Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6904148 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6904148

Odpowiedzi 37317

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Maravel
1. Solucja.
2. Musisz znaleźć/ukraść klucze w GD.
3. Tak.
4. W kamiennej twierdzy jest miecz 240 dmg.

@Gorys211034
Kopanie rudy i żelaza to jest to samo. Do 100% uczy tego Grimes, do 50% bodajże Snipes.
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej a jak działają trofea?Zdobyłem jedno i założyłem.Czy jak zdobęde drugie to to pierwsze zostanie zdjęte?
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie, Bezi będzie obwieszony jak choinka na święta :D.

Oczywiście że tak.
 

Maravel

Maravel

Użytkownicy
posty123
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam na myśli runę teleportu (zwykłą z gothica) czy ona w ogóle istnieje w returnie? D:
 
"Zatrute strzały trzymają kołczany z nami jest bóg Khorne,
zdobyczne buzdygany, blisko trzymamy jak łuk Thorgal,
a w kaftanach długie noże co głoszą cicho pieśń,
a swą klingą wbitą w pierś, niosą cicho śmierć."

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak dostajesz ja na samym poczatku od Xardasa wystarczy ze podejdziesz do kamienia druidów i zagadasz potem do Xardasa.A run jak było w standardowym G2 nie ma
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
To pytanko ode mnie :) Jak wbić 30 inteligencji ? Jakieś konkretne księgi czy coś ? Bo zauważyłem że, teraz nie jest tak łatwo :)
 

Roxell

Roxell

Użytkownicy
posty67
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W solucji jest, czytaj książki
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co sie stało z młotem adanosa?Nie moge go znaleść ,kiedyś respił sie losowo na ołtarzach w domach budowniczych a teraz chyba go nie ma.Wie ktoś cos?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Bo się już tak nie respi póki co, ciągnij wątek główny.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Slesh

Slesh

Użytkownicy
posty23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś wie jak można jeździć na Kyracie (Tym cieniostworze od orków)? Kiedy próbuję na niego wsiąść wyskakuje mi napisac "You don't have amulet call..." czy jakoś tak.
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zdobyć ciezką zbroje strażników?Gdzies ktoś pisał że trzeba znaleść list podpisany przez Pecka?Pytanie gdzie takie coś jest
 

ExCluzivee

ExCluzivee

Użytkownicy
posty66
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zdobyć ciezką zbroje strażników?Gdzies ktoś pisał że trzeba znaleść list podpisany przez Pecka?Pytanie gdzie takie coś jest

Musisz zrobić questa którego daje Tobie Wulfgar. Ten list ma Dexter, ale nie jestem pewnien.
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ok może quest wyskoczy potem bo narazie żadnej opcji dialogowej nie ma niestety...
A co moge zrobić aby szybko pokonywać wszelkich nieumarłych?(gram łucznikiem)pamietam że można było robić błogosławione strzały ale nie pamietam co i jak.
 

kosiaz888

kosiaz888

Użytkownicy
posty14
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Spoiler
Jak rozpocząć wątek w kopalni orków(ten z uratowaniem paladyna Wenzela)? Porozmawiałem już z Garondem i jedyne co zostało to rozmowa z Ur-Thrallem ale brakuje dialogu na temat kopalni (tylko o światyni śniacego) wiem ze w wersji 0065 zaczyna się od wątku w kopalni. Jest to błąd czy dialog pojawi się dopiero w późniejszej rozgrywce?? (jestem w rozdziale 3 i wykonałem misje z zabiciem demona w starym obozie na bagnach)
 

Iwanek

Iwanek

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, mam pytanie odnośnie misji od Wulfgara, chodzi o tych bandytów, pokonałem już wszystkie szajki oddałem Wulfgarowi list i mam teraz znaleźć zdrajców wśród straży miejskiej, raz przypadkiem widziałem dwóch podejrzanych o imieniu Johnny i drugi o podobnym stojących obok tych trzech co zawsze ćwiczą ale było to na początku gry, mam pytanie o której godzinie albo gdzie indziej można ich spotkać ?
 

PiesNaBaby44

PiesNaBaby44

Użytkownicy
posty13
  • Użytkownicy
Może ktoś  podpowiedzieć jakich, jakie style walki warto sobie darować w returningu?
 

DOMAKOS1

DOMAKOS1

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś może co mogę zrobić aby Rengaru nauczył mnie otwierania zamków?
Cassia powiedziała mi żebym ukradł pierścień Constantino ale przecież nie umiem otwierać zamków...
Dodam że należę do najemników i jeszcze nie ukończyłem dodatku noc kruka.
Proszę o pomoc.
 

kosiaz888

kosiaz888

Użytkownicy
posty14
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cytuj
Wie ktoś może co mogę zrobić aby Rengaru nauczył mnie otwierania zamków?
Cassia powiedziała mi żebym ukradł pierścień Constantino ale przecież nie umiem otwierać zamków...
Dodam że należę do najemników i jeszcze nie ukończyłem dodatku noc kruka.
Proszę o pomoc.
1.Ramirez uczy otwierania zamków 2. szkrzynia nie jest zamknięta i można ją normalnie otworzyć
 

QariX

QariX

Użytkownicy
posty21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie odnośnie zadania ,,Damn lighthouse'' o latarnii morskiej w której coś straszy  obok wyspy złodziei udałem się tam znalazłem pierścień i nie wiem co dalej zrobić ? Gram na wersji 0065.
 

Shock

Shock

Użytkownicy
posty91
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czołem. Czy mógł by mi ktoś napisać gdzie w Khornis znajdę zjawy  (te latające duch)  ? Bo Xardas kazał mi zdobyć ektoplazme a wiem że z nich wypadają.
 


0 użytkowników i 7 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry