

N0N4M3

Użytkownicy
posty208
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
proszczeiej jest ten bug z kowadłem kujesz 1 i koniec i w kółko xD
 

DOMAKOS1

DOMAKOS1

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@kosiaz88 Sorki błąd, chodziło mi o Ramireza. Nie chce mnie uczyć. Zaraz zrobię tego questa jeżeli faktycznie skrzynia nie jest zabezpieczona i dam znać o wyniku.
 

Shock

Shock

Użytkownicy
posty91
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak by co to proszę o napisanie mi gdzie są te zjawy :).
 

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czołem. Czy mógł by mi ktoś napisać gdzie w Khornis znajdę zjawy  (te latające duch)  ? Bo Xardas kazał mi zdobyć ektoplazme a wiem że z nich wypadają.
Mówisz o szkieletach magach pełno ich wszędzie, nie wiem czy jesteś dość silny, ale tam za farmą Onara jest mały cmentarz i coś w rodzaju kapliczki z trumną w jego środku jak otworzysz wejście do podziemi i załatwisz strażników z kluczami to będą się pojawiać niestety z towarzystwem, jeden jest w starych kopalniach niedaleko Dextera jeszcze jeden jest w tej małej wieży koło drwala tam za trollami.
 

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty246
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zabić demona w kopalni orków?
 

Maravel

Maravel

Użytkownicy
posty123
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zabijać te zjawy (Shadow)? Bo mieczem ni magią im nic nie odejmuje.
 
"Zatrute strzały trzymają kołczany z nami jest bóg Khorne,
zdobyczne buzdygany, blisko trzymamy jak łuk Thorgal,
a w kaftanach długie noże co głoszą cicho pieśń,
a swą klingą wbitą w pierś, niosą cicho śmierć."

UberHype

UberHype

Użytkownicy
posty60
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Maravel Jeśli chcesz zabić bronią to koniecznie srebrnym mieczem, który znajdziesz w przejściu miedzy Górniczą Doliną a Khorinis, a jedyny czar jaki na nie działa to "Zniszczenie ożywieńców"

Mam pytanie, czy na poziomie trudnym dalej jest tak, że jak się kopie to co "1 uderzenie" zwiększa się zmęczenie o 10%?
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szkielety też bardziej podatne na obrażenia od tego miecza czy tylko te zjawy?A tak dokładniej to gdzie jest ten mieczyk?

@Edit A ostrze które kupuje od Harada po zostaniu paladynem?Po konsekrowaniu zadaje wiecej dla nieummarłych?

Na normalu spada o 5 na hardzie nie wiem.
 

kosiaz888

kosiaz888

Użytkownicy
posty14
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ponawiam pytanie. Jak rozpocząć wątek w kopalni orków(ten z uratowaniem paladyna Wenzela)? Porozmawiałem już z Garondem i jedyne co zostało to rozmowa z Ur-Thrallem ale brakuje dialogu na temat kopalni ( jest tylko o światyni śniacego który niczego nie wnosi) wiem ze w wersji 0065 zaczyna się od wątku w kopalni czy jest to błąd czy dialog pojawi się dopiero w późniejszej rozgrywce?? (jestem w rozdziale 3 i wykonałem misje z zabiciem demona w starym obozie na bagnach
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Gadałeś z Talbinem i Jerganem?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

kosiaz888

kosiaz888

Użytkownicy
posty14
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Tak, okazało się ze to jest bug i trzeba uaktywnić możliwość dialogu poprzez GVE (trzeba przestawić "mustgoinironmine" na 1 i polepszyć retorykę na 50 lvl wtedy już wszystko załącza się poprawnie)
 

Avasis

Avasis

Użytkownicy
posty21
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie odnośnie zadania ,,Damn lighthouse'' o latarnii morskiej w której coś straszy  obok wyspy złodziei udałem się tam znalazłem pierścień i nie wiem co dalej zrobić ? Gram na wersji 0065.
Na samym szczycie jest szkielet przy którym musisz chwilę postać aby komentarz bezia zaskoczył. Później z pierścieniem udaj się do Hanny
 

Vaquanish

Vaquanish

Użytkownicy
posty86
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie odnośnie młota adanosa, otóż nie pojawia się w żadnej ze świątyń budowniczych po przyzwaniu strażnika i rozmowie z Saturasem i Ashtarem. Jaka może być tego przyczyna? Gram na wersji 0065.
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja znalazłem niedalego domu Eremity.W sensie w tej świątyni niedaleko;)
A odemnie pytanie:Jakie obrażenia zadają potwory,np pełzacze która statystyka za to odpowiada?
 

Vaquanish

Vaquanish

Użytkownicy
posty86
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pewnie siła, wie ktoś może jak włączyć konsole w Returningu 0065? Gram na poziomie łatwym. Inaczej chyba nie dam rady pchnąć fabuły z powodu buga z tym młotem..
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
pause break->marvin->esc i mozesz wpisywac co tam chcesz dalej po wszystkim->pause i wpisujesz 42->esc
 

UberHype

UberHype

Użytkownicy
posty60
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Gorys211034
Co do srebrnego miecza, to nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, jedyne co Ci mogę powiedzieć to to, że jak będziesz cały czas schodził w dół to go znajdziesz i szkielety też są bardziej podatne na jego działanie, a co do konsekrowanego miecza paladynów to nie wiem jak sprawa wygląda
 


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry